
Lachlan Brook Statistici
2026/2027
2025/2026
2025
2024
2022/2023
2021/2022
2019/2020
2018/2019
Mai Multe
2017/2018
2017
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Lachlan Brook. Lachlan Brook a jucat un total de 168 meciuri, a marcat 30 goluri și a adunat 6 pase decisive. Lachlan Brook a jucat cel mai mare număr de meciuri la A-League cu 168 apariții în Australia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în A-League
A-League Statistici pentru Lachlan Brook
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 99 |
| minute | 250 | 83 minute în joc | 68 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 99 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.36 | 85 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.36 | 77 |
| Goluri Acasă | 1 | 1.02 | 92 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 92 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.18 | 0.42 | 87 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.18 | 0.42 | 88 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 250 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Lachlan Brook a marcat 1 goluri în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției A-League. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Lachlan Brook pe 90 de minute este de 0.36. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Lachlan Brook sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.36 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.42. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Lachlan Brook la 1.18, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 88 al jucătorilor din A-League.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 10 | 3.60 | 97 |
| Șuturi la poartă | 1/ 10 | 0.36 | 66 |
| Șuturi în afara porții | 9/ 10 | 3.24 | 99 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 96 |
| Rata de conversie a șuturilor | 10.00% | N/A | 80 |
| Precizia șutării | 10.00% | N/A | 57 |
| Șuturi per gol marcat | 10.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Lachlan Brook a efectuat un total de 10 șuturi în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției A-League. Din totalul de 10 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 9 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Lachlan Brook este de 10.00%. Marchează un gol la fiecare 10.00 șuturi efectuate și realizează 3.60 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 88 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.11 | 0.04 | 13 |
| Pase | 69 | 24.84 | 23 |
| Pase reușite | 52/ 69 | 18.72 | 29 |
| Rata de reușită a pasei | 75.36% | N/A | 46 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 40 |
| Centrări | 3 | 1.08 | 58 |
| Centrări reușite | 0/ 3 | 0.00 | 65 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 65 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Lachlan Brook nu a asistat la niciun gol în acest sezon A-League.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 8 | 2.88 | 84 |
| Dribleuri Reușite | 4 | 1.44 | 85 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 50.00% | N/A | 72 |
| Deposedat | 1 | 0.36 | 57 |
| Offside-uri | 1 | 0.36 | 86 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 71 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 71 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 72 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 23 |
| Foul-uri ale oponenților | 5 | 1.80 | 80 |
Până în prezent, Lachlan Brook nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției A-League.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 2.16 | 14 |
| Minute pe Gol Încasat | 42 Minute | N/A | 22 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 69 |
| Tackle-uri | 6 | 2.16 | 72 |
| Interceptări | 1 | 0.36 | 35 |
| Dueluri pe Sol | 27 | 9.72 | 57 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 16 | 5.76 | 68 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 0.36 | 23 |
| Driblat | 1 | 0.36 | 64 |
| Degajări | 4 | 1.44 | 51 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.36 | 74 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Lachlan Brook nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Lachlan Brook este un Atacant care a jucat în 3 meciuri acest sezon de A-League, având un total de 250 minute. Lachlan Brook marchează în medie 0.36 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția -1 din 0 jucători în echipa A-League care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 4 în echipa A-League pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 250 minute
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.39 Goluri
0.09 Pase de gol
0.22 Cartonașe
Sezon 2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.95 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.38 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.17 Goluri
0 Pase de gol
0.11 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.09 Pase de gol
0.17 Cartonașe
Sezon 2019/2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0.27 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2017/2018
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2017
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe