Vicente Guzmán Statistici

Poziție : Defender
Naționalitate : Chile
Birthplace : Chile - Chile
Numărul tricoului : #27

2026

2025

2026 & Statistici de carieră- Vicente Guzmán

6.34
Rating mediu în Primera DivisiónClasament Goluri Primite : -1 / 338 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

1

2

0

0

240'

Total 2026

5

0

3

2

2
0

305'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

2

2

0

0

286'

Total 4051

6

0

4

2

2
0

351'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Vicente Guzmán. Vicente Guzmán a jucat un total de 6 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 1 pase decisive. Vicente Guzmán a jucat cel mai mare număr de meciuri la Copa Chile cu 6 apariții în Chile. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera División

2.77Încasate / 90'
2 Goluri în 2 Meciuri
0 Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 2 Meciuri
2nd Percentil
2.77Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
99th Percentil

Vicente Guzmán Statistici - Detaliat

Primera División Statistici pentru Vicente Guzmán

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute6533 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări7N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite22.77
0
Minute pe Gol Încasat33 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
2
Tackle-uri22.77
94
Interceptări00.00
9
Dueluri pe Sol811.08
76
Dueluri pe Sol Câștigate34.15
38
Dueluri Aeriene Câștigate11.38
60
Driblat00.00
99
Degajări22.77
68
Șuturi blocate00.00
23
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Vicente Guzmán a încasat 2 goluri și a menținut 0 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Acest lucru înseamnă că atunci când Vicente Guzmán este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 33 minute. În plus, a efectuat 2.77 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Vicente Guzmán face aproximativ 2.77 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe22.77
99
Minute pe Cartonaș Galben33 min / cartonașN/A
11
Cartonașe Peste 0.52100%
99
Foul-uri Comise34.15
99
Foul-uri ale oponenților00.00
2

Până în prezent, Vicente Guzmán a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Ei comit 4.15 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
43
Goluri + Pase decisive00
28
Goluri Acasă00
53
Goluri În Deplasare00
66
Goluri Așteptate (xG)0.060.08
45
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.060.08
46
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Vicente Guzmán nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Primera División. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate11.38
63
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
18
Șuturi în afara porții
1/ 1
1.38
80
A lovit bara0 ori0.00
77
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
43
Precizia șutării0.00%N/A
18
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Vicente Guzmán a efectuat un total de 1 șuturi în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Vicente Guzmán este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.38 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
49
Pase decisive anticipate (xA)0.020.03
3
Pase2331.85
41
Pase reușite
10/ 23
13.85
9
Rata de reușită a pasei43.48%N/A
0
Pase-cheie00.00
6
Centrări22.77
67
Centrări reușite
0/ 2
0.00
23
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
23
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Vicente Guzmán nu a asistat la niciun gol în acest sezon Primera División.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
7
Dribleuri Reușite00.00
12
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
12
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
47

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Vicente Guzmán nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Copa Chile Statistici pentru Vicente Guzmán

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute24080 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
16
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.38
97
Minute pe Gol Încasat240 MinuteN/A
97
Niciun gol primit267%
99
Tackle-uri00.00
65
Interceptări00.00
69
Dueluri pe Sol00.00
49
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
52
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
65
Driblat00.00
99
Degajări00.00
59
Șuturi blocate00.00
86
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Vicente Guzmán a încasat 2 goluri și a menținut 0 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Acest lucru înseamnă că atunci când Vicente Guzmán este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 240 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Vicente Guzmán face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
40
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
40
Cartonașe Peste 0.500%
44
Foul-uri Comise00.00
64
Foul-uri ale oponenților00.00
67

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
62
Goluri + Pase decisive10.38
75
Goluri Acasă00
75
Goluri În Deplasare00
75
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
47
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
48
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
62
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
76
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
66
A lovit bara0 ori0.00
98
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
78
Precizia șutării0.00%N/A
76
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.38
91
Pase decisive anticipate (xA)0.580.22
88
Pase00.00
45
Pase reușite
0/ 0
0.00
45
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
45
Pase-cheie00.00
67
Centrări00.00
66
Centrări reușite
0/ 0
0.00
81
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
81
Minute pe Asistență240 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
66
Dribleuri Reușite00.00
77
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
77
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
87

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Vicente Guzmán

Vicente Guzmán este un Fundaș care a jucat în 2 meciuri acest sezon de Primera División, având un total de 65 minute. Vicente Guzmán primește în medie 2.77 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Vicente Guzmán a avut 0 meciuri dintr-un total de 2 în care nu a primit gol.

Vicente Guzmán a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 25 în echipa Deportivo Nublense SADP pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 338 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 150 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

0

0

46'

Total 2025

1

0

1

0

0
0

46'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.96
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!