Ria Öling Portrait

Ria Öling Statistici

Poziție : Midfielder
Naționalitate : Finland
Birthplace : Vaasa - Finland
Numărul tricoului : #6
Vârstă (Data nașterii) : 31 (1994-09-15)
Înălțime : 169cm
Greutate : 62kg

2026

2027

2024/2025

2024

2023

2022

2021

2020

Mai Multe

2019

2017/2018

2017

2016

2015

2014

2012/2013

2026 & Statistici de carieră- Ria Öling

6.93
Rating mediu în DamallsvenskanClasament Pase de gol : 100 / 230 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

14

1

1

0

0

0

1079'

Total 2026

23

2

2

1
0

0

1665'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

148

19

8

1

0

0

12187'

80

61

0

3

0

3

7092'

13

6

0

0

0

0

935'

1

0

0

0

0

0

44'

Total 14155

314

93

17

8
0

3

25582'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ria Öling. Ria Öling a jucat un total de 314 meciuri, a marcat 93 goluri și a adunat 8 pase decisive. Ria Öling a jucat cel mai mare număr de meciuri la Damallsvenskan cu 314 apariții în Suedia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Damallsvenskan

0.08Goluri în 90
1 Total goluri
55 Percentil
0.08Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
59 Percentil
0.17G+P per 90
Total contribuții la 2 goluri
53 Percentil
0.07xG Per 90'
0.79 Goluri anticipate
55 Percentil
0.08xA Per 90
0.92 Pase decisive anticipate
57 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
55 Percentil

Ria Öling Statistici - Detaliat

Damallsvenskan Statistici pentru Ria Öling

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate14N/A
56
minute107977 minute în joc
60
Meciuri începute13N/A
65
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.08
55
Goluri + Pase decisive20.17
53
Goluri Acasă00
56
Goluri În Deplasare10.16
76
Goluri Așteptate (xG)0.790.07
55
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.790.07
56
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol1079 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ria Öling a marcat 1 goluri în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției Damallsvenskan. Din totalul de 1 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Ria Öling pe 90 de minute este de 0.08. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Ria Öling sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.17 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.07. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Ria Öling la 0.79, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 56 al jucătorilor din Damallsvenskan.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.27
46
Șuturi la poartă
1/ 3
0.09
48
Șuturi în afara porții
2/ 3
0.18
48
A lovit bara0 ori0.00
92
Rata de conversie a șuturilor33.33%N/A
79
Precizia șutării33.33%N/A
61
Șuturi per gol marcat3.00N/AN/A

Până în prezent, Ria Öling a efectuat un total de 3 șuturi în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției Damallsvenskan. Din totalul de 3 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 2 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ria Öling este de 33.33%. Marchează un gol la fiecare 3.00 șuturi efectuate și realizează 0.27 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.08
59
Pase decisive anticipate (xA)0.920.08
57
Pase1099.93
29
Pase reușite
76/ 109
6.92
31
Rata de reușită a pasei69.72%N/A
36
Pase-cheie50.46
79
Centrări30.27
46
Centrări reușite
2/ 3
0.18
61
Rata de Finalizare a Centrărilor66.67%N/A
93
Minute pe Asistență1079 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Ria Öling a asistat la 1 pase decisive în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției Damallsvenskan. Analizând aspectul pasei în joc, Ria Öling pasează mingea aproximativ de 9.93 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 69.72. De asemenea, face aproximativ 0.46 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Ria Öling de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.08 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 57 procent din jucătorii din Damallsvenskan.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.18
42
Dribleuri Reușite10.09
39
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
47
Deposedat10.09
65
Offside-uri00.00
76

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
55
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
55
Cartonașe Peste 0.500%
55
Foul-uri Comise00.00
25
Foul-uri ale oponenților30.27
55

Până în prezent, Ria Öling nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Damallsvenskan.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite181.5
39
Minute pe Gol Încasat60 MinuteN/A
39
Niciun gol primit17%
14
Tackle-uri00.00
78
Interceptări40.36
40
Dueluri pe Sol393.55
33
Dueluri pe Sol Câștigate171.55
37
Dueluri Aeriene Câștigate50.46
69
Driblat00.00
99
Degajări80.73
44
Șuturi blocate00.00
49
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate03
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ria Öling a executat 3 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Ria Öling a marcat 3 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Ria Öling este 100%.

Campeonato Nacional Feminino Statistici pentru Ria Öling

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute19364 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.47
90
Goluri + Pase decisive10.47
85
Goluri Acasă00
62
Goluri În Deplasare16.92
99
Goluri Așteptate (xG)0.540.27
89
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.540.27
90
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol193 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
85
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
90
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
87
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
87
Precizia șutării0.00%N/A
90
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
66
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
65
Pase00.00
69
Pase reușite
0/ 0
0.00
69
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
69
Pase-cheie00.00
92
Centrări00.00
86
Centrări reușite
0/ 0
0.00
94
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
94
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
83
Dribleuri Reușite00.00
87
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
87
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
97

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
37
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
37
Cartonașe Peste 0.500%
41
Foul-uri Comise00.00
90
Foul-uri ale oponenților00.00
85

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite41.87
6
Minute pe Gol Încasat48 MinuteN/A
6
Niciun gol primit133%
45
Tackle-uri00.00
99
Interceptări00.00
80
Dueluri pe Sol00.00
70
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
75
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
87
Driblat00.00
99
Degajări00.00
87
Șuturi blocate00.00
94
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate03
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate00

UEFA Champions League Femei Statistici pentru Ria Öling

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute2525 minute în joc
0
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
50
Goluri + Pase decisive00
33
Goluri Acasă00
62
Goluri În Deplasare00
67
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
10
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
12
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
11
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
27
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
16
A lovit bara0 ori0.00
78
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
48
Precizia șutării0.00%N/A
27
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
51
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
0
Pase00.00
0
Pase reușite
0/ 0
0.00
0
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
0
Pase-cheie00.00
13
Centrări00.00
17
Centrări reușite
0/ 0
0.00
37
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
37
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
12
Dribleuri Reușite00.00
20
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
20
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
62

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
48
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
48
Cartonașe Peste 0.500%
50
Foul-uri Comise00.00
12
Foul-uri ale oponenților00.00
12

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite13.6
2
Minute pe Gol Încasat25 MinuteN/A
2
Niciun gol primit00%
11
Tackle-uri00.00
7
Interceptări00.00
12
Dueluri pe Sol00.00
0
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
0
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
7
Driblat00.00
99
Degajări00.00
3
Șuturi blocate00.00
35
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate03
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate00

UEFA Womens Nations League Statistici pentru Ria Öling

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
13
minute36874 minute în joc
2
Meciuri începute5N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
56
Goluri + Pase decisive10.24
67
Goluri Acasă00
67
Goluri În Deplasare00
74
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
20
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
25
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
60
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
30
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
85
Precizia șutării0.00%N/A
60
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.24
86
Pase decisive anticipate (xA)0.620.44
95
Pase3927.42
20
Pase reușite
27/ 39
18.98
15
Rata de reușită a pasei69.23%N/A
10
Pase-cheie10.70
65
Centrări00.00
30
Centrări reușite
0/ 0
0.00
50
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
50
Minute pe Asistență368 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri53.52
95
Dribleuri Reușite21.41
90
Rata de Succes a Dribleurilor40.00%N/A
50
Deposedat32.11
5
Offside-uri10.70
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.24
86
Minute pe Cartonaș Galben368 min / cartonașN/A
66
Cartonașe Peste 0.5120%
99
Foul-uri Comise00.00
20
Foul-uri ale oponenților21.41
80

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite40.98
66
Minute pe Gol Încasat92 MinuteN/A
66
Niciun gol primit240%
64
Tackle-uri00.00
10
Interceptări00.00
15
Dueluri pe Sol1510.55
90
Dueluri pe Sol Câștigate53.52
50
Dueluri Aeriene Câștigate10.70
75
Driblat32.11
0
Degajări21.41
55
Șuturi blocate00.00
65
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate03
Penalty-uri Marcate03
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Ria Öling

Ria Öling este un Mijlocaș care a jucat în 14 meciuri acest sezon de Damallsvenskan, având un total de 1079 minute. Ria Öling are în medie 0.08 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Ria Öling a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 7 în echipa FC Rosengard Women pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 1079 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 1079 minute

Primește un cartonaș la fiecare 0 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 3 / 3 penalty-uri
Ratate 0 / 3 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

109 / 230 Jucători

Clasament Pase de gol

100 / 230 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2027
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2027

5

3

0

0
0

0

356'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.76 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

44'

Total 2024/2025

20

1

2

1
0

0

1438'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.41  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

5

7

0

0

0

2061'

Total 2024

39

7

10

2
0

0

3247'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.22 Goluri

0.31  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

0

0

0

0

0

2006'

Total 2023

41

0

2

0
0

0

3151'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

1

0

1

0

0

2232'

Total 2022

36

1

1

1
0

0

3039'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0  Pase de gol

0.04  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

5

0

0

0

0

1638'

Total 2021

26

5

0

0
0

0

2050'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.27 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

2

0

0

0

0

1821'

Total 2020

21

2

0

0
0

0

1821'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

15

5

0

0

0

0

1350'

5

1

0

0

0

0

320'

Total 2019

24

6

0

0
0

0

1818'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

5

0

0

0

0

615'

Total 2017/2018

8

5

0

0
0

0

615'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.73 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2017

11

12

0

0
0

1

963'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

1.12 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

15

0

2

0

1

2059'

Total 2016

23

15

0

2
0

1

2059'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.66 Goluri

0  Pase de gol

0.09  Cartonașe

Sezon 2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

18

0

0

0

1

2070'

Total 2015

23

18

0

0
0

1

2070'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.78 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

16

0

1

0

0

2000'

Total 2014

23

16

0

1
0

0

2000'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.72 Goluri

0  Pase de gol

0.05  Cartonașe

Sezon 2013
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2013

2

0

0

0
0

0

118'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!