Ryusei Nose Statistici
2026
2026/2027
2025
2024
2023
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ryusei Nose. Ryusei Nose a jucat un total de 46 meciuri, a marcat 2 goluri și a adunat 1 pase decisive. Ryusei Nose a jucat cel mai mare număr de meciuri la J2 J3 100 Year Vision League cu 46 apariții în Japonia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în J2 J3 100 Year Vision League
J2 J3 100 Year Vision League Statistici pentru Ryusei Nose
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 19 | N/A | 96 |
| minute | 813 | 43 minute în joc | 40 |
| Meciuri începute | 7 | N/A | 33 |
| Înlocuiri | 12 | N/A | N/A |
| Eliminări | 4 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.11 | 61 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.22 | 67 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.2 | 78 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 60 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.19 | 0.11 | 56 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.19 | 0.11 | 56 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 813 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Ryusei Nose a marcat 1 goluri în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției J2 J3 100 Year Vision League. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Ryusei Nose pe 90 de minute este de 0.11. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Ryusei Nose sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.22 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.11. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Ryusei Nose la 1.19, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 56 al jucătorilor din J2 J3 100 Year Vision League.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 19 | 1.82 | 84 |
| Șuturi la poartă | 5/ 19 | 0.48 | 76 |
| Șuturi în afara porții | 14/ 19 | 1.34 | 87 |
| A lovit bara | 1 ori | 0.10 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 44 |
| Precizia șutării | 26.32% | N/A | 48 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Ryusei Nose a efectuat un total de 19 șuturi în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției J2 J3 100 Year Vision League. Din totalul de 19 șuturi, 5 au fost pe poartă, iar celelalte 14 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ryusei Nose este de 26.32%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.82 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.11 | 70 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.61 | 0.15 | 71 |
| Pase | 367 | 35.06 | 58 |
| Pase reușite | 275/ 367 | 26.27 | 56 |
| Rata de reușită a pasei | 74.93% | N/A | 38 |
| Pase-cheie | 13 | 1.24 | 87 |
| Centrări | 63 | 6.02 | 99 |
| Centrări reușite | 27/ 63 | 2.58 | 99 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 42.86% | N/A | 79 |
| Minute pe Asistență | 813 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Ryusei Nose a asistat la 1 pase decisive în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției J2 J3 100 Year Vision League. Analizând aspectul pasei în joc, Ryusei Nose pasează mingea aproximativ de 35.06 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 74.93. De asemenea, face aproximativ 1.24 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Ryusei Nose de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.15 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 71 procent din jucătorii din J2 J3 100 Year Vision League.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 63 | 6.02 | 98 |
| Dribleuri Reușite | 49 | 4.68 | 98 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 77.78% | N/A | 63 |
| Deposedat | 14 | 1.34 | 13 |
| Offside-uri | 3 | 0.29 | 82 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.11 | 62 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 813 min / cartonaș | N/A | 80 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 5% | 46 |
| Foul-uri Comise | 9 | 0.86 | 50 |
| Foul-uri ale oponenților | 12 | 1.15 | 75 |
Până în prezent, Ryusei Nose a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției J2 J3 100 Year Vision League. Ei comit 0.86 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 7 | 0.77 | 84 |
| Minute pe Gol Încasat | 116 Minute | N/A | 84 |
| Niciun gol primit | 5 | 26% | 50 |
| Tackle-uri | 1 | 0.10 | 33 |
| Interceptări | 7 | 0.67 | 24 |
| Dueluri pe Sol | 172 | 16.43 | 75 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 63 | 6.02 | 67 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 0.19 | 4 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 8 | 0.76 | 23 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 25 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Ryusei Nose nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Ryusei Nose este un Mijlocaș care a jucat în 19 meciuri acest sezon de J2 J3 100 Year Vision League, având un total de 813 minute. Ryusei Nose are în medie 0.11 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Ryusei Nose a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 9 în echipa FC Osaka pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 813 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 813 minute
Primește un cartonaș la fiecare 813 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026/2027
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe