Tabel Pauză - Olanda Eerste Divisie

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Tabel Prima Repriză -
- Tabel a Doua Repriză -
- Câștigă sau Pierde la Pauză -
- Valoarea pe piață -
- Seturi de date și descărcări Excel -
- Cote -
- Expected Points
Tabel Pauză - Eerste Divisie
* Toate statisticile din acest tabel sunt preluate din rezultatele la pauză.
Acasă / Tabel Pauză (Eerste Divisie)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V - E - Î (Pauză) Câștigă - Egal - Pierde la Pauză | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Ultimele 5 (Pauză) | PPM (Pauză) | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | 0.5+ Peste 0.5 (0.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri) | 1.5+ Peste 1.5 (1.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri) | 2.5+ Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | Medie Medie Goluri pe Meci (AVG). Numărul mediu de goluri totale pe meci. Calculat pe întreg sezonul. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | PSV Eindhoven II![]() PSV Eindhoven IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 8 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 11-6-2 | 18 | 5 | +13 | 39 |
| 2.05 | 74% | 16% | 37% | 74% | 37% | 11% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | RKC Waalwijk![]() RKC WaalwijkEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 6 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 10-6-3 | 18 | 10 | +8 | 36 |
| 1.89 | 58% | 26% | 26% | 89% | 47% | 11% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | SBV Vitesse![]() SBV VitesseEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 7 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 10-6-3 | 20 | 13 | +7 | 36 |
| 1.89 | 47% | 37% | 26% | 89% | 58% | 21% | 1.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | BV De Graafschap![]() BV De GraafschapEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 4 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 10-4-5 | 17 | 11 | +6 | 34 |
| 1.79 | 53% | 21% | 42% | 84% | 42% | 16% | 1.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FC Den Bosch![]() FC Den BoschEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 10 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-8-3 | 19 | 10 | +9 | 32 |
| 1.68 | 53% | 37% | 37% | 74% | 47% | 21% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Almere City FC![]() Almere City FCEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 5 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-8-3 | 19 | 8 | +11 | 32 |
| 1.68 | 63% | 26% | 37% | 74% | 53% | 16% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Willem II![]() Willem IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 3 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 7-10-2 | 13 | 6 | +7 | 31 |
| 1.63 | 68% | 21% | 42% | 68% | 32% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Helmond Sport![]() Helmond SportEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 18 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-7-4 | 14 | 12 | +2 | 31 |
| 1.63 | 58% | 26% | 32% | 84% | 37% | 11% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | HFC ADO Den Haag![]() HFC ADO Den HaagEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 1 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 7-9-3 | 19 | 12 | +7 | 30 |
| 1.58 | 58% | 32% | 37% | 74% | 58% | 16% | 1.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | SC Cambuur Leeuwarden![]() SC Cambuur LeeuwardenEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 2 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 7-8-4 | 15 | 10 | +5 | 29 |
| 1.53 | 47% | 32% | 47% | 74% | 37% | 16% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Utrecht II![]() FC Utrecht IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 13 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-5-6 | 18 | 16 | +2 | 29 |
| 1.53 | 53% | 37% | 32% | 79% | 53% | 32% | 1.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Eindhoven![]() FC EindhovenEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 12 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 6-10-3 | 16 | 11 | +5 | 28 |
| 1.47 | 58% | 26% | 53% | 63% | 47% | 21% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | FC Emmen![]() FC EmmenEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 15 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-3-8 | 17 | 19 | -2 | 27 |
| 1.42 | 42% | 42% | 26% | 89% | 47% | 37% | 1.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Oss![]() FC OssEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 16 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 7-4-8 | 11 | 12 | -1 | 25 |
| 1.32 | 53% | 5% | 58% | 84% | 21% | 11% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | FC Dordrecht![]() FC DordrechtEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 11 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-10-5 | 9 | 11 | -2 | 22 |
| 1.16 | 53% | 26% | 58% | 63% | 32% | 11% | 1.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | VVV Venlo![]() VVV VenloEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 14 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 5-7-7 | 9 | 7 | +2 | 22 |
| 1.16 | 63% | 0% | 74% | 63% | 11% | 11% | 0.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | MVV![]() MVVEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 19 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-9-6 | 10 | 14 | -4 | 21 |
| 1.11 | 53% | 21% | 58% | 68% | 42% | 11% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | SV Roda JC![]() SV Roda JCEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 9 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-7-8 | 12 | 14 | -2 | 19 |
| 1.00 | 42% | 21% | 63% | 74% | 42% | 16% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | AFC Ajax II![]() AFC Ajax IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 20 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-7-8 | 11 | 14 | -3 | 19 |
| 1.00 | 37% | 26% | 63% | 74% | 37% | 16% | 1.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Alkmaar Zaanstreek II![]() Alkmaar Zaanstreek IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 17 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 5-2-12 | 11 | 17 | -6 | 17 |
| 0.89 | 32% | 16% | 58% | 95% | 32% | 16% | 1.47 |
Deplasare / Tabel Pauză (Eerste Divisie)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V - E - Î (Pauză) Câștigă - Egal - Pierde la Pauză | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Ultimele 5 (Pauză) | PPM (Pauză) | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | 0.5+ Peste 0.5 (0.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri) | 1.5+ Peste 1.5 (1.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri) | 2.5+ Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | Medie Medie Goluri pe Meci (AVG). Numărul mediu de goluri totale pe meci. Calculat pe întreg sezonul. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | HFC ADO Den Haag![]() HFC ADO Den HaagEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 1 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 11-7-1 | 17 | 4 | +13 | 40 |
| 2.11 | 84% | 11% | 32% | 74% | 37% | 0% | 1.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Willem II![]() Willem IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 3 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 10-5-4 | 19 | 10 | +9 | 35 |
| 1.84 | 63% | 26% | 21% | 89% | 47% | 16% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | BV De Graafschap![]() BV De GraafschapEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 4 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-9-2 | 17 | 9 | +8 | 33 |
| 1.74 | 53% | 37% | 37% | 74% | 42% | 21% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | RKC Waalwijk![]() RKC WaalwijkEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 6 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-6-5 | 17 | 12 | +5 | 30 |
| 1.58 | 47% | 26% | 42% | 84% | 37% | 21% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | SC Cambuur Leeuwarden![]() SC Cambuur LeeuwardenEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 2 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-5-6 | 18 | 13 | +5 | 29 |
| 1.53 | 53% | 26% | 42% | 79% | 47% | 26% | 1.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | PSV Eindhoven II![]() PSV Eindhoven IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 8 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-3-8 | 17 | 20 | -3 | 27 |
| 1.42 | 37% | 32% | 37% | 95% | 47% | 26% | 1.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | SBV Vitesse![]() SBV VitesseEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 7 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-3-8 | 12 | 12 | 0 | 27 |
| 1.42 | 47% | 11% | 53% | 89% | 32% | 5% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | SV Roda JC![]() SV Roda JCEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 9 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 6-6-7 | 14 | 16 | -2 | 24 |
| 1.26 | 37% | 32% | 47% | 84% | 58% | 16% | 1.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FC Den Bosch![]() FC Den BoschEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 10 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 6-3-10 | 13 | 21 | -8 | 21 |
| 1.11 | 37% | 21% | 47% | 95% | 47% | 21% | 1.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | FC Utrecht II![]() FC Utrecht IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 13 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 5-6-8 | 6 | 10 | -4 | 21 |
| 1.11 | 58% | 0% | 74% | 68% | 16% | 0% | 0.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Eindhoven![]() FC EindhovenEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 12 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-7-8 | 7 | 16 | -9 | 19 |
| 1.00 | 42% | 16% | 68% | 74% | 37% | 11% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Dordrecht![]() FC DordrechtEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 11 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-7-8 | 8 | 15 | -7 | 19 |
| 1.00 | 47% | 21% | 63% | 68% | 32% | 21% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Alkmaar Zaanstreek II![]() Alkmaar Zaanstreek IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 17 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-7-8 | 15 | 19 | -4 | 19 |
| 1.00 | 26% | 53% | 32% | 89% | 63% | 26% | 1.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Oss![]() FC OssEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 16 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 2-12-5 | 8 | 15 | -7 | 18 |
| 0.95 | 63% | 26% | 63% | 47% | 26% | 21% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Helmond Sport![]() Helmond SportEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 18 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 2-10-7 | 6 | 14 | -8 | 16 |
| 0.84 | 47% | 21% | 68% | 63% | 37% | 5% | 1.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Almere City FC![]() Almere City FCEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 5 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 3-6-10 | 12 | 22 | -10 | 15 |
| 0.79 | 16% | 42% | 53% | 89% | 53% | 26% | 1.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | FC Emmen![]() FC EmmenEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 15 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 2-9-8 | 7 | 19 | -12 | 15 |
| 0.79 | 42% | 21% | 74% | 63% | 47% | 16% | 1.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | VVV Venlo![]() VVV VenloEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 14 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 2-8-9 | 5 | 15 | -10 | 14 |
| 0.74 | 47% | 16% | 74% | 63% | 32% | 11% | 1.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | AFC Ajax II![]() AFC Ajax IIEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 20 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 2-7-10 | 7 | 16 | -9 | 13 |
| 0.68 | 32% | 21% | 74% | 74% | 26% | 16% | 1.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | MVV![]() MVVEerste Divisie (Div. 2) Poz Ligă 19 / 20 Olanda
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 0-10-9 | 7 | 18 | -11 | 10 |
| 0.53 | 26% | 37% | 63% | 74% | 47% | 11% | 1.32 |
Tabel Pauză - Olanda
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 4
- Divizie 4
- Cupa
- Divizie 4
- Cupa
- Cupa
- Cupa



















