Nicolas Bajlicz Portrait

Nicolas Bajlicz Statistici

Club : SV Ried
Poziție : Midfielder
Naționalitate : Austria
Numărul tricoului : #28
Vârstă (Data nașterii) : 21 (2004-07-8)

2025/2026

2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2025/2026 & Statistici de carieră- Nicolas Bajlicz

5.39
Rating mediu în BundesligaClasament Pase de gol : 160 / 245 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

0

0

5

1

0

1358'

3

0

1

1

0

0

105'

Total 2025/2026

25

0

1

6
1

0

1478'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

44

3

4

7

1

0

3474'

21

0

0

5

1

0

1358'

15

1

0

3

0

0

1173'

3

0

1

1

0

0

105'

Total 2024/2025

88

4

6

17
2

0

6404'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Nicolas Bajlicz. Nicolas Bajlicz a jucat un total de 88 meciuri, a marcat 4 goluri și a adunat 4 pase decisive. Nicolas Bajlicz a jucat cel mai mare număr de meciuri la 2. Liga cu 88 apariții în Austria. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Bundesliga

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
35 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
36 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
18 Percentil
0.08xG Per 90'
1.16 Goluri anticipate
44 Percentil
0.10xA Per 90
1.46 Pase decisive anticipate
38 Percentil
0.40Cartonașe în 90
6 Total cartonașe
87 Percentil

Nicolas Bajlicz Statistici - Detaliat

Bundesliga Statistici pentru Nicolas Bajlicz

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate21N/A
43
minute135865 minute în joc
49
Salariu Anual€53,351N/A
30
Meciuri începute19N/A
59
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
35
Goluri + Pase decisive00
18
Goluri Acasă00
50
Goluri În Deplasare00
55
Goluri Așteptate (xG)1.160.08
44
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.160.08
45
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Nicolas Bajlicz nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Bundesliga. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate140.93
51
Șuturi la poartă
4/ 14
0.26
51
Șuturi în afara porții
10/ 14
0.66
48
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
37
Precizia șutării28.57%N/A
50
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Nicolas Bajlicz a efectuat un total de 14 șuturi în 21 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Bundesliga. Din totalul de 14 șuturi, 4 au fost pe poartă, iar celelalte 10 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Nicolas Bajlicz este de 28.57%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.93 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
36
Pase decisive anticipate (xA)1.460.10
38
Pase60640.10
70
Pase reușite
495/ 606
32.76
74
Rata de reușită a pasei81.68%N/A
80
Pase-cheie150.99
67
Centrări301.99
70
Centrări reușite
7/ 30
0.46
70
Rata de Finalizare a Centrărilor23.33%N/A
54
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Nicolas Bajlicz nu a asistat la niciun gol în acest sezon Bundesliga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri543.57
93
Dribleuri Reușite312.05
94
Rata de Succes a Dribleurilor57.41%N/A
78
Deposedat211.39
19
Offside-uri20.13
61

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene5N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe60.4
87
Minute pe Cartonaș Galben226 min / cartonașN/A
26
Cartonașe Peste 0.5419%
75
Foul-uri Comise191.26
64
Foul-uri ale oponenților60.40
15

Până în prezent, Nicolas Bajlicz a primit 5 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 21 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Bundesliga. Ei comit 1.26 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite150.99
83
Minute pe Gol Încasat91 MinuteN/A
83
Niciun gol primit524%
46
Tackle-uri342.25
78
Interceptări40.26
25
Dueluri pe Sol1519.99
52
Dueluri pe Sol Câștigate744.90
51
Dueluri Aeriene Câștigate50.33
12
Driblat150.99
24
Degajări90.60
13
Șuturi blocate10.07
32
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Nicolas Bajlicz nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

UEFA Europa Conference League Statistici pentru Nicolas Bajlicz

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute1515 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite16
Minute pe Gol Încasat15 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Austriei Statistici pentru Nicolas Bajlicz

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
53
minute10535 minute în joc
0
Salariu Anual€53,351N/A
99
Meciuri începute1N/A
3
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
62
Goluri + Pase decisive10.86
89
Goluri Acasă00
91
Goluri În Deplasare00
70
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
31
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
31
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
35
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
57
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
51
A lovit bara0 ori0.00
98
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
66
Precizia șutării0.00%N/A
57
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.86
98
Pase decisive anticipate (xA)0.570.31
91
Pase00.00
5
Pase reușite
0/ 0
0.00
5
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
5
Pase-cheie00.00
42
Centrări00.00
44
Centrări reușite
0/ 0
0.00
60
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
60
Minute pe Asistență105 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
45
Dribleuri Reușite00.00
54
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
54
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
81

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.86
99
Minute pe Cartonaș Galben105 min / cartonașN/A
59
Cartonașe Peste 0.5133%
93
Foul-uri Comise00.00
38
Foul-uri ale oponenților00.00
37

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
4
Niciun gol primit267%
91
Tackle-uri00.00
76
Interceptări00.00
35
Dueluri pe Sol00.00
12
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
15
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
37
Driblat00.00
99
Degajări00.00
44
Șuturi blocate00.00
86
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Nicolas Bajlicz

Nicolas Bajlicz este un Mijlocaș care a jucat în 21 meciuri acest sezon de Bundesliga, având un total de 1358 minute. Nicolas Bajlicz are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Nicolas Bajlicz a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 11 în echipa SV Ried pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

159 / 245 Jucători

Clasament Pase de gol

160 / 245 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2027
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2027

4

0

1

1
0

0

279'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.32  Pase de gol

0.32  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

2

4

3

0

0

2187'

Total 2024/2025

25

2

4

3
0

0

2187'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.16  Pase de gol

0.12  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

15

1

0

3

0

0

1173'

Total 2023/2024

15

1

0

3
0

0

1173'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

19

1

0

4

1

0

1287'

Total 2022/2023

19

1

0

4
1

0

1287'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0  Pase de gol

0.28  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!