Ronie Carrillo Portrait

Ronie Carrillo Statistici

Club : CS Emelec
Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Ecuador
Birthplace : Quito - Ecuador
Numărul tricoului : #9
Vârstă (Data nașterii) : 30 (1996-09-8)
Înălțime : 186cm

2026

2025

2024

2023

2021

2019

2018

2017

Mai Multe

2014

2026 & Statistici de carieră- Ronie Carrillo

7.08
Rating mediu în Primera Categoría Serie AClasament Goluri : 12 / 381 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2026

34

13

3

6
0

0

2356'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

4

0

2

1

0

1310'

22

4

1

2

0

0

823'

14

1

0

1

0

0

681'

5

1

0

0

0

0

295'

4

1

0

1

0

0

267'

2

1

0

0

0

0

84'

Total 14138

150

39

10

16
1

1

8055'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ronie Carrillo. Ronie Carrillo a jucat un total de 150 meciuri, a marcat 39 goluri și a adunat 7 pase decisive. Ronie Carrillo a jucat cel mai mare număr de meciuri la Primera Categoría Serie A cu 150 apariții în Ecuador. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera Categoría Serie A

0.50Goluri în 90
13 Total goluri
97 Percentil
0.11Pase de gol în 90
3 Total pase decisive
73 Percentil
0.61G+P per 90
Total contribuții la 16 goluri
97 Percentil
0.56xG Per 90'
14.59 Goluri anticipate
97 Percentil
0.14xA Per 90
3.65 Pase decisive anticipate
62 Percentil
0.23Cartonașe în 90
6 Total cartonașe
58 Percentil

Ronie Carrillo Statistici - Detaliat

Primera Categoría Serie A Statistici pentru Ronie Carrillo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate34N/A
97
minute235669 minute în joc
83
Meciuri începute27N/A
83
Înlocuiri7N/AN/A
Eliminări5N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate130.5
97
Goluri + Pase decisive160.61
97
Goluri Acasă60.47
94
Goluri În Deplasare70.52
96
Goluri Așteptate (xG)14.590.56
97
xG Fără Penalty-uri (npxG)13.190.50
96
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri2N/AN/A
Minute per Gol181 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ronie Carrillo a marcat 13 goluri în 34 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera Categoría Serie A. Din totalul de 13 goluri, 6 au fost marcate acasă, în timp ce 7 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Ronie Carrillo pe 90 de minute este de 0.5. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Ronie Carrillo sunt de 16 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.61 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.50. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Ronie Carrillo la 13.19, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 96 al jucătorilor din Primera Categoría Serie A.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate843.21
95
Șuturi la poartă
33/ 84
1.26
95
Șuturi în afara porții
51/ 84
1.95
92
A lovit bara1 ori0.04
76
Rata de conversie a șuturilor15.48%N/A
88
Precizia șutării39.29%N/A
78
Șuturi per gol marcat6.46N/AN/A

Până în prezent, Ronie Carrillo a efectuat un total de 84 șuturi în 34 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera Categoría Serie A. Din totalul de 84 șuturi, 33 au fost pe poartă, iar celelalte 51 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ronie Carrillo este de 39.29%. Marchează un gol la fiecare 6.46 șuturi efectuate și realizează 3.21 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol30.11
73
Pase decisive anticipate (xA)3.650.14
62
Pase46417.72
8
Pase reușite
346/ 464
13.22
11
Rata de reușită a pasei74.57%N/A
21
Pase-cheie301.15
70
Centrări210.80
48
Centrări reușite
2/ 21
0.08
37
Rata de Finalizare a Centrărilor9.52%N/A
29
Minute pe Asistență785 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Ronie Carrillo a asistat la 3 pase decisive în 34 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera Categoría Serie A. Analizând aspectul pasei în joc, Ronie Carrillo pasează mingea aproximativ de 17.72 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 74.57. De asemenea, face aproximativ 1.15 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Ronie Carrillo de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.14 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 62 procent din jucătorii din Primera Categoría Serie A.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri351.34
64
Dribleuri Reușite190.73
69
Rata de Succes a Dribleurilor54.29%N/A
66
Deposedat271.03
25
Offside-uri90.34
84

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene6N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe60.23
58
Minute pe Cartonaș Galben393 min / cartonașN/A
56
Cartonașe Peste 0.5618%
72
Foul-uri Comise361.38
71
Foul-uri ale oponenților351.34
69

Până în prezent, Ronie Carrillo a primit 6 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 34 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera Categoría Serie A. Ei comit 1.38 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite351.34
17
Minute pe Gol Încasat67 MinuteN/A
17
Niciun gol primit824%
27
Tackle-uri180.69
25
Interceptări70.27
22
Dueluri pe Sol2419.21
70
Dueluri pe Sol Câștigate1074.09
55
Dueluri Aeriene Câștigate341.30
68
Driblat90.34
64
Degajări281.07
45
Șuturi blocate20.08
34
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate01
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ronie Carrillo a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Ronie Carrillo a marcat 1 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Ronie Carrillo este 100%.

Analiza Statistică pentru Ronie Carrillo

Ronie Carrillo este un Atacant care a jucat în 34 meciuri acest sezon de Primera Categoría Serie A, având un total de 2356 minute. Ronie Carrillo marchează în medie 0.5 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 12 din 381 jucători în echipa Primera Categoría Serie A care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 13 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 1 în echipa Primera Categoría Serie A pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 181 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 785 minute

Primește un cartonaș la fiecare 393 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 1 / 1 penalty-uri
Ratate 0 / 1 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

12 / 381 Jucători

Clasament Pase de gol

100 / 381 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

4

1

2

0

0

823'

5

1

0

0

0

0

295'

Total 2025

28

5

1

2
0

0

1164'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.44 Goluri

0.11  Pase de gol

0.22  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

14

1

0

1

0

0

681'

25

4

0

2

1

0

1310'

3

1

0

1

0

0

221'

2

1

0

0

0

0

84'

Total 2024

47

8

0

4
1

0

2467'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

0  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2023

19

11

6

3
0

1

1508'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.68 Goluri

0.3  Pase de gol

0.08  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2021

3

0

0

1
0

0

28'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

6  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2019

9

1

0

0
0

0

293'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.31 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2018

1

0

0

0
0

0

15'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2017

8

1

0

0
0

0

180'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.5 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2014

1

0

0

0
0

0

44'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!