Tabel Formă - Mocambola

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Următorul Meci
1CD Costa do SolCD Costa do Sol
CD Costa do Sol

CD Costa do Sol

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.30
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.70
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 70% 50%
Medie 2.00 2.10 1.90
Marcate 1.40 1.60 1.20
Primite 0.60 0.50 0.70
GG 35% 30% 40%
FG 55% 70% 40%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6501103715
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.50
67%0%33%50%-
2Clube Ferroviario de MaputoClube Ferroviario de Maputo
Clube Ferroviario de Maputo

Clube Ferroviario de Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.45
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.82
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 55% 22%
Medie 1.30 1.09 1.56
Marcate 0.75 0.82 0.67
Primite 0.55 0.27 0.89
GG 10% 0% 22%
FG 60% 73% 44%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

642072514
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
  • E
2.33
83%17%17%17%-
3Black Bulls MaputoBlack Bulls Maputo
Black Bulls Maputo

Black Bulls Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.25
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.40
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.10
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 70% 60%
Medie 2.05 2.20 1.90
Marcate 1.50 1.70 1.30
Primite 0.55 0.50 0.60
GG 35% 40% 30%
FG 60% 60% 60%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6411107313
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.17
33%17%50%67%-
4Clube Ferroviario de NacalaClube Ferroviario de Nacala
Clube Ferroviario de Nacala

Clube Ferroviario de Nacala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.37
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 60% 11%
Medie 1.53 1.50 1.56
Marcate 0.74 1.00 0.44
Primite 0.79 0.50 1.11
GG 21% 20% 22%
FG 42% 60% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

631264210
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • Î
1.67
50%50%17%17%-
5Clube Ferroviario de NampulaClube Ferroviario de Nampula
Clube Ferroviario de Nampula

Clube Ferroviario de Nampula

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 73% 25%
Medie 2.32 2.45 2.13
Marcate 1.21 1.55 0.75
Primite 1.11 0.91 1.38
GG 42% 55% 25%
FG 42% 45% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

631266010
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.67
50%50%17%33%-
6Baia de Pemba FCBaia de Pemba FC
Baia de Pemba FC

Baia de Pemba FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.16
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 26% 45% 0%
Medie 1.42 1.55 1.25
Marcate 0.63 0.91 0.25
Primite 0.79 0.64 1.00
GG 32% 36% 25%
FG 42% 55% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

631255010
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.67
50%33%33%33%-
7AD PembaAD Pemba
AD Pemba

AD Pemba

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.05
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.60
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 11%
Medie 1.58 1.50 1.67
Marcate 0.53 0.80 0.22
Primite 1.05 0.70 1.44
GG 16% 20% 11%
FG 32% 40% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

63034319
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.50
50%50%0%0%-
8Ferroviario de LichingaFerroviario de Lichinga
Ferroviario de Lichinga

Ferroviario de Lichinga

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.53
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
2.50
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 42% 75% 18%
Medie 1.63 1.88 1.45
Marcate 0.84 1.50 0.36
Primite 0.79 0.38 1.09
GG 26% 38% 18%
FG 53% 63% 45%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62225418
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.33
67%50%17%33%-
9UD SongoUD Songo
UD Songo

UD Songo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.48
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 44% 25%
Medie 1.81 2.11 1.58
Marcate 1.05 1.56 0.67
Primite 0.76 0.56 0.92
GG 38% 44% 33%
FG 52% 56% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62137617
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
1.17
50%33%33%50%-
10Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FCEmpresa Nacional de Hidrocarbonetos FC
Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.11
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 21% 44% 0%
Medie 2.11 1.89 2.30
Marcate 1.11 1.33 0.90
Primite 1.00 0.56 1.40
GG 58% 44% 70%
FG 32% 56% 10%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62136607
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.17
33%33%33%33%-
11Clube Ferroviario da BeiraClube Ferroviario da Beira
Clube Ferroviario da Beira

Clube Ferroviario da Beira

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.62
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 1.90 1.90 1.91
Marcate 1.10 1.30 0.91
Primite 0.81 0.60 1.00
GG 38% 20% 55%
FG 43% 60% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

620449-56
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.00
0%67%33%33%-
12Chingale de TeteChingale de Tete
Chingale de Tete

Chingale de Tete

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 13 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.71
Acasă
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
0.80
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 10% 18%
Medie 1.24 0.90 1.55
Marcate 0.33 0.20 0.45
Primite 0.90 0.70 1.09
GG 19% 10% 27%
FG 33% 50% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

620446-26
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
1.00
17%50%33%33%-
13MaxaqueneMaxaquene
Maxaquene

Maxaquene

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 14 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.55
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
0.82
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.22
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 5% 9% 0%
Medie 1.60 1.73 1.44
Marcate 0.40 0.64 0.11
Primite 1.20 1.09 1.33
GG 30% 45% 11%
FG 35% 45% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

603339-63
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • E
0.50
33%67%33%50%-
14SofalaSofala
Sofala

Sofala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 22% 17%
Medie 1.62 1.33 1.83
Marcate 0.48 0.44 0.50
Primite 1.14 0.89 1.33
GG 24% 22% 25%
FG 43% 44% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

601529-71
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.17
17%83%17%17%-

Tabel Ultimele 5 Forme (Mocambola)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctLast 5PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Clube Ferroviario de MaputoClube Ferroviario de Maputo
Clube Ferroviario de Maputo

Clube Ferroviario de Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.45
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.82
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 55% 22%
Medie 1.30 1.09 1.56
Marcate 0.75 0.82 0.67
Primite 0.55 0.27 0.89
GG 10% 0% 22%
FG 60% 73% 44%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

541050513
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.60
100%20%0%0%
2Black Bulls MaputoBlack Bulls Maputo
Black Bulls Maputo

Black Bulls Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.25
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.40
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.10
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 70% 60%
Medie 2.05 2.20 1.90
Marcate 1.50 1.70 1.30
Primite 0.55 0.50 0.60
GG 35% 40% 30%
FG 60% 60% 60%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5410104613
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
2.60
40%0%60%60%
3CD Costa do SolCD Costa do Sol
CD Costa do Sol

CD Costa do Sol

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.30
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.70
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 70% 50%
Medie 2.00 2.10 1.90
Marcate 1.40 1.60 1.20
Primite 0.60 0.50 0.70
GG 35% 30% 40%
FG 55% 70% 40%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

540173412
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.40
60%0%40%40%
4Clube Ferroviario de NacalaClube Ferroviario de Nacala
Clube Ferroviario de Nacala

Clube Ferroviario de Nacala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.37
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 60% 11%
Medie 1.53 1.50 1.56
Marcate 0.74 1.00 0.44
Primite 0.79 0.50 1.11
GG 21% 20% 22%
FG 42% 60% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

531163310
  • V
  • V
  • E
  • V
  • Î
2.00
60%40%20%20%
5Clube Ferroviario de NampulaClube Ferroviario de Nampula
Clube Ferroviario de Nampula

Clube Ferroviario de Nampula

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 73% 25%
Medie 2.32 2.45 2.13
Marcate 1.21 1.55 0.75
Primite 1.11 0.91 1.38
GG 42% 55% 25%
FG 42% 45% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

53026609
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.80
40%40%20%40%
6Baia de Pemba FCBaia de Pemba FC
Baia de Pemba FC

Baia de Pemba FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.16
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 26% 45% 0%
Medie 1.42 1.55 1.25
Marcate 0.63 0.91 0.25
Primite 0.79 0.64 1.00
GG 32% 36% 25%
FG 42% 55% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

53025509
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.80
40%20%40%40%
7UD SongoUD Songo
UD Songo

UD Songo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.48
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 44% 25%
Medie 1.81 2.11 1.58
Marcate 1.05 1.56 0.67
Primite 0.76 0.56 0.92
GG 38% 44% 33%
FG 52% 56% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

52126337
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.40
60%40%20%40%
8Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FCEmpresa Nacional de Hidrocarbonetos FC
Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.11
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 21% 44% 0%
Medie 2.11 1.89 2.30
Marcate 1.11 1.33 0.90
Primite 1.00 0.56 1.40
GG 58% 44% 70%
FG 32% 56% 10%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

52125417
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.40
40%40%20%20%
9AD PembaAD Pemba
AD Pemba

AD Pemba

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.05
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.60
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 11%
Medie 1.58 1.50 1.67
Marcate 0.53 0.80 0.22
Primite 1.05 0.70 1.44
GG 16% 20% 11%
FG 32% 40% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

52033306
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.20
40%60%0%0%
10Chingale de TeteChingale de Tete
Chingale de Tete

Chingale de Tete

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 13 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.71
Acasă
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
0.80
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 10% 18%
Medie 1.24 0.90 1.55
Marcate 0.33 0.20 0.45
Primite 0.90 0.70 1.09
GG 19% 10% 27%
FG 33% 50% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

520345-16
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.20
20%40%40%40%
11Ferroviario de LichingaFerroviario de Lichinga
Ferroviario de Lichinga

Ferroviario de Lichinga

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.53
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
2.50
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 42% 75% 18%
Medie 1.63 1.88 1.45
Marcate 0.84 1.50 0.36
Primite 0.79 0.38 1.09
GG 26% 38% 18%
FG 53% 63% 45%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

51224405
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • Î
1.00
60%60%20%40%
12Clube Ferroviario da BeiraClube Ferroviario da Beira
Clube Ferroviario da Beira

Clube Ferroviario da Beira

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.62
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 1.90 1.90 1.91
Marcate 1.10 1.30 0.91
Primite 0.81 0.60 1.00
GG 38% 20% 55%
FG 43% 60% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

510428-63
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.60
0%80%20%20%
13MaxaqueneMaxaquene
Maxaquene

Maxaquene

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 14 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.55
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
0.82
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.22
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 5% 9% 0%
Medie 1.60 1.73 1.44
Marcate 0.40 0.64 0.11
Primite 1.20 1.09 1.33
GG 30% 45% 11%
FG 35% 45% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

502317-62
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.40
40%80%20%40%
14SofalaSofala
Sofala

Sofala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 22% 17%
Medie 1.62 1.33 1.83
Marcate 0.48 0.44 0.50
Primite 1.14 0.89 1.33
GG 24% 22% 25%
FG 43% 44% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

500529-70
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
0%80%20%20%

Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă

• Excelent : Black Bulls Maputo se comportă excepțional cu 2.6 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

• Foarte Bine : Clube Ferroviario de Maputo e în spatele lui Black Bulls Maputo cu o medie de 2.6 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.

• Destul de Bine : CD Costa do Sol e a treia cea mai bună echipă cu 4 victorii și 1 înfrângeri, cu 2.4 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

TABEL FORMĂ ACASĂ (Mocambola)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Black Bulls MaputoBlack Bulls Maputo
Black Bulls Maputo

Black Bulls Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.25
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.40
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.10
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 70% 60%
Medie 2.05 2.20 1.90
Marcate 1.50 1.70 1.30
Primite 0.55 0.50 0.60
GG 35% 40% 30%
FG 60% 60% 60%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6510124816
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.67
50%0%50%50%
2Clube Ferroviario de NampulaClube Ferroviario de Nampula
Clube Ferroviario de Nampula

Clube Ferroviario de Nampula

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 73% 25%
Medie 2.32 2.45 2.13
Marcate 1.21 1.55 0.75
Primite 1.11 0.91 1.38
GG 42% 55% 25%
FG 42% 45% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6501115615
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.50
50%0%50%50%
3Ferroviario de LichingaFerroviario de Lichinga
Ferroviario de Lichinga

Ferroviario de Lichinga

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.53
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
2.50
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 42% 75% 18%
Medie 1.63 1.88 1.45
Marcate 0.84 1.50 0.36
Primite 0.79 0.38 1.09
GG 26% 38% 18%
FG 53% 63% 45%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

642093614
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.33
50%17%50%50%
4CD Costa do SolCD Costa do Sol
CD Costa do Sol

CD Costa do Sol

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.30
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.70
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 70% 50%
Medie 2.00 2.10 1.90
Marcate 1.40 1.60 1.20
Primite 0.60 0.50 0.70
GG 35% 30% 40%
FG 55% 70% 40%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6411102813
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
2.17
83%17%17%50%
5Baia de Pemba FCBaia de Pemba FC
Baia de Pemba FC

Baia de Pemba FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.16
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 26% 45% 0%
Medie 1.42 1.55 1.25
Marcate 0.63 0.91 0.25
Primite 0.79 0.64 1.00
GG 32% 36% 25%
FG 42% 55% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

641163313
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.17
67%17%33%33%
6Clube Ferroviario de NacalaClube Ferroviario de Nacala
Clube Ferroviario de Nacala

Clube Ferroviario de Nacala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.37
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 60% 11%
Medie 1.53 1.50 1.56
Marcate 0.74 1.00 0.44
Primite 0.79 0.50 1.11
GG 21% 20% 22%
FG 42% 60% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

640274312
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
2.00
50%33%17%17%
7AD PembaAD Pemba
AD Pemba

AD Pemba

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.05
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.60
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 11%
Medie 1.58 1.50 1.67
Marcate 0.53 0.80 0.22
Primite 1.05 0.70 1.44
GG 16% 20% 11%
FG 32% 40% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

640252312
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
67%33%0%0%
8Clube Ferroviario de MaputoClube Ferroviario de Maputo
Clube Ferroviario de Maputo

Clube Ferroviario de Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.45
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.82
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 55% 22%
Medie 1.30 1.09 1.56
Marcate 0.75 0.82 0.67
Primite 0.55 0.27 0.89
GG 10% 0% 22%
FG 60% 73% 44%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

632141311
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.83
83%50%0%0%
9UD SongoUD Songo
UD Songo

UD Songo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.48
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 44% 25%
Medie 1.81 2.11 1.58
Marcate 1.05 1.56 0.67
Primite 0.76 0.56 0.92
GG 38% 44% 33%
FG 52% 56% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6321103711
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • V
1.83
67%17%33%50%
10Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FCEmpresa Nacional de Hidrocarbonetos FC
Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.11
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 21% 44% 0%
Medie 2.11 1.89 2.30
Marcate 1.11 1.33 0.90
Primite 1.00 0.56 1.40
GG 58% 44% 70%
FG 32% 56% 10%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

632184411
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • E
1.83
50%17%50%33%
11Clube Ferroviario da BeiraClube Ferroviario da Beira
Clube Ferroviario da Beira

Clube Ferroviario da Beira

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.62
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 1.90 1.90 1.91
Marcate 1.10 1.30 0.91
Primite 0.81 0.60 1.00
GG 38% 20% 55%
FG 43% 60% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62227528
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.33
50%50%17%33%
12Chingale de TeteChingale de Tete
Chingale de Tete

Chingale de Tete

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 13 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.71
Acasă
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
0.80
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 10% 18%
Medie 1.24 0.90 1.55
Marcate 0.33 0.20 0.45
Primite 0.90 0.70 1.09
GG 19% 10% 27%
FG 33% 50% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

613223-16
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.00
50%67%17%0%
13MaxaqueneMaxaquene
Maxaquene

Maxaquene

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 14 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.55
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
0.82
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.22
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 5% 9% 0%
Medie 1.60 1.73 1.44
Marcate 0.40 0.64 0.11
Primite 1.20 1.09 1.33
GG 30% 45% 11%
FG 35% 45% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

613245-16
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.00
50%50%33%33%
14SofalaSofala
Sofala

Sofala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 22% 17%
Medie 1.62 1.33 1.83
Marcate 0.48 0.44 0.50
Primite 1.14 0.89 1.33
GG 24% 22% 25%
FG 43% 44% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611427-54
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • V
0.67
33%67%17%17%

Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?

• Black Bulls Maputo a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe cu 0 înfrângeri și 5 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 2.67.

• Clube Ferroviario de Nampula a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe . Cu 5 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul Mocambola pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 2.5, făcându-i aproape la fel de buni ca Black Bulls Maputo.

• Performanțele Maxaquene au fost sub medie pe teren acasă pe . Maxaquene a reușit să obțină doar 1 victorii în ultimele 6 meciuri jucate pe . Punctajul lor mediu pe meci a fost de 1, făcându-i a doua cea mai slabă echipă din Mocambola în meciurile acasă.

• Jenant, chiar jenant. Sofala a avut performanțe foarte slabe acasă. Cu 1 victorii, 1 egaluri și 4 înfrângeri și cu 0.67 puncte pe meci în ultimele 6 meciuri, Sofala nu este făcută să joace acasă.

TABEL FORMĂ DEPLASARE (Mocambola)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Black Bulls MaputoBlack Bulls Maputo
Black Bulls Maputo

Black Bulls Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.25
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.40
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.10
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 65% 70% 60%
Medie 2.05 2.20 1.90
Marcate 1.50 1.70 1.30
Primite 0.55 0.50 0.60
GG 35% 40% 30%
FG 60% 60% 60%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

641185313
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
2.17
50%17%33%33%
2CD Costa do SolCD Costa do Sol
CD Costa do Sol

CD Costa do Sol

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Acasă
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.30
Deplasare
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.70
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 70% 50%
Medie 2.00 2.10 1.90
Marcate 1.40 1.60 1.20
Primite 0.60 0.50 0.70
GG 35% 30% 40%
FG 55% 70% 40%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

640274312
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
2.00
50%17%33%33%
3Clube Ferroviario de NampulaClube Ferroviario de Nampula
Clube Ferroviario de Nampula

Clube Ferroviario de Nampula

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.79
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.27
Deplasare
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • Î
1.13
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 53% 73% 25%
Medie 2.32 2.45 2.13
Marcate 1.21 1.55 0.75
Primite 1.11 0.91 1.38
GG 42% 55% 25%
FG 42% 45% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

622246-28
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • V
1.33
50%67%17%33%
4Clube Ferroviario de MaputoClube Ferroviario de Maputo
Clube Ferroviario de Maputo

Clube Ferroviario de Maputo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
1.45
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.82
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 55% 22%
Medie 1.30 1.09 1.56
Marcate 0.75 0.82 0.67
Primite 0.55 0.27 0.89
GG 10% 0% 22%
FG 60% 73% 44%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62226518
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • Î
  • E
1.33
50%33%33%33%
5Clube Ferroviario da BeiraClube Ferroviario da Beira
Clube Ferroviario da Beira

Clube Ferroviario da Beira

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.62
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.80
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 43% 50% 36%
Medie 1.90 1.90 1.91
Marcate 1.10 1.30 0.91
Primite 0.81 0.60 1.00
GG 38% 20% 55%
FG 43% 60% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

622257-28
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.33
17%50%50%33%
6Ferroviario de LichingaFerroviario de Lichinga
Ferroviario de Lichinga

Ferroviario de Lichinga

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.53
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
2.50
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 42% 75% 18%
Medie 1.63 1.88 1.45
Marcate 0.84 1.50 0.36
Primite 0.79 0.38 1.09
GG 26% 38% 18%
FG 53% 63% 45%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

621337-47
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.17
50%50%17%33%
7UD SongoUD Songo
UD Songo

UD Songo

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • V
1.48
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 44% 25%
Medie 1.81 2.11 1.58
Marcate 1.05 1.56 0.67
Primite 0.76 0.56 0.92
GG 38% 44% 33%
FG 52% 56% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

613235-26
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.00
50%50%33%17%
8SofalaSofala
Sofala

Sofala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.75
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 22% 17%
Medie 1.62 1.33 1.83
Marcate 0.48 0.44 0.50
Primite 1.14 0.89 1.33
GG 24% 22% 25%
FG 43% 44% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611437-44
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • V
0.67
33%67%17%17%
9Baia de Pemba FCBaia de Pemba FC
Baia de Pemba FC

Baia de Pemba FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.16
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.73
Deplasare
  • E
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 26% 45% 0%
Medie 1.42 1.55 1.25
Marcate 0.63 0.91 0.25
Primite 0.79 0.64 1.00
GG 32% 36% 25%
FG 42% 55% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

603315-43
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • E
  • Î
0.50
33%83%17%0%
10Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FCEmpresa Nacional de Hidrocarbonetos FC
Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Empresa Nacional de Hidrocarbonetos FC

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.11
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.78
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 21% 44% 0%
Medie 2.11 1.89 2.30
Marcate 1.11 1.33 0.90
Primite 1.00 0.56 1.40
GG 58% 44% 70%
FG 32% 56% 10%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

603347-33
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • E
0.50
17%50%50%33%
11Chingale de TeteChingale de Tete
Chingale de Tete

Chingale de Tete

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 13 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • V
0.71
Acasă
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
0.80
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.64
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 10% 18%
Medie 1.24 0.90 1.55
Marcate 0.33 0.20 0.45
Primite 0.90 0.70 1.09
GG 19% 10% 27%
FG 33% 50% 18%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

610538-53
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.50
0%67%33%33%
12AD PembaAD Pemba
AD Pemba

AD Pemba

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.05
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.60
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.44
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 32% 50% 11%
Medie 1.58 1.50 1.67
Marcate 0.53 0.80 0.22
Primite 1.05 0.70 1.44
GG 16% 20% 11%
FG 32% 40% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6015010-101
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.17
17%100%0%17%
13Clube Ferroviario de NacalaClube Ferroviario de Nacala
Clube Ferroviario de Nacala

Clube Ferroviario de Nacala

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.37
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 37% 60% 11%
Medie 1.53 1.50 1.56
Marcate 0.74 1.00 0.44
Primite 0.79 0.50 1.11
GG 21% 20% 22%
FG 42% 60% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

601508-81
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.17
17%100%0%17%
14MaxaqueneMaxaquene
Maxaquene

Maxaquene

Mocambola (Div. 1)

Poz Ligă 14 / 14

Mozambic

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.55
Acasă
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
0.82
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.22
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 5% 9% 0%
Medie 1.60 1.73 1.44
Marcate 0.40 0.64 0.11
Primite 1.20 1.09 1.33
GG 30% 45% 11%
FG 35% 45% 22%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6015110-91
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.17
17%83%17%33%

Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?

• Black Bulls Maputo au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 4 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. Black Bulls Maputo are cel mai mare punctaj cu 13 puncte, plasând-o pe prima poziție în Mocambola în meciurile din deplasare.

• Maxaquene are o serie dezamăgitoare în meciurile din deplasare. Rămân cei mai slabi cu 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate în deplasare, fiind destul de nefavorabil pentru această echipă și fanii acestora.

Tabel Formă - Mozambic

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!