Aristote Nsiala Portrait

Aristote Nsiala Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Congo DR
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #-1
Vârstă (Data nașterii) : 34 (1992-03-25)
Înălțime : 193cm
Greutate : 83kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2010/2011

2025/2026 & Statistici de carieră- Aristote Nsiala

6.56
Rating mediu în EFL League TwoClasament Goluri Primite : -1 / 596 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

6

0

0

0

173'

1

0

2

0

0

0

90'

1

0

3

0

0

0

84'

Total 2025/2026

5

0

11

0

0
0

347'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

219

6

225

59

46

3

18024'

103

2

92

36

25

0

8969'

30

2

34

9

6

0

2556'

24

1

34

5

7

1

1867'

22

1

26

2

7

1

1595'

16

1

15

5

5

1

1422'

10

0

13

2

2

0

886'

Total 2024/2025

424

13

439

118

98
6

35319'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Aristote Nsiala. Aristote Nsiala a jucat un total de 424 meciuri, a marcat 13 goluri și a adunat 5 pase decisive. Aristote Nsiala a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League One cu 424 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în EFL League Two

3.12Încasate / 90'
6 Goluri în 3 Meciuri
0 Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 3 Meciuri
2nd Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
10th Percentil

Aristote Nsiala Statistici - Detaliat

EFL League Two Statistici pentru Aristote Nsiala

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute17358 minute în joc
0
Salariu Anual€156,832N/A
73
Meciuri începute2N/A
1
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite63.12
0
Minute pe Gol Încasat29 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
2
Tackle-uri63.12
99
Interceptări42.08
99
Dueluri pe Sol2211.45
56
Dueluri pe Sol Câștigate178.84
93
Dueluri Aeriene Câștigate105.20
89
Driblat21.04
8
Degajări147.28
89
Șuturi blocate31.56
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Aristote Nsiala a încasat 6 goluri și a menținut 0 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Aristote Nsiala este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 29 minute. În plus, a efectuat 3.12 tackle-uri și 2.08 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Aristote Nsiala face aproximativ 7.28 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
10
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
10
Cartonașe Peste 0.500%
10
Foul-uri Comise42.08
92
Foul-uri ale oponenților10.52
20

Până în prezent, Aristote Nsiala nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției EFL League Two.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
33
Goluri + Pase decisive00
18
Goluri Acasă00
49
Goluri În Deplasare00
48
Goluri Așteptate (xG)0.040.02
14
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.040.02
14
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Aristote Nsiala nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.52
26
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
13
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.52
39
A lovit bara0 ori0.00
65
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
33
Precizia șutării0.00%N/A
13
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Aristote Nsiala a efectuat un total de 1 șuturi în 3 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Aristote Nsiala este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.52 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
34
Pase decisive anticipate (xA)0.120.06
21
Pase7740.06
82
Pase reușite
59/ 77
30.69
85
Rata de reușită a pasei76.62%N/A
83
Pase-cheie00.00
5
Centrări00.00
9
Centrări reușite
0/ 0
0.00
24
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
24
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Aristote Nsiala nu a asistat la niciun gol în acest sezon EFL League Two.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
5
Dribleuri Reușite00.00
8
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
8
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
35

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Aristote Nsiala nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

League Cup Statistici pentru Aristote Nsiala

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Salariu Anual€156,832N/A
99
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite22
4
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
6
Niciun gol primit00%
21
Tackle-uri22.00
80
Interceptări00.00
21
Dueluri pe Sol77.00
50
Dueluri pe Sol Câștigate55.00
74
Dueluri Aeriene Câștigate33.00
91
Driblat11.00
13
Degajări33.00
74
Șuturi blocate44.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Aristote Nsiala a încasat 6 goluri și a menținut 0 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Aristote Nsiala este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 2.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Aristote Nsiala face aproximativ 3.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
62
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
62
Cartonașe Peste 0.500%
64
Foul-uri Comise00.00
20
Foul-uri ale oponenților00.00
21

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
64
Goluri + Pase decisive00
47
Goluri Acasă00
77
Goluri În Deplasare00
83
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
20
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
20
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
46
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
29
A lovit bara0 ori0.00
92
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
72
Precizia șutării0.00%N/A
46
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
70
Pase decisive anticipate (xA)0.060.06
29
Pase3636.00
46
Pase reușite
29/ 36
29.00
42
Rata de reușită a pasei80.56%N/A
30
Pase-cheie00.00
26
Centrări00.00
33
Centrări reușite
0/ 0
0.00
62
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
62
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
29
Dribleuri Reușite00.00
45
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
45
Deposedat11.00
22
Offside-uri00.00
82

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

EFL Trophy Statistici pentru Aristote Nsiala

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute8484 minute în joc
0
Salariu Anual€156,832N/A
99
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite33.21
0
Minute pe Gol Încasat28 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
13
Tackle-uri22.14
80
Interceptări00.00
24
Dueluri pe Sol1010.71
77
Dueluri pe Sol Câștigate66.43
80
Dueluri Aeriene Câștigate44.29
93
Driblat00.00
99
Degajări55.36
85
Șuturi blocate11.07
96
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Aristote Nsiala a încasat 6 goluri și a menținut 0 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Aristote Nsiala este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 28 minute. În plus, a efectuat 2.14 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Aristote Nsiala face aproximativ 5.36 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
62
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
62
Cartonașe Peste 0.500%
63
Foul-uri Comise00.00
18
Foul-uri ale oponenților00.00
17

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
52
Goluri + Pase decisive00
29
Goluri Acasă00
63
Goluri În Deplasare00
79
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
17
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
17
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
17
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
41
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
23
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
63
Precizia șutării0.00%N/A
41
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
54
Pase decisive anticipate (xA)0.120.13
58
Pase4548.21
80
Pase reușite
42/ 45
45.00
92
Rata de reușită a pasei93.33%N/A
99
Pase-cheie11.07
69
Centrări00.00
25
Centrări reușite
0/ 0
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
28
Dribleuri Reușite00.00
35
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
35
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
75

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Aristote Nsiala

Aristote Nsiala este un Fundaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de EFL League Two, având un total de 173 minute. Aristote Nsiala primește în medie 3.12 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Aristote Nsiala a avut 0 meciuri dintr-un total de 3 în care nu a primit gol.

Aristote Nsiala a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 27 în echipa Shrewsbury Town FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 596 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 249 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

1

25

1

5

1

1417'

1

0

3

0

0

0

90'

2

1

6

0

1

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

Total 2024/2025

24

2

36

1

6
1

1777'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

1.59
 Primite

0.38  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

1

29

3

6

1

1707'

1

0

3

0

0

0

90'

1

0

0

1

0

0

78'

Total 2023/2024

25

1

32

4

6
1

1875'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.53
 Primite

0.37  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

35

0

32

11

9

0

2756'

5

1

2

1

0

0

320'

1

0

0

0

1

0

90'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2022/2023

42

1

34

13

10
0

3256'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.04
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

0

39

5

4

0

2489'

1

0

0

1

0

0

90'

3

0

3

1

0

0

256'

Total 2021/2022

35

0

42

7

4
0

2835'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.41
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

0

27

11

2

0

2411'

1

0

2

0

0

0

90'

2

0

1

1

0

0

180'

Total 2020/2021

30

0

30

12

2
0

2681'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.01
 Primite

0.07  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

17

4

6

0

1228'

3

0

2

1

1

0

270'

3

0

3

1

0

0

270'

Total 2019/2020

21

0

22

6

7
0

1768'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.25
 Primite

0.44  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

22

1

26

2

7

1

1595'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

1

0

90'

Total 2018/2019

24

1

28

2

8
1

1775'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

1.47
 Primite

0.45  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

47

3

33

18

8

0

4163'

6

0

2

2

0

0

540'

1

0

2

0

0

0

90'

4

0

0

3

1

0

360'

Total 2017/2018

58

3

37

23

9
0

5153'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.71
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

1

23

6

6

1

1853'

21

1

28

5

7

1

1694'

1

0

2

0

2

1

90'

2

0

4

1

0

0

180'

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2016/2017

46

2

57

12

15
3

3907'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.12
 Primite

0.34  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

42

1

36

15

5

0

3560'

3

0

1

1

2

0

270'

Total 2015/2016

45

1

37

16

7
0

3830'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

0.91
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

43

0

32

17

13

0

3807'

2

0

3

1

1

0

180'

Total 2014/2015

45

0

35

18

14
0

3987'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.76
 Primite

0.31  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

1

24

4

7

0

1602'

Total 2013/2014

18

1

24

4

7
0

1602'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

1.35
 Primite

0.39  Cartonașe

Sezon 2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

1

0

76'

2

0

4

0

1

0

180'

Total 2013

3

0

5

0

2
0

256'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.18
 Primite

1.18  Cartonașe

Sezon 2011
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

1

9

0

1

0

270'

Total 2011

3

1

9

0

1
0

270'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

3
 Primite

0.33  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!