Goluri Primite - Paraguay Division Profesional

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Primite - Division Profesional
| # | Echipa | MJ | Goluri Primite | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Club Sportivo San Lorenzo | 31 | 58 | 1.87 Primite / meci | 1.80 / meci | 1.94 / meci | +4% |
| 2 | ![]() | CD Recoleta | 30 | 50 | 1.67 Primite / meci | 1.38 / meci | 2.00 / meci | +17% |
| 3 | ![]() | Club Sportivo Luqueno | 30 | 48 | 1.60 Primite / meci | 1.86 / meci | 1.38 / meci | -16% |
| 4 | ![]() | Club Rubio Nu | 30 | 41 | 1.37 Primite / meci | 1.00 / meci | 1.73 / meci | +27% |
| 5 | ![]() | Club 2 de Mayo | 31 | 41 | 1.32 Primite / meci | 0.94 / meci | 1.73 / meci | +29% |
| 6 | ![]() | Club Libertad | 30 | 35 | 1.17 Primite / meci | 0.93 / meci | 1.38 / meci | +21% |
| 7 | ![]() | Club Guarani | 30 | 31 | 1.03 Primite / meci | 1.07 / meci | 1.00 / meci | -4% |
| 8 | ![]() | Sportivo Ameliano | 30 | 31 | 1.03 Primite / meci | 1.06 / meci | 1.00 / meci | -3% |
| 9 | ![]() | Club Sportivo Trinidense | 30 | 30 | 1.00 Primite / meci | 0.86 / meci | 1.13 / meci | +14% |
| 10 | ![]() | Club Cerro Porteno | 29 | 28 | 0.97 Primite / meci | 0.60 / meci | 1.36 / meci | +38% |
| 11 | ![]() | Club Nacional | 30 | 27 | 0.90 Primite / meci | 0.67 / meci | 1.13 / meci | +26% |
| 12 | ![]() | Club Olimpia | 29 | 25 | 0.86 Primite / meci | 0.80 / meci | 0.93 / meci | +7% |
Acasă / Primite (Division Profesional)
| # | Echipa | MJ | Acasă Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Club Sportivo Luqueno | 14 | 26 | 1.86 / meci |
| 2 | ![]() | Club Sportivo San Lorenzo | 15 | 27 | 1.80 / meci |
| 3 | ![]() | CD Recoleta | 16 | 22 | 1.38 / meci |
| 4 | ![]() | Club Guarani | 15 | 16 | 1.07 / meci |
| 5 | ![]() | Sportivo Ameliano | 16 | 17 | 1.06 / meci |
| 6 | ![]() | Club Rubio Nu | 15 | 15 | 1.00 / meci |
| 7 | ![]() | Club 2 de Mayo | 16 | 15 | 0.94 / meci |
| 8 | ![]() | Club Libertad | 14 | 13 | 0.93 / meci |
| 9 | ![]() | Club Sportivo Trinidense | 14 | 12 | 0.86 / meci |
| 10 | ![]() | Club Olimpia | 15 | 12 | 0.80 / meci |
| 11 | ![]() | Club Nacional | 15 | 10 | 0.67 / meci |
| 12 | ![]() | Club Cerro Porteno | 15 | 9 | 0.60 / meci |
Deplasare / Primite (Division Profesional)
| # | Echipa | MJ | Deplasare Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD Recoleta | 14 | 28 | 2.00 / meci |
| 2 | ![]() | Club Sportivo San Lorenzo | 16 | 31 | 1.94 / meci |
| 3 | ![]() | Club Rubio Nu | 15 | 26 | 1.73 / meci |
| 4 | ![]() | Club 2 de Mayo | 15 | 26 | 1.73 / meci |
| 5 | ![]() | Club Sportivo Luqueno | 16 | 22 | 1.38 / meci |
| 6 | ![]() | Club Libertad | 16 | 22 | 1.38 / meci |
| 7 | ![]() | Club Cerro Porteno | 14 | 19 | 1.36 / meci |
| 8 | ![]() | Club Sportivo Trinidense | 16 | 18 | 1.13 / meci |
| 9 | ![]() | Club Nacional | 15 | 17 | 1.13 / meci |
| 10 | ![]() | Club Guarani | 15 | 15 | 1.00 / meci |
| 11 | ![]() | Sportivo Ameliano | 14 | 14 | 1.00 / meci |
| 12 | ![]() | Club Olimpia | 14 | 13 | 0.93 / meci |
Care echipă primește cele mai multe goluri pe meci în Division Profesional?
Club Sportivo San Lorenzo experimentează un record negativ în materie de goluri primite în Division Profesional. Au primit 58 goluri în 31 meciuri, ceea ce înseamnă că Club Sportivo San Lorenzo are o medie de 1.87 goluri primite pe meci. În spatele Club Sportivo San Lorenzo pe listă se află CD Recoleta cu 50 goluri primite, urmată de Club Sportivo Luqueno cu 48 goluri primite. CD Recoleta are o medie de 1.67 goluri primite pe meci și Club Sportivo Luqueno este chiar mai slabă cu 1.6 goluri primite pe meci.
Care echipă are cea mai bună apărare și primește cele mai puține goluri în Division Profesional?
Club Olimpia și Club Nacional sunt două dintre cele mai bune echipe în materie de goluri primite acest sezon în Division Profesional. Club Olimpia are o defensivă de fier cu un record de 25 goluri primite în 29 meciuri. Asta înseamnă o medie de 0.86 goluri primite pe meci și cea mai bună din Division Profesional. Club Nacional are de asemenea o defensivă bună. Au primit o medie de 0.9 goluri pe meci și are a doua cea mai bună defensivă din ligă.
Goluri Primite - Paraguay
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 1
- Cupa











