Manuel Grünnagel Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Dreapta
Naționalitate : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Numărul tricoului : #17
Vârstă (Data nașterii) : 30 (1996-01-1)
Înălțime : 176cm

2025/2026

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2016/2017

2015/2016

2025/2026 & Statistici de carieră- Manuel Grünnagel

6.63
Rating mediu în DFB PokalClasament Goluri Primite : -1 / 60 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

1

0

90'

Total 2026

1

0

0

0

1
0

90'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

122

3

151

34

29

0

10027'

1

0

0

0

1

0

90'

Total 2020/2021

132

3

168

35

31
0

10898'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Manuel Grünnagel. Manuel Grünnagel a jucat un total de 132 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 0 pase decisive. Manuel Grünnagel a jucat cel mai mare număr de meciuri la Regionalliga cu 132 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în DFB Pokal

0.00Încasate / 90'
0 Goluri în 1 Meciuri
99th Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 1 Meciuri
14th Percentil
1.00Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
99th Percentil

Manuel Grünnagel Statistici - Detaliat

DFB Pokal Statistici pentru Manuel Grünnagel

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
7
Niciun gol primit00%
14
Tackle-uri64.50
99
Interceptări32.25
98
Dueluri pe Sol1914.25
94
Dueluri pe Sol Câștigate21.50
15
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
17
Driblat21.50
4
Degajări43.00
78
Șuturi blocate00.00
48
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe11
99
Minute pe Cartonaș Galben90 min / cartonașN/A
51
Cartonașe Peste 0.51100%
99
Foul-uri Comise53.75
99
Foul-uri ale oponenților43.00
99

Până în prezent, Manuel Grünnagel a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției DFB Pokal. Ei comit 3.75 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
70
Goluri + Pase decisive00
48
Goluri Acasă00
86
Goluri În Deplasare00
77
Goluri Așteptate (xG)0.060.04
44
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.060.04
44
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Manuel Grünnagel nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției DFB Pokal. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.75
48
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
40
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.75
62
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
74
Precizia șutării0.00%N/A
41
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Manuel Grünnagel a efectuat un total de 1 șuturi în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției DFB Pokal. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Manuel Grünnagel este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.75 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
66
Pase decisive anticipate (xA)0.020.01
1
Pase1712.75
2
Pase reușite
8/ 17
6.00
2
Rata de reușită a pasei47.06%N/A
1
Pase-cheie00.00
24
Centrări00.00
30
Centrări reușite
0/ 0
0.00
66
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
66
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Manuel Grünnagel nu a asistat la niciun gol în acest sezon DFB Pokal.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.75
46
Dribleuri Reușite00.00
39
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
39
Deposedat10.75
41
Offside-uri00.00
72

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Manuel Grünnagel nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Manuel Grünnagel

Manuel Grünnagel este un Fundaș care a jucat în 1 meciuri acest sezon de DFB Pokal, având un total de 90 minute. Manuel Grünnagel primește în medie 0 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Manuel Grünnagel a avut 0 meciuri dintr-un total de 1 în care nu a primit gol.

Manuel Grünnagel a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 8 în echipa FK Pirmasens pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 60 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 28 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2021/2022

9

0

17

1

1
0

781'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.96
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

34

1

37

10

9

0

2568'

Total 2020/2021

34

1

37

10

9
0

2568'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.3
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

0

26

4

4

0

1645'

Total 2019/2020

19

0

26

4

4
0

1645'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.42
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

0

29

9

7

0

1924'

Total 2018/2019

23

0

29

9

7
0

1924'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.36
 Primite

0.33  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

1

47

6

5

0

2635'

Total 2016/2017

31

1

47

6

5
0

2635'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.61
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

1

12

5

4

0

1255'

Total 2015/2016

15

1

12

5

4
0

1255'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0.86
 Primite

0.29  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!