Karl Kompus Statistici

Poziție : Forward
Naționalitate : Estonia
Birthplace : Estonia - Estonia
Numărul tricoului : #44
Vârstă (Data nașterii) : 18 (2008-10-2)

2026

2025

2026 & Statistici de carieră- Karl Kompus

6.15
Rating mediu în EsiliigaClasament Goluri : 124 / 217 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

1

0

3

0

0

1979'

5

0

0

1

0

0

423'

1

1

0

0

0

0

90'

Total 2027

28

2

0

4
0

0

2492'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

1

0

3

0

0

1979'

5

0

0

1

0

0

423'

1

1

0

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2027

29

2

0

4
0

0

2582'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Karl Kompus. Karl Kompus a jucat un total de 29 meciuri, a marcat 2 goluri și a adunat 0 pase decisive. Karl Kompus a jucat cel mai mare număr de meciuri la Esiliiga cu 29 apariții în Estonia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Esiliiga

0.05Goluri în 90
1 Total goluri
44 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
50 Percentil
0.05G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
32 Percentil
0.06xG Per 90'
1.26 Goluri anticipate
49 Percentil
0.04xA Per 90
0.76 Pase decisive anticipate
52 Percentil
0.14Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
54 Percentil

Karl Kompus Statistici - Detaliat

Esiliiga Statistici pentru Karl Kompus

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate22N/A
82
minute197990 minute în joc
83
Meciuri începute22N/A
84
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.05
44
Goluri + Pase decisive10.05
32
Goluri Acasă00
55
Goluri În Deplasare10.1
58
Goluri Așteptate (xG)1.260.06
49
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.260.06
50
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol1979 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Karl Kompus a marcat 1 goluri în 22 meciuri în sezonul 2026 al competiției Esiliiga. Din totalul de 1 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Karl Kompus pe 90 de minute este de 0.05. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Karl Kompus sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.05 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.06. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Karl Kompus la 1.26, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 50 al jucătorilor din Esiliiga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate90.43
60
Șuturi la poartă
3/ 9
0.14
62
Șuturi în afara porții
6/ 9
0.29
65
A lovit bara0 ori0.00
87
Rata de conversie a șuturilor11.11%N/A
48
Precizia șutării33.33%N/A
62
Șuturi per gol marcat9.00N/AN/A

Până în prezent, Karl Kompus a efectuat un total de 9 șuturi în 22 meciuri în sezonul 2026 al competiției Esiliiga. Din totalul de 9 șuturi, 3 au fost pe poartă, iar celelalte 6 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Karl Kompus este de 33.33%. Marchează un gol la fiecare 9.00 șuturi efectuate și realizează 0.43 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
50
Pase decisive anticipate (xA)0.760.04
52
Pase35616.95
80
Pase reușite
287/ 356
13.67
81
Rata de reușită a pasei80.62%N/A
60
Pase-cheie70.33
69
Centrări150.71
81
Centrări reușite
4/ 15
0.19
76
Rata de Finalizare a Centrărilor26.67%N/A
58
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Karl Kompus nu a asistat la niciun gol în acest sezon Esiliiga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri180.86
74
Dribleuri Reușite120.57
78
Rata de Succes a Dribleurilor66.67%N/A
73
Deposedat10.05
73
Offside-uri10.05
66

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.14
54
Minute pe Cartonaș Galben660 min / cartonașN/A
70
Cartonașe Peste 0.529%
48
Foul-uri Comise50.24
38
Foul-uri ale oponenților150.71
88

Până în prezent, Karl Kompus a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 22 meciuri în sezonul 2026 al competiției Esiliiga. Ei comit 0.24 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite331.5
62
Minute pe Gol Încasat60 MinuteN/A
63
Niciun gol primit836%
87
Tackle-uri90.43
97
Interceptări100.48
56
Dueluri pe Sol1487.05
80
Dueluri pe Sol Câștigate753.57
85
Dueluri Aeriene Câștigate50.24
52
Driblat00.00
99
Degajări170.81
79
Șuturi blocate50.24
85
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.05
3

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Karl Kompus nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Esiliiga B Statistici pentru Karl Kompus

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate5N/A
minute42385 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene1N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe10.21
Minute pe Cartonaș Galben423 min / cartonașN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite102.13
Minute pe Gol Încasat42 MinuteN/A
Niciun gol primit120%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Estoniei Statistici pentru Karl Kompus

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate11
99
Goluri + Pase decisive11
99
Goluri Acasă11
99
Goluri În Deplasare00
99
Goluri Așteptate (xG)0.640.64
99
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.640.64
99
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol90 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
99
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
99
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
99
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
99
Precizia șutării0.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
99
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
99
Pase00.00
99
Pase reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
99
Pase-cheie00.00
99
Centrări00.00
99
Centrări reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
99
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
99
Dribleuri Reușite00.00
99
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
99
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
99
Cartonașe Peste 0.500%
99
Foul-uri Comise00.00
99
Foul-uri ale oponenților00.00
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit1100%
99
Tackle-uri00.00
99
Interceptări00.00
99
Dueluri pe Sol00.00
99
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
99
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
99
Driblat00.00
99
Degajări00.00
99
Șuturi blocate00.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Karl Kompus

Karl Kompus este un Atacant care a jucat în 22 meciuri acest sezon de Esiliiga, având un total de 1979 minute. Karl Kompus marchează în medie 0.05 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 124 din 217 jucători în echipa Esiliiga care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 14 în echipa Esiliiga pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 1979 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

124 / 217 Jucători

Clasament Pase de gol

129 / 217 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2025

1

0

0

0
0

0

90'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!