
Jordan Thomas Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jordan Thomas. Jordan Thomas a jucat un total de 69 meciuri, a marcat 11 goluri și a adunat 6 pase decisive. Jordan Thomas a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League Two cu 69 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în EFL League One
EFL League One Statistici pentru Jordan Thomas
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 8 | N/A | 18 |
| minute | 252 | 32 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 3 |
| Înlocuiri | 5 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.36 | 89 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.71 | 95 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 65 |
| Goluri În Deplasare | 1 | 0.55 | 94 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.01 | 0.36 | 85 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.01 | 0.36 | 86 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 252 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Jordan Thomas a marcat 1 goluri în 8 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Din totalul de 1 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Jordan Thomas pe 90 de minute este de 0.36. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Jordan Thomas sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.71 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.36. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Jordan Thomas la 1.01, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 86 al jucătorilor din EFL League One.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 7 | 2.49 | 86 |
| Șuturi la poartă | 1/ 7 | 0.36 | 59 |
| Șuturi în afara porții | 6/ 7 | 2.13 | 95 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 82 |
| Rata de conversie a șuturilor | 14.29% | N/A | 79 |
| Precizia șutării | 14.29% | N/A | 32 |
| Șuturi per gol marcat | 7.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Jordan Thomas a efectuat un total de 7 șuturi în 8 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Din totalul de 7 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 6 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jordan Thomas este de 14.29%. Marchează un gol la fiecare 7.00 șuturi efectuate și realizează 2.49 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.36 | 95 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.90 | 0.32 | 94 |
| Pase | 71 | 25.26 | 27 |
| Pase reușite | 53/ 71 | 18.85 | 32 |
| Rata de reușită a pasei | 74.65% | N/A | 49 |
| Pase-cheie | 6 | 2.13 | 94 |
| Centrări | 9 | 3.20 | 76 |
| Centrări reușite | 3/ 9 | 1.07 | 89 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 33.33% | N/A | 88 |
| Minute pe Asistență | 252 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Jordan Thomas a asistat la 1 pase decisive în 8 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Analizând aspectul pasei în joc, Jordan Thomas pasează mingea aproximativ de 25.26 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 74.65. De asemenea, face aproximativ 2.13 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Jordan Thomas de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.32 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 94 procent din jucătorii din EFL League One.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 19 | 6.76 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 9 | 3.20 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 47.37% | N/A | 55 |
| Deposedat | 6 | 2.13 | 4 |
| Offside-uri | 1 | 0.36 | 82 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 3 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 3 | 1.07 | 99 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 84 min / cartonaș | N/A | 27 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 3 | 38% | 97 |
| Foul-uri Comise | 9 | 3.20 | 99 |
| Foul-uri ale oponenților | 4 | 1.42 | 77 |
Până în prezent, Jordan Thomas a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 8 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Ei comit 3.20 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 7 | 2.5 | 1 |
| Minute pe Gol Încasat | 36 Minute | N/A | 1 |
| Niciun gol primit | 3 | 38% | 88 |
| Tackle-uri | 4 | 1.42 | 55 |
| Interceptări | 2 | 0.71 | 45 |
| Dueluri pe Sol | 56 | 19.92 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 23 | 8.18 | 96 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 6 | 2.13 | 64 |
| Driblat | 2 | 0.71 | 22 |
| Degajări | 4 | 1.42 | 37 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 25 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Jordan Thomas nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
EFL Trophy Statistici pentru Jordan Thomas
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 0 |
| minute | 218 | 73 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 2 | N/A | 76 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 63 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.41 | 42 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 85 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 76 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.51 | 0.26 | 78 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.51 | 0.26 | 79 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 6 | 3.10 | 94 |
| Șuturi la poartă | 2/ 6 | 1.03 | 89 |
| Șuturi în afara porții | 4/ 6 | 2.07 | 94 |
| A lovit bara | 1 ori | 0.52 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 75 |
| Precizia șutării | 33.33% | N/A | 72 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.41 | 69 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.14 | 0.07 | 37 |
| Pase | 40 | 20.69 | 18 |
| Pase reușite | 27/ 40 | 13.97 | 16 |
| Rata de reușită a pasei | 67.50% | N/A | 16 |
| Pase-cheie | 3 | 1.55 | 87 |
| Centrări | 5 | 2.59 | 80 |
| Centrări reușite | 0/ 5 | 0.00 | 68 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 68 |
| Minute pe Asistență | 218 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 9 | 4.66 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 5 | 2.59 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 55.56% | N/A | 76 |
| Deposedat | 4 | 2.07 | 5 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 76 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 69 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 69 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 78 |
| Foul-uri Comise | 4 | 2.07 | 94 |
| Foul-uri ale oponenților | 3 | 1.55 | 80 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 1.24 | 49 |
| Minute pe Gol Încasat | 73 Minute | N/A | 51 |
| Niciun gol primit | 1 | 33% | 92 |
| Tackle-uri | 6 | 3.10 | 95 |
| Interceptări | 3 | 1.55 | 89 |
| Dueluri pe Sol | 33 | 17.07 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 16 | 8.28 | 97 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 1.03 | 58 |
| Driblat | 1 | 0.52 | 7 |
| Degajări | 2 | 1.03 | 48 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 59 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
League Cup Statistici pentru Jordan Thomas
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | 89 | 45 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 75 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 42 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 75 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 92 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 30 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 87 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 70 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 43 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 58 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.02 | 0.02 | 9 |
| Pase | 13 | 13.15 | 4 |
| Pase reușite | 11/ 13 | 11.12 | 17 |
| Rata de reușită a pasei | 84.62% | N/A | 99 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 26 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 43 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 65 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 4 | 4.04 | 87 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 1.01 | 83 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 25.00% | N/A | 43 |
| Deposedat | 4 | 4.04 | 0 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 65 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 58 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 58 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Foul-uri Comise | 3 | 3.03 | 99 |
| Foul-uri ale oponenților | 1 | 1.01 | 70 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 3.03 | 0 |
| Minute pe Gol Încasat | 30 Minute | N/A | 0 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 0 |
| Tackle-uri | 2 | 2.02 | 91 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 39 |
| Dueluri pe Sol | 22 | 22.25 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 4 | 4.04 | 52 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 17 |
| Driblat | 1 | 1.01 | 9 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 0 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 43 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Jordan Thomas este un Atacant care a jucat în 8 meciuri acest sezon de EFL League One, având un total de 252 minute. Jordan Thomas marchează în medie 0.36 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția -1 din 396 jucători în echipa EFL League One care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 7 în echipa EFL League One pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 252 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 252 minute
Primește un cartonaș la fiecare 84 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.18 Goluri
0.15 Pase de gol
0.03 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.39 Goluri
0.39 Pase de gol
0.39 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe