Mingfei Hu Portrait

Mingfei Hu Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : China
Birthplace : China - China
Numărul tricoului : #6
Vârstă (Data nașterii) : 33 (1993-02-24)
Înălțime : 182cm
Greutate : 78kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2015

2026 & Statistici de carieră- Mingfei Hu

5.28
Rating mediu în China League OneClasament Goluri Primite : 2 / 139 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

14

3

5

6

3

0

1034'

Total 2026

14

3

5

6

3
0

1034'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

138

13

123

39

22

2

10561'

16

1

33

1

0

0

1261'

7

0

11

1

1

0

563'

Total 14161

161

14

167

41

23
2

12385'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Mingfei Hu. Mingfei Hu a jucat un total de 161 meciuri, a marcat 14 goluri și a adunat 0 pase decisive. Mingfei Hu a jucat cel mai mare număr de meciuri la China League One cu 161 apariții în China. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în China League One

0.44Încasate / 90'
5 Goluri în 14 Meciuri
99th Percentil
43%Niciun gol primit
6 Clean sheets în 14 Meciuri
91st Percentil
0.26Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
74th Percentil

Mingfei Hu Statistici - Detaliat

China League One Statistici pentru Mingfei Hu

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate14N/A
34
minute103474 minute în joc
46
Meciuri începute12N/A
47
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite50.44
99
Minute pe Gol Încasat207 MinuteN/A
99
Niciun gol primit643%
91
Tackle-uri80.78
30
Interceptări30.29
32
Dueluri pe Sol252.44
12
Dueluri pe Sol Câștigate141.37
14
Dueluri Aeriene Câștigate40.39
36
Driblat20.20
68
Degajări393.81
84
Șuturi blocate80.78
97
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Mingfei Hu a încasat 5 goluri și a menținut 6 clean sheets în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Mingfei Hu este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 207 minute. În plus, a efectuat 0.78 tackle-uri și 0.29 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Mingfei Hu face aproximativ 3.81 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.26
74
Minute pe Cartonaș Galben345 min / cartonașN/A
44
Cartonașe Peste 0.5321%
82
Foul-uri Comise70.68
16
Foul-uri ale oponenților50.49
16

Până în prezent, Mingfei Hu a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League One. Ei comit 0.68 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate30.26
85
Goluri + Pase decisive30.26
72
Goluri Acasă10.17
75
Goluri În Deplasare20.37
89
Goluri Așteptate (xG)2.500.24
78
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.500.24
80
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol345 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Mingfei Hu a marcat 3 goluri în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League One. Din totalul de 3 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Mingfei Hu pe 90 de minute este de 0.26. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Mingfei Hu sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.26 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.24. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Mingfei Hu la 2.50, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 80 al jucătorilor din China League One.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate60.59
45
Șuturi la poartă
5/ 6
0.49
72
Șuturi în afara porții
1/ 6
0.10
17
A lovit bara0 ori0.00
84
Rata de conversie a șuturilor50.00%N/A
98
Precizia șutării83.33%N/A
97
Șuturi per gol marcat2.00N/AN/A

Până în prezent, Mingfei Hu a efectuat un total de 6 șuturi în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției China League One. Din totalul de 6 șuturi, 5 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Mingfei Hu este de 83.33%. Marchează un gol la fiecare 2.00 șuturi efectuate și realizează 0.59 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
48
Pase decisive anticipate (xA)0.780.08
35
Pase46445.29
85
Pase reușite
408/ 464
39.83
89
Rata de reușită a pasei87.93%N/A
97
Pase-cheie10.10
17
Centrări10.10
21
Centrări reușite
1/ 1
0.10
41
Rata de Finalizare a Centrărilor100.00%N/A
99
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Mingfei Hu nu a asistat la niciun gol în acest sezon China League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
15
Dribleuri Reușite00.00
28
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
28
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
49

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Mingfei Hu nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Mingfei Hu

Mingfei Hu este un Fundaș care a jucat în 14 meciuri acest sezon de China League One, având un total de 1034 minute. Mingfei Hu primește în medie 0.44 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 43%. Asta înseamnă că Mingfei Hu a avut 6 meciuri dintr-un total de 14 în care nu a primit gol.

Mingfei Hu a marcat un total de 3 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 4 în echipa Nantong Zhiyun FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 345 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

59 / 343 Jucători

Clasament Goluri Primite

2 / 139 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

2

19

8

4

0

1683'

Total 2025

25

2

19

8

4
0

1706'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

1.02
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

2

15

5

2

0

1483'

2

0

2

1

0

0

180'

Total 2024

20

2

17

6

2
0

1663'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

0.91
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

2

21

4

5

1

1548'

Total 2023

22

2

21

4

6
1

1638'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

1.22
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

1

20

9

3

1

1715'

Total 2022

24

1

22

9

3
1

1805'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.05
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

3

29

4

4

0

1962'

Total 2021

26

3

30

4

4
0

2052'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.14 Goluri

1.33
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

0

14

3

1

0

1136'

Total 2020

14

0

20

3

1
0

1226'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.11
 Primite

0.08  Cartonașe

Sezon 2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

1

33

1

0

0

1261'

Total 2015

16

1

33

1

0
0

1261'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

2.36
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!