Paul Hennrich Portrait

Paul Hennrich Statistici

Echipa Naționlă : Germany Under 20
Poziție : Atacant - Aripa dreaptă
Naționalitate : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Numărul tricoului : #11
Vârstă (Data nașterii) : 21 (2005-03-6)
Înălțime : 181cm
Greutate : 77kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2025/2026 & Statistici de carieră- Paul Hennrich

5.95
Rating mediu în 3. LigaClasament Goluri : 78 / 461 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

9

5

3

0

0

2619'

Total 2025/2026

38

9

5

3
0

0

2784'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

9

5

3

0

0

2619'

2

0

1

0

0

0

36'

1

0

0

0

0

0

44'

Total 2025/2026

57

11

6

3
0

0

3937'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Paul Hennrich. Paul Hennrich a jucat un total de 57 meciuri, a marcat 11 goluri și a adunat 5 pase decisive. Paul Hennrich a jucat cel mai mare număr de meciuri la 3. Liga cu 57 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 3. Liga

0.31Goluri în 90
9 Total goluri
84 Percentil
0.17Pase de gol în 90
5 Total pase decisive
75 Percentil
0.48G+P per 90
Total contribuții la 14 goluri
82 Percentil
0.23xG Per 90'
6.71 Goluri anticipate
86 Percentil
0.11xA Per 90
3.03 Pase decisive anticipate
75 Percentil
0.10Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
20 Percentil

Paul Hennrich Statistici - Detaliat

3. Liga Statistici pentru Paul Hennrich

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate36N/A
94
minute261973 minute în joc
83
Meciuri începute32N/A
88
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate90.31
84
Goluri + Pase decisive140.48
82
Goluri Acasă30.19
69
Goluri În Deplasare60.45
93
Goluri Așteptate (xG)6.710.23
86
xG Fără Penalty-uri (npxG)6.710.23
88
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri1N/AN/A
Minute per Gol291 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Paul Hennrich a marcat 9 goluri în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Din totalul de 9 goluri, 3 au fost marcate acasă, în timp ce 6 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Paul Hennrich pe 90 de minute este de 0.31. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Paul Hennrich sunt de 14 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.48 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.23. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Paul Hennrich la 6.71, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 88 al jucătorilor din 3. Liga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate120.42
94
Șuturi la poartă
6/ 12
0.21
94
Șuturi în afara porții
6/ 12
0.21
88
A lovit bara0 ori0.00
94
Rata de conversie a șuturilor75.00%N/A
62
Precizia șutării50.00%N/A
85
Șuturi per gol marcat1.33N/AN/A

Până în prezent, Paul Hennrich a efectuat un total de 12 șuturi în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Din totalul de 12 șuturi, 6 au fost pe poartă, iar celelalte 6 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Paul Hennrich este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 1.33 șuturi efectuate și realizează 0.42 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol50.17
75
Pase decisive anticipate (xA)3.030.11
75
Pase1746.04
82
Pase reușite
136/ 174
4.72
81
Rata de reușită a pasei78.16%N/A
50
Pase-cheie30.10
68
Centrări60.21
76
Centrări reușite
2/ 6
0.07
74
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
75
Minute pe Asistență524 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Paul Hennrich a asistat la 5 pase decisive în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Analizând aspectul pasei în joc, Paul Hennrich pasează mingea aproximativ de 6.04 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 78.16. De asemenea, face aproximativ 0.10 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Paul Hennrich de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.11 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 75 procent din jucătorii din 3. Liga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri160.56
91
Dribleuri Reușite140.49
94
Rata de Succes a Dribleurilor87.50%N/A
76
Deposedat70.24
9
Offside-uri00.00
79

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.1
20
Minute pe Cartonaș Galben873 min / cartonașN/A
89
Cartonașe Peste 0.538%
27
Foul-uri Comise40.14
62
Foul-uri ale oponenților90.31
91

Până în prezent, Paul Hennrich a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Ei comit 0.14 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite511.75
25
Minute pe Gol Încasat51 MinuteN/A
25
Niciun gol primit514%
36
Tackle-uri40.14
86
Interceptări20.07
37
Dueluri pe Sol842.91
88
Dueluri pe Sol Câștigate421.46
95
Dueluri Aeriene Câștigate30.10
47
Driblat00.00
99
Degajări00.00
28
Șuturi blocate10.03
66
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Paul Hennrich nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Club Friendlies 1 Statistici pentru Paul Hennrich

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute7575 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite22.4
Minute pe Gol Încasat38 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Elite League U20 Statistici pentru Paul Hennrich

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute9090 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite11
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Paul Hennrich

Paul Hennrich este un Atacant care a jucat în 36 meciuri acest sezon de 3. Liga, având un total de 2619 minute. Paul Hennrich marchează în medie 0.31 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 78 din 461 jucători în echipa 3. Liga care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 9 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 3 în echipa 3. Liga pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 291 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 524 minute

Primește un cartonaș la fiecare 873 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

78 / 461 Jucători

Clasament Pase de gol

125 / 461 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026/2027
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

1

0

0

0

36'

1

0

0

0

0

0

44'

Total 2026/2027

3

0

1

0
0

0

80'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.5  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

17

2

0

0
0

0

1148'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!