Jack Doyle Statistici

Club : Marine FC
Poziție : Fundaș - Fundaș Stânga
Naționalitate : England
Birthplace : England - England
Numărul tricoului : #3
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-02-2)
Înălțime : 178cm
Greutate : 70kg

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2018

2016/2017

2026/2027 & Statistici de carieră- Jack Doyle

6.66
Rating mediu în National League NorthClasament Goluri Primite : -1 / 0 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

1

0

2

0

0
0

90'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

1

30

7

3

0

1767'

8

0

13

1

0

0

632'

7

0

7

2

2

0

621'

3

0

3

1

0

0

270'

2

0

2

1

0

0

152'

1

0

0

0

0

0

14'

Total 2024/2025

215

4

253

68

12
0

17634'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jack Doyle. Jack Doyle a jucat un total de 215 meciuri, a marcat 4 goluri și a adunat 0 pase decisive. Jack Doyle a jucat cel mai mare număr de meciuri la National League North and South cu 215 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în National League North

2.00Încasate / 90'
2 Goluri în 1 Meciuri
-1 Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 1 Meciuri
-1 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
-1 Percentil

Jack Doyle Statistici - Detaliat

National League North Statistici pentru Jack Doyle

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
-1
minute9090 minute în joc
-1
Meciuri începute1N/A
89
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite22
-1
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
-1
Niciun gol primit00%
-1
Tackle-uri40.34
95
Interceptări262.23
88
Dueluri pe Sol12310.54
26
Dueluri pe Sol Câștigate645.49
26
Dueluri Aeriene Câștigate211.80
50
Driblat00.00
99
Degajări655.57
82
Șuturi blocate60.51
77
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Jack Doyle a încasat 2 goluri și a menținut 0 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției National League North. Acest lucru înseamnă că atunci când Jack Doyle este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 0.34 tackle-uri și 2.23 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jack Doyle face aproximativ 5.57 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
-1
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
-1
Cartonașe Peste 0.500%
89
Foul-uri Comise90.77
29
Foul-uri ale oponenților40.34
12

Până în prezent, Jack Doyle nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției National League North.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
-1
Goluri + Pase decisive00
-1
Goluri Acasă00
-1
Goluri În Deplasare00
-1
Goluri Așteptate (xG)0.890.08
46
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.890.08
46
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Jack Doyle nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției National League North. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.26
27
Șuturi la poartă
2/ 3
0.17
48
Șuturi în afara porții
1/ 3
0.09
18
A lovit bara1 ori0.09
93
Rata de conversie a șuturilor33.33%N/A
95
Precizia șutării66.67%N/A
96
Șuturi per gol marcat3.00N/AN/A

Până în prezent, Jack Doyle a efectuat un total de 3 șuturi în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției National League North. Din totalul de 3 șuturi, 2 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jack Doyle este de 66.67%. Marchează un gol la fiecare 3.00 șuturi efectuate și realizează 0.26 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
-1
Pase decisive anticipate (xA)0.540.05
28
Pase29825.54
37
Pase reușite
155/ 298
13.29
20
Rata de reușită a pasei52.01%N/A
1
Pase-cheie70.60
66
Centrări292.49
84
Centrări reușite
10/ 29
0.86
88
Rata de Finalizare a Centrărilor34.48%N/A
64
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Jack Doyle nu a asistat la niciun gol în acest sezon National League North.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.26
35
Dribleuri Reușite10.09
27
Rata de Succes a Dribleurilor33.33%N/A
27
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
54

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Jack Doyle nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Jack Doyle

Jack Doyle este un Fundaș care a jucat în 1 meciuri acest sezon de National League North, având un total de 90 minute. Jack Doyle primește în medie 2 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Jack Doyle a avut 0 meciuri dintr-un total de 1 în care nu a primit gol.

Jack Doyle a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 3 în echipa Marine FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 0 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 0 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

34

0

36

11

6
0

2812'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.15
 Primite

0.19  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

5

1

0

0

180'

Total 2023/2024

41

1

56

14

0
0

3532'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.37
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

0

0

61'

Total 2022/2023

14

1

18

5

0
0

854'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

1.93
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

2

0

0

0

62'

Total 2021/2022

33

0

39

11

0
0

2681'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.27
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

4

0

0

0

211'

Total 2020/2021

10

0

9

4

0
0

682'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.96
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

3

0

0

0

180'

Total 2019/2020

29

1

25

8

0
0

2385'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.9
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

7

2

2

0

621'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2018/2019

8

0

7

3

2
0

711'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.01
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

1

30

7

3

0

1767'

1

0

0

1

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

14'

Total 2018

28

1

39

9

4
0

2378'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.53
 Primite

0.15  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

3

0

0

0

180'

Total 2016/2017

17

0

22

3

0
0

1509'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.29
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!