David Agudelo Portrait

David Agudelo Statistici

Poziție : Portar - Poartă
Naționalitate : Colombia
Birthplace : Medellín - Colombia
Numărul tricoului : #1
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-02-8)
Înălțime : 190cm

2026

2024

2022

2026 & Statistici de carieră- David Agudelo

7.15
Rating mediu în Categoria Primera AClasament Goluri Primite : 48 / 215 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

16

0

0

0

360'

Total 2026

20

0

31

5

0
0

1800'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

0

16

4

0

0

1620'

5

0

16

1

0

0

450'

Total 4048

32

0

40

9

0
0

2880'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru David Agudelo. David Agudelo a jucat un total de 32 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. David Agudelo a jucat cel mai mare număr de meciuri la Categoria Primera B cu 32 apariții în Columbia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Categoria Primera A

81%Apărare
38 Salvări / 47 Lovituri
95 Percentil
0.89Încasate / 90'
8 Goluri în 9 Meciuri
79th Percentil
44%Niciun gol primit
4 Clean sheets în 9 Meciuri
94th Percentil

David Agudelo Statistici - Detaliat

Categoria Primera A Statistici pentru David Agudelo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate9N/A
10
minute81090 minute în joc
27
Meciuri începute9N/A
30
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite475.22
99
Parade384.22
97
Apărare38 Parade / 47 Șuturi80.85%
95
Pumni70.78
99

În calitate de portar, David Agudelo a încasat 8 goluri și a menținut 4 clean sheets în 9 meciuri în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Acest lucru înseamnă că atunci când David Agudelo este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 101 minute. Statistica lui David Agudelo pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 0.89.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 38 din cele 47 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui David Agudelo este de 80.85%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite80.89
79
Minute pe Gol Încasat101 MinuteN/A
79
Niciun gol primit444%
94
Tackle-uri20.22
12
Interceptări00.00
12
Dueluri pe Sol50.56
7
Dueluri pe Sol Câștigate40.44
6
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
5
Driblat10.11
84
Degajări171.89
67
Șuturi blocate00.00
26
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
8
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
8
Cartonașe Peste 0.500%
10
Foul-uri Comise00.00
7
Foul-uri ale oponenților20.22
10

Până în prezent, David Agudelo nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Categoria Primera A.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
44
Goluri + Pase decisive00
29
Goluri Acasă00
55
Goluri În Deplasare00
65
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
10
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
10
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, David Agudelo nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
9
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
16
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
11
A lovit bara0 ori0.00
74
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
44
Precizia șutării0.00%N/A
16
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, David Agudelo nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
49
Pase decisive anticipate (xA)0.190.02
2
Pase24527.22
32
Pase reușite
98/ 245
10.89
4
Rata de reușită a pasei40.00%N/A
0
Pase-cheie00.00
7
Centrări00.00
9
Centrări reușite
0/ 0
0.00
23
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
23
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, David Agudelo nu a asistat la niciun gol în acest sezon Categoria Primera A.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
10
Dribleuri Reușite00.00
16
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
16
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
43

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, David Agudelo nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Categoria Primera B Statistici pentru David Agudelo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate7N/A
51
minute63090 minute în joc
60
Meciuri începute7N/A
79
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite423.82
99
Parade423.82
88
Apărare42 Parade / 42 Șuturi100.00%
99
Pumni00.00
0

În calitate de portar, David Agudelo a încasat 8 goluri și a menținut 4 clean sheets în 7 meciuri în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Acest lucru înseamnă că atunci când David Agudelo este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. Statistica lui David Agudelo pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 0.89.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 42 din cele 42 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui David Agudelo este de 100.00%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite71
48
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
48
Niciun gol primit114%
18
Tackle-uri00.00
26
Interceptări161.45
67
Dueluri pe Sol60.55
3
Dueluri pe Sol Câștigate60.55
6
Dueluri Aeriene Câștigate40.36
18
Driblat00.00
99
Degajări70.64
33
Șuturi blocate00.00
31
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
20
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
20
Cartonașe Peste 0.500%
40
Foul-uri Comise00.00
6
Foul-uri ale oponenților20.18
6

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
64
Goluri + Pase decisive00
47
Goluri Acasă00
75
Goluri În Deplasare00
83
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
11
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
12
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
10
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
23
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
11
A lovit bara0 ori0.00
81
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
58
Precizia șutării0.00%N/A
23
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
68
Pase decisive anticipate (xA)0.440.04
10
Pase25523.18
21
Pase reușite
188/ 255
17.09
19
Rata de reușită a pasei73.73%N/A
12
Pase-cheie00.00
12
Centrări00.00
17
Centrări reușite
0/ 0
0.00
30
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
30
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
9
Dribleuri Reușite00.00
11
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
11
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
48

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Columbiei Statistici pentru David Agudelo

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate4N/A
91
minute36090 minute în joc
94
Meciuri începute4N/A
95
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite164.00
99
Parade00.00
0
Apărare0 Parade / 16 Șuturi0.00%
0
Pumni00.00
0

În calitate de portar, David Agudelo a încasat 8 goluri și a menținut 4 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2026 al competiției Categoria Primera A. Acest lucru înseamnă că atunci când David Agudelo este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 23 minute. Statistica lui David Agudelo pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 0.89.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 0 din cele 16 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui David Agudelo este de 0.00%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite164
2
Minute pe Gol Încasat23 MinuteN/A
8
Niciun gol primit00%
19
Tackle-uri00.00
89
Interceptări00.00
72
Dueluri pe Sol00.00
59
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
61
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
75
Driblat00.00
99
Degajări00.00
71
Șuturi blocate00.00
89
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
68
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
68
Cartonașe Peste 0.500%
72
Foul-uri Comise00.00
76
Foul-uri ale oponenților00.00
79

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive00
66
Goluri Acasă00
79
Goluri În Deplasare00
83
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
61
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
63
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
79
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
84
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
84
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
88
Precizia șutării0.00%N/A
84
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
97
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
58
Pase00.00
57
Pase reușite
0/ 0
0.00
57
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
57
Pase-cheie00.00
81
Centrări00.00
77
Centrări reușite
0/ 0
0.00
89
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
89
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
78
Dribleuri Reușite00.00
86
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
86
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
94

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru David Agudelo

David Agudelo este un Poartă care a jucat în 9 meciuri acest sezon de Categoria Primera A, având un total de 810 minute. David Agudelo primește în medie 0.89 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 44%. Asta înseamnă că David Agudelo a avut 4 meciuri dintr-un total de 9 în care nu a primit gol.

David Agudelo a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 30 în echipa Deportivo Boyaca Chico FC SA pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

491 / 501 Jucători

Clasament Goluri Primite

48 / 215 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2024

1

0

0

1

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2022

11

0

9

3

0
0

990'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.82
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!