Armando Miculi Portrait

Armando Miculi Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Numărul tricoului : #4
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2001-07-3)
Înălțime : 185cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2026/2027 & Statistici de carieră- Armando Miculi

6.60
Rating mediu în Serie C Group AClasament Goluri Primite : 89 / 132 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

0

15

1

0

0

1019'

Total 2026/2027

13

0

15

1

0
0

1019'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

60

0

45

14

6

0

3800'

Total 2026/2027

64

0

48

16

6
0

4003'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Armando Miculi. Armando Miculi a jucat un total de 64 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Armando Miculi a jucat cel mai mare număr de meciuri la Serie C Group A cu 64 apariții în Italia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Serie C Group A

1.32Încasate / 90'
15 Goluri în 13 Meciuri
35th Percentil
8%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 13 Meciuri
11th Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
26th Percentil

Armando Miculi Statistici - Detaliat

Serie C Group A Statistici pentru Armando Miculi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate13N/A
99
minute101978 minute în joc
85
Meciuri începute11N/A
84
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite151.32
35
Minute pe Gol Încasat68 MinuteN/A
36
Niciun gol primit18%
11
Tackle-uri100.88
54
Interceptări201.77
82
Dueluri pe Sol978.57
16
Dueluri pe Sol Câștigate655.74
43
Dueluri Aeriene Câștigate252.21
80
Driblat00.00
99
Degajări746.54
97
Șuturi blocate121.06
96
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.09
5

Ca fundaș, Armando Miculi a încasat 15 goluri și a menținut 1 clean sheets în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group A. Acest lucru înseamnă că atunci când Armando Miculi este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 68 minute. În plus, a efectuat 0.88 tackle-uri și 1.77 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Armando Miculi face aproximativ 6.54 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
26
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
26
Cartonașe Peste 0.500%
28
Foul-uri Comise70.62
20
Foul-uri ale oponenților90.79
35

Până în prezent, Armando Miculi nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Serie C Group A.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
52
Goluri + Pase decisive00
36
Goluri Acasă00
70
Goluri În Deplasare00
66
Goluri Așteptate (xG)0.250.02
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.250.02
22
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Armando Miculi nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.26
18
Șuturi la poartă
1/ 3
0.09
29
Șuturi în afara porții
2/ 3
0.18
16
A lovit bara0 ori0.00
83
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
50
Precizia șutării33.33%N/A
66
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Armando Miculi a efectuat un total de 3 șuturi în 13 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group A. Din totalul de 3 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 2 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Armando Miculi este de 33.33%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.26 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
64
Pase decisive anticipate (xA)0.900.08
32
Pase53647.34
80
Pase reușite
469/ 536
41.42
82
Rata de reușită a pasei87.50%N/A
90
Pase-cheie10.09
17
Centrări00.00
11
Centrări reușite
0/ 0
0.00
24
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
24
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Armando Miculi nu a asistat la niciun gol în acest sezon Serie C Group A.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.18
17
Dribleuri Reușite20.18
25
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat10.09
84
Offside-uri00.00
52

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Armando Miculi nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Armando Miculi

Armando Miculi este un Fundaș care a jucat în 13 meciuri acest sezon de Serie C Group A, având un total de 1019 minute. Armando Miculi primește în medie 1.32 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 8%. Asta înseamnă că Armando Miculi a avut 1 meciuri dintr-un total de 13 în care nu a primit gol.

Armando Miculi a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 11 în echipa ASD Alcione pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

156 / 329 Jucători

Clasament Goluri Primite

89 / 132 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

0

9

9

0

0

1165'

Total 2025/2026

20

0

9

10

0
0

1255'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.7
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

0

7

3

1

0

652'

Total 2024/2025

12

0

9

3

1
0

742'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.97
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

0

11

0

3

0

713'

Total 2022/2023

15

0

12

1

3
0

736'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

3.91
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

3

1

2

0

251'

Total 2021/2022

4

0

3

1

2
0

251'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.08
 Primite

0.72  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!