Máté Deczki Statistici

Poziție : Goalkeeper
Naționalitate : England
Birthplace : England - England
Numărul tricoului : #1
Vârstă (Data nașterii) : 26 (2000-02-7)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 & Statistici de carieră- Máté Deczki

6.38
Rating mediu în NB IIClasament Goluri Primite : 4 / 104 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

6

0

4

2

0

0

540'

Total 2026/2027

6

0

4

2

0
0

540'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

0

23

10

1

0

2070'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2026/2027

24

0

26

10

1
0

2160'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Máté Deczki. Máté Deczki a jucat un total de 24 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Máté Deczki a jucat cel mai mare număr de meciuri la NB II cu 24 apariții în Ungaria. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în NB II

60%Apărare
6 Salvări / 10 Lovituri
65 Percentil
0.67Încasate / 90'
4 Goluri în 6 Meciuri
95th Percentil
33%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 6 Meciuri
82nd Percentil

Máté Deczki Statistici - Detaliat

NB II Statistici pentru Máté Deczki

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate6N/A
27
minute54090 minute în joc
43
Meciuri începute6N/A
48
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite101.67
69
Parade61.00
35
Apărare6 Parade / 10 Șuturi60.00%
65
Pumni00.00
0

În calitate de portar, Máté Deczki a încasat 4 goluri și a menținut 2 clean sheets în 6 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției NB II. Acest lucru înseamnă că atunci când Máté Deczki este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 135 minute. Statistica lui Máté Deczki pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 0.67.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 6 din cele 10 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Máté Deczki este de 60.00%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite40.67
95
Minute pe Gol Încasat135 MinuteN/A
95
Niciun gol primit233%
82
Tackle-uri00.00
52
Interceptări10.17
15
Dueluri pe Sol30.50
8
Dueluri pe Sol Câștigate30.50
8
Dueluri Aeriene Câștigate30.50
49
Driblat00.00
99
Degajări30.50
47
Șuturi blocate00.00
51
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
32
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
32
Cartonașe Peste 0.500%
34
Foul-uri Comise00.00
15
Foul-uri ale oponenților00.00
14

Până în prezent, Máté Deczki nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției NB II.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
55
Goluri + Pase decisive00
54
Goluri Acasă00
69
Goluri În Deplasare00
73
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Máté Deczki nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției NB II. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
24
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
47
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
33
A lovit bara0 ori0.00
92
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
58
Precizia șutării0.00%N/A
47
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Máté Deczki nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției NB II.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
95
Pase decisive anticipate (xA)0.060.01
15
Pase477.83
23
Pase reușite
35/ 47
5.83
23
Rata de reușită a pasei74.47%N/A
34
Pase-cheie00.00
33
Centrări00.00
30
Centrări reușite
0/ 0
0.00
49
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
49
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Máté Deczki nu a asistat la niciun gol în acest sezon NB II.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
24
Dribleuri Reușite00.00
34
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
34
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
67

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Máté Deczki nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Máté Deczki

Máté Deczki este un Poartă care a jucat în 6 meciuri acest sezon de NB II, având un total de 540 minute. Máté Deczki primește în medie 0.67 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 33%. Asta înseamnă că Máté Deczki a avut 2 meciuri dintr-un total de 6 în care nu a primit gol.

Máté Deczki a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 17 în echipa Mezokovesd Zsory SE pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

191 / 239 Jucători

Clasament Goluri Primite

4 / 104 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

19

8

1

0

1530'

Total 2025/2026

17

0

19

8

1
0

1530'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.12
 Primite

0.06  Cartonașe

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2025

1

0

3

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

3
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!