Áron Fejős Portrait

Áron Fejős Statistici

Poziție : Midfielder
Naționalitate : Ungaria
Birthplace : Hungary - Hungary
Numărul tricoului : #7
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-04-17)

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

Mai Multe

2015/2016

2014/2015

2025/2026 & Statistici de carieră- Áron Fejős

2.93
Rating mediu în NB IIClasament Pase de gol : -1 / 352 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

6

0

0

0

0

0

217'

2

1

0

1

0

0

105'

Total 2025/2026

8

1

0

1
0

0

322'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

70

7

0

8

0

0

3157'

12

0

0

0

0

0

271'

4

0

0

0

0

0

282'

2

1

0

1

0

0

105'

Total 2025/2026

88

8

0

9
0

0

3815'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Áron Fejős. Áron Fejős a jucat un total de 88 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 0 pase decisive. Áron Fejős a jucat cel mai mare număr de meciuri la NB II cu 88 apariții în Ungaria. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în NB II

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
40 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
70 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
33 Percentil
0.03xG Per 90'
0.11 Goluri anticipate
46 Percentil
0.03xA Per 90
0.10 Pase decisive anticipate
80 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
12 Percentil

Áron Fejős Statistici - Detaliat

NB II Statistici pentru Áron Fejős

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate6N/A
3
minute21736 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
0
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
40
Goluri + Pase decisive00
33
Goluri Acasă00
58
Goluri În Deplasare00
57
Goluri Așteptate (xG)0.110.03
46
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.110.03
47
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Áron Fejős nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției NB II. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.51
91
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
62
Șuturi în afara porții
2/ 2
0.51
96
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
58
Precizia șutării0.00%N/A
62
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Áron Fejős a efectuat un total de 2 șuturi în 6 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției NB II. Din totalul de 2 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 2 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Áron Fejős este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.51 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
70
Pase decisive anticipate (xA)0.100.03
80
Pase235.83
60
Pase reușite
19/ 23
4.82
64
Rata de reușită a pasei82.61%N/A
76
Pase-cheie20.51
96
Centrări41.01
96
Centrări reușite
3/ 4
0.76
99
Rata de Finalizare a Centrărilor75.00%N/A
95
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Áron Fejős nu a asistat la niciun gol în acest sezon NB II.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.76
89
Dribleuri Reușite30.76
93
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat61.52
0
Offside-uri00.00
75

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
12
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
12
Cartonașe Peste 0.500%
12
Foul-uri Comise00.00
29
Foul-uri ale oponenților10.25
69

Până în prezent, Áron Fejős nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției NB II.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.41
99
Minute pe Gol Încasat217 MinuteN/A
99
Niciun gol primit233%
71
Tackle-uri00.00
59
Interceptări00.00
31
Dueluri pe Sol225.58
90
Dueluri pe Sol Câștigate61.52
78
Dueluri Aeriene Câștigate10.25
58
Driblat00.00
99
Degajări00.00
33
Șuturi blocate00.00
62
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Áron Fejős nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Cupa Ungariei Statistici pentru Áron Fejős

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate2N/A
minute10553 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate10.86
Goluri + Pase decisive10.86
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare10.86
Minute per Gol105 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene1N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe10.86
Minute pe Cartonaș Galben105 min / cartonașN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite54.29
Minute pe Gol Încasat21 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Áron Fejős

Áron Fejős este un Mijlocaș care a jucat în 6 meciuri acest sezon de NB II, având un total de 217 minute. Áron Fejős are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Áron Fejős a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 18 în echipa Csakvari TK pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 352 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 352 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

4

0

0

0

0

0

282'

Total 2024/2025

4

0

0

0
0

0

282'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

13

1

0

2

0

0

746'

Total 2023/2024

13

1

0

2
0

0

746'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

0  Pase de gol

0.24  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

64'

Total 2022/2023

1

0

0

0
0

0

64'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

0

0

0

0

0

221'

Total 2019/2020

8

0

0

0
0

0

221'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

1

0

3

0

0

706'

Total 2018/2019

16

1

0

3
0

0

706'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

0  Pase de gol

0.38  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

28'

6

0

0

1

0

0

365'

Total 2017/2018

8

0

0

1
0

0

393'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

22'

Total 2016/2017

2

0

0

0
0

0

22'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

2

0

0

0

0

306'

Total 2015/2016

8

2

0

0
0

0

306'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.59 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

3

0

2

0

0

753'

Total 2014/2015

20

3

0

2
0

0

753'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.36 Goluri

0  Pase de gol

0.24  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!