
Ferrety Sousa Statistici
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2016
Mai Multe
2015
2014
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ferrety Sousa. Ferrety Sousa a jucat un total de 175 meciuri, a marcat 5 goluri și a adunat 1 pase decisive. Ferrety Sousa a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL League One cu 175 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în USL League One
USL League One Statistici pentru Ferrety Sousa
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 23 | N/A | 43 |
| minute | 985 | 43 minute în joc | 29 |
| Meciuri începute | 11 | N/A | 26 |
| Înlocuiri | 11 | N/A | N/A |
| Eliminări | 6 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 14 | 1.28 | 55 |
| Minute pe Gol Încasat | 70 Minute | N/A | 55 |
| Niciun gol primit | 5 | 22% | 49 |
| Tackle-uri | 6 | 1.43 | 65 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 9 |
| Dueluri pe Sol | 43 | 10.27 | 68 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 16 | 3.82 | 36 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 6 | 1.43 | 59 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 10 | 2.39 | 68 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 22 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Ferrety Sousa a încasat 14 goluri și a menținut 5 clean sheets în 23 meciuri în sezonul 2025 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Ferrety Sousa este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 70 minute. În plus, a efectuat 1.43 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ferrety Sousa face aproximativ 2.39 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 6 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 2 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 7 | 0.64 | 99 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 141 min / cartonaș | N/A | 8 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 4 | 17% | 61 |
| Foul-uri Comise | 9 | 2.15 | 93 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 0.48 | 21 |
Până în prezent, Ferrety Sousa a primit 6 cartonașe galbene și 2 cartonașe roșii în 23 meciuri în sezonul 2025 al competiției USL League One. Ei comit 2.15 faulturi pe 90 de minute.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.09 | 56 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.09 | 39 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.24 | 76 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 54 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.14 | 0.27 | 76 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.14 | 0.27 | 78 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 985 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Ferrety Sousa a marcat 1 goluri în 23 meciuri în sezonul 2025 al competiției USL League One. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Ferrety Sousa pe 90 de minute este de 0.09. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Ferrety Sousa sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.09 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.27. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Ferrety Sousa la 1.14, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 78 al jucătorilor din USL League One.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 6 | 1.43 | 67 |
| Șuturi la poartă | 3/ 6 | 0.72 | 80 |
| Șuturi în afara porții | 3/ 6 | 0.72 | 54 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 66 |
| Rata de conversie a șuturilor | 16.67% | N/A | 76 |
| Precizia șutării | 50.00% | N/A | 94 |
| Șuturi per gol marcat | 6.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Ferrety Sousa a efectuat un total de 6 șuturi în 23 meciuri în sezonul 2025 al competiției USL League One. Din totalul de 6 șuturi, 3 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ferrety Sousa este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 6.00 șuturi efectuate și realizează 1.43 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 39 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.42 | 0.10 | 39 |
| Pase | 186 | 44.40 | 77 |
| Pase reușite | 147/ 186 | 35.09 | 74 |
| Rata de reușită a pasei | 79.03% | N/A | 47 |
| Pase-cheie | 5 | 1.19 | 76 |
| Centrări | 18 | 4.30 | 90 |
| Centrări reușite | 5/ 18 | 1.19 | 91 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 27.78% | N/A | 70 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Ferrety Sousa nu a asistat la niciun gol în acest sezon USL League One.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 6 | 1.43 | 64 |
| Dribleuri Reușite | 2 | 0.48 | 55 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 33.33% | N/A | 30 |
| Deposedat | 3 | 0.72 | 39 |
| Offside-uri | 1 | 0.24 | 80 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Ferrety Sousa nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Cupa US Open Statistici pentru Ferrety Sousa
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A |
| minute | 126 | 63 minute în joc |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 2.14 |
| Minute pe Gol Încasat | 42 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 0 | 0% |
Ca fundaș, Ferrety Sousa a încasat 14 goluri și a menținut 5 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2025 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Ferrety Sousa este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 42 minute.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.71 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.71 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.71 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 126 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
USL Cup Statistici pentru Ferrety Sousa
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A | 66 |
| minute | 256 | 64 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 43 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 4 | 1.41 | 30 |
| Minute pe Gol Încasat | 64 Minute | N/A | 33 |
| Niciun gol primit | 1 | 25% | 61 |
| Tackle-uri | 3 | 0.82 | 42 |
| Interceptări | 1 | 0.27 | 28 |
| Dueluri pe Sol | 32 | 8.78 | 67 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 14 | 3.84 | 47 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 6 | 1.65 | 70 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 6 | 1.65 | 56 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 46 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Ferrety Sousa a încasat 14 goluri și a menținut 5 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2025 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Ferrety Sousa este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 64 minute. În plus, a efectuat 0.82 tackle-uri și 0.27 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ferrety Sousa face aproximativ 1.65 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.7 | 97 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 128 min / cartonaș | N/A | 41 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 50% | 97 |
| Foul-uri Comise | 7 | 1.92 | 90 |
| Foul-uri ale oponenților | 4 | 1.10 | 58 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 65 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 50 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 80 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 18 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 19 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 18 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 26 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 66 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 44 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 72 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.15 | 0.04 | 15 |
| Pase | 83 | 22.77 | 29 |
| Pase reușite | 64/ 83 | 17.56 | 31 |
| Rata de reușită a pasei | 77.11% | N/A | 35 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 20 |
| Centrări | 2 | 0.55 | 49 |
| Centrări reușite | 1/ 2 | 0.27 | 63 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 50.00% | N/A | 96 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 2 | 0.55 | 42 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 0.27 | 44 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 50.00% | N/A | 63 |
| Deposedat | 1 | 0.27 | 58 |
| Offside-uri | 1 | 0.27 | 81 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Ferrety Sousa este un Fundaș care a jucat în 23 meciuri acest sezon de USL League One, având un total de 985 minute. Ferrety Sousa primește în medie 1.28 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 22%. Asta înseamnă că Ferrety Sousa a avut 5 meciuri dintr-un total de 23 în care nu a primit gol.
Ferrety Sousa a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 8 în echipa Forward Madison FC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 985 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.32 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.25 Pase de gol
0.25 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.1 Pase de gol
0.3 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.04 Goluri
0.04 Pase de gol
0.27 Cartonașe
Sezon 2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.12 Goluri
0 Pase de gol
0.47 Cartonașe
Sezon 2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.11 Goluri
0.23 Pase de gol
0.45 Cartonașe
Sezon 2016
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.6
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2015
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2014
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.94
Primite
0.65 Cartonașe