Mostafa Mohamed Portrait

Mostafa Mohamed Statistici

Club : FC Nantes
Echipa Naționlă : Egypt National Team
Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Egypt
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #31
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1997-11-28)
Înălțime : 185cm
Greutate : 78kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2025/2026 & Statistici de carieră- Mostafa Mohamed

6.16
Rating mediu în Ligue 1Clasament Goluri : 59 / 412 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

4

0

1

0

0

1141'

Total 2025/2026

34

5

2

2
0

0

1698'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

117

25

4

9

1

3

6308'

44

15

3

7

1

3

2049'

8

2

0

0

0

0

434'

2

2

1

1

0

0

180'

2

0

0

0

0

0

180'

Total 2025/2026

310

79

18

37
3

7

18792'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Mostafa Mohamed. Mostafa Mohamed a jucat un total de 310 meciuri, a marcat 79 goluri și a adunat 4 pase decisive. Mostafa Mohamed a jucat cel mai mare număr de meciuri la Ligue 1 cu 310 apariții în Franța. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Ligue 1

0.32Goluri în 90
4 Total goluri
86 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
39 Percentil
0.32G+P per 90
Total contribuții la 4 goluri
70 Percentil
0.37xG Per 90'
4.72 Goluri anticipate
86 Percentil
0.05xA Per 90
0.69 Pase decisive anticipate
6 Percentil
0.08Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
26 Percentil

Mostafa Mohamed Statistici - Detaliat

Ligue 1 Statistici pentru Mostafa Mohamed

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate23N/A
49
minute114150 minute în joc
39
Salariu Anual€3,410,000N/A
84
Meciuri începute13N/A
42
Înlocuiri10N/AN/A
Eliminări6N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate40.32
86
Goluri + Pase decisive40.32
70
Goluri Acasă40.59
94
Goluri În Deplasare00
57
Goluri Așteptate (xG)4.720.37
86
xG Fără Penalty-uri (npxG)4.720.37
88
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol285 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Mostafa Mohamed a marcat 4 goluri în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 1. Din totalul de 4 goluri, 4 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Mostafa Mohamed pe 90 de minute este de 0.32. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Mostafa Mohamed sunt de 4 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.32 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.37. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Mostafa Mohamed la 4.72, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 88 al jucătorilor din Ligue 1.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate352.73
92
Șuturi la poartă
8/ 35
0.62
73
Șuturi în afara porții
27/ 35
2.11
97
A lovit bara1 ori0.08
85
Rata de conversie a șuturilor11.43%N/A
66
Precizia șutării22.86%N/A
29
Șuturi per gol marcat8.75N/AN/A

Până în prezent, Mostafa Mohamed a efectuat un total de 35 șuturi în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 1. Din totalul de 35 șuturi, 8 au fost pe poartă, iar celelalte 27 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Mostafa Mohamed este de 22.86%. Marchează un gol la fiecare 8.75 șuturi efectuate și realizează 2.73 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
39
Pase decisive anticipate (xA)0.690.05
6
Pase18914.77
3
Pase reușite
117/ 189
9.14
1
Rata de reușită a pasei61.90%N/A
1
Pase-cheie100.78
50
Centrări90.70
45
Centrări reușite
2/ 9
0.16
49
Rata de Finalizare a Centrărilor22.22%N/A
55
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Mostafa Mohamed nu a asistat la niciun gol în acest sezon Ligue 1.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri191.48
58
Dribleuri Reușite30.23
25
Rata de Succes a Dribleurilor15.79%N/A
9
Deposedat191.48
16
Offside-uri40.31
83

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.08
26
Minute pe Cartonaș Galben1141 min / cartonașN/A
93
Cartonașe Peste 0.514%
24
Foul-uri Comise191.48
72
Foul-uri ale oponenților282.19
94

Până în prezent, Mostafa Mohamed a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 23 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 1. Ei comit 1.48 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite181.42
35
Minute pe Gol Încasat63 MinuteN/A
35
Niciun gol primit313%
7
Tackle-uri100.78
18
Interceptări70.55
37
Dueluri pe Sol19915.55
97
Dueluri pe Sol Câștigate896.95
96
Dueluri Aeriene Câștigate524.06
99
Driblat60.47
64
Degajări141.09
43
Șuturi blocate30.23
56
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Până în prezent, Mostafa Mohamed a executat 8 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Mostafa Mohamed a marcat 7 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Mostafa Mohamed este 87.5%.

WC Qualification Africa Statistici pentru Mostafa Mohamed

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate10N/A
98
minute52553 minute în joc
40
Salariu Anual€3,410,000N/A
99
Meciuri începute7N/A
42
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.17
73
Goluri + Pase decisive30.51
87
Goluri Acasă10.29
79
Goluri În Deplasare00
77
Goluri Așteptate (xG)0.620.30
86
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.620.30
87
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol525 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
70
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
77
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
73
A lovit bara0 ori0.00
96
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
86
Precizia șutării0.00%N/A
77
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.34
94
Pase decisive anticipate (xA)1.260.61
99
Pase00.00
42
Pase reușite
0/ 0
0.00
42
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
42
Pase-cheie00.00
70
Centrări00.00
73
Centrări reușite
0/ 0
0.00
92
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
92
Minute pe Asistență263 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
68
Dribleuri Reușite00.00
72
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
72
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
85

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.17
65
Minute pe Cartonaș Galben525 min / cartonașN/A
75
Cartonașe Peste 0.5110%
55
Foul-uri Comise00.00
61
Foul-uri ale oponenților00.00
51

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.17
95
Minute pe Gol Încasat525 MinuteN/A
99
Niciun gol primit880%
94
Tackle-uri00.00
58
Interceptări00.00
61
Dueluri pe Sol00.00
44
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
45
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
62
Driblat00.00
99
Degajări00.00
52
Șuturi blocate00.00
82
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Amicale Internaționale Statistici pentru Mostafa Mohamed

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute3232 minute în joc
0
Salariu Anual€3,410,000N/A
99
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
67
Goluri + Pase decisive00
67
Goluri Acasă00
78
Goluri În Deplasare00
89
Goluri Așteptate (xG)0.180.51
75
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.180.51
75
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate25.62
99
Șuturi la poartă
1/ 2
2.81
99
Șuturi în afara porții
1/ 2
2.81
99
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
50
Precizia șutării50.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
78
Pase decisive anticipate (xA)0.010.03
0
Pase822.50
0
Pase reușite
5/ 8
14.06
0
Rata de reușită a pasei62.50%N/A
0
Pase-cheie00.00
25
Centrări00.00
25
Centrări reușite
0/ 0
0.00
50
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
50
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri12.81
99
Dribleuri Reușite12.81
99
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat25.62
0
Offside-uri25.62
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
44
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
44
Cartonașe Peste 0.500%
50
Foul-uri Comise12.81
99
Foul-uri ale oponenților25.62
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit1100%
99
Tackle-uri12.81
99
Interceptări00.00
25
Dueluri pe Sol1028.12
99
Dueluri pe Sol Câștigate616.88
99
Dueluri Aeriene Câștigate25.62
99
Driblat12.81
0
Degajări00.00
0
Șuturi blocate00.00
75
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Analiza Statistică pentru Mostafa Mohamed

Mostafa Mohamed este un Atacant care a jucat în 23 meciuri acest sezon de Ligue 1, având un total de 1141 minute. Mostafa Mohamed marchează în medie 0.32 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 59 din 412 jucători în echipa Ligue 1 care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 4 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 2 în echipa Ligue 1 pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 285 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 7 / 8 penalty-uri
Ratate 1 / 8 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 88%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

59 / 412 Jucători

Clasament Pase de gol

365 / 412 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026/2027
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

44'

Total 2026/2027

1

0

0

0
0

0

44'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

5

0

3

0

0

1219'

2

1

0

0

0

0

63'

Total 2024/2025

45

7

2

3
0

0

1891'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.37 Goluri

0  Pase de gol

0.22  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

8

2

4

1

3

2015'

Total 2023/2024

33

9

2

4
1

3

2267'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.36 Goluri

0.09  Pase de gol

0.22  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

8

2

1

0

0

1933'

6

1

0

0

0

0

371'

Total 2022/2023

63

16

5

5
0

0

4025'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.37 Goluri

0.09  Pase de gol

0.05  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

27

7

3

4

0

0

1098'

1

1

1

1

0

0

90'

Total 2021/2022

51

12

5

9
0

0

2230'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.57 Goluri

0.25  Pase de gol

0.33  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

8

0

3

1

3

907'

1

1

0

0

0

0

90'

Total 2020/2021

29

11

0

4
1

3

1949'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.61 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

180'

Total 2019/2020

39

15

2

7
1

0

3080'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.5 Goluri

0  Pase de gol

0.14  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2018/2019

22

8

0

5
0

1

1945'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.38 Goluri

0  Pase de gol

0.24  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2017/2018

7

0

0

0
0

0

630'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2016/2017

3

0

0

0
0

0

270'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!