Sam McIllhatton Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central
Naționalitate : Australia
Birthplace : Australia - Australia
Numărul tricoului : #6
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1998-06-29)

2026

2025

2023

2022

2021

2018/2019

2017/2018

2026 & Statistici de carieră- Sam McIllhatton

6.92
Rating mediu în USL ChampionshipClasament Pase de gol : 340 / 537 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

1

0

5

0

0

1287'

2

0

1

0

0

0

134'

Total 2026

25

1

1

5
0

0

1421'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

44

1

0

10

1

0

2470'

16

1

4

1

0

0

1415'

7

0

1

1

0

0

323'

Total 4051

102

3

9

16
1

0

6965'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Sam McIllhatton. Sam McIllhatton a jucat un total de 102 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 0 pase decisive. Sam McIllhatton a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL Championship cu 102 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în USL Championship

0.07Goluri în 90
1 Total goluri
54 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
44 Percentil
0.07G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
34 Percentil
0.11xG Per 90'
1.57 Goluri anticipate
55 Percentil
0.15xA Per 90
2.21 Pase decisive anticipate
63 Percentil
0.35Cartonașe în 90
5 Total cartonașe
84 Percentil

Sam McIllhatton Statistici - Detaliat

USL Championship Statistici pentru Sam McIllhatton

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate23N/A
50
minute128756 minute în joc
45
Meciuri începute13N/A
43
Înlocuiri10N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.07
54
Goluri + Pase decisive10.07
34
Goluri Acasă10.15
70
Goluri În Deplasare00
59
Goluri Așteptate (xG)1.570.11
55
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.570.11
56
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol1287 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Sam McIllhatton a marcat 1 goluri în 23 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL Championship. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Sam McIllhatton pe 90 de minute este de 0.07. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Sam McIllhatton sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.07 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.11. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Sam McIllhatton la 1.57, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 56 al jucătorilor din USL Championship.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate130.90
53
Șuturi la poartă
5/ 13
0.35
61
Șuturi în afara porții
8/ 13
0.55
45
A lovit bara0 ori0.00
70
Rata de conversie a șuturilor7.69%N/A
57
Precizia șutării38.46%N/A
75
Șuturi per gol marcat13.00N/AN/A

Până în prezent, Sam McIllhatton a efectuat un total de 13 șuturi în 23 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL Championship. Din totalul de 13 șuturi, 5 au fost pe poartă, iar celelalte 8 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Sam McIllhatton este de 38.46%. Marchează un gol la fiecare 13.00 șuturi efectuate și realizează 0.90 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
44
Pase decisive anticipate (xA)2.210.15
63
Pase85358.92
96
Pase reușite
730/ 853
50.42
96
Rata de reușită a pasei85.58%N/A
84
Pase-cheie161.11
71
Centrări70.48
38
Centrări reușite
1/ 7
0.07
33
Rata de Finalizare a Centrărilor14.29%N/A
33
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Sam McIllhatton nu a asistat la niciun gol în acest sezon USL Championship.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri201.38
71
Dribleuri Reușite120.83
84
Rata de Succes a Dribleurilor60.00%N/A
81
Deposedat70.48
52
Offside-uri00.00
45

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene5N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe50.35
84
Minute pe Cartonaș Galben257 min / cartonașN/A
29
Cartonașe Peste 0.5522%
84
Foul-uri Comise181.24
55
Foul-uri ale oponenților281.93
85

Până în prezent, Sam McIllhatton a primit 5 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 23 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL Championship. Ei comit 1.24 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite130.91
80
Minute pe Gol Încasat99 MinuteN/A
80
Niciun gol primit730%
62
Tackle-uri322.21
93
Interceptări352.42
99
Dueluri pe Sol1308.98
59
Dueluri pe Sol Câștigate785.39
80
Dueluri Aeriene Câștigate60.41
19
Driblat60.41
52
Degajări231.59
56
Șuturi blocate70.48
79
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Sam McIllhatton nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

USL Cup Statistici pentru Sam McIllhatton

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute13467 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
70
Goluri + Pase decisive10.67
91
Goluri Acasă00
79
Goluri În Deplasare00
83
Goluri Așteptate (xG)0.130.07
54
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.130.07
54
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate31.65
82
Șuturi la poartă
0/ 3
0.00
50
Șuturi în afara porții
3/ 3
1.65
90
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
72
Precizia șutării0.00%N/A
50
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.67
99
Pase decisive anticipate (xA)0.810.44
98
Pase8043.90
71
Pase reușite
73/ 80
40.06
80
Rata de reușită a pasei91.25%N/A
96
Pase-cheie10.55
57
Centrări00.00
31
Centrări reușite
0/ 0
0.00
49
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
50
Minute pe Asistență134 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.55
60
Dribleuri Reușite00.00
47
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
47
Deposedat10.55
33
Offside-uri00.00
73

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
54
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
54
Cartonașe Peste 0.500%
56
Foul-uri Comise10.55
27
Foul-uri ale oponenților52.74
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
1
Niciun gol primit2100%
99
Tackle-uri31.65
81
Interceptări10.55
42
Dueluri pe Sol147.68
64
Dueluri pe Sol Câștigate84.39
75
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
13
Driblat00.00
99
Degajări31.65
58
Șuturi blocate10.55
80
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Sam McIllhatton

Sam McIllhatton este un Mijlocaș care a jucat în 23 meciuri acest sezon de USL Championship, având un total de 1287 minute. Sam McIllhatton are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Sam McIllhatton a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 11 în echipa Birmingham Legion FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 1287 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

251 / 537 Jucători

Clasament Pase de gol

340 / 537 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

0

0

5

1

0

1183'

5

0

0

1

0

0

189'

Total 2025

32

0

2

7
1

0

1912'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.38  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2023

25

0

2

3
0

0

1917'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.09  Pase de gol

0.14  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2022

3

1

0

0
0

0

254'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.35 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2021

1

0

0

0
0

0

46'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

0

1

0

0

0

720'

Total 2018/2019

8

0

1

0
0

0

720'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.13  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

1

3

1

0

0

695'

Total 2017/2018

8

1

3

1
0

0

695'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

0.39  Pase de gol

0.13  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!