Goluri Primite - 3. Division Group 2

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Goluri PrimiteAcasăDeplasareAvantaj Gazdă
1Ranheim Fotball IIRanheim Fotball II
Ranheim Fotball II

Ranheim Fotball II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 10 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.18
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • V
  • E
1.78
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 44% 13%
Medie 5.94 5.67 6.25
Marcate 2.53 3.22 1.75
Primite 3.41 2.44 4.50
GG 82% 100% 63%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17583.41
Primite / meci
2.44 / meci4.50 / meci+28%
2Molde FK IIMolde FK II
Molde FK II

Molde FK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 8 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.88
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.78
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 50% 22%
Medie 5.76 6.75 4.89
Marcate 2.76 3.88 1.78
Primite 3.00 2.88 3.11
GG 65% 88% 44%
FG 12% 13% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17513.00
Primite / meci
2.88 / meci3.11 / meci+4%
3Orkla FKOrkla FK
Orkla FK

Orkla FK

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 13 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.88
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.78
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 24% 22% 25%
Medie 4.82 4.78 4.88
Marcate 1.88 1.78 2.00
Primite 2.94 3.00 2.88
GG 76% 89% 63%
FG 6% 0% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17502.94
Primite / meci
3.00 / meci2.88 / meci-2%
4Aalesunds FK IIAalesunds FK II
Aalesunds FK II

Aalesunds FK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 12 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.29
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.78
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 43% 22%
Medie 4.63 5.57 3.89
Marcate 1.81 2.43 1.33
Primite 2.81 3.14 2.56
GG 63% 71% 56%
FG 19% 14% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

16452.81
Primite / meci
3.14 / meci2.56 / meci-12%
5FK Kvik TrondheimFK Kvik Trondheim
FK Kvik Trondheim

FK Kvik Trondheim

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 9 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.24
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.22
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 33% 38%
Medie 4.29 3.67 5.00
Marcate 1.82 1.67 2.00
Primite 2.47 2.00 3.00
GG 71% 89% 50%
FG 12% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17422.47
Primite / meci
2.00 / meci3.00 / meci+19%
6Nardo FKNardo FK
Nardo FK

Nardo FK

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 14 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.88
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.63
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 50% 0%
Medie 4.19 3.50 4.88
Marcate 1.81 2.13 1.50
Primite 2.38 1.38 3.38
GG 69% 50% 88%
FG 19% 38% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

16382.38
Primite / meci
1.38 / meci3.38 / meci+42%
7Byasen ToppfotballByasen Toppfotball
Byasen Toppfotball

Byasen Toppfotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 7 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.47
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.63
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 50% 33%
Medie 4.00 3.00 4.89
Marcate 1.94 1.50 2.33
Primite 2.06 1.50 2.56
GG 71% 63% 78%
FG 12% 13% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17352.06
Primite / meci
1.50 / meci2.56 / meci+27%
8NTNUI FotballNTNUI Fotball
NTNUI Fotball

NTNUI Fotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 11 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.06
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 24% 33% 13%
Medie 3.35 3.00 3.75
Marcate 1.29 1.33 1.25
Primite 2.06 1.67 2.50
GG 59% 56% 63%
FG 24% 33% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17352.06
Primite / meci
1.67 / meci2.50 / meci+19%
9SpjelkavikSpjelkavik
Spjelkavik

Spjelkavik

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 6 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.47
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.33
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.63
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 33% 50%
Medie 3.88 3.33 4.50
Marcate 2.00 1.67 2.38
Primite 1.88 1.67 2.13
GG 71% 56% 88%
FG 18% 22% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17321.88
Primite / meci
1.67 / meci2.13 / meci+11%
10Rosenborg BK IIRosenborg BK II
Rosenborg BK II

Rosenborg BK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 5 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.47
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.89
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 56% 25%
Medie 3.71 3.89 3.50
Marcate 2.06 2.78 1.25
Primite 1.65 1.11 2.25
GG 65% 56% 75%
FG 18% 33% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17281.65
Primite / meci
1.11 / meci2.25 / meci+33%
11Strindheim TFStrindheim TF
Strindheim TF

Strindheim TF

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 2 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
1.94
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.25
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 59% 75% 44%
Medie 4.06 4.13 4.00
Marcate 2.47 2.63 2.33
Primite 1.59 1.50 1.67
GG 76% 75% 78%
FG 24% 25% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17271.59
Primite / meci
1.50 / meci1.67 / meci+6%
12Sportsklubben HerdSportsklubben Herd
Sportsklubben Herd

Sportsklubben Herd

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 4 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.59
Acasă
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 47% 50% 44%
Medie 3.94 4.25 3.67
Marcate 2.41 3.00 1.89
Primite 1.53 1.25 1.78
GG 59% 50% 67%
FG 18% 25% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17261.53
Primite / meci
1.25 / meci1.78 / meci+18%
13Melhus IdrettslagMelhus Idrettslag
Melhus Idrettslag

Melhus Idrettslag

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 3 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.88
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.88
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.89
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 50% 56%
Medie 3.82 4.13 3.56
Marcate 2.53 2.88 2.22
Primite 1.29 1.25 1.33
GG 65% 50% 78%
FG 29% 38% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17221.29
Primite / meci
1.25 / meci1.33 / meci+3%
14Volda TI FotballVolda TI Fotball
Volda TI Fotball

Volda TI Fotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 1 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.12
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 78% 50%
Medie 3.76 4.78 2.63
Marcate 2.71 3.56 1.75
Primite 1.06 1.22 0.88
GG 47% 44% 50%
FG 47% 44% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

17181.06
Primite / meci
1.22 / meci0.88 / meci-15%

Acasă / Primite (3. Division Group 2)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Acasă
Primite
1Aalesunds FK IIAalesunds FK II
Aalesunds FK II

Aalesunds FK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 12 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.29
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.78
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 43% 22%
Medie 4.63 5.57 3.89
Marcate 1.81 2.43 1.33
Primite 2.81 3.14 2.56
GG 63% 71% 56%
FG 19% 14% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

7223.14 / meci
2Orkla FKOrkla FK
Orkla FK

Orkla FK

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 13 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.88
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.78
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 24% 22% 25%
Medie 4.82 4.78 4.88
Marcate 1.88 1.78 2.00
Primite 2.94 3.00 2.88
GG 76% 89% 63%
FG 6% 0% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9273.00 / meci
3Molde FK IIMolde FK II
Molde FK II

Molde FK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 8 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.88
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.78
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 50% 22%
Medie 5.76 6.75 4.89
Marcate 2.76 3.88 1.78
Primite 3.00 2.88 3.11
GG 65% 88% 44%
FG 12% 13% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8232.88 / meci
4Ranheim Fotball IIRanheim Fotball II
Ranheim Fotball II

Ranheim Fotball II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 10 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.18
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • V
  • E
1.78
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 44% 13%
Medie 5.94 5.67 6.25
Marcate 2.53 3.22 1.75
Primite 3.41 2.44 4.50
GG 82% 100% 63%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9222.44 / meci
5FK Kvik TrondheimFK Kvik Trondheim
FK Kvik Trondheim

FK Kvik Trondheim

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 9 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.24
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.22
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 33% 38%
Medie 4.29 3.67 5.00
Marcate 1.82 1.67 2.00
Primite 2.47 2.00 3.00
GG 71% 89% 50%
FG 12% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9182.00 / meci
6NTNUI FotballNTNUI Fotball
NTNUI Fotball

NTNUI Fotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 11 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.06
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 24% 33% 13%
Medie 3.35 3.00 3.75
Marcate 1.29 1.33 1.25
Primite 2.06 1.67 2.50
GG 59% 56% 63%
FG 24% 33% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9151.67 / meci
7SpjelkavikSpjelkavik
Spjelkavik

Spjelkavik

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 6 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.47
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.33
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.63
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 33% 50%
Medie 3.88 3.33 4.50
Marcate 2.00 1.67 2.38
Primite 1.88 1.67 2.13
GG 71% 56% 88%
FG 18% 22% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9151.67 / meci
8Byasen ToppfotballByasen Toppfotball
Byasen Toppfotball

Byasen Toppfotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 7 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.47
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.63
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 50% 33%
Medie 4.00 3.00 4.89
Marcate 1.94 1.50 2.33
Primite 2.06 1.50 2.56
GG 71% 63% 78%
FG 12% 13% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8121.50 / meci
9Strindheim TFStrindheim TF
Strindheim TF

Strindheim TF

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 2 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
1.94
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.25
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 59% 75% 44%
Medie 4.06 4.13 4.00
Marcate 2.47 2.63 2.33
Primite 1.59 1.50 1.67
GG 76% 75% 78%
FG 24% 25% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8121.50 / meci
10Nardo FKNardo FK
Nardo FK

Nardo FK

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 14 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.88
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.63
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 50% 0%
Medie 4.19 3.50 4.88
Marcate 1.81 2.13 1.50
Primite 2.38 1.38 3.38
GG 69% 50% 88%
FG 19% 38% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8111.38 / meci
11Sportsklubben HerdSportsklubben Herd
Sportsklubben Herd

Sportsklubben Herd

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 4 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.59
Acasă
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 47% 50% 44%
Medie 3.94 4.25 3.67
Marcate 2.41 3.00 1.89
Primite 1.53 1.25 1.78
GG 59% 50% 67%
FG 18% 25% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8101.25 / meci
12Melhus IdrettslagMelhus Idrettslag
Melhus Idrettslag

Melhus Idrettslag

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 3 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.88
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.88
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.89
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 50% 56%
Medie 3.82 4.13 3.56
Marcate 2.53 2.88 2.22
Primite 1.29 1.25 1.33
GG 65% 50% 78%
FG 29% 38% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8101.25 / meci
13Volda TI FotballVolda TI Fotball
Volda TI Fotball

Volda TI Fotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 1 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.12
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 78% 50%
Medie 3.76 4.78 2.63
Marcate 2.71 3.56 1.75
Primite 1.06 1.22 0.88
GG 47% 44% 50%
FG 47% 44% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9111.22 / meci
14Rosenborg BK IIRosenborg BK II
Rosenborg BK II

Rosenborg BK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 5 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.47
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.89
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 56% 25%
Medie 3.71 3.89 3.50
Marcate 2.06 2.78 1.25
Primite 1.65 1.11 2.25
GG 65% 56% 75%
FG 18% 33% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9101.11 / meci

Deplasare / Primite (3. Division Group 2)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Deplasare
Primite
1Ranheim Fotball IIRanheim Fotball II
Ranheim Fotball II

Ranheim Fotball II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 10 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.18
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • V
  • E
1.78
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 29% 44% 13%
Medie 5.94 5.67 6.25
Marcate 2.53 3.22 1.75
Primite 3.41 2.44 4.50
GG 82% 100% 63%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8364.50 / meci
2Nardo FKNardo FK
Nardo FK

Nardo FK

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 14 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.88
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.63
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 50% 0%
Medie 4.19 3.50 4.88
Marcate 1.81 2.13 1.50
Primite 2.38 1.38 3.38
GG 69% 50% 88%
FG 19% 38% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8273.38 / meci
3Molde FK IIMolde FK II
Molde FK II

Molde FK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 8 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.29
Acasă
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.88
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.78
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 50% 22%
Medie 5.76 6.75 4.89
Marcate 2.76 3.88 1.78
Primite 3.00 2.88 3.11
GG 65% 88% 44%
FG 12% 13% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9283.11 / meci
4FK Kvik TrondheimFK Kvik Trondheim
FK Kvik Trondheim

FK Kvik Trondheim

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 9 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.24
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.22
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 33% 38%
Medie 4.29 3.67 5.00
Marcate 1.82 1.67 2.00
Primite 2.47 2.00 3.00
GG 71% 89% 50%
FG 12% 0% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8243.00 / meci
5Orkla FKOrkla FK
Orkla FK

Orkla FK

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 13 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.88
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.78
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 24% 22% 25%
Medie 4.82 4.78 4.88
Marcate 1.88 1.78 2.00
Primite 2.94 3.00 2.88
GG 76% 89% 63%
FG 6% 0% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8232.88 / meci
6Aalesunds FK IIAalesunds FK II
Aalesunds FK II

Aalesunds FK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 12 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.29
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.78
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 43% 22%
Medie 4.63 5.57 3.89
Marcate 1.81 2.43 1.33
Primite 2.81 3.14 2.56
GG 63% 71% 56%
FG 19% 14% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9232.56 / meci
7Byasen ToppfotballByasen Toppfotball
Byasen Toppfotball

Byasen Toppfotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 7 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.47
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.63
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 50% 33%
Medie 4.00 3.00 4.89
Marcate 1.94 1.50 2.33
Primite 2.06 1.50 2.56
GG 71% 63% 78%
FG 12% 13% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9232.56 / meci
8NTNUI FotballNTNUI Fotball
NTNUI Fotball

NTNUI Fotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 11 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.06
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 24% 33% 13%
Medie 3.35 3.00 3.75
Marcate 1.29 1.33 1.25
Primite 2.06 1.67 2.50
GG 59% 56% 63%
FG 24% 33% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8202.50 / meci
9Rosenborg BK IIRosenborg BK II
Rosenborg BK II

Rosenborg BK II

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 5 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.47
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
1.89
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 56% 25%
Medie 3.71 3.89 3.50
Marcate 2.06 2.78 1.25
Primite 1.65 1.11 2.25
GG 65% 56% 75%
FG 18% 33% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8182.25 / meci
10SpjelkavikSpjelkavik
Spjelkavik

Spjelkavik

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 6 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.47
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.33
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.63
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 33% 50%
Medie 3.88 3.33 4.50
Marcate 2.00 1.67 2.38
Primite 1.88 1.67 2.13
GG 71% 56% 88%
FG 18% 22% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

8172.13 / meci
11Sportsklubben HerdSportsklubben Herd
Sportsklubben Herd

Sportsklubben Herd

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 4 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.59
Acasă
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.75
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 47% 50% 44%
Medie 3.94 4.25 3.67
Marcate 2.41 3.00 1.89
Primite 1.53 1.25 1.78
GG 59% 50% 67%
FG 18% 25% 11%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9161.78 / meci
12Strindheim TFStrindheim TF
Strindheim TF

Strindheim TF

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 2 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
1.94
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.25
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 59% 75% 44%
Medie 4.06 4.13 4.00
Marcate 2.47 2.63 2.33
Primite 1.59 1.50 1.67
GG 76% 75% 78%
FG 24% 25% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9151.67 / meci
13Melhus IdrettslagMelhus Idrettslag
Melhus Idrettslag

Melhus Idrettslag

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 3 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.88
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.88
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.89
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 50% 56%
Medie 3.82 4.13 3.56
Marcate 2.53 2.88 2.22
Primite 1.29 1.25 1.33
GG 65% 50% 78%
FG 29% 38% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

9121.33 / meci
14Volda TI FotballVolda TI Fotball
Volda TI Fotball

Volda TI Fotball

3. Division Group 2 (Div. 4)

Poz Ligă 1 / 14

Norvegia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.12
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 78% 50%
Medie 3.76 4.78 2.63
Marcate 2.71 3.56 1.75
Primite 1.06 1.22 0.88
GG 47% 44% 50%
FG 47% 44% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

870.88 / meci

Care echipă primește cele mai multe goluri pe meci în 3. Division Group 2?

Ranheim Fotball II experimentează un record negativ în materie de goluri primite în 3. Division Group 2. Au primit 58 goluri în 17 meciuri, ceea ce înseamnă că Ranheim Fotball II are o medie de 3.41 goluri primite pe meci. În spatele Ranheim Fotball II pe listă se află Molde FK II cu 51 goluri primite, urmată de Orkla FK cu 50 goluri primite. Molde FK II are o medie de 3 goluri primite pe meci și Orkla FK este chiar mai slabă cu 2.94 goluri primite pe meci.

Care echipă are cea mai bună apărare și primește cele mai puține goluri în 3. Division Group 2?

Volda TI Fotball și Melhus Idrettslag sunt două dintre cele mai bune echipe în materie de goluri primite acest sezon în 3. Division Group 2. Volda TI Fotball are o defensivă de fier cu un record de 18 goluri primite în 17 meciuri. Asta înseamnă o medie de 1.06 goluri primite pe meci și cea mai bună din 3. Division Group 2. Melhus Idrettslag are de asemenea o defensivă bună. Au primit o medie de 1.29 goluri pe meci și are a doua cea mai bună defensivă din ligă.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!