Ruben Ignacio Farfan Arancibia Portrait

Ruben Ignacio Farfan Arancibia Statistici

Poziție : Atacant - Aripa dreaptă
Naționalitate : Chile
Birthplace : Valparaíso - Chile
Numărul tricoului : #19
Vârstă (Data nașterii) : 34 (1991-09-25)
Înălțime : 174cm
Greutate : 67kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mai Multe

2018

2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026 & Statistici de carieră- Ruben Ignacio Farfan Arancibia

6.47
Rating mediu în Primera BClasament Goluri : 17 / 241 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

12

3

0

1

0

0

615'

Total 2026

12

3

0

1
0

0

615'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

287

32

18

44

3

0

18768'

15

1

1

2

0

0

701'

12

3

0

1

0

0

615'

Total 20206

329

38

20

47
3

0

21236'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ruben Ignacio Farfan Arancibia. Ruben Ignacio Farfan Arancibia a jucat un total de 329 meciuri, a marcat 38 goluri și a adunat 18 pase decisive. Ruben Ignacio Farfan Arancibia a jucat cel mai mare număr de meciuri la Primera División cu 329 apariții în Chile. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera B

0.44Goluri în 90
3 Total goluri
93 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
98 Percentil
0.44G+P per 90
Total contribuții la 3 goluri
93 Percentil
0.18xG Per 90'
1.21 Goluri anticipate
89 Percentil
0.00xA Per 90
0.00 Pase decisive anticipate
64 Percentil
0.15Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
35 Percentil

Ruben Ignacio Farfan Arancibia Statistici - Detaliat

Primera B Statistici pentru Ruben Ignacio Farfan Arancibia

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate12N/A
99
minute61551 minute în joc
55
Meciuri începute8N/A
69
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate30.44
93
Goluri + Pase decisive30.44
93
Goluri Acasă20.51
92
Goluri În Deplasare10.35
84
Goluri Așteptate (xG)1.210.18
89
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.210.18
90
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri1N/AN/A
Minute per Gol205 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ruben Ignacio Farfan Arancibia a marcat 3 goluri în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera B. Din totalul de 3 goluri, 2 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Ruben Ignacio Farfan Arancibia pe 90 de minute este de 0.44. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Ruben Ignacio Farfan Arancibia sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.44 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.18. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Ruben Ignacio Farfan Arancibia la 1.21, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 90 al jucătorilor din Primera B.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
72
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
84
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
78
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
79
Precizia șutării0.00%N/A
84
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Ruben Ignacio Farfan Arancibia nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026 al competiției Primera B.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
98
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
64
Pase00.00
52
Pase reușite
0/ 0
0.00
52
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
52
Pase-cheie00.00
80
Centrări00.00
74
Centrări reușite
0/ 0
0.00
86
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
86
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Ruben Ignacio Farfan Arancibia nu a asistat la niciun gol în acest sezon Primera B.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
74
Dribleuri Reușite00.00
76
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
76
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
96

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.15
35
Minute pe Cartonaș Galben615 min / cartonașN/A
88
Cartonașe Peste 0.518%
26
Foul-uri Comise00.00
74
Foul-uri ale oponenților00.00
73

Până în prezent, Ruben Ignacio Farfan Arancibia a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera B. Ei comit 0.00 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite91.32
44
Minute pe Gol Încasat68 MinuteN/A
44
Niciun gol primit18%
18
Tackle-uri00.00
89
Interceptări00.00
67
Dueluri pe Sol00.00
54
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
56
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
71
Driblat00.00
99
Degajări00.00
70
Șuturi blocate00.00
89
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ruben Ignacio Farfan Arancibia nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Ruben Ignacio Farfan Arancibia

Ruben Ignacio Farfan Arancibia este un Atacant care a jucat în 12 meciuri acest sezon de Primera B, având un total de 615 minute. Ruben Ignacio Farfan Arancibia marchează în medie 0.44 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 17 din 241 jucători în echipa Primera B care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 3 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 1 în echipa Primera B pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 205 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

17 / 241 Jucători

Clasament Pase de gol

40 / 241 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

1

0

0

58'

Total 2025

9

0

0

2
0

0

307'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.36  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

1

0

0

0

0

180'

Total 2024

27

3

1

4
0

0

1093'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.2 Goluri

0.1  Pase de gol

0.39  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

27

4

3

6

0

0

2130'

2

0

1

1

0

0

114'

Total 2023

29

4

4

7
0

0

2244'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.17 Goluri

0.13  Pase de gol

0.25  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

0

4

4

0

0

2390'

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2022

29

0

4

4
0

0

2480'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.15  Pase de gol

0.15  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

22

1

2

1

0

0

1221'

5

0

0

0

0

0

259'

Total 2021

29

1

2

1
0

0

1658'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0.15  Pase de gol

0.07  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

6

3

7

1

0

2364'

Total 2020

40

8

4

7
1

0

3197'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.23 Goluri

0.11  Pase de gol

0.27  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

2

2

2

0

0

1932'

Total 2019

23

2

2

2
0

0

1932'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.09  Pase de gol

0.09  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

0

1

2

0

0

1144'

Total 2018

24

0

1

2
0

0

1285'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.08  Pase de gol

0.16  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

5

0

2

0

0

1439'

Total 2017

40

7

2

4
0

0

2301'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.21 Goluri

0.21  Pase de gol

0.21  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2015/2016

4

0

0

0
0

0

39'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

33

5

0

8

2

0

2009'

Total 2014/2015

33

5

0

8
2

0

2009'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.22 Goluri

0  Pase de gol

0.4  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

30

5

0

5

0

0

2076'

Total 2013/2014

30

5

0

5
0

0

2076'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.22 Goluri

0  Pase de gol

0.22  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!