Mads Juel Andersen Portrait

Mads Juel Andersen Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Denmark
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #5
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1997-12-27)
Înălțime : 194cm
Greutate : 81kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026/2027 & Statistici de carieră- Mads Juel Andersen

7.12
Rating mediu în EFL League OneClasament Goluri Primite : 34 / 164 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

2

10

2

2

0

984'

2

0

0

1

0

0

90'

Total 2026/2027

14

2

10

3

2
0

1074'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

122

2

146

27

29

1

10499'

92

5

83

30

17

1

7759'

28

4

40

5

8

2

2261'

25

2

14

14

2

1

1871'

10

1

13

3

2

0

871'

8

1

5

2

0

0

556'

8

1

9

3

1

0

674'

8

1

6

1

1

0

398'

Total 2024/2025

302

17

317

85

60
5

24949'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Mads Juel Andersen. Mads Juel Andersen a jucat un total de 302 meciuri, a marcat 17 goluri și a adunat 7 pase decisive. Mads Juel Andersen a jucat cel mai mare număr de meciuri la Championship cu 302 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în EFL League One

0.91Încasate / 90'
10 Goluri în 12 Meciuri
81st Percentil
17%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 12 Meciuri
37th Percentil
0.18Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
57th Percentil

Mads Juel Andersen Statistici - Detaliat

EFL League One Statistici pentru Mads Juel Andersen

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate12N/A
76
minute98482 minute în joc
73
Meciuri începute11N/A
73
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite100.91
81
Minute pe Gol Încasat98 MinuteN/A
80
Niciun gol primit217%
37
Tackle-uri90.81
24
Interceptări191.72
93
Dueluri pe Sol1079.68
51
Dueluri pe Sol Câștigate686.15
76
Dueluri Aeriene Câștigate514.61
93
Driblat00.00
99
Degajări1029.23
99
Șuturi blocate60.54
74
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Mads Juel Andersen a încasat 10 goluri și a menținut 2 clean sheets în 12 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Mads Juel Andersen este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 98 minute. În plus, a efectuat 0.81 tackle-uri și 1.72 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Mads Juel Andersen face aproximativ 9.23 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.18
57
Minute pe Cartonaș Galben492 min / cartonașN/A
70
Cartonașe Peste 0.5217%
67
Foul-uri Comise151.36
67
Foul-uri ale oponenților60.54
27

Până în prezent, Mads Juel Andersen a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 12 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Ei comit 1.36 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.18
73
Goluri + Pase decisive20.18
58
Goluri Acasă10.14
66
Goluri În Deplasare10.25
82
Goluri Așteptate (xG)1.910.17
64
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.910.17
65
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol492 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Mads Juel Andersen a marcat 2 goluri în 12 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Din totalul de 2 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Mads Juel Andersen pe 90 de minute este de 0.18. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Mads Juel Andersen sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.18 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.17. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Mads Juel Andersen la 1.91, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 65 al jucătorilor din EFL League One.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate121.09
54
Șuturi la poartă
2/ 12
0.18
41
Șuturi în afara porții
10/ 12
0.90
61
A lovit bara0 ori0.00
82
Rata de conversie a șuturilor16.67%N/A
84
Precizia șutării16.67%N/A
35
Șuturi per gol marcat6.00N/AN/A

Până în prezent, Mads Juel Andersen a efectuat un total de 12 șuturi în 12 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Din totalul de 12 șuturi, 2 au fost pe poartă, iar celelalte 10 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Mads Juel Andersen este de 16.67%. Marchează un gol la fiecare 6.00 șuturi efectuate și realizează 1.09 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
57
Pase decisive anticipate (xA)1.210.11
50
Pase53047.94
84
Pase reușite
458/ 530
41.43
89
Rata de reușită a pasei86.42%N/A
95
Pase-cheie20.18
15
Centrări00.00
14
Centrări reușite
0/ 0
0.00
32
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
32
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Mads Juel Andersen nu a asistat la niciun gol în acest sezon EFL League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.18
20
Dribleuri Reușite20.18
34
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat10.09
85
Offside-uri00.00
54

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Mads Juel Andersen nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

EFL Trophy Statistici pentru Mads Juel Andersen

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute9045 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
4
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
2
Niciun gol primit150%
92
Tackle-uri10.75
39
Interceptări00.00
33
Dueluri pe Sol86.00
35
Dueluri pe Sol Câștigate64.50
67
Dueluri Aeriene Câștigate53.75
96
Driblat00.00
99
Degajări96.75
97
Șuturi blocate10.75
80
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Mads Juel Andersen a încasat 10 goluri și a menținut 2 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Mads Juel Andersen este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 0.75 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Mads Juel Andersen face aproximativ 6.75 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
69
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
69
Cartonașe Peste 0.500%
78
Foul-uri Comise00.00
25
Foul-uri ale oponenților00.00
28

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
63
Goluri + Pase decisive00
42
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
28
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
28
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
28
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
54
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
34
A lovit bara0 ori0.00
97
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
75
Precizia șutării0.00%N/A
54
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
69
Pase decisive anticipate (xA)0.150.11
65
Pase7657.00
90
Pase reușite
68/ 76
51.00
90
Rata de reușită a pasei89.47%N/A
88
Pase-cheie00.00
28
Centrări00.00
41
Centrări reușite
0/ 0
0.00
68
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
68
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
30
Dribleuri Reușite00.00
45
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
45
Deposedat10.75
35
Offside-uri00.00
76

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Mads Juel Andersen

Mads Juel Andersen este un Fundaș care a jucat în 12 meciuri acest sezon de EFL League One, având un total de 984 minute. Mads Juel Andersen primește în medie 0.91 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 17%. Asta înseamnă că Mads Juel Andersen a avut 2 meciuri dintr-un total de 12 în care nu a primit gol.

Mads Juel Andersen a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 6 în echipa Luton Town FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 492 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

111 / 391 Jucători

Clasament Goluri Primite

34 / 164 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

2

36

10

4

0

2624'

1

0

2

0

0

0

90'

6

1

5

1

0

0

466'

Total 2025/2026

40

3

43

11

4
0

3180'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1.23
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

0

7

0

3

0

411'

1

0

0

0

0

0

44'

Total 2024/2025

10

0

7

1

3
0

540'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.53
 Primite

0.66  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

1

6

1

1

0

398'

2

0

3

0

0

0

180'

Total 2023/2024

11

1

10

1

1
0

638'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.23 Goluri

1.36
 Primite

0.23  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

47

1

37

18

11

1

4151'

2

0

1

1

2

0

151'

2

1

3

1

0

0

180'

Total 2022/2023

51

2

41

20

13
1

4482'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.02 Goluri

0.8
 Primite

0.26  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

1

39

5

7

0

2520'

2

1

4

0

0

0

180'

Total 2021/2022

30

2

43

5

7
0

2700'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.39
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

48

1

49

14

10

1

4298'

3

0

1

2

0

0

270'

2

0

0

2

0

0

180'

Total 2020/2021

53

1

50

18

10
1

4748'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.02 Goluri

1.03
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

38

0

51

8

9

0

3270'

2

0

5

0

0

0

180'

1

0

3

0

1

0

90'

Total 2019/2020

41

0

59

8

10
0

3540'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.4
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

3

27

5

5

1

1658'

Total 2018/2019

20

3

27

5

5
1

1658'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

1.47
 Primite

0.27  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

1

13

0

3

1

603'

Total 2017/2018

8

1

13

0

3
1

603'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

1.94
 Primite

0.6  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

2

14

14

2

1

1871'

Total 2016/2017

25

2

14

14

2
1

1871'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

0.67
 Primite

0.1  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!