Yiwei Wang Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Dreapta
Naționalitate : China
Birthplace : China - China
Numărul tricoului : #7
Vârstă (Data nașterii) : 22 (2004-03-20)
Înălțime : 175cm
Greutate : 78kg

2026

2025

2024

2022

2026 & Statistici de carieră- Yiwei Wang

6.93
Rating mediu în China League TwoClasament Goluri Primite : 47 / 206 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

3

17

12

3

0

2056'

Total 2026

25

3

17

12

3
0

2056'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

65

5

49

23

6

0

4802'

Total 6075

72

5

53

26

6
0

5209'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Yiwei Wang. Yiwei Wang a jucat un total de 72 meciuri, a marcat 5 goluri și a adunat 4 pase decisive. Yiwei Wang a jucat cel mai mare număr de meciuri la China League Two cu 72 apariții în China. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în China League Two

0.74Încasate / 90'
17 Goluri în 25 Meciuri
76th Percentil
48%Niciun gol primit
12 Clean sheets în 25 Meciuri
83rd Percentil
0.13Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
43rd Percentil

Yiwei Wang Statistici - Detaliat

China League Two Statistici pentru Yiwei Wang

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate25N/A
84
minute205682 minute în joc
85
Meciuri începute24N/A
90
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite170.74
76
Minute pe Gol Încasat121 MinuteN/A
75
Niciun gol primit1248%
83
Tackle-uri40.19
30
Interceptări180.86
63
Dueluri pe Sol1436.86
38
Dueluri pe Sol Câștigate683.26
39
Dueluri Aeriene Câștigate170.82
52
Driblat00.00
99
Degajări371.77
82
Șuturi blocate40.19
71
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.05
5

Ca fundaș, Yiwei Wang a încasat 17 goluri și a menținut 12 clean sheets în 25 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Yiwei Wang este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 121 minute. În plus, a efectuat 0.19 tackle-uri și 0.86 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Yiwei Wang face aproximativ 1.77 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.13
43
Minute pe Cartonaș Galben685 min / cartonașN/A
77
Cartonașe Peste 0.5312%
61
Foul-uri Comise100.48
25
Foul-uri ale oponenților100.48
32

Până în prezent, Yiwei Wang a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 25 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League Two. Ei comit 0.48 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate30.13
72
Goluri + Pase decisive50.22
72
Goluri Acasă30.28
87
Goluri În Deplasare00
65
Goluri Așteptate (xG)2.320.11
66
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.320.11
68
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol685 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Yiwei Wang a marcat 3 goluri în 25 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League Two. Din totalul de 3 goluri, 3 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Yiwei Wang pe 90 de minute este de 0.13. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Yiwei Wang sunt de 5 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.22 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.11. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Yiwei Wang la 2.32, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 68 al jucătorilor din China League Two.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate70.34
40
Șuturi la poartă
4/ 7
0.19
61
Șuturi în afara porții
3/ 7
0.14
26
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor42.86%N/A
95
Precizia șutării57.14%N/A
92
Șuturi per gol marcat2.33N/AN/A

Până în prezent, Yiwei Wang a efectuat un total de 7 șuturi în 25 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League Two. Din totalul de 7 șuturi, 4 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Yiwei Wang este de 57.14%. Marchează un gol la fiecare 2.33 șuturi efectuate și realizează 0.34 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.09
74
Pase decisive anticipate (xA)3.030.15
87
Pase53225.51
71
Pase reușite
406/ 532
19.47
69
Rata de reușită a pasei76.32%N/A
44
Pase-cheie281.34
96
Centrări291.39
77
Centrări reușite
19/ 29
0.91
94
Rata de Finalizare a Centrărilor65.52%N/A
94
Minute pe Asistență1028 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Yiwei Wang a asistat la 2 pase decisive în 25 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League Two. Analizând aspectul pasei în joc, Yiwei Wang pasează mingea aproximativ de 25.51 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 76.32. De asemenea, face aproximativ 1.34 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Yiwei Wang de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.15 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 87 procent din jucătorii din China League Two.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri90.43
44
Dribleuri Reușite80.38
49
Rata de Succes a Dribleurilor88.89%N/A
83
Deposedat20.10
66
Offside-uri00.00
50

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Yiwei Wang nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Yiwei Wang

Yiwei Wang este un Fundaș care a jucat în 25 meciuri acest sezon de China League Two, având un total de 2056 minute. Yiwei Wang primește în medie 0.74 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 48%. Asta înseamnă că Yiwei Wang a avut 12 meciuri dintr-un total de 25 în care nu a primit gol.

Yiwei Wang a marcat un total de 3 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 4 în echipa Shanghai Port FC B pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 685 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 1028 minute

Primește un cartonaș la fiecare 685 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

151 / 505 Jucători

Clasament Goluri Primite

47 / 206 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

1

18

10

2

0

1974'

Total 2025

27

1

18

10

2
0

1974'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

0.82
 Primite

0.09  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

1

14

1

1

0

772'

Total 2024

13

1

14

1

1
0

772'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

1.63
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2022

7

0

4

3

0
0

407'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.14
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!