Frank Vare Statistici
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Frank Vare. Frank Vare a jucat un total de 41 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 3 pase decisive. Frank Vare a jucat cel mai mare număr de meciuri la U18 Premier League cu 41 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Premier League 2 Division One U23
U18 Premier League Statistici pentru Frank Vare
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A |
| minute | 136 | 68 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Până în prezent, Frank Vare nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției U18 Premier League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A |
Până în prezent, Frank Vare nu a asistat la niciun gol în acest sezon U18 Premier League.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Până în prezent, Frank Vare nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției U18 Premier League.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 4 | 2.65 |
| Minute pe Gol Încasat | 34 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 0 | 0% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Frank Vare nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Premier League 2 Division One U23 Statistici pentru Frank Vare
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 12 | N/A | 63 |
| minute | 1007 | 84 minute în joc | 70 |
| Meciuri începute | 11 | N/A | 69 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 43 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.18 | 49 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 59 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 57 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.04 | 0.00 | 30 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.04 | 0.00 | 30 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 0.09 | 46 |
| Șuturi la poartă | 0/ 1 | 0.00 | 87 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 1 | 0.09 | 47 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 57 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 87 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 2 | 0.18 | 75 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.25 | 0.11 | 76 |
| Pase | 42 | 3.75 | 70 |
| Pase reușite | 32/ 42 | 2.86 | 71 |
| Rata de reușită a pasei | 76.19% | N/A | 62 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 75 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 88 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 84 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 88 |
| Minute pe Asistență | 504 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 72 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 3 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 3 | 0.27 | 75 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 336 min / cartonaș | N/A | 57 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 3 | 25% | 85 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 14 |
| Foul-uri ale oponenților | 3 | 0.27 | 31 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 23 | 2.06 | 19 |
| Minute pe Gol Încasat | 44 Minute | N/A | 20 |
| Niciun gol primit | 3 | 25% | 71 |
| Tackle-uri | 1 | 0.09 | 60 |
| Interceptări | 1 | 0.09 | 72 |
| Dueluri pe Sol | 1 | 0.09 | 50 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 1 | 0.09 | 52 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 70 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 59 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 85 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Premier League Cup U23 Statistici pentru Frank Vare
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A |
| minute | 360 | 90 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.25 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.25 |
| Minute pe Asistență | 360 Minute pe Asistență | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 5 | 1.25 |
| Minute pe Gol Încasat | 72 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 0 | 0% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Frank Vare este un Mijlocaș care a jucat în 12 meciuri acest sezon de Premier League 2 Division One U23, având un total de 1007 minute. Frank Vare are în medie 0.18 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Frank Vare a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 44 în echipa Blackburn Rovers Under 21 pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Dă o pasă de gol la fiecare 504 minute
Primește un cartonaș la fiecare 336 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026/2027
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0.27 Pase de gol
0.09 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe