Mason Wells Statistici
2026
2025
2023
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Mason Wells. Mason Wells a jucat un total de 64 meciuri, a marcat 14 goluri și a adunat 4 pase decisive. Mason Wells a jucat cel mai mare număr de meciuri la New South Wales NPL cu 64 apariții în Australia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în New South Wales NPL
New South Wales NPL Statistici pentru Mason Wells
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 8 | N/A | 62 |
| minute | 720 | 90 minute în joc | 62 |
| Meciuri începute | 8 | N/A | 75 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.13 | 66 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.13 | 54 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.2 | 79 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 75 |
| Goluri Așteptate (xG) | 7.00 | 0.34 | 83 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 7.00 | 0.34 | 84 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 720 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Mason Wells a marcat 1 goluri în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției New South Wales NPL. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Mason Wells pe 90 de minute este de 0.13. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Mason Wells sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.13 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.34. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Mason Wells la 7.00, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 84 al jucătorilor din New South Wales NPL.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 51 | 2.50 | 88 |
| Șuturi la poartă | 18/ 51 | 0.88 | 84 |
| Șuturi în afara porții | 33/ 51 | 1.62 | 93 |
| A lovit bara | 2 ori | 0.10 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 9.80% | N/A | 60 |
| Precizia șutării | 35.29% | N/A | 56 |
| Șuturi per gol marcat | 10.20 | N/A | N/A |
Până în prezent, Mason Wells a efectuat un total de 51 șuturi în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției New South Wales NPL. Din totalul de 51 șuturi, 18 au fost pe poartă, iar celelalte 33 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Mason Wells este de 35.29%. Marchează un gol la fiecare 10.20 șuturi efectuate și realizează 2.50 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 67 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 5.11 | 0.25 | 94 |
| Pase | 629 | 30.82 | 38 |
| Pase reușite | 451/ 629 | 22.10 | 37 |
| Rata de reușită a pasei | 71.70% | N/A | 22 |
| Pase-cheie | 34 | 1.67 | 95 |
| Centrări | 66 | 3.23 | 94 |
| Centrări reușite | 19/ 66 | 0.93 | 90 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 28.79% | N/A | 56 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Mason Wells nu a asistat la niciun gol în acest sezon New South Wales NPL.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 123 | 6.03 | 97 |
| Dribleuri Reușite | 76 | 3.72 | 97 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 61.79% | N/A | 44 |
| Deposedat | 28 | 1.37 | 18 |
| Offside-uri | 14 | 0.69 | 94 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 59 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 59 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 68 |
| Foul-uri Comise | 19 | 0.93 | 51 |
| Foul-uri ale oponenților | 17 | 0.83 | 55 |
Până în prezent, Mason Wells nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției New South Wales NPL.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 0.38 | 97 |
| Minute pe Gol Încasat | 240 Minute | N/A | 97 |
| Niciun gol primit | 5 | 63% | 93 |
| Tackle-uri | 2 | 0.10 | 33 |
| Interceptări | 25 | 1.22 | 45 |
| Dueluri pe Sol | 517 | 25.33 | 95 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 187 | 9.16 | 88 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 35 | 1.71 | 71 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 14 | 0.69 | 34 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 25 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Mason Wells nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
FFA Cup Statistici pentru Mason Wells
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 77 |
| minute | 215 | 108 minute în joc | 82 |
| Meciuri începute | 2 | N/A | 82 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 81 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 69 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 94 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 87 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.49 | 0.21 | 73 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.49 | 0.21 | 74 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 7 | 2.93 | 87 |
| Șuturi la poartă | 1/ 7 | 0.42 | 63 |
| Șuturi în afara porții | 6/ 7 | 2.51 | 95 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 97 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 80 |
| Precizia șutării | 14.29% | N/A | 60 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 84 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.14 | 0.06 | 33 |
| Pase | 44 | 18.42 | 11 |
| Pase reușite | 24/ 44 | 10.05 | 8 |
| Rata de reușită a pasei | 54.55% | N/A | 8 |
| Pase-cheie | 2 | 0.84 | 59 |
| Centrări | 17 | 7.12 | 96 |
| Centrări reușite | 2/ 17 | 0.84 | 79 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 11.76% | N/A | 65 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 8 | 3.35 | 85 |
| Dribleuri Reușite | 2 | 0.84 | 63 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 25.00% | N/A | 53 |
| Deposedat | 4 | 1.67 | 19 |
| Offside-uri | 1 | 0.42 | 82 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 79 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 79 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 80 |
| Foul-uri Comise | 8 | 3.35 | 97 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 0.84 | 49 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 2 | 0.84 | 59 |
| Minute pe Gol Încasat | 108 Minute | N/A | 89 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 63 |
| Tackle-uri | 3 | 1.26 | 49 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 39 |
| Dueluri pe Sol | 39 | 16.33 | 94 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 9 | 3.77 | 44 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 0.84 | 54 |
| Driblat | 2 | 0.84 | 16 |
| Degajări | 1 | 0.42 | 24 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 71 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Mason Wells este un Atacant care a jucat în 8 meciuri acest sezon de New South Wales NPL, având un total de 720 minute. Mason Wells marchează în medie 0.13 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 74 din 219 jucători în echipa New South Wales NPL care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 3 în echipa New South Wales NPL pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 720 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.38 Goluri
0.12 Pase de gol
0.08 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.14 Goluri
0.05 Pase de gol
0 Cartonașe