Xiaobin Zhang Portrait

Xiaobin Zhang Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Defensiv
Naționalitate : China
Birthplace : Nantong - China
Numărul tricoului : #12
Vârstă (Data nașterii) : 32 (1993-10-23)
Înălțime : 188cm
Greutate : 79kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mai Multe

2018

2017

2016

2015

2014

2026 & Statistici de carieră- Xiaobin Zhang

4.34
Rating mediu în Super League ChinaClasament Pase de gol : 188 / 243 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2026

8

0

0

0
0

0

436'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

233

6

6

18

0

0

16245'

25

1

0

4

0

0

2127'

15

0

0

0

0

0

1089'

1

0

0

0

0

0

12'

Total 24239

294

8

6

24
0

0

20848'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Xiaobin Zhang. Xiaobin Zhang a jucat un total de 294 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 6 pase decisive. Xiaobin Zhang a jucat cel mai mare număr de meciuri la Super League China cu 294 apariții în China. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Super League China

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
56 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
59 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
42 Percentil
0.02xG Per 90'
0.11 Goluri anticipate
30 Percentil
0.06xA Per 90
0.29 Pase decisive anticipate
20 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
29 Percentil

Xiaobin Zhang Statistici - Detaliat

Super League China Statistici pentru Xiaobin Zhang

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate8N/A
31
minute43655 minute în joc
18
Meciuri începute4N/A
15
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
56
Goluri + Pase decisive00
42
Goluri Acasă00
64
Goluri În Deplasare00
74
Goluri Așteptate (xG)0.110.02
30
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.110.02
30
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Xiaobin Zhang nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Super League China. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.21
21
Șuturi la poartă
1/ 1
0.21
52
Șuturi în afara porții
0/ 1
0.00
16
A lovit bara0 ori0.00
79
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
56
Precizia șutării100.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Xiaobin Zhang a efectuat un total de 1 șuturi în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției Super League China. Din totalul de 1 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 0 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Xiaobin Zhang este de 100.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.21 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
59
Pase decisive anticipate (xA)0.290.06
20
Pase13327.45
33
Pase reușite
104/ 133
21.47
35
Rata de reușită a pasei78.20%N/A
45
Pase-cheie10.21
23
Centrări30.62
42
Centrări reușite
2/ 3
0.41
67
Rata de Finalizare a Centrărilor66.67%N/A
98
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Xiaobin Zhang nu a asistat la niciun gol în acest sezon Super League China.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
14
Dribleuri Reușite00.00
20
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
20
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
57

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
29
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
29
Cartonașe Peste 0.500%
29
Foul-uri Comise40.83
29
Foul-uri ale oponenților20.41
17

Până în prezent, Xiaobin Zhang nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Super League China.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite112.27
2
Minute pe Gol Încasat40 MinuteN/A
4
Niciun gol primit113%
29
Tackle-uri61.24
43
Interceptări20.41
33
Dueluri pe Sol183.72
10
Dueluri pe Sol Câștigate122.48
12
Dueluri Aeriene Câștigate40.83
43
Driblat20.41
66
Degajări132.68
67
Șuturi blocate00.00
32
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Xiaobin Zhang nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Xiaobin Zhang

Xiaobin Zhang este un Mijlocaș care a jucat în 8 meciuri acest sezon de Super League China, având un total de 436 minute. Xiaobin Zhang are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Xiaobin Zhang a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 23 în echipa Sichuan Jiuniu FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

167 / 243 Jucători

Clasament Pase de gol

188 / 243 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

0

1

4

0

0

1828'

Total 2025

27

0

1

4
0

0

1918'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.05  Pase de gol

0.2  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

0

0

3

0

0

2511'

Total 2024

34

1

0

4
0

0

2947'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.11  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

0

1

1

0

0

1327'

2

0

0

0

0

0

168'

1

0

0

0

0

0

12'

Total 2023

31

0

1

1
0

0

1507'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.07  Pase de gol

0.07  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

3

2

0

0

0

2443'

2

0

0

0

0

0

114'

Total 2022

32

3

2

0
0

0

2557'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0.07  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

1

0

4

0

0

2127'

Total 2021

26

1

0

4
0

0

2149'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0  Pase de gol

0.17  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

6

0

0

0

0

0

455'

Total 2020

13

0

0

1
0

0

517'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

1.45  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

0

0

3

0

0

1626'

2

0

0

0

0

0

180'

Total 2019

23

0

0

3
0

0

1806'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.17  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2018

14

1

1

1
0

0

816'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0.11  Pase de gol

0.11  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

0

1

1

0

0

1693'

Total 2017

30

0

1

2
0

0

2070'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.05  Pase de gol

0.05  Cartonașe

Sezon 2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

1

0

4

0

0

1998'

Total 2016

35

1

0

4
0

0

2620'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

0  Pase de gol

0.18  Cartonașe

Sezon 2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

1

0

0

0

0

1421'

Total 2015

20

1

0

0
0

0

1421'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2014

1

0

0

0
0

0

84'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!