Roni Arabaci Statistici
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2021/2022
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Roni Arabaci. Roni Arabaci a jucat un total de 57 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 2 pase decisive. Roni Arabaci a jucat cel mai mare număr de meciuri la 1st Division cu 57 apariții în Danemarca. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în 1st Division
1st Division Statistici pentru Roni Arabaci
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 25 | N/A | 74 |
| minute | 1075 | 43 minute în joc | 38 |
| Meciuri începute | 12 | N/A | 42 |
| Înlocuiri | 13 | N/A | N/A |
| Eliminări | 8 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 2 | 0.17 | 70 |
| Goluri + Pase decisive | 3 | 0.25 | 64 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 55 |
| Goluri În Deplasare | 2 | 0.36 | 88 |
| Goluri Așteptate (xG) | 2.99 | 0.24 | 72 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 2.99 | 0.24 | 74 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 538 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Roni Arabaci a marcat 2 goluri în 25 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 1st Division. Din totalul de 2 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Roni Arabaci pe 90 de minute este de 0.17. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Roni Arabaci sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.25 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.24. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Roni Arabaci la 2.99, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 74 al jucătorilor din 1st Division.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 26 | 2.13 | 79 |
| Șuturi la poartă | 7/ 26 | 0.57 | 69 |
| Șuturi în afara porții | 19/ 26 | 1.55 | 89 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 68 |
| Rata de conversie a șuturilor | 7.69% | N/A | 55 |
| Precizia șutării | 26.92% | N/A | 40 |
| Șuturi per gol marcat | 13.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Roni Arabaci a efectuat un total de 26 șuturi în 25 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 1st Division. Din totalul de 26 șuturi, 7 au fost pe poartă, iar celelalte 19 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Roni Arabaci este de 26.92%. Marchează un gol la fiecare 13.00 șuturi efectuate și realizează 2.13 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.08 | 60 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.66 | 0.14 | 56 |
| Pase | 370 | 30.25 | 29 |
| Pase reușite | 277/ 370 | 22.64 | 27 |
| Rata de reușită a pasei | 74.86% | N/A | 27 |
| Pase-cheie | 12 | 0.98 | 64 |
| Centrări | 36 | 2.94 | 80 |
| Centrări reușite | 11/ 36 | 0.90 | 84 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 30.56% | N/A | 73 |
| Minute pe Asistență | 1075 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Roni Arabaci a asistat la 1 pase decisive în 25 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 1st Division. Analizând aspectul pasei în joc, Roni Arabaci pasează mingea aproximativ de 30.25 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 74.86. De asemenea, face aproximativ 0.98 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Roni Arabaci de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.14 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 56 procent din jucătorii din 1st Division.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 38 | 3.11 | 92 |
| Dribleuri Reușite | 16 | 1.31 | 91 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 42.11% | N/A | 48 |
| Deposedat | 6 | 0.49 | 52 |
| Offside-uri | 5 | 0.41 | 83 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 4 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 4 | 0.33 | 92 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 269 min / cartonaș | N/A | 22 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 4 | 16% | 77 |
| Foul-uri Comise | 21 | 1.72 | 90 |
| Foul-uri ale oponenților | 23 | 1.88 | 88 |
Până în prezent, Roni Arabaci a primit 4 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 25 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 1st Division. Ei comit 1.72 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 19 | 1.59 | 23 |
| Minute pe Gol Încasat | 57 Minute | N/A | 24 |
| Niciun gol primit | 5 | 20% | 37 |
| Tackle-uri | 15 | 1.23 | 49 |
| Interceptări | 5 | 0.41 | 27 |
| Dueluri pe Sol | 131 | 10.71 | 75 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 56 | 4.58 | 55 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 3 | 0.25 | 8 |
| Driblat | 14 | 1.14 | 8 |
| Degajări | 5 | 0.41 | 6 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.08 | 28 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Roni Arabaci nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Cupa Daneză Statistici pentru Roni Arabaci
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 1 |
| minute | 165 | 55 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 68 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.55 | 86 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 82 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 74 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.27 | 0.23 | 76 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.27 | 0.23 | 79 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 2 | 1.73 | 83 |
| Șuturi la poartă | 2/ 2 | 1.73 | 98 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 2 | 0.00 | 29 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 69 |
| Precizia șutării | 100.00% | N/A | 99 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.55 | 99 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.65 | 0.56 | 99 |
| Pase | 11 | 9.52 | 7 |
| Pase reușite | 9/ 11 | 7.79 | 14 |
| Rata de reușită a pasei | 81.82% | N/A | 57 |
| Pase-cheie | 1 | 0.87 | 75 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 57 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 57 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 57 |
| Minute pe Asistență | 165 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 1 | 0.87 | 23 |
| Offside-uri | 1 | 0.87 | 98 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.55 | 97 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 165 min / cartonaș | N/A | 64 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Foul-uri Comise | 2 | 1.73 | 92 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 19 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 1.64 | 15 |
| Minute pe Gol Încasat | 55 Minute | N/A | 15 |
| Niciun gol primit | 1 | 33% | 60 |
| Tackle-uri | 1 | 0.87 | 54 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 27 |
| Dueluri pe Sol | 5 | 4.33 | 46 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 1 | 0.87 | 18 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 26 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 8 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 54 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Roni Arabaci este un Atacant care a jucat în 25 meciuri acest sezon de 1st Division, având un total de 1075 minute. Roni Arabaci marchează în medie 0.17 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 85 din 259 jucători în echipa 1st Division care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 4 în echipa 1st Division pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 538 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 1075 minute
Primește un cartonaș la fiecare 269 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0.05 Pase de gol
0.22 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
2.05 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe