Ludovic Gamboa Portrait

Ludovic Gamboa Statistici

Poziție : Midfielder
Naționalitate : France
Birthplace : Fontainebleau - France
Vârstă (Data nașterii) : 40 (1986-01-14)
Înălțime : 177cm
Greutate : 71kg

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

Mai Multe

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2023/2024 & Statistici de carieră- Ludovic Gamboa

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2023/2024

9

1

0

2
1

0

565'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

124

14

1

15

1

0

6000'

25

1

0

3

0

0

1834'

11

0

0

0

0

0

630'

7

1

0

2

0

0

584'

Total 2016/2017

198

18

1

24
2

0

11117'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ludovic Gamboa. Ludovic Gamboa a jucat un total de 198 meciuri, a marcat 18 goluri și a adunat 1 pase decisive. Ludovic Gamboa a jucat cel mai mare număr de meciuri la Ligue 2 cu 198 apariții în Franța. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în National 3 Group B

0.16Goluri în 90
1 Total goluri
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
0.16G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri

Ludovic Gamboa Statistici - Detaliat

National 3 Group B Statistici pentru Ludovic Gamboa

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate9N/A
minute56563 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate10.16
Goluri + Pase decisive10.16
Goluri Acasă10.25
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol565 Minute per GolN/A

Până în prezent, Ludovic Gamboa a marcat 1 goluri în 9 meciuri în sezonul 2023/2024 al competiției National 3 Group B. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Ludovic Gamboa pe 90 de minute este de 0.16. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Ludovic Gamboa sunt de 1 în acest sezon.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Până în prezent, Ludovic Gamboa nu a asistat la niciun gol în acest sezon National 3 Group B.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene2N/A
Cartonașe Roșii1N/A
Total Cartonașe20.32
Minute pe Cartonaș Galben283 min / cartonașN/A

Până în prezent, Ludovic Gamboa a primit 2 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 9 meciuri în sezonul 2023/2024 al competiției National 3 Group B.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite71.12
Minute pe Gol Încasat81 MinuteN/A
Niciun gol primit444%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ludovic Gamboa nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Ludovic Gamboa

Ludovic Gamboa este un Mijlocaș care a jucat în 9 meciuri acest sezon de National 3 Group B, având un total de 565 minute. Ludovic Gamboa are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Ludovic Gamboa a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 5 în echipa US Colomiers Football pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 565 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

56 / 244 Jucători

Clasament Pase de gol

22 / 244 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2022/2023

8

1

0

1
0

0

714'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

0  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2021/2022

11

0

0

1
0

0

504'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.2  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2020/2021

4

0

0

0
0

0

332'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

1

0

0

0

0

72'

2

0

0

0

0

0

172'

Total 2019/2020

3

1

0

0
0

0

244'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

1.25 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

12

0

0

0

0

0

771'

Total 2018/2019

12

0

0

0
0

0

771'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

12

0

0

3

0

0

991'

Total 2017/2018

12

0

0

3
0

0

991'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.27  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

7

1

0

2

0

0

584'

10

1

1

0

0

0

249'

1

0

0

0

0

0

82'

Total 2016/2017

18

2

1

2
0

0

915'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

0  Pase de gol

0.31  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

27

1

0

7

0

0

734'

Total 2015/2016

27

1

0

7
0

0

734'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

0  Pase de gol

0.86  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

0

0

2

0

0

1178'

1

0

0

0

0

0

12'

Total 2014/2015

31

0

0

2
0

0

1190'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.15  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

3

0

4

0

0

1799'

Total 2013/2014

28

3

0

4
0

0

1799'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

0  Pase de gol

0.2  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

9

0

2

1

0

2040'

1

0

0

0

0

0

72'

Total 2012/2013

30

9

0

2
1

0

2112'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.4 Goluri

0  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2012
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

65'

Total 2012

1

0

0

0
0

0

65'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2011
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

4

0

0

0

0

0

181'

Total 2011

4

0

0

0
0

0

181'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!