Robin Knoche Portrait

Robin Knoche Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Germania
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #31
Vârstă (Data nașterii) : 33 (1992-05-22)
Înălțime : 190cm
Greutate : 77kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2025/2026 & Statistici de carieră- Robin Knoche

4.67
Rating mediu în 2. BundesligaClasament Goluri Primite : 65 / 159 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

3

20

2

1

0

1416'

1

0

2

0

0

0

46'

Total 2025/2026

24

3

22

2

1
0

1462'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

306

16

368

75

26

1

25902'

54

4

61

10

1

0

4110'

34

4

26

13

3

0

2556'

29

4

33

10

4

0

2583'

14

1

5

8

1

0

1215'

Total 2023/2024

450

29

509

121

36
1

37536'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Robin Knoche. Robin Knoche a jucat un total de 450 meciuri, a marcat 29 goluri și a adunat 8 pase decisive. Robin Knoche a jucat cel mai mare număr de meciuri la Bundesliga cu 450 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 2. Bundesliga

1.27Încasate / 90'
20 Goluri în 23 Meciuri
56th Percentil
9%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 23 Meciuri
9th Percentil
0.06Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
14th Percentil

Robin Knoche Statistici - Detaliat

2. Bundesliga Statistici pentru Robin Knoche

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate23N/A
49
minute141662 minute în joc
51
Salariu Anual€592,800N/A
87
Meciuri începute15N/A
50
Înlocuiri8N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite201.27
56
Minute pe Gol Încasat71 MinuteN/A
57
Niciun gol primit29%
9
Tackle-uri80.51
12
Interceptări80.51
34
Dueluri pe Sol1187.49
21
Dueluri pe Sol Câștigate674.25
33
Dueluri Aeriene Câștigate493.11
88
Driblat60.38
73
Degajări935.90
92
Șuturi blocate150.95
94
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Robin Knoche a încasat 20 goluri și a menținut 2 clean sheets în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Acest lucru înseamnă că atunci când Robin Knoche este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 71 minute. În plus, a efectuat 0.51 tackle-uri și 0.51 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Robin Knoche face aproximativ 5.90 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.06
14
Minute pe Cartonaș Galben1416 min / cartonașN/A
95
Cartonașe Peste 0.514%
14
Foul-uri Comise110.70
18
Foul-uri ale oponenților80.51
21

Până în prezent, Robin Knoche a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Ei comit 0.70 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate30.19
72
Goluri + Pase decisive30.19
55
Goluri Acasă00
49
Goluri În Deplasare30.32
88
Goluri Așteptate (xG)2.760.18
62
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.060.13
53
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol472 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Robin Knoche a marcat 3 goluri în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Din totalul de 3 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Robin Knoche pe 90 de minute este de 0.19. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Robin Knoche sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.19 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.13. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Robin Knoche la 2.06, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 53 al jucătorilor din 2. Bundesliga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate110.70
31
Șuturi la poartă
6/ 11
0.38
54
Șuturi în afara porții
5/ 11
0.32
20
A lovit bara0 ori0.00
65
Rata de conversie a șuturilor27.27%N/A
98
Precizia șutării54.55%N/A
95
Șuturi per gol marcat3.67N/AN/A

Până în prezent, Robin Knoche a efectuat un total de 11 șuturi în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Din totalul de 11 șuturi, 6 au fost pe poartă, iar celelalte 5 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Robin Knoche este de 54.55%. Marchează un gol la fiecare 3.67 șuturi efectuate și realizează 0.70 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
37
Pase decisive anticipate (xA)1.500.10
31
Pase81251.54
85
Pase reușite
714/ 812
45.32
87
Rata de reușită a pasei87.93%N/A
92
Pase-cheie80.51
32
Centrări90.57
39
Centrări reușite
2/ 9
0.13
41
Rata de Finalizare a Centrărilor22.22%N/A
51
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Robin Knoche nu a asistat la niciun gol în acest sezon 2. Bundesliga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.13
11
Dribleuri Reușite20.13
18
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat20.13
86
Offside-uri00.00
36

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri66.67%
Penalty-uri Executate09
Penalty-uri Marcate06
Penalty-uri Ratate03

Până în prezent, Robin Knoche a executat 9 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Robin Knoche a marcat 6 penalty-uri, în timp ce a ratat 3. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Robin Knoche este 66.67%.

DFB Pokal Statistici pentru Robin Knoche

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute4646 minute în joc
0
Salariu Anual€592,800N/A
99
Meciuri începute1N/A
1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite23.91
0
Minute pe Gol Încasat23 MinuteN/A
7
Niciun gol primit00%
14
Tackle-uri11.96
77
Interceptări00.00
30
Dueluri pe Sol47.83
52
Dueluri pe Sol Câștigate35.87
80
Dueluri Aeriene Câștigate11.96
78
Driblat00.00
99
Degajări11.96
61
Șuturi blocate00.00
48
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Robin Knoche a încasat 20 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Acest lucru înseamnă că atunci când Robin Knoche este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 23 minute. În plus, a efectuat 1.96 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Robin Knoche face aproximativ 1.96 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
51
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
51
Cartonașe Peste 0.500%
55
Foul-uri Comise11.96
90
Foul-uri ale oponenților11.96
90

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive00
47
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
22
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
23
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
40
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
32
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
73
Precizia șutării0.00%N/A
41
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
66
Pase decisive anticipate (xA)0.210.41
90
Pase70136.96
99
Pase reușite
63/ 70
123.26
99
Rata de reușită a pasei90.00%N/A
88
Pase-cheie23.91
99
Centrări35.87
92
Centrări reușite
0/ 3
0.00
66
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
66
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
24
Dribleuri Reușite00.00
40
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
40
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
72

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri66.67%
Penalty-uri Executate09
Penalty-uri Marcate06
Penalty-uri Ratate03

Analiza Statistică pentru Robin Knoche

Robin Knoche este un Fundaș care a jucat în 23 meciuri acest sezon de 2. Bundesliga, având un total de 1416 minute. Robin Knoche primește în medie 1.27 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 9%. Asta înseamnă că Robin Knoche a avut 2 meciuri dintr-un total de 23 în care nu a primit gol.

Robin Knoche a marcat un total de 3 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 5 în echipa DSC Arminia Bielefeld pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 472 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 6 / 9 penalty-uri
Ratate 3 / 9 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 67%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

122 / 405 Jucători

Clasament Goluri Primite

65 / 159 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

1

41

8

0

0

2694'

2

0

2

0

0

0

152'

Total 2024/2025

34

1

45

8

0
0

2936'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.37
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

1

30

5

1

0

1916'

2

1

1

1

0

0

180'

Total 2023/2024

30

2

36

7

2
0

2405'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.41
 Primite

0.05  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

32

2

32

13

4

0

2874'

4

1

4

1

1

0

360'

Total 2022/2023

46

7

44

19

7
0

4126'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

1
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

0

38

8

6

0

2970'

5

1

4

1

2

0

450'

Total 2021/2022

46

1

51

13

8
0

4140'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.15
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

34

1

41

7

4

0

3043'

2

0

3

1

0

0

180'

Total 2020/2021

36

1

44

8

4
0

3223'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.21
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

1

17

6

2

0

1592'

2

1

3

0

0

0

104'

Total 2019/2020

31

2

29

8

3
0

2408'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.96
 Primite

0.11  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

3

44

8

0

0

2790'

3

0

1

2

0

0

183'

Total 2018/2019

34

3

45

10

0
0

2973'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

1.42
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

1

33

5

2

0

2104'

3

0

1

2

0

0

270'

Total 2017/2018

27

1

34

7

2
0

2374'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.41
 Primite

0.09  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

1

32

7

2

0

1870'

2

0

1

1

0

0

91'

Total 2016/2017

25

1

33

8

2
0

1961'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.54
 Primite

0.1  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

1

16

2

1

0

816'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2015/2016

14

1

19

3

1
0

1086'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

1.76
 Primite

0.11  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

2

26

7

0

0

2295'

3

0

0

2

0

0

224'

11

0

16

3

1

0

979'

Total 2014/2015

41

2

42

12

1
0

3498'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

1.02
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

32

3

43

5

2

0

2781'

3

0

4

0

0

0

270'

Total 2013/2014

35

3

47

5

2
0

3051'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

1.39
 Primite

0.06  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

0

16

2

2

1

817'

13

1

4

8

1

0

1125'

2

0

0

2

0

0

46'

Total 2012/2013

26

1

20

12

3
1

1988'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.76
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2011/2012
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

0

0

0

0

34'

Total 2011/2012

3

0

0

0

0
0

34'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!