
Jack Whatmough Statistici
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mai Multe
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jack Whatmough. Jack Whatmough a jucat un total de 244 meciuri, a marcat 9 goluri și a adunat 4 pase decisive. Jack Whatmough a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League One cu 244 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în EFL League One
EFL League One Statistici pentru Jack Whatmough
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A | 0 |
| minute | 316 | 79 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €480,167 | N/A | 92 |
| Meciuri începute | 4 | N/A | 4 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 4 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 0.85 | 92 |
| Minute pe Gol Încasat | 105 Minute | N/A | 91 |
| Niciun gol primit | 2 | 50% | 99 |
| Tackle-uri | 4 | 1.14 | 35 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 8 |
| Dueluri pe Sol | 33 | 9.40 | 35 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 22 | 6.27 | 75 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 16 | 4.56 | 92 |
| Driblat | 2 | 0.57 | 44 |
| Degajări | 21 | 5.98 | 84 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.28 | 56 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Jack Whatmough a încasat 3 goluri și a menținut 2 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Jack Whatmough este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 105 minute. În plus, a efectuat 1.14 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jack Whatmough face aproximativ 5.98 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.28 | 82 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 316 min / cartonaș | N/A | 31 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 25% | 95 |
| Foul-uri Comise | 2 | 0.57 | 16 |
| Foul-uri ale oponenților | 1 | 0.28 | 9 |
Până în prezent, Jack Whatmough a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 4 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League One. Ei comit 0.57 faulturi pe 90 de minute.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.28 | 86 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.28 | 72 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 46 |
| Goluri În Deplasare | 1 | 0.5 | 96 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.70 | 0.20 | 70 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.70 | 0.20 | 71 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 316 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Jack Whatmough a marcat 1 goluri în 4 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League One. Din totalul de 1 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Jack Whatmough pe 90 de minute este de 0.28. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Jack Whatmough sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.28 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.20. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Jack Whatmough la 0.70, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 71 al jucătorilor din EFL League One.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 0.28 | 14 |
| Șuturi la poartă | 1/ 1 | 0.28 | 53 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 1 | 0.00 | 8 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 66 |
| Rata de conversie a șuturilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Precizia șutării | 100.00% | N/A | 99 |
| Șuturi per gol marcat | 1.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Jack Whatmough a efectuat un total de 1 șuturi în 4 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League One. Din totalul de 1 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 0 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jack Whatmough este de 100.00%. Marchează un gol la fiecare 1.00 șuturi efectuate și realizează 0.28 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 36 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.43 | 0.12 | 55 |
| Pase | 208 | 59.24 | 97 |
| Pase reușite | 172/ 208 | 48.99 | 97 |
| Rata de reușită a pasei | 82.69% | N/A | 91 |
| Pase-cheie | 1 | 0.28 | 18 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 8 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 18 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 18 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Jack Whatmough nu a asistat la niciun gol în acest sezon EFL League One.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 0.28 | 20 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 0.28 | 37 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 35 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Jack Whatmough nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
League Cup Statistici pentru Jack Whatmough
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A | 0 |
| minute | 90 | 90 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €480,167 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 1 | 45 |
| Minute pe Gol Încasat | 90 Minute | N/A | 47 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 21 |
| Tackle-uri | 1 | 0.75 | 24 |
| Interceptări | 4 | 3.00 | 99 |
| Dueluri pe Sol | 7 | 5.25 | 24 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 4 | 3.00 | 32 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 3 | 2.25 | 79 |
| Driblat | 2 | 1.50 | 3 |
| Degajări | 13 | 9.75 | 99 |
| Șuturi blocate | 2 | 1.50 | 95 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Jack Whatmough a încasat 3 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Jack Whatmough este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 0.75 tackle-uri și 3.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jack Whatmough face aproximativ 9.75 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 62 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 20 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 21 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 64 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 47 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 83 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 20 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 92 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 72 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 46 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 70 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.05 | 0.04 | 11 |
| Pase | 32 | 24.00 | 12 |
| Pase reușite | 25/ 32 | 18.75 | 16 |
| Rata de reușită a pasei | 78.12% | N/A | 28 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 26 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 33 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 62 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 29 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 45 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 45 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 82 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
EFL Trophy Statistici pentru Jack Whatmough
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A | 0 |
| minute | 90 | 90 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €480,167 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 2 | 2 | 8 |
| Minute pe Gol Încasat | 45 Minute | N/A | 8 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 13 |
| Tackle-uri | 1 | 1.00 | 44 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 24 |
| Dueluri pe Sol | 5 | 5.00 | 21 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 4 | 4.00 | 41 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 3 | 3.00 | 86 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 1 | 1.00 | 30 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 37 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Jack Whatmough a încasat 3 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Jack Whatmough este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 1.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jack Whatmough face aproximativ 1.00 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 62 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 63 |
| Foul-uri Comise | 1 | 1.00 | 69 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 17 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 1 | 99 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 1 | 96 |
| Goluri Acasă | 1 | 1 | 99 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 79 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.70 | 0.70 | 97 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.70 | 0.70 | 97 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 90 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 1.00 | 59 |
| Șuturi la poartă | 1/ 1 | 1.00 | 93 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 1 | 0.00 | 23 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Precizia șutării | 100.00% | N/A | 99 |
| Șuturi per gol marcat | 1.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 54 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.12 | 0.12 | 56 |
| Pase | 64 | 64.00 | 97 |
| Pase reușite | 59/ 64 | 59.00 | 99 |
| Rata de reușită a pasei | 92.19% | N/A | 99 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 23 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 25 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 42 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 28 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 35 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 35 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 75 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Jack Whatmough este un Fundaș care a jucat în 4 meciuri acest sezon de EFL League One, având un total de 316 minute. Jack Whatmough primește în medie 0.85 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 50%. Asta înseamnă că Jack Whatmough a avut 2 meciuri dintr-un total de 4 în care nu a primit gol.
Jack Whatmough a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 21 în echipa Huddersfield Town FC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 316 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2026/2027
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.29
Primite
0.32 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.5
Primite
0.14 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.03 Goluri
1.24
Primite
0.09 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.04 Goluri
0.94
Primite
0.09 Cartonașe
Sezon 2020/2021
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.06 Goluri
0.93
Primite
0.29 Cartonașe
Sezon 2019/2020
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.96
Primite
1.96 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0.97
Primite
0.2 Cartonașe
Sezon 2017/2018
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.09
Primite
0.08 Cartonașe
Sezon 2016/2017
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.2 Goluri
1.01
Primite
0.2 Cartonașe
Sezon 2015/2016
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.29
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2015
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0
Primite
1.18 Cartonașe