
Darwin Lom Statistici
2026
2026
2024/2025
2024
2022/2023
2022/2023
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Darwin Lom. Darwin Lom a jucat un total de 91 meciuri, a marcat 35 goluri și a adunat 3 pase decisive. Darwin Lom a jucat cel mai mare număr de meciuri la Liga Nacional de Fútbol de Guatemala cu 91 apariții în Guatemala. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în LFPB
LFPB Statistici pentru Darwin Lom
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 19 | N/A | 72 |
| minute | 1389 | 73 minute în joc | 75 |
| Meciuri începute | 15 | N/A | 71 |
| Înlocuiri | 4 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 12 | 0.78 | 98 |
| Goluri + Pase decisive | 13 | 0.84 | 96 |
| Goluri Acasă | 7 | 0.91 | 96 |
| Goluri În Deplasare | 5 | 0.65 | 97 |
| Goluri Așteptate (xG) | 11.63 | 0.75 | 97 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 8.13 | 0.53 | 95 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 1 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 116 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Darwin Lom a marcat 12 goluri în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției LFPB. Din totalul de 12 goluri, 7 au fost marcate acasă, în timp ce 5 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Darwin Lom pe 90 de minute este de 0.78. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Darwin Lom sunt de 13 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.84 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.53. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Darwin Lom la 8.13, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 95 al jucătorilor din LFPB.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 54 | 3.50 | 92 |
| Șuturi la poartă | 25/ 54 | 1.62 | 96 |
| Șuturi în afara porții | 29/ 54 | 1.88 | 88 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 71 |
| Rata de conversie a șuturilor | 22.22% | N/A | 94 |
| Precizia șutării | 46.30% | N/A | 83 |
| Șuturi per gol marcat | 4.50 | N/A | N/A |
Până în prezent, Darwin Lom a efectuat un total de 54 șuturi în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției LFPB. Din totalul de 54 șuturi, 25 au fost pe poartă, iar celelalte 29 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Darwin Lom este de 46.30%. Marchează un gol la fiecare 4.50 șuturi efectuate și realizează 3.50 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.06 | 58 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.57 | 0.10 | 48 |
| Pase | 195 | 12.63 | 1 |
| Pase reușite | 152/ 195 | 9.85 | 2 |
| Rata de reușită a pasei | 77.95% | N/A | 37 |
| Pase-cheie | 18 | 1.17 | 66 |
| Centrări | 2 | 0.13 | 22 |
| Centrări reușite | 0/ 2 | 0.00 | 31 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 31 |
| Minute pe Asistență | 1389 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Darwin Lom a asistat la 1 pase decisive în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției LFPB. Analizând aspectul pasei în joc, Darwin Lom pasează mingea aproximativ de 12.63 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 77.95. De asemenea, face aproximativ 1.17 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Darwin Lom de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.10 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 48 procent din jucătorii din LFPB.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 18 | 1.17 | 63 |
| Dribleuri Reușite | 8 | 0.52 | 65 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 44.44% | N/A | 52 |
| Deposedat | 7 | 0.45 | 53 |
| Offside-uri | 27 | 1.75 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 7 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 1 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 7 | 0.45 | 81 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 198 min / cartonaș | N/A | 30 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 6 | 32% | 87 |
| Foul-uri Comise | 23 | 1.49 | 75 |
| Foul-uri ale oponenților | 11 | 0.71 | 36 |
Până în prezent, Darwin Lom a primit 7 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 19 meciuri în sezonul 2026 al competiției LFPB. Ei comit 1.49 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 12 | 0.78 | 88 |
| Minute pe Gol Încasat | 116 Minute | N/A | 88 |
| Niciun gol primit | 5 | 26% | 69 |
| Tackle-uri | 8 | 0.52 | 18 |
| Interceptări | 1 | 0.06 | 13 |
| Dueluri pe Sol | 80 | 5.18 | 27 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 34 | 2.20 | 19 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 7 | 0.45 | 54 |
| Driblat | 1 | 0.06 | 90 |
| Degajări | 13 | 0.84 | 39 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.06 | 30 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 0% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 1 |
Până în prezent, Darwin Lom a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Darwin Lom a marcat 0 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Darwin Lom este 0%.
Liga Nacional de Fútbol de Guatemala Statistici pentru Darwin Lom
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 10 | N/A | 10 |
| minute | 849 | 85 minute în joc | 21 |
| Meciuri începute | 10 | N/A | 26 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 4 | 0.42 | 96 |
| Goluri + Pase decisive | 5 | 0.53 | 95 |
| Goluri Acasă | 4 | 0.85 | 99 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 61 |
| Goluri Așteptate (xG) | 3.53 | 0.36 | 97 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 3.53 | 0.36 | 98 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 1 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 212 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 14 | 1.44 | 97 |
| Șuturi la poartă | 7/ 14 | 0.72 | 99 |
| Șuturi în afara porții | 7/ 14 | 0.72 | 93 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 91 |
| Rata de conversie a șuturilor | 28.57% | N/A | 66 |
| Precizia șutării | 50.00% | N/A | 89 |
| Șuturi per gol marcat | 3.50 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.11 | 88 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.90 | 0.09 | 91 |
| Pase | 104 | 10.72 | 64 |
| Pase reușite | 74/ 104 | 7.63 | 57 |
| Rata de reușită a pasei | 71.15% | N/A | 20 |
| Pase-cheie | 4 | 0.41 | 80 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 25 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 40 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 40 |
| Minute pe Asistență | 849 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 12 | 1.24 | 89 |
| Dribleuri Reușite | 9 | 0.93 | 89 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 75.00% | N/A | 65 |
| Deposedat | 14 | 1.44 | 1 |
| Offside-uri | 4 | 0.41 | 98 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.11 | 23 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 849 min / cartonaș | N/A | 85 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 10% | 36 |
| Foul-uri Comise | 13 | 1.34 | 96 |
| Foul-uri ale oponenților | 10 | 1.03 | 94 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 13 | 1.38 | 18 |
| Minute pe Gol Încasat | 65 Minute | N/A | 18 |
| Niciun gol primit | 3 | 30% | 45 |
| Tackle-uri | 1 | 0.10 | 67 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 15 |
| Dueluri pe Sol | 129 | 13.30 | 98 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 50 | 5.15 | 99 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 19 | 1.96 | 98 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 5 | 0.52 | 70 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.10 | 76 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 0% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 1 |
CONCACAF Nations League Statistici pentru Darwin Lom
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 28 |
| minute | 246 | 82 minute în joc | 23 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 47 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.37 | 83 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.73 | 85 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.58 | 89 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 83 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.16 | 0.42 | 84 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.16 | 0.42 | 84 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 246 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 9 | 3.29 | 91 |
| Șuturi la poartă | 2/ 9 | 0.73 | 79 |
| Șuturi în afara porții | 7/ 9 | 2.56 | 94 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 91 |
| Rata de conversie a șuturilor | 11.11% | N/A | 75 |
| Precizia șutării | 22.22% | N/A | 54 |
| Șuturi per gol marcat | 9.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.37 | 88 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.94 | 0.34 | 88 |
| Pase | 46 | 16.83 | 12 |
| Pase reușite | 33/ 46 | 12.07 | 14 |
| Rata de reușită a pasei | 71.74% | N/A | 25 |
| Pase-cheie | 8 | 2.93 | 96 |
| Centrări | 2 | 0.73 | 48 |
| Centrări reușite | 1/ 2 | 0.37 | 66 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 50.00% | N/A | 94 |
| Minute pe Asistență | 246 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 5 | 1.83 | 70 |
| Dribleuri Reușite | 2 | 0.73 | 65 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 40.00% | N/A | 52 |
| Deposedat | 4 | 1.46 | 14 |
| Offside-uri | 3 | 1.10 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.73 | 95 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 123 min / cartonaș | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 67% | 99 |
| Foul-uri Comise | 1 | 0.37 | 21 |
| Foul-uri ale oponenților | 5 | 1.83 | 80 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 2 | 0.73 | 75 |
| Minute pe Gol Încasat | 123 Minute | N/A | 79 |
| Niciun gol primit | 2 | 67% | 88 |
| Tackle-uri | 1 | 0.37 | 17 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 22 |
| Dueluri pe Sol | 28 | 10.24 | 72 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 14 | 5.12 | 75 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 6 | 2.20 | 90 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 3 | 1.10 | 43 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 56 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 0% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 1 |
Darwin Lom este un Atacant care a jucat în 19 meciuri acest sezon de LFPB, având un total de 1389 minute. Darwin Lom marchează în medie 0.78 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 7 din 366 jucători în echipa LFPB care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 12 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 1 în echipa LFPB pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 116 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 1389 minute
Primește un cartonaș la fiecare 198 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.33 Pase de gol
0.66 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.31 Goluri
0.16 Pase de gol
0.23 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.69 Goluri
0 Pase de gol
0.46 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe