Jimmy Sinclair Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jimmy Sinclair. Jimmy Sinclair a jucat un total de 128 meciuri, a marcat 16 goluri și a adunat 5 pase decisive. Jimmy Sinclair a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League 2 Division One U23 cu 128 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Premier League 2 Division One U23
Premier League 2 Division One U23 Statistici pentru Jimmy Sinclair
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 5 | N/A | 61 |
| minute | 263 | 53 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 2 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 3 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.34 | 80 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.34 | 72 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.57 | 87 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 76 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.85 | 0.29 | 78 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.85 | 0.29 | 79 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 263 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Jimmy Sinclair a marcat 1 goluri în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League 2 Division One U23. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Jimmy Sinclair pe 90 de minute este de 0.34. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Jimmy Sinclair sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.34 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.29. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Jimmy Sinclair la 0.85, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 79 al jucătorilor din Premier League 2 Division One U23.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 6 | 2.05 | 81 |
| Șuturi la poartă | 0/ 6 | 0.00 | 57 |
| Șuturi în afara porții | 6/ 6 | 2.05 | 87 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 98 |
| Rata de conversie a șuturilor | 16.67% | N/A | 70 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 57 |
| Șuturi per gol marcat | 6.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Jimmy Sinclair a efectuat un total de 6 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League 2 Division One U23. Din totalul de 6 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 6 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jimmy Sinclair este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 6.00 șuturi efectuate și realizează 2.05 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 66 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.10 | 0.03 | 24 |
| Pase | 56 | 19.16 | 36 |
| Pase reușite | 45/ 56 | 15.40 | 38 |
| Rata de reușită a pasei | 80.36% | N/A | 48 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 99 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 99 |
| Centrări reușite | 1/ 0 | 0.34 | 76 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Jimmy Sinclair nu a asistat la niciun gol în acest sezon Premier League 2 Division One U23.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 72 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 2 | 0.68 | 33 |
| Offside-uri | 1 | 0.34 | 85 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.34 | 82 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 263 min / cartonaș | N/A | 65 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 20% | 72 |
| Foul-uri Comise | 3 | 1.03 | 53 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 0.68 | 36 |
Până în prezent, Jimmy Sinclair a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League 2 Division One U23. Ei comit 1.03 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 2.05 | 39 |
| Minute pe Gol Încasat | 44 Minute | N/A | 40 |
| Niciun gol primit | 1 | 20% | 73 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 37 |
| Interceptări | 6 | 2.05 | 99 |
| Dueluri pe Sol | 10 | 3.42 | 26 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 4 | 1.37 | 20 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 0.68 | 74 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 2 | 0.68 | 49 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 52 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Jimmy Sinclair nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Jimmy Sinclair este un Mijlocaș care a jucat în 5 meciuri acest sezon de Premier League 2 Division One U23, având un total de 263 minute. Jimmy Sinclair are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Jimmy Sinclair a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 3 în echipa Nottingham Forest Under 21 pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 263 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.05 Goluri
0.11 Pase de gol
0.11 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0.11 Pase de gol
0.05 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0.14 Pase de gol
0.14 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.05 Goluri
0.05 Pase de gol
0.05 Cartonașe