
Woodrow West Statistici
2026
2025
2024
2022
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Woodrow West. Woodrow West a jucat un total de 96 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Woodrow West a jucat cel mai mare număr de meciuri la Liga Nacional de Fútbol Profesional de Honduras cu 96 apariții în Honduras. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în CONCACAF Central American Cup
CONCACAF Central American Cup Statistici pentru Woodrow West
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A | 99 |
| minute | 360 | 90 minute în joc | 99 |
| Meciuri începute | 4 | N/A | 99 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici portar
| Poartă | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi primite | 24 | 6.00 | 99 |
| Parade | 10 | 2.50 | 47 |
| Apărare | 10 Parade / 24 Șuturi | 41.67% | 7 |
| Pumni | 0 | 0.00 | 0 |
În calitate de portar, Woodrow West a încasat 10 goluri și a menținut 0 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2026 al competiției CONCACAF Central American Cup. Acest lucru înseamnă că atunci când Woodrow West este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 36 minute. Statistica lui Woodrow West pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 2.5.
În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 10 din cele 24 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Woodrow West este de 41.67%.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 10 | 2.5 | 8 |
| Minute pe Gol Încasat | 36 Minute | N/A | 10 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 31 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 43 |
| Interceptări | 8 | 2.00 | 78 |
| Dueluri pe Sol | 2 | 0.50 | 3 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 1 | 0.25 | 3 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 0.25 | 15 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 4 | 1.00 | 49 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 59 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 58 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 58 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 58 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 12 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 16 |
Până în prezent, Woodrow West nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției CONCACAF Central American Cup.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 69 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 53 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 86 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Woodrow West nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției CONCACAF Central American Cup. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 16 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 47 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 92 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 69 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 47 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Woodrow West nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026 al competiției CONCACAF Central American Cup.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 75 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.14 | 0.04 | 15 |
| Pase | 75 | 18.75 | 15 |
| Pase reușite | 63/ 75 | 15.75 | 17 |
| Rata de reușită a pasei | 84.00% | N/A | 58 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 29 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 29 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 48 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 48 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Woodrow West nu a asistat la niciun gol în acest sezon CONCACAF Central American Cup.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 22 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 29 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 29 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 74 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Woodrow West nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
WC Qualification CONCACAF Statistici pentru Woodrow West
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 0 |
| minute | 270 | 90 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 12 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici portar
| Poartă | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi primite | 15 | 5.00 | 96 |
| Parade | 9 | 3.00 | 53 |
| Apărare | 9 Parade / 15 Șuturi | 60.00% | 16 |
| Pumni | 3 | 1.00 | 99 |
În calitate de portar, Woodrow West a încasat 10 goluri și a menținut 0 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026 al competiției CONCACAF Central American Cup. Acest lucru înseamnă că atunci când Woodrow West este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. Statistica lui Woodrow West pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 2.5.
În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 9 din cele 15 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Woodrow West este de 60.00%.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 2 | 22 |
| Minute pe Gol Încasat | 45 Minute | N/A | 24 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 11 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 8 |
| Interceptări | 1 | 0.33 | 35 |
| Dueluri pe Sol | 1 | 0.33 | 3 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 2 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 9 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 6 | 2.00 | 64 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 42 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 56 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 56 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 56 |
| Foul-uri Comise | 1 | 0.33 | 14 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 6 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 61 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 50 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 74 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 74 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 18 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 19 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 18 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 33 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 26 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 81 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 60 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 33 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 72 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.14 | 0.05 | 18 |
| Pase | 81 | 27.00 | 35 |
| Pase reușite | 55/ 81 | 18.33 | 28 |
| Rata de reușită a pasei | 67.90% | N/A | 8 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 16 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 26 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 71 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 71 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 16 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 24 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 24 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 70 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Woodrow West este un Poartă care a jucat în 4 meciuri acest sezon de CONCACAF Central American Cup, având un total de 360 minute. Woodrow West primește în medie 2.5 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Woodrow West a avut 0 meciuri dintr-un total de 4 în care nu a primit gol.
Woodrow West a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 7 în echipa Hankook Real Verdes United FC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2025
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
4
Primite
1 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
2.5
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.75
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2017/2018
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
2.29
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2016/2017
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.43
Primite
0.1 Cartonașe
Sezon 2015/2016
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.17
Primite
0.08 Cartonașe