Danilo Del Toro Portrait

Danilo Del Toro Statistici

Club : FC Vaduz
Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central Ofensiv
Naționalitate : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Numărul tricoului : #11
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-06-24)
Înălțime : 165cm
Greutate : 64kg

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Mai Multe

2016/2017

2024/2025 & Statistici de carieră- Danilo Del Toro

6.63
Rating mediu în Challenge LeagueClasament Pase de gol : 66 / 242 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

2

2

3

0

0

1345'

Total 2024/2025

32

3

2

3
0

0

1525'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

228

29

23

34

0

0

13918'

2

2

0

1

0

0

163'

Total 2024/2025

233

32

23

36
0

0

14351'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Danilo Del Toro. Danilo Del Toro a jucat un total de 233 meciuri, a marcat 32 goluri și a adunat 23 pase decisive. Danilo Del Toro a jucat cel mai mare număr de meciuri la Challenge League cu 233 apariții în Elveția. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Challenge League

0.13Goluri în 90
2 Total goluri
63 Percentil
0.13Pase de gol în 90
2 Total pase decisive
67 Percentil
0.27G+P per 90
Total contribuții la 4 goluri
70 Percentil
1.23xG Per 90'
0.56 Goluri anticipate
-1 Percentil
0.11xA Per 90
0.05 Pase decisive anticipate
-1 Percentil
0.20Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
53 Percentil

Danilo Del Toro Statistici - Detaliat

Challenge League Statistici pentru Danilo Del Toro

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate30N/A
73
minute134545 minute în joc
40
Meciuri începute14N/A
-1
Înlocuiri13N/AN/A
Eliminări5N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.13
63
Goluri + Pase decisive40.27
70
Goluri Acasă00
53
Goluri În Deplasare20.28
87
Goluri Așteptate (xG)0.561.23
-1
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.561.23
-1
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol673 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Danilo Del Toro a marcat 2 goluri în 30 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Challenge League. Din totalul de 2 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Danilo Del Toro pe 90 de minute este de 0.13. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Danilo Del Toro sunt de 4 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.27 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 1.23. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Danilo Del Toro la 0.56, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor -1 al jucătorilor din Challenge League.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate12.20
-1
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
-1
Șuturi în afara porții
1/ 1
2.20
-1
A lovit bara0 ori0.00
-1
Rata de conversie a șuturilor100.00%N/A
-1
Precizia șutării0.00%N/A
-1
Șuturi per gol marcat1.00N/AN/A

Până în prezent, Danilo Del Toro a efectuat un total de 1 șuturi în 30 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Challenge League. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Danilo Del Toro este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 1.00 șuturi efectuate și realizează 2.20 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.13
67
Pase decisive anticipate (xA)0.050.11
-1
Pase715.37
-1
Pase reușite
6/ 7
13.17
-1
Rata de reușită a pasei85.71%N/A
-1
Pase-cheie12.20
-1
Centrări00.00
-1
Centrări reușite
0/ 0
0.00
-1
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
-1
Minute pe Asistență673 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Danilo Del Toro a asistat la 2 pase decisive în 30 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Challenge League. Analizând aspectul pasei în joc, Danilo Del Toro pasează mingea aproximativ de 15.37 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 85.71. De asemenea, face aproximativ 2.20 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Danilo Del Toro de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.11 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a -1 procent din jucătorii din Challenge League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
-1
Dribleuri Reușite00.00
-1
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
-1
Deposedat00.00
-1
Offside-uri00.00
-1

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.2
53
Minute pe Cartonaș Galben448 min / cartonașN/A
60
Cartonașe Peste 0.5311%
-1
Foul-uri Comise12.20
-1
Foul-uri ale oponenților00.00
-1

Până în prezent, Danilo Del Toro a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 30 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Challenge League. Ei comit 2.20 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite211.41
87
Minute pe Gol Încasat64 MinuteN/A
87
Niciun gol primit723%
77
Tackle-uri00.00
-1
Interceptări00.00
-1
Dueluri pe Sol24.39
-1
Dueluri pe Sol Câștigate24.39
-1
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
-1
Driblat00.00
-1
Degajări12.20
-1
Șuturi blocate00.00
-1
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
-1

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Danilo Del Toro nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

UEFA Europa Conference League Statistici pentru Danilo Del Toro

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate2N/A
minute18090 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate10.5
Goluri + Pase decisive10.5
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare11
Minute per Gol180 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite52.5
Minute pe Gol Încasat36 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Danilo Del Toro

Danilo Del Toro este un Mijlocaș care a jucat în 30 meciuri acest sezon de Challenge League, având un total de 1345 minute. Danilo Del Toro are în medie 0.13 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Danilo Del Toro a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 9 în echipa FC Vaduz pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 673 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 673 minute

Primește un cartonaș la fiecare 448 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

96 / 242 Jucători

Clasament Pase de gol

66 / 242 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

7

4

1

0

0

1855'

Total 2023/2024

31

7

4

2
0

0

1945'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.34 Goluri

0.19  Pase de gol

0.05  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

6

3

4

0

0

2183'

2

2

0

1

0

0

163'

Total 2022/2023

31

8

3

5
0

0

2346'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.25 Goluri

0.12  Pase de gol

0.16  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

4

8

5

0

0

1114'

Total 2021/2022

21

4

8

5
0

0

1114'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.32 Goluri

0.65  Pase de gol

0.4  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

33

2

0

3

0

0

1612'

Total 2020/2021

33

2

0

3
0

0

1612'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0  Pase de gol

0.17  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

3

6

6

0

0

1817'

Total 2019/2020

22

3

6

6
0

0

1817'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

0.3  Pase de gol

0.3  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

31

3

0

9

0

0

2455'

Total 2018/2019

31

3

0

9
0

0

2455'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0  Pase de gol

0.33  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

0

0

3

0

0

1146'

Total 2017/2018

23

0

0

3
0

0

1146'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.24  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2016/2017

9

2

0

0
0

0

391'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.46 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!