Tabel Pauză - Mexic Liga MX

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Tabel Prima Repriză -
- Tabel a Doua Repriză -
- Câștigă sau Pierde la Pauză -
- Valoarea pe piață -
- Seturi de date și descărcări Excel -
- Cote -
- Expected Points
Tabel Pauză - Liga MX
* Toate statisticile din acest tabel sunt preluate din rezultatele la pauză.
Acasă / Tabel Pauză (Liga MX)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V - E - Î (Pauză) Câștigă - Egal - Pierde la Pauză | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Ultimele 5 (Pauză) | PPM (Pauză) | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | 0.5+ Peste 0.5 (0.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri) | 1.5+ Peste 1.5 (1.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri) | 2.5+ Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | Medie Medie Goluri pe Meci (AVG). Numărul mediu de goluri totale pe meci. Calculat pe întreg sezonul. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CF Monterrey![]() CF MonterreyLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 13 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 13-4-2 | 22 | 7 | +15 | 43 |
| 2.26 | 63% | 26% | 16% | 95% | 42% | 11% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Deportivo Toluca FC![]() Deportivo Toluca FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 5 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 21 | 11-6-4 | 23 | 12 | +11 | 39 |
| 1.86 | 57% | 29% | 33% | 81% | 43% | 24% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente![]() Club Tijuana Xoloitzcuintles de CalienteLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 9 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 10-9-0 | 16 | 3 | +13 | 39 |
| 2.05 | 84% | 16% | 32% | 68% | 26% | 5% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Tigres UANL![]() Tigres UANLLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 7 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 21 | 9-11-1 | 19 | 8 | +11 | 38 |
| 1.81 | 67% | 29% | 43% | 62% | 38% | 19% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CD Guadalajara![]() CD GuadalajaraLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 2 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 11-4-4 | 22 | 7 | +15 | 37 |
| 1.95 | 79% | 5% | 37% | 79% | 58% | 16% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Cruz Azul FC![]() Cruz Azul FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 3 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 21 | 8-11-2 | 19 | 12 | +7 | 35 |
| 1.67 | 57% | 43% | 33% | 67% | 48% | 24% | 1.48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CF Pachuca![]() CF PachucaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 4 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 20 | 9-7-4 | 14 | 9 | +5 | 34 |
| 1.70 | 70% | 10% | 55% | 65% | 40% | 10% | 1.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Club America![]() Club AmericaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 8 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 8-7-4 | 11 | 7 | +4 | 31 |
| 1.63 | 74% | 11% | 47% | 68% | 21% | 5% | 0.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FC Juarez![]() FC JuarezLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 12 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 9-3-7 | 17 | 18 | -1 | 30 |
| 1.58 | 26% | 42% | 37% | 95% | 53% | 32% | 1.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CSyD Atlas de Guadalajara![]() CSyD Atlas de GuadalajaraLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 6 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 18 | 8-6-4 | 15 | 12 | +3 | 30 |
| 1.67 | 56% | 33% | 39% | 72% | 44% | 33% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Club Santos Laguna![]() Club Santos LagunaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 18 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 7-6-4 | 12 | 7 | +5 | 27 |
| 1.59 | 65% | 18% | 47% | 71% | 29% | 12% | 1.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Club Universidad Nacional![]() Club Universidad NacionalLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 1 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 18 | 5-10-3 | 17 | 11 | +6 | 25 |
| 1.39 | 61% | 22% | 61% | 56% | 50% | 28% | 1.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Club Leon![]() Club LeonLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 10 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 6-7-4 | 14 | 13 | +1 | 25 |
| 1.47 | 53% | 29% | 41% | 76% | 53% | 24% | 1.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Club Necaxa![]() Club NecaxaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 15 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 6-6-5 | 11 | 10 | +1 | 24 |
| 1.41 | 47% | 24% | 53% | 76% | 29% | 12% | 1.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Mazatlan FC![]() Mazatlan FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 16 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 6-4-7 | 13 | 16 | -3 | 22 |
| 1.29 | 35% | 35% | 41% | 88% | 53% | 29% | 1.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Atletico San Luis![]() Atletico San LuisLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 14 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 4-9-4 | 7 | 7 | 0 | 21 |
| 1.24 | 71% | 12% | 65% | 53% | 24% | 6% | 0.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Puebla FC![]() Puebla FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 17 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 4-7-6 | 8 | 10 | -2 | 19 |
| 1.12 | 53% | 18% | 65% | 65% | 29% | 12% | 1.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Queretaro FC![]() Queretaro FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 11 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 3-9-5 | 9 | 10 | -1 | 18 |
| 1.06 | 47% | 24% | 59% | 71% | 29% | 6% | 1.12 |
Deplasare / Tabel Pauză (Liga MX)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V - E - Î (Pauză) Câștigă - Egal - Pierde la Pauză | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Ultimele 5 (Pauză) | PPM (Pauză) | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | 0.5+ Peste 0.5 (0.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri) | 1.5+ Peste 1.5 (1.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri) | 2.5+ Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | Medie Medie Goluri pe Meci (AVG). Numărul mediu de goluri totale pe meci. Calculat pe întreg sezonul. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Club Universidad Nacional![]() Club Universidad NacionalLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 1 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 20 | 10-4-6 | 19 | 14 | +5 | 34 |
| 1.70 | 45% | 35% | 30% | 90% | 50% | 25% | 1.65 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Cruz Azul FC![]() Cruz Azul FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 3 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 20 | 7-8-5 | 13 | 10 | +3 | 29 |
| 1.45 | 55% | 20% | 55% | 70% | 30% | 10% | 1.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | CF Monterrey![]() CF MonterreyLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 13 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 7-5-7 | 16 | 17 | -1 | 26 |
| 1.37 | 53% | 16% | 53% | 79% | 58% | 21% | 1.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Deportivo Toluca FC![]() Deportivo Toluca FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 5 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 21 | 5-11-5 | 10 | 8 | +2 | 26 |
| 1.24 | 67% | 14% | 62% | 57% | 24% | 5% | 0.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CD Guadalajara![]() CD GuadalajaraLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 2 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 20 | 5-8-7 | 12 | 13 | -1 | 23 |
| 1.15 | 45% | 25% | 60% | 70% | 40% | 15% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FC Juarez![]() FC JuarezLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 12 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 5-8-6 | 11 | 13 | -2 | 23 |
| 1.21 | 58% | 21% | 58% | 63% | 37% | 16% | 1.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Tigres UANL![]() Tigres UANLLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 7 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 21 | 3-13-5 | 9 | 9 | 0 | 22 |
| 1.05 | 57% | 19% | 71% | 52% | 24% | 5% | 0.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente![]() Club Tijuana Xoloitzcuintles de CalienteLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 9 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 18 | 4-8-6 | 9 | 12 | -3 | 20 |
| 1.11 | 56% | 11% | 67% | 67% | 33% | 17% | 1.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Atletico San Luis![]() Atletico San LuisLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 14 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 4-6-7 | 9 | 13 | -4 | 18 |
| 1.06 | 41% | 29% | 53% | 76% | 35% | 18% | 1.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CF Pachuca![]() CF PachucaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 4 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 4-5-10 | 13 | 19 | -6 | 17 |
| 0.89 | 32% | 32% | 47% | 89% | 47% | 26% | 1.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Club America![]() Club AmericaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 8 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 19 | 2-11-6 | 12 | 17 | -5 | 17 |
| 0.89 | 37% | 42% | 47% | 74% | 47% | 16% | 1.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CSyD Atlas de Guadalajara![]() CSyD Atlas de GuadalajaraLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 6 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 18 | 3-7-8 | 6 | 16 | -10 | 16 |
| 0.89 | 44% | 17% | 67% | 72% | 39% | 11% | 1.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Puebla FC![]() Puebla FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 17 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 2-7-8 | 5 | 14 | -9 | 13 |
| 0.76 | 47% | 18% | 76% | 59% | 35% | 18% | 1.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Queretaro FC![]() Queretaro FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 11 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 3-4-10 | 8 | 16 | -8 | 13 |
| 0.76 | 29% | 18% | 71% | 82% | 41% | 18% | 1.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Club Leon![]() Club LeonLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 10 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 2-6-9 | 5 | 14 | -9 | 12 |
| 0.71 | 35% | 18% | 71% | 76% | 24% | 12% | 1.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Club Necaxa![]() Club NecaxaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 15 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 2-5-10 | 8 | 21 | -13 | 11 |
| 0.65 | 29% | 29% | 65% | 76% | 59% | 24% | 1.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Club Santos Laguna![]() Club Santos LagunaLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 18 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 2-4-11 | 10 | 24 | -14 | 10 |
| 0.59 | 29% | 41% | 47% | 82% | 53% | 47% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Mazatlan FC![]() Mazatlan FCLiga MX (Div. 1) Poz Ligă 16 / 18 Mexic
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 17 | 0-6-11 | 4 | 19 | -15 | 6 |
| 0.35 | 24% | 24% | 76% | 76% | 41% | 12% | 1.35 |
Tabel Pauză - Mexic
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 1
- Divizie 3
- Divizie 3
- Cupa
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Cupa
- Divizie 4
- Cupa
- Cupa
- Divizie 4

















