Nishchal Chandan Statistici

Poziție : Midfielder
Naționalitate : India
Numărul tricoului : #2
Vârstă (Data nașterii) : 26 (1999-06-20)

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2025/2026 & Statistici de carieră- Nishchal Chandan

5.41
Rating mediu în Indian Super LeagueClasament Pase de gol : 214 / 215 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2025/2026

9

0

0

2
0

0

703'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

39

1

0

8

0

0

3262'

Total 2024/2025

48

1

0

10
0

0

3965'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Nishchal Chandan. Nishchal Chandan a jucat un total de 48 meciuri, a marcat 1 goluri și a adunat 0 pase decisive. Nishchal Chandan a jucat cel mai mare număr de meciuri la I-League cu 48 apariții în India. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Indian Super League

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
58 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
61 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
38 Percentil
0.03xG Per 90'
0.23 Goluri anticipate
33 Percentil
0.04xA Per 90
0.35 Pase decisive anticipate
12 Percentil
0.26Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
68 Percentil

Nishchal Chandan Statistici - Detaliat

Indian Super League Statistici pentru Nishchal Chandan

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate9N/A
39
minute70378 minute în joc
50
Meciuri începute9N/A
64
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
58
Goluri + Pase decisive00
38
Goluri Acasă00
70
Goluri În Deplasare00
72
Goluri Așteptate (xG)0.230.03
33
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.230.03
33
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Nishchal Chandan nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Indian Super League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.64
42
Șuturi la poartă
0/ 5
0.00
35
Șuturi în afara porții
5/ 5
0.64
53
A lovit bara2 ori0.26
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
59
Precizia șutării0.00%N/A
35
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Nishchal Chandan a efectuat un total de 5 șuturi în 9 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Indian Super League. Din totalul de 5 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 5 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Nishchal Chandan este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.64 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
61
Pase decisive anticipate (xA)0.350.04
12
Pase22328.55
41
Pase reușite
174/ 223
22.28
44
Rata de reușită a pasei78.03%N/A
54
Pase-cheie10.13
16
Centrări10.13
21
Centrări reușite
1/ 1
0.13
43
Rata de Finalizare a Centrărilor100.00%N/A
99
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Nishchal Chandan nu a asistat la niciun gol în acest sezon Indian Super League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
14
Dribleuri Reușite00.00
21
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
21
Deposedat10.13
76
Offside-uri10.13
69

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.26
68
Minute pe Cartonaș Galben352 min / cartonașN/A
60
Cartonașe Peste 0.5222%
79
Foul-uri Comise50.64
35
Foul-uri ale oponenților40.51
31

Până în prezent, Nishchal Chandan a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 9 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Indian Super League. Ei comit 0.64 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite81.02
44
Minute pe Gol Încasat88 MinuteN/A
44
Niciun gol primit222%
36
Tackle-uri40.51
18
Interceptări111.41
89
Dueluri pe Sol374.74
15
Dueluri pe Sol Câștigate172.18
17
Dueluri Aeriene Câștigate91.15
65
Driblat20.26
70
Degajări354.48
89
Șuturi blocate70.90
94
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Nishchal Chandan nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Nishchal Chandan

Nishchal Chandan este un Mijlocaș care a jucat în 9 meciuri acest sezon de Indian Super League, având un total de 703 minute. Nishchal Chandan are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Nishchal Chandan a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 7 în echipa Inter Kashi FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

174 / 215 Jucători

Clasament Pase de gol

214 / 215 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

1

0

5

0

0

1573'

Total 2024/2025

20

1

0

5
0

0

1573'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0  Pase de gol

0.29  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

19

0

0

3

0

0

1689'

Total 2023/2024

19

0

0

3
0

0

1689'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.16  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!