Javier Morales Portrait

Javier Morales Statistici

Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Argentina
Birthplace : Argentina - Argentina
Numărul tricoului : #9
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2003-04-3)
Înălțime : 178cm

2026

2025

2024

2023

2022

2026 & Statistici de carieră- Javier Morales

6.73
Rating mediu în Primera DivisiónClasament Goluri : 75 / 664 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

101'

Total 2026

19

3

0

3
1

0

935'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

61

10

1

4

0

0

2454'

7

1

0

0

0

0

296'

Total 8097

73

12

1

6
1

0

2966'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Javier Morales. Javier Morales a jucat un total de 73 meciuri, a marcat 12 goluri și a adunat 1 pase decisive. Javier Morales a jucat cel mai mare număr de meciuri la Primera División cu 73 apariții în Argentina. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera División

0.29Goluri în 90
2 Total goluri
90 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
57 Percentil
0.29G+P per 90
Total contribuții la 2 goluri
79 Percentil
0.33xG Per 90'
2.26 Goluri anticipate
88 Percentil
0.04xA Per 90
0.26 Pase decisive anticipate
10 Percentil
0.15Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
36 Percentil

Javier Morales Statistici - Detaliat

Primera División Statistici pentru Javier Morales

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate12N/A
27
minute61852 minute în joc
22
Meciuri începute7N/A
31
Înlocuiri5N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.29
90
Goluri + Pase decisive20.29
79
Goluri Acasă00
65
Goluri În Deplasare20.53
97
Goluri Așteptate (xG)2.260.33
88
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.260.33
89
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol309 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Javier Morales a marcat 2 goluri în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Din totalul de 2 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Javier Morales pe 90 de minute este de 0.29. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Javier Morales sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.29 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.33. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Javier Morales la 2.26, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 89 al jucătorilor din Primera División.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate152.18
83
Șuturi la poartă
5/ 15
0.73
82
Șuturi în afara porții
10/ 15
1.46
84
A lovit bara0 ori0.00
77
Rata de conversie a șuturilor13.33%N/A
82
Precizia șutării33.33%N/A
63
Șuturi per gol marcat7.50N/AN/A

Până în prezent, Javier Morales a efectuat un total de 15 șuturi în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Din totalul de 15 șuturi, 5 au fost pe poartă, iar celelalte 10 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Javier Morales este de 33.33%. Marchează un gol la fiecare 7.50 șuturi efectuate și realizează 2.18 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
57
Pase decisive anticipate (xA)0.260.04
10
Pase11216.31
4
Pase reușite
77/ 112
11.21
6
Rata de reușită a pasei68.75%N/A
22
Pase-cheie30.44
33
Centrări30.44
36
Centrări reușite
1/ 3
0.15
41
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
81
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Javier Morales nu a asistat la niciun gol în acest sezon Primera División.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri60.87
39
Dribleuri Reușite20.29
32
Rata de Succes a Dribleurilor33.33%N/A
29
Deposedat101.46
18
Offside-uri20.29
80

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.15
36
Minute pe Cartonaș Galben618 min / cartonașN/A
81
Cartonașe Peste 0.518%
33
Foul-uri Comise81.17
53
Foul-uri ale oponenților91.31
67

Până în prezent, Javier Morales a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 12 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera División. Ei comit 1.17 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite30.44
96
Minute pe Gol Încasat206 MinuteN/A
96
Niciun gol primit325%
22
Tackle-uri20.29
8
Interceptări30.44
27
Dueluri pe Sol568.16
28
Dueluri pe Sol Câștigate202.91
10
Dueluri Aeriene Câștigate81.17
49
Driblat00.00
99
Degajări60.87
29
Șuturi blocate20.29
66
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Javier Morales nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Copa Sudamericana Statistici pentru Javier Morales

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
15
minute21643 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
1
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.42
94
Goluri + Pase decisive10.42
85
Goluri Acasă10.65
96
Goluri În Deplasare00
81
Goluri Așteptate (xG)1.090.46
95
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.090.46
95
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol216 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate72.93
93
Șuturi la poartă
2/ 7
0.84
84
Șuturi în afara porții
5/ 7
2.09
95
A lovit bara0 ori0.00
84
Rata de conversie a șuturilor14.29%N/A
80
Precizia șutării28.57%N/A
58
Șuturi per gol marcat7.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
71
Pase decisive anticipate (xA)0.190.08
43
Pase2811.72
2
Pase reușite
20/ 28
8.37
2
Rata de reușită a pasei71.43%N/A
26
Pase-cheie41.67
86
Centrări10.42
43
Centrări reușite
0/ 1
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.84
49
Dribleuri Reușite00.00
26
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
26
Deposedat31.26
12
Offside-uri00.00
65

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe31.25
99
Minute pe Cartonaș Galben72 min / cartonașN/A
31
Cartonașe Peste 0.5120%
71
Foul-uri Comise31.26
74
Foul-uri ale oponenților31.26
76

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite20.83
69
Minute pe Gol Încasat108 MinuteN/A
68
Niciun gol primit240%
65
Tackle-uri10.42
16
Interceptări00.00
15
Dueluri pe Sol239.63
70
Dueluri pe Sol Câștigate72.93
21
Dueluri Aeriene Câștigate31.26
58
Driblat10.42
62
Degajări20.84
26
Șuturi blocate10.42
71
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Argentinei Statistici pentru Javier Morales

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute10151 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
56
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
78
Goluri + Pase decisive00
60
Goluri Acasă00
82
Goluri În Deplasare00
92
Goluri Așteptate (xG)0.160.14
75
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.160.14
75
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate21.78
89
Șuturi la poartă
1/ 2
0.89
93
Șuturi în afara porții
1/ 2
0.89
79
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
81
Precizia șutării50.00%N/A
89
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
78
Pase decisive anticipate (xA)0.060.05
48
Pase1311.58
23
Pase reușite
9/ 13
8.02
26
Rata de reușită a pasei69.23%N/A
32
Pase-cheie10.89
73
Centrări32.67
82
Centrări reușite
1/ 3
0.89
90
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
83
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri32.67
96
Dribleuri Reușite00.00
57
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
58
Deposedat10.89
18
Offside-uri10.89
97

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
60
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
60
Cartonașe Peste 0.500%
65
Foul-uri Comise00.00
30
Foul-uri ale oponenților00.00
28

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite21.78
3
Minute pe Gol Încasat51 MinuteN/A
19
Niciun gol primit150%
59
Tackle-uri00.00
23
Interceptări00.00
40
Dueluri pe Sol43.56
35
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
4
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
30
Driblat00.00
99
Degajări10.89
48
Șuturi blocate00.00
73
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Javier Morales

Javier Morales este un Atacant care a jucat în 12 meciuri acest sezon de Primera División, având un total de 618 minute. Javier Morales marchează în medie 0.29 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 75 din 664 jucători în echipa Primera División care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 5 în echipa Primera División pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 309 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

75 / 664 Jucători

Clasament Pase de gol

576 / 664 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

3

1

2

0

0

1118'

Total 2025

26

3

1

2
0

0

1189'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.24 Goluri

0.08  Pase de gol

0.16  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2024

20

4

0

1
0

0

584'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.62 Goluri

0  Pase de gol

0.15  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2023

1

0

0

0
0

0

10'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

1

0

0

0

0

114'

Total 2022

7

2

0

0
0

0

248'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.67 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!