Antonio Arena Statistici
2025/2026
2026/2027
2024/2025
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Antonio Arena. Antonio Arena a jucat un total de 42 meciuri, a marcat 14 goluri și a adunat 2 pase decisive. Antonio Arena a jucat cel mai mare număr de meciuri la Campionato Primavera 1 cu 42 apariții în Italia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Campionato Primavera 1
Serie A Statistici pentru Antonio Arena
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | 21 | 11 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €12,921 | N/A | 7 |
| Meciuri începute | 0 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 2 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 36 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 21 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 50 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 55 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.09 | 0.39 | 92 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.09 | 0.39 | 94 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Antonio Arena nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Serie A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 2 | 8.57 | 99 |
| Șuturi la poartă | 0/ 2 | 0.00 | 14 |
| Șuturi în afara porții | 2/ 2 | 8.57 | 99 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 63 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 36 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 14 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Antonio Arena a efectuat un total de 2 șuturi în 2 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Serie A. Din totalul de 2 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 2 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Antonio Arena este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 8.57 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 40 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.01 | 0.04 | 4 |
| Pase | 4 | 17.14 | 6 |
| Pase reușite | 3/ 4 | 12.86 | 7 |
| Rata de reușită a pasei | 75.00% | N/A | 20 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 5 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 10 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 24 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Antonio Arena nu a asistat la niciun gol în acest sezon Serie A.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 7 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 9 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 9 |
| Deposedat | 2 | 8.57 | 0 |
| Offside-uri | 1 | 4.29 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 10 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 10 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 12 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 5 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 1 |
Până în prezent, Antonio Arena nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Serie A.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 | 99 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A | 0 |
| Niciun gol primit | 2 | 100% | 99 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 6 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 8 |
| Dueluri pe Sol | 3 | 12.86 | 87 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 0 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 1 |
| Driblat | 1 | 4.29 | 0 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 1 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 20 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Antonio Arena nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Campionato Primavera 1 Statistici pentru Antonio Arena
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 24 | N/A | 74 |
| minute | 2031 | 85 minute în joc | 76 |
| Salariu Anual | €12,921 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 24 | N/A | 80 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 4 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 9 | 0.4 | 90 |
| Goluri + Pase decisive | 11 | 0.49 | 91 |
| Goluri Acasă | 4 | 0.38 | 88 |
| Goluri În Deplasare | 5 | 0.41 | 92 |
| Goluri Așteptate (xG) | 4.78 | 0.21 | 89 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 3.38 | 0.15 | 82 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 1 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 226 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 3 | 0.13 | 53 |
| Șuturi la poartă | 1/ 3 | 0.04 | 59 |
| Șuturi în afara porții | 2/ 3 | 0.09 | 55 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 93 |
| Rata de conversie a șuturilor | 266.67% | N/A | 99 |
| Precizia șutării | 33.33% | N/A | 73 |
| Șuturi per gol marcat | 0.38 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 2 | 0.09 | 83 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.72 | 0.03 | 75 |
| Pase | 48 | 2.11 | 19 |
| Pase reușite | 35/ 48 | 1.54 | 18 |
| Rata de reușită a pasei | 72.92% | N/A | 28 |
| Pase-cheie | 1 | 0.04 | 46 |
| Centrări | 3 | 0.13 | 54 |
| Centrări reușite | 0/ 3 | 0.00 | 57 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 57 |
| Minute pe Asistență | 1016 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 0.04 | 34 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 0.04 | 39 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 3 | 0.13 | 37 |
| Offside-uri | 1 | 0.04 | 82 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 3 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 3 | 0.13 | 58 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 677 min / cartonaș | N/A | 70 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 3 | 12% | 73 |
| Foul-uri Comise | 2 | 0.09 | 38 |
| Foul-uri ale oponenților | 7 | 0.31 | 79 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 19 | 0.84 | 88 |
| Minute pe Gol Încasat | 107 Minute | N/A | 88 |
| Niciun gol primit | 9 | 38% | 89 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 62 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 22 |
| Dueluri pe Sol | 41 | 1.81 | 40 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 11 | 0.48 | 34 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 0.09 | 43 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 26 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 59 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Primavera Cup Statistici pentru Antonio Arena
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A |
| minute | 90 | 90 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 1 | 100% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Coppa Italia Statistici pentru Antonio Arena
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A | 0 |
| minute | 10 | 10 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €12,921 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 0 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 9 | 99 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 9 | 99 |
| Goluri Acasă | 1 | 9 | 99 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 90 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.79 | 7.11 | 99 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.79 | 7.11 | 99 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 10 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 3 | 27.00 | 99 |
| Șuturi la poartă | 1/ 3 | 9.00 | 99 |
| Șuturi în afara porții | 2/ 3 | 18.00 | 99 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 91 |
| Rata de conversie a șuturilor | 33.33% | N/A | 90 |
| Precizia șutării | 33.33% | N/A | 69 |
| Șuturi per gol marcat | 3.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 72 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Pase | 2 | 18.00 | 7 |
| Pase reușite | 1/ 2 | 9.00 | 2 |
| Rata de reușită a pasei | 50.00% | N/A | 0 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 29 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 35 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 69 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 69 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 29 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 43 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 43 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 83 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 74 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 74 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 75 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 17 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 19 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 | 99 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A | 1 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 7 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 15 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 23 |
| Dueluri pe Sol | 1 | 9.00 | 73 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 1 | 9.00 | 98 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 9.00 | 99 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 5 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 59 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
UEFA Euro U19 Championship Statistici pentru Antonio Arena
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 24 |
| minute | 29 | 15 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €12,921 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 0 | N/A | 3 |
| Înlocuiri | 2 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 80 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 70 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 88 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 86 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.16 | 0.50 | 90 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.16 | 0.50 | 91 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 2 | 6.21 | 99 |
| Șuturi la poartă | 1/ 2 | 3.10 | 99 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 2 | 3.10 | 97 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 92 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 81 |
| Precizia șutării | 50.00% | N/A | 89 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 84 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.01 | 0.03 | 10 |
| Pase | 9 | 27.93 | 36 |
| Pase reușite | 6/ 9 | 18.62 | 31 |
| Rata de reușită a pasei | 66.67% | N/A | 9 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 36 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 41 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 70 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 70 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 28 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 45 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 45 |
| Deposedat | 1 | 3.10 | 1 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 85 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 59 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 59 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 59 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 12 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 6.21 | 99 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 | 99 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A | 22 |
| Niciun gol primit | 1 | 50% | 70 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 17 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 38 |
| Dueluri pe Sol | 6 | 18.62 | 97 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 3 | 9.31 | 98 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 3.10 | 99 |
| Driblat | 1 | 3.10 | 1 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 18 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 62 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Antonio Arena este un Atacant care a jucat în 24 meciuri acest sezon de Campionato Primavera 1, având un total de 2031 minute. Antonio Arena marchează în medie 0.4 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 47 din 466 jucători în echipa Campionato Primavera 1 care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 9 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 1 în echipa Campionato Primavera 1 pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 226 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 1016 minute
Primește un cartonaș la fiecare 677 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026/2027
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
1 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.93 Goluri
0.93 Pase de gol
0 Cartonașe