Daniel Rousar Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central
Naționalitate : Czech Republic
Birthplace : Czech Republic - Czech Republic
Numărul tricoului : #20
Vârstă (Data nașterii) : 20 (2006-09-11)
Înălțime : 176cm

2026/2027

2026/2027 & Statistici de carieră- Daniel Rousar

6.53
Rating mediu în FNLClasament Pase de gol : 154 / 247 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

11

0

0

2

0

0

673'

Total 2026/2027

11

0

0

2
0

0

673'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

11

0

0

2

0

0

673'

Total 2026/2027

11

0

0

2
0

0

673'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Daniel Rousar. Daniel Rousar a jucat un total de 11 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Daniel Rousar a jucat cel mai mare număr de meciuri la FNL cu 11 apariții în Republica Cehă. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în FNL

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
48 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
93 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
46 Percentil
0.06xG Per 90'
0.47 Goluri anticipate
38 Percentil
0.14xA Per 90
1.04 Pase decisive anticipate
66 Percentil
0.27Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
76 Percentil

Daniel Rousar Statistici - Detaliat

FNL Statistici pentru Daniel Rousar

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate11N/A
79
minute67361 minute în joc
49
Meciuri începute8N/A
59
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
48
Goluri + Pase decisive00
46
Goluri Acasă00
62
Goluri În Deplasare00
70
Goluri Așteptate (xG)0.470.06
38
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.470.06
39
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Daniel Rousar nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției FNL. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate60.80
43
Șuturi la poartă
3/ 6
0.40
59
Șuturi în afara porții
3/ 6
0.40
34
A lovit bara0 ori0.00
81
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
47
Precizia șutării50.00%N/A
86
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Daniel Rousar a efectuat un total de 6 șuturi în 11 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției FNL. Din totalul de 6 șuturi, 3 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Daniel Rousar este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.80 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
93
Pase decisive anticipate (xA)1.040.14
66
Pase17723.67
24
Pase reușite
146/ 177
19.52
31
Rata de reușită a pasei82.49%N/A
68
Pase-cheie40.53
46
Centrări20.27
24
Centrări reușite
2/ 2
0.27
45
Rata de Finalizare a Centrărilor100.00%N/A
99
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Daniel Rousar nu a asistat la niciun gol în acest sezon FNL.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri81.07
60
Dribleuri Reușite40.53
54
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
35
Deposedat20.27
60
Offside-uri00.00
61

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.27
76
Minute pe Cartonaș Galben337 min / cartonașN/A
59
Cartonașe Peste 0.5218%
70
Foul-uri Comise111.47
70
Foul-uri ale oponenților30.40
19

Până în prezent, Daniel Rousar a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 11 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției FNL. Ei comit 1.47 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite121.6
35
Minute pe Gol Încasat56 MinuteN/A
35
Niciun gol primit218%
58
Tackle-uri00.00
56
Interceptări101.34
64
Dueluri pe Sol719.49
29
Dueluri pe Sol Câștigate344.55
24
Dueluri Aeriene Câștigate70.94
41
Driblat00.00
99
Degajări70.94
32
Șuturi blocate20.27
64
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Daniel Rousar nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Daniel Rousar

Daniel Rousar este un Mijlocaș care a jucat în 11 meciuri acest sezon de FNL, având un total de 673 minute. Daniel Rousar are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Daniel Rousar a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 12 în echipa 1FK Pribram pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

199 / 247 Jucători

Clasament Pase de gol

154 / 247 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!