Franco Ratotti Statistici

Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Argentina
Birthplace : Argentina - Argentina
Numărul tricoului : #11
Vârstă (Data nașterii) : 21 (2005-07-13)
Înălțime : 184cm
Greutate : 75kg

2026

2025

2026 & Statistici de carieră- Franco Ratotti

6.50
Rating mediu în Primera BClasament Goluri : 44 / 314 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

6

1

0

0

0

0

287'

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2026

15

1

0

0
0

0

677'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

6

1

0

0

0

0

287'

2

0

0

0

0

0

180'

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2025

27

2

3

3
0

0

1512'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Franco Ratotti. Franco Ratotti a jucat un total de 27 meciuri, a marcat 2 goluri și a adunat 3 pase decisive. Franco Ratotti a jucat cel mai mare număr de meciuri la Primera División cu 27 apariții în Chile. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera B

0.31Goluri în 90
1 Total goluri
88 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
93 Percentil
0.31G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
88 Percentil
0.35xG Per 90'
1.13 Goluri anticipate
95 Percentil
0.03xA Per 90
0.11 Pase decisive anticipate
59 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
14 Percentil

Franco Ratotti Statistici - Detaliat

Primera Categoría Serie A Statistici pentru Franco Ratotti

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate8N/A
7
minute34443 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
2
Înlocuiri5N/AN/A
Eliminări6N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
49
Goluri + Pase decisive00
31
Goluri Acasă00
60
Goluri În Deplasare00
66
Goluri Așteptate (xG)0.970.25
78
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.970.25
79
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Franco Ratotti nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Primera Categoría Serie A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate133.40
97
Șuturi la poartă
3/ 13
0.78
83
Șuturi în afara porții
10/ 13
2.62
99
A lovit bara0 ori0.00
75
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
48
Precizia șutării23.08%N/A
37
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Franco Ratotti a efectuat un total de 13 șuturi în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției Primera Categoría Serie A. Din totalul de 13 șuturi, 3 au fost pe poartă, iar celelalte 10 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Franco Ratotti este de 23.08%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 3.40 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
48
Pase decisive anticipate (xA)0.260.07
24
Pase5313.87
3
Pase reușite
33/ 53
8.63
2
Rata de reușită a pasei62.26%N/A
4
Pase-cheie41.05
66
Centrări10.26
30
Centrări reușite
0/ 1
0.00
29
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
29
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Franco Ratotti nu a asistat la niciun gol în acest sezon Primera Categoría Serie A.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri133.40
99
Dribleuri Reușite51.31
95
Rata de Succes a Dribleurilor38.46%N/A
29
Deposedat30.78
36
Offside-uri10.26
78

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
12
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
12
Cartonașe Peste 0.500%
13
Foul-uri Comise41.05
52
Foul-uri ale oponenților51.31
69

Până în prezent, Franco Ratotti nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Primera Categoría Serie A.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.26
99
Minute pe Gol Încasat344 MinuteN/A
99
Niciun gol primit450%
96
Tackle-uri61.57
69
Interceptări10.26
23
Dueluri pe Sol6316.48
99
Dueluri pe Sol Câștigate297.59
99
Dueluri Aeriene Câștigate133.40
98
Driblat10.26
73
Degajări30.78
33
Șuturi blocate00.00
27
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Franco Ratotti nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Primera B Statistici pentru Franco Ratotti

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate6N/A
3
minute28748 minute în joc
0
Meciuri începute4N/A
11
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.31
88
Goluri + Pase decisive10.31
88
Goluri Acasă00
64
Goluri În Deplasare10.7
99
Goluri Așteptate (xG)1.130.35
95
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.130.35
97
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol287 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate82.46
99
Șuturi la poartă
2/ 8
0.61
97
Șuturi în afara porții
6/ 8
1.84
99
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor12.50%N/A
58
Precizia șutării25.00%N/A
61
Șuturi per gol marcat8.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
93
Pase decisive anticipate (xA)0.110.03
59
Pase3611.06
50
Pase reușite
19/ 36
5.84
35
Rata de reușită a pasei52.78%N/A
3
Pase-cheie20.61
88
Centrări51.54
89
Centrări reușite
0/ 5
0.00
43
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
43
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri92.76
99
Dribleuri Reușite41.23
97
Rata de Succes a Dribleurilor44.44%N/A
46
Deposedat51.54
1
Offside-uri30.92
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
14
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
14
Cartonașe Peste 0.500%
15
Foul-uri Comise00.00
19
Foul-uri ale oponenților61.84
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite30.94
75
Minute pe Gol Încasat96 MinuteN/A
75
Niciun gol primit233%
77
Tackle-uri00.00
46
Interceptări20.61
67
Dueluri pe Sol5215.97
98
Dueluri pe Sol Câștigate133.99
84
Dueluri Aeriene Câștigate61.84
96
Driblat00.00
99
Degajări10.31
48
Șuturi blocate00.00
51
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Copa Chile Statistici pentru Franco Ratotti

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute4646 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
66
Goluri + Pase decisive00
50
Goluri Acasă00
76
Goluri În Deplasare00
80
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
65
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
67
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
99
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
99
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
99
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
99
Precizia șutării0.00%N/A
99
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
70
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
70
Pase00.00
99
Pase reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
99
Pase-cheie00.00
99
Centrări00.00
99
Centrări reușite
0/ 0
0.00
99
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
99
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
99
Dribleuri Reușite00.00
99
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
44
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
44
Cartonașe Peste 0.500%
47
Foul-uri Comise00.00
99
Foul-uri ale oponenților00.00
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite23.91
0
Minute pe Gol Încasat23 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
22
Tackle-uri00.00
99
Interceptări00.00
99
Dueluri pe Sol00.00
99
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
99
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
99
Driblat00.00
99
Degajări00.00
99
Șuturi blocate00.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Franco Ratotti

Franco Ratotti este un Atacant care a jucat în 6 meciuri acest sezon de Primera B, având un total de 287 minute. Franco Ratotti marchează în medie 0.31 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 44 din 314 jucători în echipa Primera B care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 9 în echipa Primera B pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 287 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

44 / 314 Jucători

Clasament Pase de gol

314 / 314 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

180'

Total 2025

12

1

3

3
0

0

835'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.14 Goluri

0.41  Pase de gol

0.41  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!