Tomoki Taniguchi Portrait

Tomoki Taniguchi Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Japonia
Birthplace : Japan - Japan
Numărul tricoului : #6
Vârstă (Data nașterii) : 33 (1992-10-22)
Înălțime : 185cm
Greutate : 74kg

2025/2026

2023

2021

2020

2019

2018

2025/2026 & Statistici de carieră- Tomoki Taniguchi

6.52
Rating mediu în Cambodian LeagueClasament Goluri Primite : 20 / 21 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

0

22

1

1

0

990'

Total 2025/2026

11

0

22

1

1
0

990'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

64

3

2

5

0

0

4148'

11

0

2

1

0

0

990'

Total 10101

75

3

4

6
0

0

5138'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Tomoki Taniguchi. Tomoki Taniguchi a jucat un total de 75 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 2 pase decisive. Tomoki Taniguchi a jucat cel mai mare număr de meciuri la J3 League cu 75 apariții în Japonia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Cambodian League

2.00Încasate / 90'
22 Goluri în 11 Meciuri
13th Percentil
9%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 11 Meciuri
11th Percentil
0.09Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
44th Percentil

Tomoki Taniguchi Statistici - Detaliat

Cambodian League Statistici pentru Tomoki Taniguchi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate11N/A
53
minute99090 minute în joc
65
Meciuri începute11N/A
81
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite222
13
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
14
Niciun gol primit19%
11
Tackle-uri00.00
26
Interceptări171.25
56
Dueluri pe Sol1299.52
20
Dueluri pe Sol Câștigate574.20
32
Dueluri Aeriene Câștigate312.29
85
Driblat00.00
99
Degajări332.43
85
Șuturi blocate80.59
86
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Tomoki Taniguchi a încasat 22 goluri și a menținut 1 clean sheets în 11 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Cambodian League. Acest lucru înseamnă că atunci când Tomoki Taniguchi este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 1.25 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Tomoki Taniguchi face aproximativ 2.43 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.09
44
Minute pe Cartonaș Galben990 min / cartonașN/A
90
Cartonașe Peste 0.519%
66
Foul-uri Comise70.52
15
Foul-uri ale oponenților80.59
29

Până în prezent, Tomoki Taniguchi a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 11 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Cambodian League. Ei comit 0.52 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
45
Goluri + Pase decisive20.18
51
Goluri Acasă00
64
Goluri În Deplasare00
60
Goluri Așteptate (xG)1.060.08
38
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.060.08
38
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Tomoki Taniguchi nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Cambodian League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.37
17
Șuturi la poartă
3/ 5
0.22
47
Șuturi în afara porții
2/ 5
0.15
12
A lovit bara0 ori0.00
64
Rata de conversie a șuturilor20.00%N/A
83
Precizia șutării60.00%N/A
97
Șuturi per gol marcat5.00N/AN/A

Până în prezent, Tomoki Taniguchi a efectuat un total de 5 șuturi în 11 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Cambodian League. Din totalul de 5 șuturi, 3 au fost pe poartă, iar celelalte 2 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Tomoki Taniguchi este de 60.00%. Marchează un gol la fiecare 5.00 șuturi efectuate și realizează 0.37 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.18
64
Pase decisive anticipate (xA)0.930.07
25
Pase59043.52
80
Pase reușite
499/ 590
36.81
79
Rata de reușită a pasei84.58%N/A
75
Pase-cheie00.00
9
Centrări40.30
26
Centrări reușite
0/ 4
0.00
22
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
22
Minute pe Asistență495 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Tomoki Taniguchi a asistat la 2 pase decisive în 11 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Cambodian League. Analizând aspectul pasei în joc, Tomoki Taniguchi pasează mingea aproximativ de 43.52 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 84.58. De asemenea, face aproximativ 0.00 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Tomoki Taniguchi de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.07 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 25 procent din jucătorii din Cambodian League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.22
20
Dribleuri Reușite30.22
23
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat20.15
79
Offside-uri00.00
39

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Tomoki Taniguchi nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Tomoki Taniguchi

Tomoki Taniguchi este un Fundaș care a jucat în 11 meciuri acest sezon de Cambodian League, având un total de 990 minute. Tomoki Taniguchi primește în medie 2 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 9%. Asta înseamnă că Tomoki Taniguchi a avut 1 meciuri dintr-un total de 11 în care nu a primit gol.

Tomoki Taniguchi a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 3 în echipa National Defense Ministry FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 495 minute

Primește un cartonaș la fiecare 990 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

78 / 99 Jucători

Clasament Goluri Primite

20 / 21 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

2

2

2

0

0

1009'

Total 2023

25

2

2

2
0

0

1009'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.18 Goluri

0.18  Pase de gol

0.18  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2021

1

0

0

0
0

0

46'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

0

0

1

0

0

694'

Total 2020

8

0

0

1
0

0

694'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

15

0

0

1

0

0

1186'

Total 2019

15

0

0

1
0

0

1186'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.08  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

1

14

7

1

0

1213'

Total 2018

15

1

14

7

1
0

1213'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1.04
 Primite

0.07  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!