Tabele Sub 0.5~5.5 - 1 Division

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
Sub 2.5Sub 0.5Sub 1.5Sub 3.5Sub 4.5Sub 5.5
1FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
FC Alisontia Steinsel

FC Alisontia Steinsel

1 Division (Div. 3)

Poz Ligă 13 / 32

Luxembourg

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 1.00 1.00 1.00
Marcate 0.00 0.00 0.00
Primite 1.00 1.00 1.00
GG 0% 0% 0%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2100%0%100%100%100%100%
2FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
FC Jeunesse Schieren

FC Jeunesse Schieren

1 Division (Div. 3)

Poz Ligă 14 / 32

Luxembourg

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
0.00
Acasă
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 1.50 1.00 2.00
Marcate 0.00 0.00 0.00
Primite 1.50 1.00 2.00
GG 0% 0% 0%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2100%0%50%100%100%100%
3FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
FC Sporting Mertzig

FC Sporting Mertzig

1 Division (Div. 3)

Poz Ligă 8 / 32

Luxembourg

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
1.50
Acasă
  • Î
0.00
Deplasare
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 0% 100%
Medie 1.50 2.00 1.00
Marcate 0.50 0.00 1.00
Primite 1.00 2.00 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 50% 0% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2100%0%50%100%100%100%
4FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
FC Jeunesse Biwer

FC Jeunesse Biwer

1 Division (Div. 3)

Poz Ligă 4 / 32

Luxembourg

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
2.00
Acasă
  • V
3.00
Deplasare
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 100% 0%
Medie 1.00 2.00 0.00
Marcate 1.00 2.00 0.00
Primite 0.00 0.00 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 100% 100% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2100%50%50%100%100%100%
5CS GrevenmacherCS Grevenmacher
CS Grevenmacher

CS Grevenmacher

1 Division (Div. 3)

Poz Ligă 1 / 32

Luxembourg

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
3.00
Deplasare
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 3.00 4.00 2.00
Marcate 3.00 4.00 2.00
Primite 0.00 0.00 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 100% 100% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

250%0%0%50%100%100%
6FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

1 Division (Div. 3)

Poz Ligă 10 / 32

Luxembourg

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
1.00
Acasă
    0.00
    Deplasare
    • E
    • E
    1.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 0% 0% 0%
    Medie 2.00 0.00 2.00
    Marcate 1.00 0.00 1.00
    Primite 1.00 0.00 1.00
    GG 50% 0% 50%
    FG 50% 0% 50%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    250%50%50%50%100%100%
    7FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
    FC 72 Erpeldange

    FC 72 Erpeldange

    1 Division (Div. 3)

    Poz Ligă 4 / 32

    Luxembourg

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    3.00
    Acasă
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 100% 100%
    Medie 2.50 3.00 2.00
    Marcate 2.00 2.00 2.00
    Primite 0.50 1.00 0.00
    GG 50% 100% 0%
    FG 50% 0% 100%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    250%0%0%100%100%100%
    8FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
    FC Minerva Lintgen

    FC Minerva Lintgen

    1 Division (Div. 3)

    Poz Ligă 1 / 32

    Luxembourg

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    3.00
    Acasă
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 100% 100%
    Medie 5.50 10.00 1.00
    Marcate 5.50 10.00 1.00
    Primite 0.00 0.00 0.00
    GG 0% 0% 0%
    FG 100% 100% 100%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    250%0%50%50%50%50%
    9Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
    Blo Weiss Medernach

    Blo Weiss Medernach

    1 Division (Div. 3)

    Poz Ligă 2 / 32

    Luxembourg

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    3.00
    Acasă
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 100% 100%
    Medie 3.00 1.00 5.00
    Marcate 2.50 1.00 4.00
    Primite 0.50 0.00 1.00
    GG 50% 0% 100%
    FG 50% 100% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    250%0%50%50%50%100%
    10Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
    Young Boys Diekirch

    Young Boys Diekirch

    1 Division (Div. 3)

    Poz Ligă 5 / 32

    Luxembourg

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    3.00
    Acasă
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 100% 100%
    Medie 2.50 2.00 3.00
    Marcate 2.00 2.00 2.00
    Primite 0.50 0.00 1.00
    GG 50% 0% 100%
    FG 50% 100% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    250%0%0%100%100%100%
    11AS HosingenAS Hosingen
    AS Hosingen

    AS Hosingen

    1 Division (Div. 3)

    Poz Ligă 12 / 32

    Luxembourg

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • Î
    0.50
    Acasă
    • E
    • Î
    0.50
    Deplasare
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 0% 0% 0%
      Medie 2.50 2.50 0.00
      Marcate 0.50 0.50 0.00
      Primite 2.00 2.00 0.00
      GG 50% 50% 0%
      FG 50% 50% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      250%50%50%50%50%100%
      12FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
      FC Syra Mensdorf

      FC Syra Mensdorf

      1 Division (Div. 3)

      Poz Ligă 14 / 32

      Luxembourg

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • Î
      • Î
      0.00
      Acasă
      • Î
      0.00
      Deplasare
      • Î
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 0% 0% 0%
      Medie 2.50 2.00 3.00
      Marcate 0.50 0.00 1.00
      Primite 2.00 2.00 2.00
      GG 50% 0% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      250%0%0%100%100%100%
      13Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
      Red Star Merl Belair

      Red Star Merl Belair

      1 Division (Div. 3)

      Poz Ligă 2 / 32

      Luxembourg

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • E
      2.00
      Acasă
      • V
      • E
      2.00
      Deplasare
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 50% 50% 0%
        Medie 2.50 2.50 0.00
        Marcate 2.00 2.00 0.00
        Primite 0.50 0.50 0.00
        GG 50% 50% 0%
        FG 50% 50% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%50%50%50%50%100%
        14FC KehlenFC Kehlen
        FC Kehlen

        FC Kehlen

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 6 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • V
        2.00
        Acasă
        • V
        3.00
        Deplasare
        • E
        1.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 50% 100% 0%
        Medie 2.50 3.00 2.00
        Marcate 1.50 2.00 1.00
        Primite 1.00 1.00 1.00
        GG 100% 100% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%0%0%100%100%100%
        15FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
        FC Jeunesse Useldange

        FC Jeunesse Useldange

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 3 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • V
        3.00
        Acasă
        • V
        3.00
        Deplasare
        • V
        3.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 100% 100% 100%
        Medie 3.00 2.00 4.00
        Marcate 2.50 2.00 3.00
        Primite 0.50 0.00 1.00
        GG 50% 0% 100%
        FG 50% 100% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%0%0%50%100%100%
        16CS SanemCS Sanem
        CS Sanem

        CS Sanem

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 8 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • V
        1.50
        Acasă
        • V
        3.00
        Deplasare
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 50% 100% 0%
        Medie 2.50 3.00 2.00
        Marcate 1.50 3.00 0.00
        Primite 1.00 0.00 2.00
        GG 0% 0% 0%
        FG 50% 100% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%0%0%100%100%100%
        17FC MunsbachFC Munsbach
        FC Munsbach

        FC Munsbach

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 7 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • V
        2.00
        Acasă
        • V
        3.00
        Deplasare
        • E
        1.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 50% 100% 0%
        Medie 2.50 1.00 4.00
        Marcate 1.50 1.00 2.00
        Primite 1.00 0.00 2.00
        GG 50% 0% 100%
        FG 50% 100% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%0%50%50%100%100%
        18US FolschetteUS Folschette
        US Folschette

        US Folschette

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 15 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        0.00
        Acasă
        • Î
        0.00
        Deplasare
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 0% 0% 0%
        Medie 3.00 4.00 2.00
        Marcate 0.50 1.00 0.00
        Primite 2.50 3.00 2.00
        GG 50% 100% 0%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%0%0%50%100%100%
        19FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
        FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

        FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 13 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • Î
        0.50
        Acasă
        • E
        1.00
        Deplasare
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 0% 0% 0%
        Medie 3.00 2.00 4.00
        Marcate 0.50 1.00 0.00
        Primite 2.50 1.00 4.00
        GG 50% 100% 0%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        250%0%0%50%100%100%
        20FC SchengenFC Schengen
        FC Schengen

        FC Schengen

        1 Division (Div. 3)

        Poz Ligă 15 / 32

        Luxembourg

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        0.00
        Acasă
          0.00
          Deplasare
          • Î
          • Î
          0.00
          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
          Victorie % 0% 0% 0%
          Medie 3.00 0.00 3.00
          Marcate 0.50 0.00 0.50
          Primite 2.50 0.00 2.50
          GG 50% 0% 50%
          FG 0% 0% 0%

          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
          Abonați-vă la FootyStats Premium!

          250%0%50%50%50%100%
          21Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
          Union Mertert Wasserbillig

          Union Mertert Wasserbillig

          1 Division (Div. 3)

          Poz Ligă 5 / 32

          Luxembourg

          Formă Ultimele 5 PPM
          Sinteză
          • E
          • V
          2.00
          Acasă
          • V
          3.00
          Deplasare
          • E
          1.00
          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
          Victorie % 50% 100% 0%
          Medie 4.00 4.00 4.00
          Marcate 2.50 3.00 2.00
          Primite 1.50 1.00 2.00
          GG 100% 100% 100%
          FG 0% 0% 0%

          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
          Abonați-vă la FootyStats Premium!

          20%0%0%0%100%100%
          22FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
          FC Yellow Boys Weiler la Tour

          FC Yellow Boys Weiler la Tour

          1 Division (Div. 3)

          Poz Ligă 10 / 32

          Luxembourg

          Formă Ultimele 5 PPM
          Sinteză
          • V
          • Î
          1.50
          Acasă
            0.00
            Deplasare
            • V
            • Î
            1.50
            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
            Victorie % 50% 0% 50%
            Medie 3.50 0.00 3.50
            Marcate 2.00 0.00 2.00
            Primite 1.50 0.00 1.50
            GG 50% 0% 50%
            FG 50% 0% 50%

            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
            Abonați-vă la FootyStats Premium!

            20%0%0%50%100%100%
            23FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

            1 Division (Div. 3)

            Poz Ligă 6 / 32

            Luxembourg

            Formă Ultimele 5 PPM
            Sinteză
            • V
            • Î
            1.50
            Acasă
            • Î
            0.00
            Deplasare
            • V
            3.00
            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
            Victorie % 50% 0% 100%
            Medie 5.00 4.00 6.00
            Marcate 3.00 1.00 5.00
            Primite 2.00 3.00 1.00
            GG 100% 100% 100%
            FG 0% 0% 0%

            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
            Abonați-vă la FootyStats Premium!

            20%0%0%0%50%50%
            24FC Schifflange 95FC Schifflange 95
            FC Schifflange 95

            FC Schifflange 95

            1 Division (Div. 3)

            Poz Ligă 16 / 32

            Luxembourg

            Formă Ultimele 5 PPM
            Sinteză
            • Î
            • Î
            0.00
            Acasă
              0.00
              Deplasare
              • Î
              • Î
              0.00
              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
              Victorie % 0% 0% 0%
              Medie 5.00 0.00 5.00
              Marcate 1.50 0.00 1.50
              Primite 3.50 0.00 3.50
              GG 100% 0% 100%
              FG 0% 0% 0%

              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
              Abonați-vă la FootyStats Premium!

              20%0%0%50%50%50%
              25Daring Club EchternachDaring Club Echternach
              Daring Club Echternach

              Daring Club Echternach

              1 Division (Div. 3)

              Poz Ligă 9 / 32

              Luxembourg

              Formă Ultimele 5 PPM
              Sinteză
              • Î
              • V
              1.50
              Acasă
              • Î
              0.00
              Deplasare
              • V
              3.00
              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
              Victorie % 50% 0% 100%
              Medie 5.50 6.00 5.00
              Marcate 2.50 1.00 4.00
              Primite 3.00 5.00 1.00
              GG 100% 100% 100%
              FG 0% 0% 0%

              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
              Abonați-vă la FootyStats Premium!

              20%0%0%0%0%50%
              26FC KoerichFC Koerich
              FC Koerich

              FC Koerich

              1 Division (Div. 3)

              Poz Ligă 11 / 32

              Luxembourg

              Formă Ultimele 5 PPM
              Sinteză
              • Î
              • E
              0.50
              Acasă
              • E
              1.00
              Deplasare
              • Î
              0.00
              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
              Victorie % 0% 0% 0%
              Medie 3.50 4.00 3.00
              Marcate 1.50 2.00 1.00
              Primite 2.00 2.00 2.00
              GG 100% 100% 100%
              FG 0% 0% 0%

              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
              Abonați-vă la FootyStats Premium!

              20%0%0%50%100%100%
              27Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
              Blo Waiss Izeg

              Blo Waiss Izeg

              1 Division (Div. 3)

              Poz Ligă 9 / 32

              Luxembourg

              Formă Ultimele 5 PPM
              Sinteză
              • Î
              • V
              1.50
              Acasă
              • Î
              • V
              1.50
              Deplasare
                0.00
                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                Victorie % 50% 50% 0%
                Medie 3.50 3.50 0.00
                Marcate 2.00 2.00 0.00
                Primite 1.50 1.50 0.00
                GG 0% 0% 0%
                FG 50% 50% 0%

                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                20%0%0%50%100%100%
                28FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                FC Sporting Bertrange

                FC Sporting Bertrange

                1 Division (Div. 3)

                Poz Ligă 11 / 32

                Luxembourg

                Formă Ultimele 5 PPM
                Sinteză
                • V
                • Î
                1.50
                Acasă
                • V
                3.00
                Deplasare
                • Î
                0.00
                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                Victorie % 50% 100% 0%
                Medie 3.50 3.00 4.00
                Marcate 1.00 2.00 0.00
                Primite 2.50 1.00 4.00
                GG 50% 100% 0%
                FG 0% 0% 0%

                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                20%0%0%50%100%100%
                29FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                FC Jeunesse Gilsdorf

                FC Jeunesse Gilsdorf

                1 Division (Div. 3)

                Poz Ligă 16 / 32

                Luxembourg

                Formă Ultimele 5 PPM
                Sinteză
                • Î
                • Î
                0.00
                Acasă
                • Î
                0.00
                Deplasare
                • Î
                0.00
                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                Victorie % 0% 0% 0%
                Medie 7.50 5.00 10.00
                Marcate 0.50 1.00 0.00
                Primite 7.00 4.00 10.00
                GG 50% 100% 0%
                FG 0% 0% 0%

                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                20%0%0%0%0%50%
                30US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                US Moutfort Medingen

                US Moutfort Medingen

                1 Division (Div. 3)

                Poz Ligă 3 / 32

                Luxembourg

                Formă Ultimele 5 PPM
                Sinteză
                • E
                • V
                2.00
                Acasă
                • E
                • V
                2.00
                Deplasare
                  0.00
                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                  Victorie % 50% 50% 0%
                  Medie 5.50 5.50 0.00
                  Marcate 3.50 3.50 0.00
                  Primite 2.00 2.00 0.00
                  GG 100% 100% 0%
                  FG 0% 0% 0%

                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                  20%0%0%0%50%50%
                  31FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                  FC Kopstal 33

                  FC Kopstal 33

                  1 Division (Div. 3)

                  Poz Ligă 12 / 32

                  Luxembourg

                  Formă Ultimele 5 PPM
                  Sinteză
                  • E
                  • Î
                  0.50
                  Acasă
                  • E
                  1.00
                  Deplasare
                  • Î
                  0.00
                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                  Victorie % 0% 0% 0%
                  Medie 3.50 4.00 3.00
                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                  Primite 2.50 2.00 3.00
                  GG 50% 100% 0%
                  FG 0% 0% 0%

                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                  20%0%0%50%100%100%
                  32Olympia ChristnachOlympia Christnach
                  Olympia Christnach

                  Olympia Christnach

                  1 Division (Div. 3)

                  Poz Ligă 7 / 32

                  Luxembourg

                  Formă Ultimele 5 PPM
                  Sinteză
                  • Î
                  • V
                  1.50
                  Acasă
                  • Î
                  0.00
                  Deplasare
                  • V
                  3.00
                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                  Victorie % 50% 0% 100%
                  Medie 3.50 3.00 4.00
                  Marcate 2.00 1.00 3.00
                  Primite 1.50 2.00 1.00
                  GG 100% 100% 100%
                  FG 0% 0% 0%

                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                  20%0%0%50%100%100%

                  Sub 0.5 (1 Division)

                  # EchipaMJ
                  Meciuri Jucate
                  Sub 0.5%AcasăDeplasare
                  1FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
                  FC Jeunesse Biwer

                  FC Jeunesse Biwer

                  1 Division (Div. 3)

                  Poz Ligă 4 / 32

                  Luxembourg

                  Formă Ultimele 5 PPM
                  Sinteză
                  • V
                  • E
                  2.00
                  Acasă
                  • V
                  3.00
                  Deplasare
                  • E
                  1.00
                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                  Victorie % 50% 100% 0%
                  Medie 1.00 2.00 0.00
                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                  Primite 0.00 0.00 0.00
                  GG 0% 0% 0%
                  FG 100% 100% 100%

                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                  2150%0%100%
                  2FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                  1 Division (Div. 3)

                  Poz Ligă 10 / 32

                  Luxembourg

                  Formă Ultimele 5 PPM
                  Sinteză
                  • E
                  • E
                  1.00
                  Acasă
                    0.00
                    Deplasare
                    • E
                    • E
                    1.00
                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                    Victorie % 0% 0% 0%
                    Medie 2.00 0.00 2.00
                    Marcate 1.00 0.00 1.00
                    Primite 1.00 0.00 1.00
                    GG 50% 0% 50%
                    FG 50% 0% 50%

                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                    2150%0%50%
                    3AS HosingenAS Hosingen
                    AS Hosingen

                    AS Hosingen

                    1 Division (Div. 3)

                    Poz Ligă 12 / 32

                    Luxembourg

                    Formă Ultimele 5 PPM
                    Sinteză
                    • E
                    • Î
                    0.50
                    Acasă
                    • E
                    • Î
                    0.50
                    Deplasare
                      0.00
                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                      Victorie % 0% 0% 0%
                      Medie 2.50 2.50 0.00
                      Marcate 0.50 0.50 0.00
                      Primite 2.00 2.00 0.00
                      GG 50% 50% 0%
                      FG 50% 50% 0%

                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                      2150%50%0%
                      4Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
                      Red Star Merl Belair

                      Red Star Merl Belair

                      1 Division (Div. 3)

                      Poz Ligă 2 / 32

                      Luxembourg

                      Formă Ultimele 5 PPM
                      Sinteză
                      • V
                      • E
                      2.00
                      Acasă
                      • V
                      • E
                      2.00
                      Deplasare
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 50% 50% 0%
                        Medie 2.50 2.50 0.00
                        Marcate 2.00 2.00 0.00
                        Primite 0.50 0.50 0.00
                        GG 50% 50% 0%
                        FG 50% 50% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        2150%50%0%
                        5FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
                        FC Alisontia Steinsel

                        FC Alisontia Steinsel

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 13 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • Î
                        • Î
                        0.00
                        Acasă
                        • Î
                        0.00
                        Deplasare
                        • Î
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 0% 0% 0%
                        Medie 1.00 1.00 1.00
                        Marcate 0.00 0.00 0.00
                        Primite 1.00 1.00 1.00
                        GG 0% 0% 0%
                        FG 0% 0% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        6FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
                        FC Jeunesse Schieren

                        FC Jeunesse Schieren

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 14 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • Î
                        • Î
                        0.00
                        Acasă
                        • Î
                        0.00
                        Deplasare
                        • Î
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 0% 0% 0%
                        Medie 1.50 1.00 2.00
                        Marcate 0.00 0.00 0.00
                        Primite 1.50 1.00 2.00
                        GG 0% 0% 0%
                        FG 0% 0% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        7FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
                        FC Sporting Mertzig

                        FC Sporting Mertzig

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 8 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • Î
                        1.50
                        Acasă
                        • Î
                        0.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 50% 0% 100%
                        Medie 1.50 2.00 1.00
                        Marcate 0.50 0.00 1.00
                        Primite 1.00 2.00 0.00
                        GG 0% 0% 0%
                        FG 50% 0% 100%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        8CS GrevenmacherCS Grevenmacher
                        CS Grevenmacher

                        CS Grevenmacher

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 1 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • V
                        3.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 100% 100% 100%
                        Medie 3.00 4.00 2.00
                        Marcate 3.00 4.00 2.00
                        Primite 0.00 0.00 0.00
                        GG 0% 0% 0%
                        FG 100% 100% 100%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        9FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
                        FC 72 Erpeldange

                        FC 72 Erpeldange

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 4 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • V
                        3.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 100% 100% 100%
                        Medie 2.50 3.00 2.00
                        Marcate 2.00 2.00 2.00
                        Primite 0.50 1.00 0.00
                        GG 50% 100% 0%
                        FG 50% 0% 100%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        10FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
                        FC Minerva Lintgen

                        FC Minerva Lintgen

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 1 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • V
                        3.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 100% 100% 100%
                        Medie 5.50 10.00 1.00
                        Marcate 5.50 10.00 1.00
                        Primite 0.00 0.00 0.00
                        GG 0% 0% 0%
                        FG 100% 100% 100%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        11Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
                        Blo Weiss Medernach

                        Blo Weiss Medernach

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 2 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • V
                        3.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 100% 100% 100%
                        Medie 3.00 1.00 5.00
                        Marcate 2.50 1.00 4.00
                        Primite 0.50 0.00 1.00
                        GG 50% 0% 100%
                        FG 50% 100% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        12Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
                        Young Boys Diekirch

                        Young Boys Diekirch

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 5 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • V
                        3.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 100% 100% 100%
                        Medie 2.50 2.00 3.00
                        Marcate 2.00 2.00 2.00
                        Primite 0.50 0.00 1.00
                        GG 50% 0% 100%
                        FG 50% 100% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        13FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
                        FC Syra Mensdorf

                        FC Syra Mensdorf

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 14 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • Î
                        • Î
                        0.00
                        Acasă
                        • Î
                        0.00
                        Deplasare
                        • Î
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 0% 0% 0%
                        Medie 2.50 2.00 3.00
                        Marcate 0.50 0.00 1.00
                        Primite 2.00 2.00 2.00
                        GG 50% 0% 100%
                        FG 0% 0% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        14FC KehlenFC Kehlen
                        FC Kehlen

                        FC Kehlen

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 6 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • E
                        • V
                        2.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • E
                        1.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 50% 100% 0%
                        Medie 2.50 3.00 2.00
                        Marcate 1.50 2.00 1.00
                        Primite 1.00 1.00 1.00
                        GG 100% 100% 100%
                        FG 0% 0% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        15FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
                        FC Jeunesse Useldange

                        FC Jeunesse Useldange

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 3 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • V
                        • V
                        3.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • V
                        3.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 100% 100% 100%
                        Medie 3.00 2.00 4.00
                        Marcate 2.50 2.00 3.00
                        Primite 0.50 0.00 1.00
                        GG 50% 0% 100%
                        FG 50% 100% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        16CS SanemCS Sanem
                        CS Sanem

                        CS Sanem

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 8 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • Î
                        • V
                        1.50
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • Î
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 50% 100% 0%
                        Medie 2.50 3.00 2.00
                        Marcate 1.50 3.00 0.00
                        Primite 1.00 0.00 2.00
                        GG 0% 0% 0%
                        FG 50% 100% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        17FC MunsbachFC Munsbach
                        FC Munsbach

                        FC Munsbach

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 7 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • E
                        • V
                        2.00
                        Acasă
                        • V
                        3.00
                        Deplasare
                        • E
                        1.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 50% 100% 0%
                        Medie 2.50 1.00 4.00
                        Marcate 1.50 1.00 2.00
                        Primite 1.00 0.00 2.00
                        GG 50% 0% 100%
                        FG 50% 100% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        18US FolschetteUS Folschette
                        US Folschette

                        US Folschette

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 15 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • Î
                        • Î
                        0.00
                        Acasă
                        • Î
                        0.00
                        Deplasare
                        • Î
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 0% 0% 0%
                        Medie 3.00 4.00 2.00
                        Marcate 0.50 1.00 0.00
                        Primite 2.50 3.00 2.00
                        GG 50% 100% 0%
                        FG 0% 0% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        19FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
                        FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                        FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 13 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • E
                        • Î
                        0.50
                        Acasă
                        • E
                        1.00
                        Deplasare
                        • Î
                        0.00
                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                        Victorie % 0% 0% 0%
                        Medie 3.00 2.00 4.00
                        Marcate 0.50 1.00 0.00
                        Primite 2.50 1.00 4.00
                        GG 50% 100% 0%
                        FG 0% 0% 0%

                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                        200%0%0%
                        20FC SchengenFC Schengen
                        FC Schengen

                        FC Schengen

                        1 Division (Div. 3)

                        Poz Ligă 15 / 32

                        Luxembourg

                        Formă Ultimele 5 PPM
                        Sinteză
                        • Î
                        • Î
                        0.00
                        Acasă
                          0.00
                          Deplasare
                          • Î
                          • Î
                          0.00
                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                          Victorie % 0% 0% 0%
                          Medie 3.00 0.00 3.00
                          Marcate 0.50 0.00 0.50
                          Primite 2.50 0.00 2.50
                          GG 50% 0% 50%
                          FG 0% 0% 0%

                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                          200%0%0%
                          21Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
                          Union Mertert Wasserbillig

                          Union Mertert Wasserbillig

                          1 Division (Div. 3)

                          Poz Ligă 5 / 32

                          Luxembourg

                          Formă Ultimele 5 PPM
                          Sinteză
                          • E
                          • V
                          2.00
                          Acasă
                          • V
                          3.00
                          Deplasare
                          • E
                          1.00
                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                          Victorie % 50% 100% 0%
                          Medie 4.00 4.00 4.00
                          Marcate 2.50 3.00 2.00
                          Primite 1.50 1.00 2.00
                          GG 100% 100% 100%
                          FG 0% 0% 0%

                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                          200%0%0%
                          22FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                          1 Division (Div. 3)

                          Poz Ligă 10 / 32

                          Luxembourg

                          Formă Ultimele 5 PPM
                          Sinteză
                          • V
                          • Î
                          1.50
                          Acasă
                            0.00
                            Deplasare
                            • V
                            • Î
                            1.50
                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                            Victorie % 50% 0% 50%
                            Medie 3.50 0.00 3.50
                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                            Primite 1.50 0.00 1.50
                            GG 50% 0% 50%
                            FG 50% 0% 50%

                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                            200%0%0%
                            23FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
                            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                            1 Division (Div. 3)

                            Poz Ligă 6 / 32

                            Luxembourg

                            Formă Ultimele 5 PPM
                            Sinteză
                            • V
                            • Î
                            1.50
                            Acasă
                            • Î
                            0.00
                            Deplasare
                            • V
                            3.00
                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                            Victorie % 50% 0% 100%
                            Medie 5.00 4.00 6.00
                            Marcate 3.00 1.00 5.00
                            Primite 2.00 3.00 1.00
                            GG 100% 100% 100%
                            FG 0% 0% 0%

                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                            200%0%0%
                            24FC Schifflange 95FC Schifflange 95
                            FC Schifflange 95

                            FC Schifflange 95

                            1 Division (Div. 3)

                            Poz Ligă 16 / 32

                            Luxembourg

                            Formă Ultimele 5 PPM
                            Sinteză
                            • Î
                            • Î
                            0.00
                            Acasă
                              0.00
                              Deplasare
                              • Î
                              • Î
                              0.00
                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                              Victorie % 0% 0% 0%
                              Medie 5.00 0.00 5.00
                              Marcate 1.50 0.00 1.50
                              Primite 3.50 0.00 3.50
                              GG 100% 0% 100%
                              FG 0% 0% 0%

                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                              200%0%0%
                              25Daring Club EchternachDaring Club Echternach
                              Daring Club Echternach

                              Daring Club Echternach

                              1 Division (Div. 3)

                              Poz Ligă 9 / 32

                              Luxembourg

                              Formă Ultimele 5 PPM
                              Sinteză
                              • Î
                              • V
                              1.50
                              Acasă
                              • Î
                              0.00
                              Deplasare
                              • V
                              3.00
                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                              Victorie % 50% 0% 100%
                              Medie 5.50 6.00 5.00
                              Marcate 2.50 1.00 4.00
                              Primite 3.00 5.00 1.00
                              GG 100% 100% 100%
                              FG 0% 0% 0%

                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                              200%0%0%
                              26FC KoerichFC Koerich
                              FC Koerich

                              FC Koerich

                              1 Division (Div. 3)

                              Poz Ligă 11 / 32

                              Luxembourg

                              Formă Ultimele 5 PPM
                              Sinteză
                              • Î
                              • E
                              0.50
                              Acasă
                              • E
                              1.00
                              Deplasare
                              • Î
                              0.00
                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                              Victorie % 0% 0% 0%
                              Medie 3.50 4.00 3.00
                              Marcate 1.50 2.00 1.00
                              Primite 2.00 2.00 2.00
                              GG 100% 100% 100%
                              FG 0% 0% 0%

                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                              200%0%0%
                              27Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
                              Blo Waiss Izeg

                              Blo Waiss Izeg

                              1 Division (Div. 3)

                              Poz Ligă 9 / 32

                              Luxembourg

                              Formă Ultimele 5 PPM
                              Sinteză
                              • Î
                              • V
                              1.50
                              Acasă
                              • Î
                              • V
                              1.50
                              Deplasare
                                0.00
                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                Victorie % 50% 50% 0%
                                Medie 3.50 3.50 0.00
                                Marcate 2.00 2.00 0.00
                                Primite 1.50 1.50 0.00
                                GG 0% 0% 0%
                                FG 50% 50% 0%

                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                200%0%0%
                                28FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                                FC Sporting Bertrange

                                FC Sporting Bertrange

                                1 Division (Div. 3)

                                Poz Ligă 11 / 32

                                Luxembourg

                                Formă Ultimele 5 PPM
                                Sinteză
                                • V
                                • Î
                                1.50
                                Acasă
                                • V
                                3.00
                                Deplasare
                                • Î
                                0.00
                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                Victorie % 50% 100% 0%
                                Medie 3.50 3.00 4.00
                                Marcate 1.00 2.00 0.00
                                Primite 2.50 1.00 4.00
                                GG 50% 100% 0%
                                FG 0% 0% 0%

                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                200%0%0%
                                29FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                1 Division (Div. 3)

                                Poz Ligă 16 / 32

                                Luxembourg

                                Formă Ultimele 5 PPM
                                Sinteză
                                • Î
                                • Î
                                0.00
                                Acasă
                                • Î
                                0.00
                                Deplasare
                                • Î
                                0.00
                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                Victorie % 0% 0% 0%
                                Medie 7.50 5.00 10.00
                                Marcate 0.50 1.00 0.00
                                Primite 7.00 4.00 10.00
                                GG 50% 100% 0%
                                FG 0% 0% 0%

                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                200%0%0%
                                30US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                                US Moutfort Medingen

                                US Moutfort Medingen

                                1 Division (Div. 3)

                                Poz Ligă 3 / 32

                                Luxembourg

                                Formă Ultimele 5 PPM
                                Sinteză
                                • E
                                • V
                                2.00
                                Acasă
                                • E
                                • V
                                2.00
                                Deplasare
                                  0.00
                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                  Victorie % 50% 50% 0%
                                  Medie 5.50 5.50 0.00
                                  Marcate 3.50 3.50 0.00
                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                  GG 100% 100% 0%
                                  FG 0% 0% 0%

                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                  200%0%0%
                                  31FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                                  FC Kopstal 33

                                  FC Kopstal 33

                                  1 Division (Div. 3)

                                  Poz Ligă 12 / 32

                                  Luxembourg

                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                  Sinteză
                                  • E
                                  • Î
                                  0.50
                                  Acasă
                                  • E
                                  1.00
                                  Deplasare
                                  • Î
                                  0.00
                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                  Medie 3.50 4.00 3.00
                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                  Primite 2.50 2.00 3.00
                                  GG 50% 100% 0%
                                  FG 0% 0% 0%

                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                  200%0%0%
                                  32Olympia ChristnachOlympia Christnach
                                  Olympia Christnach

                                  Olympia Christnach

                                  1 Division (Div. 3)

                                  Poz Ligă 7 / 32

                                  Luxembourg

                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                  Sinteză
                                  • Î
                                  • V
                                  1.50
                                  Acasă
                                  • Î
                                  0.00
                                  Deplasare
                                  • V
                                  3.00
                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                  Medie 3.50 3.00 4.00
                                  Marcate 2.00 1.00 3.00
                                  Primite 1.50 2.00 1.00
                                  GG 100% 100% 100%
                                  FG 0% 0% 0%

                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                  200%0%0%

                                  Sub 1.5 (1 Division)

                                  # TeamMJ
                                  Meciuri Jucate
                                  Sub 1.5%AcasăDeplasare
                                  1FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
                                  FC Alisontia Steinsel

                                  FC Alisontia Steinsel

                                  1 Division (Div. 3)

                                  Poz Ligă 13 / 32

                                  Luxembourg

                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                  Sinteză
                                  • Î
                                  • Î
                                  0.00
                                  Acasă
                                  • Î
                                  0.00
                                  Deplasare
                                  • Î
                                  0.00
                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                  Medie 1.00 1.00 1.00
                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                  Primite 1.00 1.00 1.00
                                  GG 0% 0% 0%
                                  FG 0% 0% 0%

                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                  22100%100%100%
                                  2FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
                                  FC Jeunesse Biwer

                                  FC Jeunesse Biwer

                                  1 Division (Div. 3)

                                  Poz Ligă 4 / 32

                                  Luxembourg

                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                  Sinteză
                                  • V
                                  • E
                                  2.00
                                  Acasă
                                  • V
                                  3.00
                                  Deplasare
                                  • E
                                  1.00
                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                  Medie 1.00 2.00 0.00
                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                  Primite 0.00 0.00 0.00
                                  GG 0% 0% 0%
                                  FG 100% 100% 100%

                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                  2150%0%100%
                                  3FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                  1 Division (Div. 3)

                                  Poz Ligă 10 / 32

                                  Luxembourg

                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                  Sinteză
                                  • E
                                  • E
                                  1.00
                                  Acasă
                                    0.00
                                    Deplasare
                                    • E
                                    • E
                                    1.00
                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                    Medie 2.00 0.00 2.00
                                    Marcate 1.00 0.00 1.00
                                    Primite 1.00 0.00 1.00
                                    GG 50% 0% 50%
                                    FG 50% 0% 50%

                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                    2150%0%50%
                                    4AS HosingenAS Hosingen
                                    AS Hosingen

                                    AS Hosingen

                                    1 Division (Div. 3)

                                    Poz Ligă 12 / 32

                                    Luxembourg

                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                    Sinteză
                                    • E
                                    • Î
                                    0.50
                                    Acasă
                                    • E
                                    • Î
                                    0.50
                                    Deplasare
                                      0.00
                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                      Medie 2.50 2.50 0.00
                                      Marcate 0.50 0.50 0.00
                                      Primite 2.00 2.00 0.00
                                      GG 50% 50% 0%
                                      FG 50% 50% 0%

                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                      2150%50%0%
                                      5Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
                                      Red Star Merl Belair

                                      Red Star Merl Belair

                                      1 Division (Div. 3)

                                      Poz Ligă 2 / 32

                                      Luxembourg

                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                      Sinteză
                                      • V
                                      • E
                                      2.00
                                      Acasă
                                      • V
                                      • E
                                      2.00
                                      Deplasare
                                        0.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 50% 50% 0%
                                        Medie 2.50 2.50 0.00
                                        Marcate 2.00 2.00 0.00
                                        Primite 0.50 0.50 0.00
                                        GG 50% 50% 0%
                                        FG 50% 50% 0%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        2150%50%0%
                                        6FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
                                        FC Jeunesse Schieren

                                        FC Jeunesse Schieren

                                        1 Division (Div. 3)

                                        Poz Ligă 14 / 32

                                        Luxembourg

                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                        Sinteză
                                        • Î
                                        • Î
                                        0.00
                                        Acasă
                                        • Î
                                        0.00
                                        Deplasare
                                        • Î
                                        0.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                        Medie 1.50 1.00 2.00
                                        Marcate 0.00 0.00 0.00
                                        Primite 1.50 1.00 2.00
                                        GG 0% 0% 0%
                                        FG 0% 0% 0%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        2150%100%0%
                                        7FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
                                        FC Sporting Mertzig

                                        FC Sporting Mertzig

                                        1 Division (Div. 3)

                                        Poz Ligă 8 / 32

                                        Luxembourg

                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                        Sinteză
                                        • V
                                        • Î
                                        1.50
                                        Acasă
                                        • Î
                                        0.00
                                        Deplasare
                                        • V
                                        3.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 50% 0% 100%
                                        Medie 1.50 2.00 1.00
                                        Marcate 0.50 0.00 1.00
                                        Primite 1.00 2.00 0.00
                                        GG 0% 0% 0%
                                        FG 50% 0% 100%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        2150%0%100%
                                        8FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
                                        FC Minerva Lintgen

                                        FC Minerva Lintgen

                                        1 Division (Div. 3)

                                        Poz Ligă 1 / 32

                                        Luxembourg

                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                        Sinteză
                                        • V
                                        • V
                                        3.00
                                        Acasă
                                        • V
                                        3.00
                                        Deplasare
                                        • V
                                        3.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                        Medie 5.50 10.00 1.00
                                        Marcate 5.50 10.00 1.00
                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                        GG 0% 0% 0%
                                        FG 100% 100% 100%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        2150%0%100%
                                        9Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
                                        Blo Weiss Medernach

                                        Blo Weiss Medernach

                                        1 Division (Div. 3)

                                        Poz Ligă 2 / 32

                                        Luxembourg

                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                        Sinteză
                                        • V
                                        • V
                                        3.00
                                        Acasă
                                        • V
                                        3.00
                                        Deplasare
                                        • V
                                        3.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                        Medie 3.00 1.00 5.00
                                        Marcate 2.50 1.00 4.00
                                        Primite 0.50 0.00 1.00
                                        GG 50% 0% 100%
                                        FG 50% 100% 0%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        2150%100%0%
                                        10FC MunsbachFC Munsbach
                                        FC Munsbach

                                        FC Munsbach

                                        1 Division (Div. 3)

                                        Poz Ligă 7 / 32

                                        Luxembourg

                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                        Sinteză
                                        • E
                                        • V
                                        2.00
                                        Acasă
                                        • V
                                        3.00
                                        Deplasare
                                        • E
                                        1.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 50% 100% 0%
                                        Medie 2.50 1.00 4.00
                                        Marcate 1.50 1.00 2.00
                                        Primite 1.00 0.00 2.00
                                        GG 50% 0% 100%
                                        FG 50% 100% 0%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        2150%100%0%
                                        11FC SchengenFC Schengen
                                        FC Schengen

                                        FC Schengen

                                        1 Division (Div. 3)

                                        Poz Ligă 15 / 32

                                        Luxembourg

                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                        Sinteză
                                        • Î
                                        • Î
                                        0.00
                                        Acasă
                                          0.00
                                          Deplasare
                                          • Î
                                          • Î
                                          0.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                          Medie 3.00 0.00 3.00
                                          Marcate 0.50 0.00 0.50
                                          Primite 2.50 0.00 2.50
                                          GG 50% 0% 50%
                                          FG 0% 0% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          2150%0%50%
                                          12CS GrevenmacherCS Grevenmacher
                                          CS Grevenmacher

                                          CS Grevenmacher

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 1 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • V
                                          • V
                                          3.00
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • V
                                          3.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                          Medie 3.00 4.00 2.00
                                          Marcate 3.00 4.00 2.00
                                          Primite 0.00 0.00 0.00
                                          GG 0% 0% 0%
                                          FG 100% 100% 100%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          13FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
                                          FC 72 Erpeldange

                                          FC 72 Erpeldange

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 4 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • V
                                          • V
                                          3.00
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • V
                                          3.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                          Medie 2.50 3.00 2.00
                                          Marcate 2.00 2.00 2.00
                                          Primite 0.50 1.00 0.00
                                          GG 50% 100% 0%
                                          FG 50% 0% 100%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          14Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
                                          Young Boys Diekirch

                                          Young Boys Diekirch

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 5 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • V
                                          • V
                                          3.00
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • V
                                          3.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                          Medie 2.50 2.00 3.00
                                          Marcate 2.00 2.00 2.00
                                          Primite 0.50 0.00 1.00
                                          GG 50% 0% 100%
                                          FG 50% 100% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          15FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
                                          FC Syra Mensdorf

                                          FC Syra Mensdorf

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 14 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • Î
                                          • Î
                                          0.00
                                          Acasă
                                          • Î
                                          0.00
                                          Deplasare
                                          • Î
                                          0.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                          Medie 2.50 2.00 3.00
                                          Marcate 0.50 0.00 1.00
                                          Primite 2.00 2.00 2.00
                                          GG 50% 0% 100%
                                          FG 0% 0% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          16FC KehlenFC Kehlen
                                          FC Kehlen

                                          FC Kehlen

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 6 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • E
                                          • V
                                          2.00
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • E
                                          1.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 50% 100% 0%
                                          Medie 2.50 3.00 2.00
                                          Marcate 1.50 2.00 1.00
                                          Primite 1.00 1.00 1.00
                                          GG 100% 100% 100%
                                          FG 0% 0% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          17FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
                                          FC Jeunesse Useldange

                                          FC Jeunesse Useldange

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 3 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • V
                                          • V
                                          3.00
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • V
                                          3.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                          Medie 3.00 2.00 4.00
                                          Marcate 2.50 2.00 3.00
                                          Primite 0.50 0.00 1.00
                                          GG 50% 0% 100%
                                          FG 50% 100% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          18CS SanemCS Sanem
                                          CS Sanem

                                          CS Sanem

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 8 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • Î
                                          • V
                                          1.50
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • Î
                                          0.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 50% 100% 0%
                                          Medie 2.50 3.00 2.00
                                          Marcate 1.50 3.00 0.00
                                          Primite 1.00 0.00 2.00
                                          GG 0% 0% 0%
                                          FG 50% 100% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          19US FolschetteUS Folschette
                                          US Folschette

                                          US Folschette

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 15 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • Î
                                          • Î
                                          0.00
                                          Acasă
                                          • Î
                                          0.00
                                          Deplasare
                                          • Î
                                          0.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                          Medie 3.00 4.00 2.00
                                          Marcate 0.50 1.00 0.00
                                          Primite 2.50 3.00 2.00
                                          GG 50% 100% 0%
                                          FG 0% 0% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          20FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
                                          FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                          FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 13 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • E
                                          • Î
                                          0.50
                                          Acasă
                                          • E
                                          1.00
                                          Deplasare
                                          • Î
                                          0.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                          Medie 3.00 2.00 4.00
                                          Marcate 0.50 1.00 0.00
                                          Primite 2.50 1.00 4.00
                                          GG 50% 100% 0%
                                          FG 0% 0% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          21Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
                                          Union Mertert Wasserbillig

                                          Union Mertert Wasserbillig

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 5 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • E
                                          • V
                                          2.00
                                          Acasă
                                          • V
                                          3.00
                                          Deplasare
                                          • E
                                          1.00
                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                          Victorie % 50% 100% 0%
                                          Medie 4.00 4.00 4.00
                                          Marcate 2.50 3.00 2.00
                                          Primite 1.50 1.00 2.00
                                          GG 100% 100% 100%
                                          FG 0% 0% 0%

                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                          200%0%0%
                                          22FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
                                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                          1 Division (Div. 3)

                                          Poz Ligă 10 / 32

                                          Luxembourg

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • V
                                          • Î
                                          1.50
                                          Acasă
                                            0.00
                                            Deplasare
                                            • V
                                            • Î
                                            1.50
                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                            Victorie % 50% 0% 50%
                                            Medie 3.50 0.00 3.50
                                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                                            Primite 1.50 0.00 1.50
                                            GG 50% 0% 50%
                                            FG 50% 0% 50%

                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                            200%0%0%
                                            23FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
                                            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                            1 Division (Div. 3)

                                            Poz Ligă 6 / 32

                                            Luxembourg

                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                            Sinteză
                                            • V
                                            • Î
                                            1.50
                                            Acasă
                                            • Î
                                            0.00
                                            Deplasare
                                            • V
                                            3.00
                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                            Victorie % 50% 0% 100%
                                            Medie 5.00 4.00 6.00
                                            Marcate 3.00 1.00 5.00
                                            Primite 2.00 3.00 1.00
                                            GG 100% 100% 100%
                                            FG 0% 0% 0%

                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                            200%0%0%
                                            24FC Schifflange 95FC Schifflange 95
                                            FC Schifflange 95

                                            FC Schifflange 95

                                            1 Division (Div. 3)

                                            Poz Ligă 16 / 32

                                            Luxembourg

                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                            Sinteză
                                            • Î
                                            • Î
                                            0.00
                                            Acasă
                                              0.00
                                              Deplasare
                                              • Î
                                              • Î
                                              0.00
                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                              Medie 5.00 0.00 5.00
                                              Marcate 1.50 0.00 1.50
                                              Primite 3.50 0.00 3.50
                                              GG 100% 0% 100%
                                              FG 0% 0% 0%

                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                              200%0%0%
                                              25Daring Club EchternachDaring Club Echternach
                                              Daring Club Echternach

                                              Daring Club Echternach

                                              1 Division (Div. 3)

                                              Poz Ligă 9 / 32

                                              Luxembourg

                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                              Sinteză
                                              • Î
                                              • V
                                              1.50
                                              Acasă
                                              • Î
                                              0.00
                                              Deplasare
                                              • V
                                              3.00
                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                              Victorie % 50% 0% 100%
                                              Medie 5.50 6.00 5.00
                                              Marcate 2.50 1.00 4.00
                                              Primite 3.00 5.00 1.00
                                              GG 100% 100% 100%
                                              FG 0% 0% 0%

                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                              200%0%0%
                                              26FC KoerichFC Koerich
                                              FC Koerich

                                              FC Koerich

                                              1 Division (Div. 3)

                                              Poz Ligă 11 / 32

                                              Luxembourg

                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                              Sinteză
                                              • Î
                                              • E
                                              0.50
                                              Acasă
                                              • E
                                              1.00
                                              Deplasare
                                              • Î
                                              0.00
                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                              Medie 3.50 4.00 3.00
                                              Marcate 1.50 2.00 1.00
                                              Primite 2.00 2.00 2.00
                                              GG 100% 100% 100%
                                              FG 0% 0% 0%

                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                              200%0%0%
                                              27Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
                                              Blo Waiss Izeg

                                              Blo Waiss Izeg

                                              1 Division (Div. 3)

                                              Poz Ligă 9 / 32

                                              Luxembourg

                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                              Sinteză
                                              • Î
                                              • V
                                              1.50
                                              Acasă
                                              • Î
                                              • V
                                              1.50
                                              Deplasare
                                                0.00
                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                Victorie % 50% 50% 0%
                                                Medie 3.50 3.50 0.00
                                                Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                Primite 1.50 1.50 0.00
                                                GG 0% 0% 0%
                                                FG 50% 50% 0%

                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                200%0%0%
                                                28FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                                                FC Sporting Bertrange

                                                FC Sporting Bertrange

                                                1 Division (Div. 3)

                                                Poz Ligă 11 / 32

                                                Luxembourg

                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                Sinteză
                                                • V
                                                • Î
                                                1.50
                                                Acasă
                                                • V
                                                3.00
                                                Deplasare
                                                • Î
                                                0.00
                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                Victorie % 50% 100% 0%
                                                Medie 3.50 3.00 4.00
                                                Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                Primite 2.50 1.00 4.00
                                                GG 50% 100% 0%
                                                FG 0% 0% 0%

                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                200%0%0%
                                                29FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                                1 Division (Div. 3)

                                                Poz Ligă 16 / 32

                                                Luxembourg

                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                Sinteză
                                                • Î
                                                • Î
                                                0.00
                                                Acasă
                                                • Î
                                                0.00
                                                Deplasare
                                                • Î
                                                0.00
                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                Medie 7.50 5.00 10.00
                                                Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                Primite 7.00 4.00 10.00
                                                GG 50% 100% 0%
                                                FG 0% 0% 0%

                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                200%0%0%
                                                30US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                                                US Moutfort Medingen

                                                US Moutfort Medingen

                                                1 Division (Div. 3)

                                                Poz Ligă 3 / 32

                                                Luxembourg

                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                Sinteză
                                                • E
                                                • V
                                                2.00
                                                Acasă
                                                • E
                                                • V
                                                2.00
                                                Deplasare
                                                  0.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 50% 50% 0%
                                                  Medie 5.50 5.50 0.00
                                                  Marcate 3.50 3.50 0.00
                                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                                  GG 100% 100% 0%
                                                  FG 0% 0% 0%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  200%0%0%
                                                  31FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                                                  FC Kopstal 33

                                                  FC Kopstal 33

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 12 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • E
                                                  • Î
                                                  0.50
                                                  Acasă
                                                  • E
                                                  1.00
                                                  Deplasare
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                  Medie 3.50 4.00 3.00
                                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                  Primite 2.50 2.00 3.00
                                                  GG 50% 100% 0%
                                                  FG 0% 0% 0%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  200%0%0%
                                                  32Olympia ChristnachOlympia Christnach
                                                  Olympia Christnach

                                                  Olympia Christnach

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 7 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • Î
                                                  • V
                                                  1.50
                                                  Acasă
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Deplasare
                                                  • V
                                                  3.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                                  Medie 3.50 3.00 4.00
                                                  Marcate 2.00 1.00 3.00
                                                  Primite 1.50 2.00 1.00
                                                  GG 100% 100% 100%
                                                  FG 0% 0% 0%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  200%0%0%

                                                  Sub 2.5 (1 Division)

                                                  # EchipaMJ
                                                  Meciuri Jucate
                                                  Sub 2.5%AcasăDeplasare
                                                  1FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
                                                  FC Alisontia Steinsel

                                                  FC Alisontia Steinsel

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 13 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • Î
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Acasă
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Deplasare
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                  Medie 1.00 1.00 1.00
                                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                  Primite 1.00 1.00 1.00
                                                  GG 0% 0% 0%
                                                  FG 0% 0% 0%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  22100%100%100%
                                                  2FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
                                                  FC Jeunesse Biwer

                                                  FC Jeunesse Biwer

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 4 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • V
                                                  • E
                                                  2.00
                                                  Acasă
                                                  • V
                                                  3.00
                                                  Deplasare
                                                  • E
                                                  1.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                  Medie 1.00 2.00 0.00
                                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                  Primite 0.00 0.00 0.00
                                                  GG 0% 0% 0%
                                                  FG 100% 100% 100%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  22100%100%100%
                                                  3FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
                                                  FC Jeunesse Schieren

                                                  FC Jeunesse Schieren

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 14 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • Î
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Acasă
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Deplasare
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                  Medie 1.50 1.00 2.00
                                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                  Primite 1.50 1.00 2.00
                                                  GG 0% 0% 0%
                                                  FG 0% 0% 0%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  22100%100%100%
                                                  4FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
                                                  FC Sporting Mertzig

                                                  FC Sporting Mertzig

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 8 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • V
                                                  • Î
                                                  1.50
                                                  Acasă
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Deplasare
                                                  • V
                                                  3.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                                  Medie 1.50 2.00 1.00
                                                  Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                  Primite 1.00 2.00 0.00
                                                  GG 0% 0% 0%
                                                  FG 50% 0% 100%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  22100%100%100%
                                                  5FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
                                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                  1 Division (Div. 3)

                                                  Poz Ligă 10 / 32

                                                  Luxembourg

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • E
                                                  • E
                                                  1.00
                                                  Acasă
                                                    0.00
                                                    Deplasare
                                                    • E
                                                    • E
                                                    1.00
                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                    Medie 2.00 0.00 2.00
                                                    Marcate 1.00 0.00 1.00
                                                    Primite 1.00 0.00 1.00
                                                    GG 50% 0% 50%
                                                    FG 50% 0% 50%

                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                    2150%0%50%
                                                    6AS HosingenAS Hosingen
                                                    AS Hosingen

                                                    AS Hosingen

                                                    1 Division (Div. 3)

                                                    Poz Ligă 12 / 32

                                                    Luxembourg

                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                    Sinteză
                                                    • E
                                                    • Î
                                                    0.50
                                                    Acasă
                                                    • E
                                                    • Î
                                                    0.50
                                                    Deplasare
                                                      0.00
                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                      Medie 2.50 2.50 0.00
                                                      Marcate 0.50 0.50 0.00
                                                      Primite 2.00 2.00 0.00
                                                      GG 50% 50% 0%
                                                      FG 50% 50% 0%

                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                      2150%50%0%
                                                      7Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
                                                      Red Star Merl Belair

                                                      Red Star Merl Belair

                                                      1 Division (Div. 3)

                                                      Poz Ligă 2 / 32

                                                      Luxembourg

                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                      Sinteză
                                                      • V
                                                      • E
                                                      2.00
                                                      Acasă
                                                      • V
                                                      • E
                                                      2.00
                                                      Deplasare
                                                        0.00
                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                        Victorie % 50% 50% 0%
                                                        Medie 2.50 2.50 0.00
                                                        Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                        Primite 0.50 0.50 0.00
                                                        GG 50% 50% 0%
                                                        FG 50% 50% 0%

                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                        2150%50%0%
                                                        8FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
                                                        FC Minerva Lintgen

                                                        FC Minerva Lintgen

                                                        1 Division (Div. 3)

                                                        Poz Ligă 1 / 32

                                                        Luxembourg

                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                        Sinteză
                                                        • V
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Acasă
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Deplasare
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                                        Medie 5.50 10.00 1.00
                                                        Marcate 5.50 10.00 1.00
                                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                                        GG 0% 0% 0%
                                                        FG 100% 100% 100%

                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                        2150%0%100%
                                                        9Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
                                                        Blo Weiss Medernach

                                                        Blo Weiss Medernach

                                                        1 Division (Div. 3)

                                                        Poz Ligă 2 / 32

                                                        Luxembourg

                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                        Sinteză
                                                        • V
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Acasă
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Deplasare
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                                        Medie 3.00 1.00 5.00
                                                        Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                        Primite 0.50 0.00 1.00
                                                        GG 50% 0% 100%
                                                        FG 50% 100% 0%

                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                        2150%100%0%
                                                        10FC MunsbachFC Munsbach
                                                        FC Munsbach

                                                        FC Munsbach

                                                        1 Division (Div. 3)

                                                        Poz Ligă 7 / 32

                                                        Luxembourg

                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                        Sinteză
                                                        • E
                                                        • V
                                                        2.00
                                                        Acasă
                                                        • V
                                                        3.00
                                                        Deplasare
                                                        • E
                                                        1.00
                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                        Victorie % 50% 100% 0%
                                                        Medie 2.50 1.00 4.00
                                                        Marcate 1.50 1.00 2.00
                                                        Primite 1.00 0.00 2.00
                                                        GG 50% 0% 100%
                                                        FG 50% 100% 0%

                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                        2150%100%0%
                                                        11FC SchengenFC Schengen
                                                        FC Schengen

                                                        FC Schengen

                                                        1 Division (Div. 3)

                                                        Poz Ligă 15 / 32

                                                        Luxembourg

                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                        Sinteză
                                                        • Î
                                                        • Î
                                                        0.00
                                                        Acasă
                                                          0.00
                                                          Deplasare
                                                          • Î
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                          Medie 3.00 0.00 3.00
                                                          Marcate 0.50 0.00 0.50
                                                          Primite 2.50 0.00 2.50
                                                          GG 50% 0% 50%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%0%50%
                                                          12CS GrevenmacherCS Grevenmacher
                                                          CS Grevenmacher

                                                          CS Grevenmacher

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 1 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • V
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                                          Medie 3.00 4.00 2.00
                                                          Marcate 3.00 4.00 2.00
                                                          Primite 0.00 0.00 0.00
                                                          GG 0% 0% 0%
                                                          FG 100% 100% 100%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%0%100%
                                                          13FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
                                                          FC 72 Erpeldange

                                                          FC 72 Erpeldange

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 4 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • V
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                                          Medie 2.50 3.00 2.00
                                                          Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                          Primite 0.50 1.00 0.00
                                                          GG 50% 100% 0%
                                                          FG 50% 0% 100%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%0%100%
                                                          14Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
                                                          Young Boys Diekirch

                                                          Young Boys Diekirch

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 5 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • V
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                                          Medie 2.50 2.00 3.00
                                                          Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                          Primite 0.50 0.00 1.00
                                                          GG 50% 0% 100%
                                                          FG 50% 100% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%100%0%
                                                          15FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
                                                          FC Syra Mensdorf

                                                          FC Syra Mensdorf

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 14 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • Î
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Acasă
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Deplasare
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                          Medie 2.50 2.00 3.00
                                                          Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                          Primite 2.00 2.00 2.00
                                                          GG 50% 0% 100%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%100%0%
                                                          16FC KehlenFC Kehlen
                                                          FC Kehlen

                                                          FC Kehlen

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 6 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • E
                                                          • V
                                                          2.00
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • E
                                                          1.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 50% 100% 0%
                                                          Medie 2.50 3.00 2.00
                                                          Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                          Primite 1.00 1.00 1.00
                                                          GG 100% 100% 100%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%0%100%
                                                          17FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
                                                          FC Jeunesse Useldange

                                                          FC Jeunesse Useldange

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 3 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • V
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                                          Medie 3.00 2.00 4.00
                                                          Marcate 2.50 2.00 3.00
                                                          Primite 0.50 0.00 1.00
                                                          GG 50% 0% 100%
                                                          FG 50% 100% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%100%0%
                                                          18CS SanemCS Sanem
                                                          CS Sanem

                                                          CS Sanem

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 8 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • Î
                                                          • V
                                                          1.50
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 50% 100% 0%
                                                          Medie 2.50 3.00 2.00
                                                          Marcate 1.50 3.00 0.00
                                                          Primite 1.00 0.00 2.00
                                                          GG 0% 0% 0%
                                                          FG 50% 100% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%0%100%
                                                          19US FolschetteUS Folschette
                                                          US Folschette

                                                          US Folschette

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 15 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • Î
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Acasă
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Deplasare
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                          Medie 3.00 4.00 2.00
                                                          Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                          Primite 2.50 3.00 2.00
                                                          GG 50% 100% 0%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%0%100%
                                                          20FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
                                                          FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                          FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 13 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • E
                                                          • Î
                                                          0.50
                                                          Acasă
                                                          • E
                                                          1.00
                                                          Deplasare
                                                          • Î
                                                          0.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                          Medie 3.00 2.00 4.00
                                                          Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                          Primite 2.50 1.00 4.00
                                                          GG 50% 100% 0%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          2150%100%0%
                                                          21Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
                                                          Union Mertert Wasserbillig

                                                          Union Mertert Wasserbillig

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 5 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • E
                                                          • V
                                                          2.00
                                                          Acasă
                                                          • V
                                                          3.00
                                                          Deplasare
                                                          • E
                                                          1.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 50% 100% 0%
                                                          Medie 4.00 4.00 4.00
                                                          Marcate 2.50 3.00 2.00
                                                          Primite 1.50 1.00 2.00
                                                          GG 100% 100% 100%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          200%0%0%
                                                          22FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
                                                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                          1 Division (Div. 3)

                                                          Poz Ligă 10 / 32

                                                          Luxembourg

                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                          Sinteză
                                                          • V
                                                          • Î
                                                          1.50
                                                          Acasă
                                                            0.00
                                                            Deplasare
                                                            • V
                                                            • Î
                                                            1.50
                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                            Victorie % 50% 0% 50%
                                                            Medie 3.50 0.00 3.50
                                                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                            Primite 1.50 0.00 1.50
                                                            GG 50% 0% 50%
                                                            FG 50% 0% 50%

                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                            200%0%0%
                                                            23FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
                                                            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                            FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                            1 Division (Div. 3)

                                                            Poz Ligă 6 / 32

                                                            Luxembourg

                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                            Sinteză
                                                            • V
                                                            • Î
                                                            1.50
                                                            Acasă
                                                            • Î
                                                            0.00
                                                            Deplasare
                                                            • V
                                                            3.00
                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                            Victorie % 50% 0% 100%
                                                            Medie 5.00 4.00 6.00
                                                            Marcate 3.00 1.00 5.00
                                                            Primite 2.00 3.00 1.00
                                                            GG 100% 100% 100%
                                                            FG 0% 0% 0%

                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                            200%0%0%
                                                            24FC Schifflange 95FC Schifflange 95
                                                            FC Schifflange 95

                                                            FC Schifflange 95

                                                            1 Division (Div. 3)

                                                            Poz Ligă 16 / 32

                                                            Luxembourg

                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                            Sinteză
                                                            • Î
                                                            • Î
                                                            0.00
                                                            Acasă
                                                              0.00
                                                              Deplasare
                                                              • Î
                                                              • Î
                                                              0.00
                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                              Medie 5.00 0.00 5.00
                                                              Marcate 1.50 0.00 1.50
                                                              Primite 3.50 0.00 3.50
                                                              GG 100% 0% 100%
                                                              FG 0% 0% 0%

                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                              200%0%0%
                                                              25Daring Club EchternachDaring Club Echternach
                                                              Daring Club Echternach

                                                              Daring Club Echternach

                                                              1 Division (Div. 3)

                                                              Poz Ligă 9 / 32

                                                              Luxembourg

                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                              Sinteză
                                                              • Î
                                                              • V
                                                              1.50
                                                              Acasă
                                                              • Î
                                                              0.00
                                                              Deplasare
                                                              • V
                                                              3.00
                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                              Victorie % 50% 0% 100%
                                                              Medie 5.50 6.00 5.00
                                                              Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                              Primite 3.00 5.00 1.00
                                                              GG 100% 100% 100%
                                                              FG 0% 0% 0%

                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                              200%0%0%
                                                              26FC KoerichFC Koerich
                                                              FC Koerich

                                                              FC Koerich

                                                              1 Division (Div. 3)

                                                              Poz Ligă 11 / 32

                                                              Luxembourg

                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                              Sinteză
                                                              • Î
                                                              • E
                                                              0.50
                                                              Acasă
                                                              • E
                                                              1.00
                                                              Deplasare
                                                              • Î
                                                              0.00
                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                              Medie 3.50 4.00 3.00
                                                              Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                              Primite 2.00 2.00 2.00
                                                              GG 100% 100% 100%
                                                              FG 0% 0% 0%

                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                              200%0%0%
                                                              27Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
                                                              Blo Waiss Izeg

                                                              Blo Waiss Izeg

                                                              1 Division (Div. 3)

                                                              Poz Ligă 9 / 32

                                                              Luxembourg

                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                              Sinteză
                                                              • Î
                                                              • V
                                                              1.50
                                                              Acasă
                                                              • Î
                                                              • V
                                                              1.50
                                                              Deplasare
                                                                0.00
                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                Victorie % 50% 50% 0%
                                                                Medie 3.50 3.50 0.00
                                                                Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                Primite 1.50 1.50 0.00
                                                                GG 0% 0% 0%
                                                                FG 50% 50% 0%

                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                200%0%0%
                                                                28FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                                                                FC Sporting Bertrange

                                                                FC Sporting Bertrange

                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                Poz Ligă 11 / 32

                                                                Luxembourg

                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                Sinteză
                                                                • V
                                                                • Î
                                                                1.50
                                                                Acasă
                                                                • V
                                                                3.00
                                                                Deplasare
                                                                • Î
                                                                0.00
                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                Victorie % 50% 100% 0%
                                                                Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                GG 50% 100% 0%
                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                200%0%0%
                                                                29FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                                                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                Poz Ligă 16 / 32

                                                                Luxembourg

                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                Sinteză
                                                                • Î
                                                                • Î
                                                                0.00
                                                                Acasă
                                                                • Î
                                                                0.00
                                                                Deplasare
                                                                • Î
                                                                0.00
                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                Medie 7.50 5.00 10.00
                                                                Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                Primite 7.00 4.00 10.00
                                                                GG 50% 100% 0%
                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                200%0%0%
                                                                30US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                                                                US Moutfort Medingen

                                                                US Moutfort Medingen

                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                Poz Ligă 3 / 32

                                                                Luxembourg

                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                Sinteză
                                                                • E
                                                                • V
                                                                2.00
                                                                Acasă
                                                                • E
                                                                • V
                                                                2.00
                                                                Deplasare
                                                                  0.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 50% 50% 0%
                                                                  Medie 5.50 5.50 0.00
                                                                  Marcate 3.50 3.50 0.00
                                                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                  GG 100% 100% 0%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  200%0%0%
                                                                  31FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                                                                  FC Kopstal 33

                                                                  FC Kopstal 33

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 12 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • E
                                                                  • Î
                                                                  0.50
                                                                  Acasă
                                                                  • E
                                                                  1.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                  Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                  Primite 2.50 2.00 3.00
                                                                  GG 50% 100% 0%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  200%0%0%
                                                                  32Olympia ChristnachOlympia Christnach
                                                                  Olympia Christnach

                                                                  Olympia Christnach

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 7 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • Î
                                                                  • V
                                                                  1.50
                                                                  Acasă
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                                                  Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                  Marcate 2.00 1.00 3.00
                                                                  Primite 1.50 2.00 1.00
                                                                  GG 100% 100% 100%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  200%0%0%

                                                                  Sub 3.5 (1 Division)

                                                                  # EchipaMJ
                                                                  Meciuri Jucate
                                                                  Sub 3.5%AcasăDeplasare
                                                                  1FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
                                                                  FC Alisontia Steinsel

                                                                  FC Alisontia Steinsel

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 13 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • Î
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Acasă
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                  Medie 1.00 1.00 1.00
                                                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                  Primite 1.00 1.00 1.00
                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  2FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
                                                                  FC Jeunesse Biwer

                                                                  FC Jeunesse Biwer

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 4 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • V
                                                                  • E
                                                                  2.00
                                                                  Acasă
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • E
                                                                  1.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                                  Medie 1.00 2.00 0.00
                                                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                  Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                  FG 100% 100% 100%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  3FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
                                                                  FC Jeunesse Schieren

                                                                  FC Jeunesse Schieren

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 14 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • Î
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Acasă
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                  Medie 1.50 1.00 2.00
                                                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                  Primite 1.50 1.00 2.00
                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  4FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
                                                                  FC Sporting Mertzig

                                                                  FC Sporting Mertzig

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 8 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • V
                                                                  • Î
                                                                  1.50
                                                                  Acasă
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                                                  Medie 1.50 2.00 1.00
                                                                  Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                                  Primite 1.00 2.00 0.00
                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                  FG 50% 0% 100%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  5FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
                                                                  FC 72 Erpeldange

                                                                  FC 72 Erpeldange

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 4 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • V
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Acasă
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 100% 100% 100%
                                                                  Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                  Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                                  Primite 0.50 1.00 0.00
                                                                  GG 50% 100% 0%
                                                                  FG 50% 0% 100%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  6Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
                                                                  Young Boys Diekirch

                                                                  Young Boys Diekirch

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 5 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • V
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Acasă
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 100% 100% 100%
                                                                  Medie 2.50 2.00 3.00
                                                                  Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                                  Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                  GG 50% 0% 100%
                                                                  FG 50% 100% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  7FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
                                                                  FC Syra Mensdorf

                                                                  FC Syra Mensdorf

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 14 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • Î
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Acasă
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                  Medie 2.50 2.00 3.00
                                                                  Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                                  Primite 2.00 2.00 2.00
                                                                  GG 50% 0% 100%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  8FC KehlenFC Kehlen
                                                                  FC Kehlen

                                                                  FC Kehlen

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 6 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • E
                                                                  • V
                                                                  2.00
                                                                  Acasă
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • E
                                                                  1.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                                  Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                  Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                                  Primite 1.00 1.00 1.00
                                                                  GG 100% 100% 100%
                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  9CS SanemCS Sanem
                                                                  CS Sanem

                                                                  CS Sanem

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 8 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • Î
                                                                  • V
                                                                  1.50
                                                                  Acasă
                                                                  • V
                                                                  3.00
                                                                  Deplasare
                                                                  • Î
                                                                  0.00
                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                                  Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                  Marcate 1.50 3.00 0.00
                                                                  Primite 1.00 0.00 2.00
                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                  FG 50% 100% 0%

                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                  22100%100%100%
                                                                  10FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
                                                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                  Poz Ligă 10 / 32

                                                                  Luxembourg

                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                  Sinteză
                                                                  • E
                                                                  • E
                                                                  1.00
                                                                  Acasă
                                                                    0.00
                                                                    Deplasare
                                                                    • E
                                                                    • E
                                                                    1.00
                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                    Medie 2.00 0.00 2.00
                                                                    Marcate 1.00 0.00 1.00
                                                                    Primite 1.00 0.00 1.00
                                                                    GG 50% 0% 50%
                                                                    FG 50% 0% 50%

                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                    2150%0%50%
                                                                    11AS HosingenAS Hosingen
                                                                    AS Hosingen

                                                                    AS Hosingen

                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                    Poz Ligă 12 / 32

                                                                    Luxembourg

                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                    Sinteză
                                                                    • E
                                                                    • Î
                                                                    0.50
                                                                    Acasă
                                                                    • E
                                                                    • Î
                                                                    0.50
                                                                    Deplasare
                                                                      0.00
                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                      Medie 2.50 2.50 0.00
                                                                      Marcate 0.50 0.50 0.00
                                                                      Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                      GG 50% 50% 0%
                                                                      FG 50% 50% 0%

                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                      2150%50%0%
                                                                      12Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
                                                                      Red Star Merl Belair

                                                                      Red Star Merl Belair

                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                      Poz Ligă 2 / 32

                                                                      Luxembourg

                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                      Sinteză
                                                                      • V
                                                                      • E
                                                                      2.00
                                                                      Acasă
                                                                      • V
                                                                      • E
                                                                      2.00
                                                                      Deplasare
                                                                        0.00
                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                        Victorie % 50% 50% 0%
                                                                        Medie 2.50 2.50 0.00
                                                                        Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                        Primite 0.50 0.50 0.00
                                                                        GG 50% 50% 0%
                                                                        FG 50% 50% 0%

                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                        2150%50%0%
                                                                        13FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
                                                                        FC Minerva Lintgen

                                                                        FC Minerva Lintgen

                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                        Poz Ligă 1 / 32

                                                                        Luxembourg

                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                        Sinteză
                                                                        • V
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Acasă
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Deplasare
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                                                        Medie 5.50 10.00 1.00
                                                                        Marcate 5.50 10.00 1.00
                                                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                        FG 100% 100% 100%

                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                        2150%0%100%
                                                                        14Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
                                                                        Blo Weiss Medernach

                                                                        Blo Weiss Medernach

                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                        Poz Ligă 2 / 32

                                                                        Luxembourg

                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                        Sinteză
                                                                        • V
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Acasă
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Deplasare
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                                                        Medie 3.00 1.00 5.00
                                                                        Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                                        Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                        GG 50% 0% 100%
                                                                        FG 50% 100% 0%

                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                        2150%100%0%
                                                                        15FC MunsbachFC Munsbach
                                                                        FC Munsbach

                                                                        FC Munsbach

                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                        Poz Ligă 7 / 32

                                                                        Luxembourg

                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                        Sinteză
                                                                        • E
                                                                        • V
                                                                        2.00
                                                                        Acasă
                                                                        • V
                                                                        3.00
                                                                        Deplasare
                                                                        • E
                                                                        1.00
                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                        Victorie % 50% 100% 0%
                                                                        Medie 2.50 1.00 4.00
                                                                        Marcate 1.50 1.00 2.00
                                                                        Primite 1.00 0.00 2.00
                                                                        GG 50% 0% 100%
                                                                        FG 50% 100% 0%

                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                        2150%100%0%
                                                                        16FC SchengenFC Schengen
                                                                        FC Schengen

                                                                        FC Schengen

                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                        Poz Ligă 15 / 32

                                                                        Luxembourg

                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                        Sinteză
                                                                        • Î
                                                                        • Î
                                                                        0.00
                                                                        Acasă
                                                                          0.00
                                                                          Deplasare
                                                                          • Î
                                                                          • Î
                                                                          0.00
                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                          Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                          Marcate 0.50 0.00 0.50
                                                                          Primite 2.50 0.00 2.50
                                                                          GG 50% 0% 50%
                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                          2150%0%50%
                                                                          17CS GrevenmacherCS Grevenmacher
                                                                          CS Grevenmacher

                                                                          CS Grevenmacher

                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                          Poz Ligă 1 / 32

                                                                          Luxembourg

                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                          Sinteză
                                                                          • V
                                                                          • V
                                                                          3.00
                                                                          Acasă
                                                                          • V
                                                                          3.00
                                                                          Deplasare
                                                                          • V
                                                                          3.00
                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                                                          Medie 3.00 4.00 2.00
                                                                          Marcate 3.00 4.00 2.00
                                                                          Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                          GG 0% 0% 0%
                                                                          FG 100% 100% 100%

                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                          2150%0%100%
                                                                          18FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
                                                                          FC Jeunesse Useldange

                                                                          FC Jeunesse Useldange

                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                          Poz Ligă 3 / 32

                                                                          Luxembourg

                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                          Sinteză
                                                                          • V
                                                                          • V
                                                                          3.00
                                                                          Acasă
                                                                          • V
                                                                          3.00
                                                                          Deplasare
                                                                          • V
                                                                          3.00
                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                          Victorie % 100% 100% 100%
                                                                          Medie 3.00 2.00 4.00
                                                                          Marcate 2.50 2.00 3.00
                                                                          Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                          GG 50% 0% 100%
                                                                          FG 50% 100% 0%

                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                          2150%100%0%
                                                                          19US FolschetteUS Folschette
                                                                          US Folschette

                                                                          US Folschette

                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                          Poz Ligă 15 / 32

                                                                          Luxembourg

                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                          Sinteză
                                                                          • Î
                                                                          • Î
                                                                          0.00
                                                                          Acasă
                                                                          • Î
                                                                          0.00
                                                                          Deplasare
                                                                          • Î
                                                                          0.00
                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                          Medie 3.00 4.00 2.00
                                                                          Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                          Primite 2.50 3.00 2.00
                                                                          GG 50% 100% 0%
                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                          2150%0%100%
                                                                          20FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
                                                                          FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                                          FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                          Poz Ligă 13 / 32

                                                                          Luxembourg

                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                          Sinteză
                                                                          • E
                                                                          • Î
                                                                          0.50
                                                                          Acasă
                                                                          • E
                                                                          1.00
                                                                          Deplasare
                                                                          • Î
                                                                          0.00
                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                          Medie 3.00 2.00 4.00
                                                                          Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                          Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                          GG 50% 100% 0%
                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                          2150%100%0%
                                                                          21FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
                                                                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                                          FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                          Poz Ligă 10 / 32

                                                                          Luxembourg

                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                          Sinteză
                                                                          • V
                                                                          • Î
                                                                          1.50
                                                                          Acasă
                                                                            0.00
                                                                            Deplasare
                                                                            • V
                                                                            • Î
                                                                            1.50
                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                            Victorie % 50% 0% 50%
                                                                            Medie 3.50 0.00 3.50
                                                                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                            Primite 1.50 0.00 1.50
                                                                            GG 50% 0% 50%
                                                                            FG 50% 0% 50%

                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                            2150%0%50%
                                                                            22FC Schifflange 95FC Schifflange 95
                                                                            FC Schifflange 95

                                                                            FC Schifflange 95

                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                            Poz Ligă 16 / 32

                                                                            Luxembourg

                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                            Sinteză
                                                                            • Î
                                                                            • Î
                                                                            0.00
                                                                            Acasă
                                                                              0.00
                                                                              Deplasare
                                                                              • Î
                                                                              • Î
                                                                              0.00
                                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                                              Medie 5.00 0.00 5.00
                                                                              Marcate 1.50 0.00 1.50
                                                                              Primite 3.50 0.00 3.50
                                                                              GG 100% 0% 100%
                                                                              FG 0% 0% 0%

                                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                              2150%0%50%
                                                                              23FC KoerichFC Koerich
                                                                              FC Koerich

                                                                              FC Koerich

                                                                              1 Division (Div. 3)

                                                                              Poz Ligă 11 / 32

                                                                              Luxembourg

                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                              Sinteză
                                                                              • Î
                                                                              • E
                                                                              0.50
                                                                              Acasă
                                                                              • E
                                                                              1.00
                                                                              Deplasare
                                                                              • Î
                                                                              0.00
                                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                                              Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                              Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                                              Primite 2.00 2.00 2.00
                                                                              GG 100% 100% 100%
                                                                              FG 0% 0% 0%

                                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                              2150%0%100%
                                                                              24Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
                                                                              Blo Waiss Izeg

                                                                              Blo Waiss Izeg

                                                                              1 Division (Div. 3)

                                                                              Poz Ligă 9 / 32

                                                                              Luxembourg

                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                              Sinteză
                                                                              • Î
                                                                              • V
                                                                              1.50
                                                                              Acasă
                                                                              • Î
                                                                              • V
                                                                              1.50
                                                                              Deplasare
                                                                                0.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                Medie 3.50 3.50 0.00
                                                                                Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                                Primite 1.50 1.50 0.00
                                                                                GG 0% 0% 0%
                                                                                FG 50% 50% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                2150%50%0%
                                                                                25FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                                                                                FC Sporting Bertrange

                                                                                FC Sporting Bertrange

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 11 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • V
                                                                                • Î
                                                                                1.50
                                                                                Acasă
                                                                                • V
                                                                                3.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                                Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                                GG 50% 100% 0%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                2150%100%0%
                                                                                26FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                                                                                FC Kopstal 33

                                                                                FC Kopstal 33

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 12 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • E
                                                                                • Î
                                                                                0.50
                                                                                Acasă
                                                                                • E
                                                                                1.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                                Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                Primite 2.50 2.00 3.00
                                                                                GG 50% 100% 0%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                2150%0%100%
                                                                                27Olympia ChristnachOlympia Christnach
                                                                                Olympia Christnach

                                                                                Olympia Christnach

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 7 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • Î
                                                                                • V
                                                                                1.50
                                                                                Acasă
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • V
                                                                                3.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                                Marcate 2.00 1.00 3.00
                                                                                Primite 1.50 2.00 1.00
                                                                                GG 100% 100% 100%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                2150%100%0%
                                                                                28Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
                                                                                Union Mertert Wasserbillig

                                                                                Union Mertert Wasserbillig

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 5 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • E
                                                                                • V
                                                                                2.00
                                                                                Acasă
                                                                                • V
                                                                                3.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • E
                                                                                1.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                Medie 4.00 4.00 4.00
                                                                                Marcate 2.50 3.00 2.00
                                                                                Primite 1.50 1.00 2.00
                                                                                GG 100% 100% 100%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                200%0%0%
                                                                                29FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
                                                                                FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                                                FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 6 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • V
                                                                                • Î
                                                                                1.50
                                                                                Acasă
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • V
                                                                                3.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                Medie 5.00 4.00 6.00
                                                                                Marcate 3.00 1.00 5.00
                                                                                Primite 2.00 3.00 1.00
                                                                                GG 100% 100% 100%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                200%0%0%
                                                                                30Daring Club EchternachDaring Club Echternach
                                                                                Daring Club Echternach

                                                                                Daring Club Echternach

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 9 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • Î
                                                                                • V
                                                                                1.50
                                                                                Acasă
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • V
                                                                                3.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                Medie 5.50 6.00 5.00
                                                                                Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                                                Primite 3.00 5.00 1.00
                                                                                GG 100% 100% 100%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                200%0%0%
                                                                                31FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                                                                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                                FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 16 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • Î
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Acasă
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Deplasare
                                                                                • Î
                                                                                0.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                Medie 7.50 5.00 10.00
                                                                                Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                Primite 7.00 4.00 10.00
                                                                                GG 50% 100% 0%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                200%0%0%
                                                                                32US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                                                                                US Moutfort Medingen

                                                                                US Moutfort Medingen

                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                Poz Ligă 3 / 32

                                                                                Luxembourg

                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                Sinteză
                                                                                • E
                                                                                • V
                                                                                2.00
                                                                                Acasă
                                                                                • E
                                                                                • V
                                                                                2.00
                                                                                Deplasare
                                                                                  0.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                  Medie 5.50 5.50 0.00
                                                                                  Marcate 3.50 3.50 0.00
                                                                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                  GG 100% 100% 0%
                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  200%0%0%

                                                                                  Sub 4.5 (1 Division)

                                                                                  # EchipaMJ
                                                                                  Meciuri Jucate
                                                                                  Sub 4.5%AcasăDeplasare
                                                                                  1FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
                                                                                  FC Alisontia Steinsel

                                                                                  FC Alisontia Steinsel

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 13 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • Î
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                  Medie 1.00 1.00 1.00
                                                                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                  Primite 1.00 1.00 1.00
                                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  2FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
                                                                                  FC Jeunesse Biwer

                                                                                  FC Jeunesse Biwer

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 4 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • V
                                                                                  • E
                                                                                  2.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • E
                                                                                  1.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                  Medie 1.00 2.00 0.00
                                                                                  Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                  Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                                  FG 100% 100% 100%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  3FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
                                                                                  FC Jeunesse Schieren

                                                                                  FC Jeunesse Schieren

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 14 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • Î
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                  Medie 1.50 1.00 2.00
                                                                                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                  Primite 1.50 1.00 2.00
                                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  4FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
                                                                                  FC Sporting Mertzig

                                                                                  FC Sporting Mertzig

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 8 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • V
                                                                                  • Î
                                                                                  1.50
                                                                                  Acasă
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                  Medie 1.50 2.00 1.00
                                                                                  Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                                                  Primite 1.00 2.00 0.00
                                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                                  FG 50% 0% 100%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  5FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
                                                                                  FC 72 Erpeldange

                                                                                  FC 72 Erpeldange

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 4 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • V
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                  Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                                  Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                                                  Primite 0.50 1.00 0.00
                                                                                  GG 50% 100% 0%
                                                                                  FG 50% 0% 100%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  6Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
                                                                                  Young Boys Diekirch

                                                                                  Young Boys Diekirch

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 5 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • V
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                  Medie 2.50 2.00 3.00
                                                                                  Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                                                  Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                                  GG 50% 0% 100%
                                                                                  FG 50% 100% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  7FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
                                                                                  FC Syra Mensdorf

                                                                                  FC Syra Mensdorf

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 14 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • Î
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                  Medie 2.50 2.00 3.00
                                                                                  Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                                                  Primite 2.00 2.00 2.00
                                                                                  GG 50% 0% 100%
                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  8FC KehlenFC Kehlen
                                                                                  FC Kehlen

                                                                                  FC Kehlen

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 6 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • E
                                                                                  • V
                                                                                  2.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • E
                                                                                  1.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                  Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                                  Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                                                  Primite 1.00 1.00 1.00
                                                                                  GG 100% 100% 100%
                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  9CS SanemCS Sanem
                                                                                  CS Sanem

                                                                                  CS Sanem

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 8 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • Î
                                                                                  • V
                                                                                  1.50
                                                                                  Acasă
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                  • Î
                                                                                  0.00
                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                  Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                  Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                                  Marcate 1.50 3.00 0.00
                                                                                  Primite 1.00 0.00 2.00
                                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                                  FG 50% 100% 0%

                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                  22100%100%100%
                                                                                  10FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
                                                                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                                                  FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                  Poz Ligă 10 / 32

                                                                                  Luxembourg

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • E
                                                                                  • E
                                                                                  1.00
                                                                                  Acasă
                                                                                    0.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                    • E
                                                                                    • E
                                                                                    1.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                    Medie 2.00 0.00 2.00
                                                                                    Marcate 1.00 0.00 1.00
                                                                                    Primite 1.00 0.00 1.00
                                                                                    GG 50% 0% 50%
                                                                                    FG 50% 0% 50%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    22100%0%100%
                                                                                    11FC MunsbachFC Munsbach
                                                                                    FC Munsbach

                                                                                    FC Munsbach

                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                    Poz Ligă 7 / 32

                                                                                    Luxembourg

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • E
                                                                                    • V
                                                                                    2.00
                                                                                    Acasă
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                    • E
                                                                                    1.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                    Medie 2.50 1.00 4.00
                                                                                    Marcate 1.50 1.00 2.00
                                                                                    Primite 1.00 0.00 2.00
                                                                                    GG 50% 0% 100%
                                                                                    FG 50% 100% 0%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    22100%100%100%
                                                                                    12CS GrevenmacherCS Grevenmacher
                                                                                    CS Grevenmacher

                                                                                    CS Grevenmacher

                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                    Poz Ligă 1 / 32

                                                                                    Luxembourg

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • V
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Acasă
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                    Medie 3.00 4.00 2.00
                                                                                    Marcate 3.00 4.00 2.00
                                                                                    Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                    GG 0% 0% 0%
                                                                                    FG 100% 100% 100%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    22100%100%100%
                                                                                    13FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
                                                                                    FC Jeunesse Useldange

                                                                                    FC Jeunesse Useldange

                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                    Poz Ligă 3 / 32

                                                                                    Luxembourg

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • V
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Acasă
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                    Medie 3.00 2.00 4.00
                                                                                    Marcate 2.50 2.00 3.00
                                                                                    Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                                    GG 50% 0% 100%
                                                                                    FG 50% 100% 0%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    22100%100%100%
                                                                                    14US FolschetteUS Folschette
                                                                                    US Folschette

                                                                                    US Folschette

                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                    Poz Ligă 15 / 32

                                                                                    Luxembourg

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • Î
                                                                                    • Î
                                                                                    0.00
                                                                                    Acasă
                                                                                    • Î
                                                                                    0.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                    • Î
                                                                                    0.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                    Medie 3.00 4.00 2.00
                                                                                    Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                    Primite 2.50 3.00 2.00
                                                                                    GG 50% 100% 0%
                                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    22100%100%100%
                                                                                    15FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
                                                                                    FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                                                    FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                    Poz Ligă 13 / 32

                                                                                    Luxembourg

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • E
                                                                                    • Î
                                                                                    0.50
                                                                                    Acasă
                                                                                    • E
                                                                                    1.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                    • Î
                                                                                    0.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                    Medie 3.00 2.00 4.00
                                                                                    Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                    Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                                    GG 50% 100% 0%
                                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    22100%100%100%
                                                                                    16FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
                                                                                    FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                                                    FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                    Poz Ligă 10 / 32

                                                                                    Luxembourg

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • V
                                                                                    • Î
                                                                                    1.50
                                                                                    Acasă
                                                                                      0.00
                                                                                      Deplasare
                                                                                      • V
                                                                                      • Î
                                                                                      1.50
                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                      Victorie % 50% 0% 50%
                                                                                      Medie 3.50 0.00 3.50
                                                                                      Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                                      Primite 1.50 0.00 1.50
                                                                                      GG 50% 0% 50%
                                                                                      FG 50% 0% 50%

                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                      22100%0%100%
                                                                                      17FC KoerichFC Koerich
                                                                                      FC Koerich

                                                                                      FC Koerich

                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                      Poz Ligă 11 / 32

                                                                                      Luxembourg

                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                      Sinteză
                                                                                      • Î
                                                                                      • E
                                                                                      0.50
                                                                                      Acasă
                                                                                      • E
                                                                                      1.00
                                                                                      Deplasare
                                                                                      • Î
                                                                                      0.00
                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                      Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                                      Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                                                      Primite 2.00 2.00 2.00
                                                                                      GG 100% 100% 100%
                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                      22100%100%100%
                                                                                      18Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
                                                                                      Blo Waiss Izeg

                                                                                      Blo Waiss Izeg

                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                      Poz Ligă 9 / 32

                                                                                      Luxembourg

                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                      Sinteză
                                                                                      • Î
                                                                                      • V
                                                                                      1.50
                                                                                      Acasă
                                                                                      • Î
                                                                                      • V
                                                                                      1.50
                                                                                      Deplasare
                                                                                        0.00
                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                        Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                        Medie 3.50 3.50 0.00
                                                                                        Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                                        Primite 1.50 1.50 0.00
                                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                                        FG 50% 50% 0%

                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                        22100%100%0%
                                                                                        19FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                                                                                        FC Sporting Bertrange

                                                                                        FC Sporting Bertrange

                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                        Poz Ligă 11 / 32

                                                                                        Luxembourg

                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                        Sinteză
                                                                                        • V
                                                                                        • Î
                                                                                        1.50
                                                                                        Acasă
                                                                                        • V
                                                                                        3.00
                                                                                        Deplasare
                                                                                        • Î
                                                                                        0.00
                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                        Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                        Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                                        Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                        Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                                        GG 50% 100% 0%
                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                        22100%100%100%
                                                                                        20FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                                                                                        FC Kopstal 33

                                                                                        FC Kopstal 33

                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                        Poz Ligă 12 / 32

                                                                                        Luxembourg

                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                        Sinteză
                                                                                        • E
                                                                                        • Î
                                                                                        0.50
                                                                                        Acasă
                                                                                        • E
                                                                                        1.00
                                                                                        Deplasare
                                                                                        • Î
                                                                                        0.00
                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                        Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                                        Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                        Primite 2.50 2.00 3.00
                                                                                        GG 50% 100% 0%
                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                        22100%100%100%
                                                                                        21Olympia ChristnachOlympia Christnach
                                                                                        Olympia Christnach

                                                                                        Olympia Christnach

                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                        Poz Ligă 7 / 32

                                                                                        Luxembourg

                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                        Sinteză
                                                                                        • Î
                                                                                        • V
                                                                                        1.50
                                                                                        Acasă
                                                                                        • Î
                                                                                        0.00
                                                                                        Deplasare
                                                                                        • V
                                                                                        3.00
                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                        Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                        Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                                        Marcate 2.00 1.00 3.00
                                                                                        Primite 1.50 2.00 1.00
                                                                                        GG 100% 100% 100%
                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                        22100%100%100%
                                                                                        22Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
                                                                                        Union Mertert Wasserbillig

                                                                                        Union Mertert Wasserbillig

                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                        Poz Ligă 5 / 32

                                                                                        Luxembourg

                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                        Sinteză
                                                                                        • E
                                                                                        • V
                                                                                        2.00
                                                                                        Acasă
                                                                                        • V
                                                                                        3.00
                                                                                        Deplasare
                                                                                        • E
                                                                                        1.00
                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                        Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                        Medie 4.00 4.00 4.00
                                                                                        Marcate 2.50 3.00 2.00
                                                                                        Primite 1.50 1.00 2.00
                                                                                        GG 100% 100% 100%
                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                        22100%100%100%
                                                                                        23AS HosingenAS Hosingen
                                                                                        AS Hosingen

                                                                                        AS Hosingen

                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                        Poz Ligă 12 / 32

                                                                                        Luxembourg

                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                        Sinteză
                                                                                        • E
                                                                                        • Î
                                                                                        0.50
                                                                                        Acasă
                                                                                        • E
                                                                                        • Î
                                                                                        0.50
                                                                                        Deplasare
                                                                                          0.00
                                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                          Medie 2.50 2.50 0.00
                                                                                          Marcate 0.50 0.50 0.00
                                                                                          Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                          GG 50% 50% 0%
                                                                                          FG 50% 50% 0%

                                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                          2150%50%0%
                                                                                          24Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
                                                                                          Red Star Merl Belair

                                                                                          Red Star Merl Belair

                                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                                          Poz Ligă 2 / 32

                                                                                          Luxembourg

                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                          Sinteză
                                                                                          • V
                                                                                          • E
                                                                                          2.00
                                                                                          Acasă
                                                                                          • V
                                                                                          • E
                                                                                          2.00
                                                                                          Deplasare
                                                                                            0.00
                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                            Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                            Medie 2.50 2.50 0.00
                                                                                            Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                                            Primite 0.50 0.50 0.00
                                                                                            GG 50% 50% 0%
                                                                                            FG 50% 50% 0%

                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                            2150%50%0%
                                                                                            25FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
                                                                                            FC Minerva Lintgen

                                                                                            FC Minerva Lintgen

                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                            Poz Ligă 1 / 32

                                                                                            Luxembourg

                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                            Sinteză
                                                                                            • V
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Acasă
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Deplasare
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                            Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                            Medie 5.50 10.00 1.00
                                                                                            Marcate 5.50 10.00 1.00
                                                                                            Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                            GG 0% 0% 0%
                                                                                            FG 100% 100% 100%

                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                            2150%0%100%
                                                                                            26Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
                                                                                            Blo Weiss Medernach

                                                                                            Blo Weiss Medernach

                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                            Poz Ligă 2 / 32

                                                                                            Luxembourg

                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                            Sinteză
                                                                                            • V
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Acasă
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Deplasare
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                            Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                            Medie 3.00 1.00 5.00
                                                                                            Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                                                            Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                                            GG 50% 0% 100%
                                                                                            FG 50% 100% 0%

                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                            2150%100%0%
                                                                                            27FC SchengenFC Schengen
                                                                                            FC Schengen

                                                                                            FC Schengen

                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                            Poz Ligă 15 / 32

                                                                                            Luxembourg

                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                            Sinteză
                                                                                            • Î
                                                                                            • Î
                                                                                            0.00
                                                                                            Acasă
                                                                                              0.00
                                                                                              Deplasare
                                                                                              • Î
                                                                                              • Î
                                                                                              0.00
                                                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                              Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                                              Marcate 0.50 0.00 0.50
                                                                                              Primite 2.50 0.00 2.50
                                                                                              GG 50% 0% 50%
                                                                                              FG 0% 0% 0%

                                                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                              2150%0%50%
                                                                                              28FC Schifflange 95FC Schifflange 95
                                                                                              FC Schifflange 95

                                                                                              FC Schifflange 95

                                                                                              1 Division (Div. 3)

                                                                                              Poz Ligă 16 / 32

                                                                                              Luxembourg

                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                              Sinteză
                                                                                              • Î
                                                                                              • Î
                                                                                              0.00
                                                                                              Acasă
                                                                                                0.00
                                                                                                Deplasare
                                                                                                • Î
                                                                                                • Î
                                                                                                0.00
                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                Medie 5.00 0.00 5.00
                                                                                                Marcate 1.50 0.00 1.50
                                                                                                Primite 3.50 0.00 3.50
                                                                                                GG 100% 0% 100%
                                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                2150%0%50%
                                                                                                29FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
                                                                                                FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                                                                FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                                Poz Ligă 6 / 32

                                                                                                Luxembourg

                                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                Sinteză
                                                                                                • V
                                                                                                • Î
                                                                                                1.50
                                                                                                Acasă
                                                                                                • Î
                                                                                                0.00
                                                                                                Deplasare
                                                                                                • V
                                                                                                3.00
                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                                Medie 5.00 4.00 6.00
                                                                                                Marcate 3.00 1.00 5.00
                                                                                                Primite 2.00 3.00 1.00
                                                                                                GG 100% 100% 100%
                                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                2150%100%0%
                                                                                                30US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                                                                                                US Moutfort Medingen

                                                                                                US Moutfort Medingen

                                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                                Poz Ligă 3 / 32

                                                                                                Luxembourg

                                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                Sinteză
                                                                                                • E
                                                                                                • V
                                                                                                2.00
                                                                                                Acasă
                                                                                                • E
                                                                                                • V
                                                                                                2.00
                                                                                                Deplasare
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                  Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                                  Medie 5.50 5.50 0.00
                                                                                                  Marcate 3.50 3.50 0.00
                                                                                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                                  GG 100% 100% 0%
                                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                  2150%50%0%
                                                                                                  31Daring Club EchternachDaring Club Echternach
                                                                                                  Daring Club Echternach

                                                                                                  Daring Club Echternach

                                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                                  Poz Ligă 9 / 32

                                                                                                  Luxembourg

                                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                  Sinteză
                                                                                                  • Î
                                                                                                  • V
                                                                                                  1.50
                                                                                                  Acasă
                                                                                                  • Î
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Deplasare
                                                                                                  • V
                                                                                                  3.00
                                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                  Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                                  Medie 5.50 6.00 5.00
                                                                                                  Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                                                                  Primite 3.00 5.00 1.00
                                                                                                  GG 100% 100% 100%
                                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                  200%0%0%
                                                                                                  32FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                                                                                                  FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                                                  FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                                  Poz Ligă 16 / 32

                                                                                                  Luxembourg

                                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                  Sinteză
                                                                                                  • Î
                                                                                                  • Î
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Acasă
                                                                                                  • Î
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Deplasare
                                                                                                  • Î
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                  Medie 7.50 5.00 10.00
                                                                                                  Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                                  Primite 7.00 4.00 10.00
                                                                                                  GG 50% 100% 0%
                                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                  200%0%0%

                                                                                                  Sub 5.5 (1 Division)

                                                                                                  # EchipaMJ
                                                                                                  Meciuri Jucate
                                                                                                  Sub 5.5%AcasăDeplasare
                                                                                                  1FC Minerva LintgenFC Minerva Lintgen
                                                                                                  FC Minerva Lintgen

                                                                                                  FC Minerva Lintgen

                                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                                  Poz Ligă 1 / 32

                                                                                                  Luxembourg

                                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                  Sinteză
                                                                                                  • V
                                                                                                  • V
                                                                                                  3.00
                                                                                                  Acasă
                                                                                                  • V
                                                                                                  3.00
                                                                                                  Deplasare
                                                                                                  • V
                                                                                                  3.00
                                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                  Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                                  Medie 5.50 10.00 1.00
                                                                                                  Marcate 5.50 10.00 1.00
                                                                                                  Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                  GG 0% 0% 0%
                                                                                                  FG 100% 100% 100%

                                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                  2150%0%100%
                                                                                                  2FC Schifflange 95FC Schifflange 95
                                                                                                  FC Schifflange 95

                                                                                                  FC Schifflange 95

                                                                                                  1 Division (Div. 3)

                                                                                                  Poz Ligă 16 / 32

                                                                                                  Luxembourg

                                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                  Sinteză
                                                                                                  • Î
                                                                                                  • Î
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Acasă
                                                                                                    0.00
                                                                                                    Deplasare
                                                                                                    • Î
                                                                                                    • Î
                                                                                                    0.00
                                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                    Medie 5.00 0.00 5.00
                                                                                                    Marcate 1.50 0.00 1.50
                                                                                                    Primite 3.50 0.00 3.50
                                                                                                    GG 100% 0% 100%
                                                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                    2150%0%50%
                                                                                                    3FC Green Boys 77 Harlange TarchampsFC Green Boys 77 Harlange Tarchamps
                                                                                                    FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                                                                    FC Green Boys 77 Harlange Tarchamps

                                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                                    Poz Ligă 6 / 32

                                                                                                    Luxembourg

                                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                    Sinteză
                                                                                                    • V
                                                                                                    • Î
                                                                                                    1.50
                                                                                                    Acasă
                                                                                                    • Î
                                                                                                    0.00
                                                                                                    Deplasare
                                                                                                    • V
                                                                                                    3.00
                                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                    Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                                    Medie 5.00 4.00 6.00
                                                                                                    Marcate 3.00 1.00 5.00
                                                                                                    Primite 2.00 3.00 1.00
                                                                                                    GG 100% 100% 100%
                                                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                    2150%100%0%
                                                                                                    4US Moutfort MedingenUS Moutfort Medingen
                                                                                                    US Moutfort Medingen

                                                                                                    US Moutfort Medingen

                                                                                                    1 Division (Div. 3)

                                                                                                    Poz Ligă 3 / 32

                                                                                                    Luxembourg

                                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                    Sinteză
                                                                                                    • E
                                                                                                    • V
                                                                                                    2.00
                                                                                                    Acasă
                                                                                                    • E
                                                                                                    • V
                                                                                                    2.00
                                                                                                    Deplasare
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                                      Medie 5.50 5.50 0.00
                                                                                                      Marcate 3.50 3.50 0.00
                                                                                                      Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                                      GG 100% 100% 0%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      2150%50%0%
                                                                                                      5Daring Club EchternachDaring Club Echternach
                                                                                                      Daring Club Echternach

                                                                                                      Daring Club Echternach

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 9 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • Î
                                                                                                      • V
                                                                                                      1.50
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                                      Medie 5.50 6.00 5.00
                                                                                                      Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                                                                      Primite 3.00 5.00 1.00
                                                                                                      GG 100% 100% 100%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      2150%0%100%
                                                                                                      6FC Jeunesse GilsdorfFC Jeunesse Gilsdorf
                                                                                                      FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                                                      FC Jeunesse Gilsdorf

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 16 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • Î
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                      Medie 7.50 5.00 10.00
                                                                                                      Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                                      Primite 7.00 4.00 10.00
                                                                                                      GG 50% 100% 0%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      2150%100%0%
                                                                                                      7FC Alisontia SteinselFC Alisontia Steinsel
                                                                                                      FC Alisontia Steinsel

                                                                                                      FC Alisontia Steinsel

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 13 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • Î
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                      Medie 1.00 1.00 1.00
                                                                                                      Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                      Primite 1.00 1.00 1.00
                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      8FC Jeunesse BiwerFC Jeunesse Biwer
                                                                                                      FC Jeunesse Biwer

                                                                                                      FC Jeunesse Biwer

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 4 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • V
                                                                                                      • E
                                                                                                      2.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • E
                                                                                                      1.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                                      Medie 1.00 2.00 0.00
                                                                                                      Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                                      Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                      FG 100% 100% 100%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      9FC Jeunesse SchierenFC Jeunesse Schieren
                                                                                                      FC Jeunesse Schieren

                                                                                                      FC Jeunesse Schieren

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 14 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • Î
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                      Medie 1.50 1.00 2.00
                                                                                                      Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                      Primite 1.50 1.00 2.00
                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      10FC Sporting MertzigFC Sporting Mertzig
                                                                                                      FC Sporting Mertzig

                                                                                                      FC Sporting Mertzig

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 8 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • V
                                                                                                      • Î
                                                                                                      1.50
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                                      Medie 1.50 2.00 1.00
                                                                                                      Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                                                                      Primite 1.00 2.00 0.00
                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                      FG 50% 0% 100%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      11FC 72 ErpeldangeFC 72 Erpeldange
                                                                                                      FC 72 Erpeldange

                                                                                                      FC 72 Erpeldange

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 4 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • V
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                                      Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                                                      Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                                                                      Primite 0.50 1.00 0.00
                                                                                                      GG 50% 100% 0%
                                                                                                      FG 50% 0% 100%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      12Young Boys DiekirchYoung Boys Diekirch
                                                                                                      Young Boys Diekirch

                                                                                                      Young Boys Diekirch

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 5 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • V
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                                      Medie 2.50 2.00 3.00
                                                                                                      Marcate 2.00 2.00 2.00
                                                                                                      Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                                                      GG 50% 0% 100%
                                                                                                      FG 50% 100% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      13FC Syra MensdorfFC Syra Mensdorf
                                                                                                      FC Syra Mensdorf

                                                                                                      FC Syra Mensdorf

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 14 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • Î
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                      Medie 2.50 2.00 3.00
                                                                                                      Marcate 0.50 0.00 1.00
                                                                                                      Primite 2.00 2.00 2.00
                                                                                                      GG 50% 0% 100%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      14FC KehlenFC Kehlen
                                                                                                      FC Kehlen

                                                                                                      FC Kehlen

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 6 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • E
                                                                                                      • V
                                                                                                      2.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • E
                                                                                                      1.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                                      Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                                                      Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                                                                      Primite 1.00 1.00 1.00
                                                                                                      GG 100% 100% 100%
                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      15CS SanemCS Sanem
                                                                                                      CS Sanem

                                                                                                      CS Sanem

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 8 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • Î
                                                                                                      • V
                                                                                                      1.50
                                                                                                      Acasă
                                                                                                      • V
                                                                                                      3.00
                                                                                                      Deplasare
                                                                                                      • Î
                                                                                                      0.00
                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                      Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                                      Medie 2.50 3.00 2.00
                                                                                                      Marcate 1.50 3.00 0.00
                                                                                                      Primite 1.00 0.00 2.00
                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                      FG 50% 100% 0%

                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                      22100%100%100%
                                                                                                      16FF Norden 02 Weiswampach HupperdangeFF Norden 02 Weiswampach Hupperdange
                                                                                                      FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                                                                      FF Norden 02 Weiswampach Hupperdange

                                                                                                      1 Division (Div. 3)

                                                                                                      Poz Ligă 10 / 32

                                                                                                      Luxembourg

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                      • E
                                                                                                      • E
                                                                                                      1.00
                                                                                                      Acasă
                                                                                                        0.00
                                                                                                        Deplasare
                                                                                                        • E
                                                                                                        • E
                                                                                                        1.00
                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                        Medie 2.00 0.00 2.00
                                                                                                        Marcate 1.00 0.00 1.00
                                                                                                        Primite 1.00 0.00 1.00
                                                                                                        GG 50% 0% 50%
                                                                                                        FG 50% 0% 50%

                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                        22100%0%100%
                                                                                                        17FC MunsbachFC Munsbach
                                                                                                        FC Munsbach

                                                                                                        FC Munsbach

                                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                                        Poz Ligă 7 / 32

                                                                                                        Luxembourg

                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                        Sinteză
                                                                                                        • E
                                                                                                        • V
                                                                                                        2.00
                                                                                                        Acasă
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Deplasare
                                                                                                        • E
                                                                                                        1.00
                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                        Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                                        Medie 2.50 1.00 4.00
                                                                                                        Marcate 1.50 1.00 2.00
                                                                                                        Primite 1.00 0.00 2.00
                                                                                                        GG 50% 0% 100%
                                                                                                        FG 50% 100% 0%

                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                        22100%100%100%
                                                                                                        18CS GrevenmacherCS Grevenmacher
                                                                                                        CS Grevenmacher

                                                                                                        CS Grevenmacher

                                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                                        Poz Ligă 1 / 32

                                                                                                        Luxembourg

                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                        Sinteză
                                                                                                        • V
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Acasă
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Deplasare
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                                        Medie 3.00 4.00 2.00
                                                                                                        Marcate 3.00 4.00 2.00
                                                                                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                                                        FG 100% 100% 100%

                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                        22100%100%100%
                                                                                                        19FC Jeunesse UseldangeFC Jeunesse Useldange
                                                                                                        FC Jeunesse Useldange

                                                                                                        FC Jeunesse Useldange

                                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                                        Poz Ligă 3 / 32

                                                                                                        Luxembourg

                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                        Sinteză
                                                                                                        • V
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Acasă
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Deplasare
                                                                                                        • V
                                                                                                        3.00
                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                        Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                                        Medie 3.00 2.00 4.00
                                                                                                        Marcate 2.50 2.00 3.00
                                                                                                        Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                                                        GG 50% 0% 100%
                                                                                                        FG 50% 100% 0%

                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                        22100%100%100%
                                                                                                        20US FolschetteUS Folschette
                                                                                                        US Folschette

                                                                                                        US Folschette

                                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                                        Poz Ligă 15 / 32

                                                                                                        Luxembourg

                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                        Sinteză
                                                                                                        • Î
                                                                                                        • Î
                                                                                                        0.00
                                                                                                        Acasă
                                                                                                        • Î
                                                                                                        0.00
                                                                                                        Deplasare
                                                                                                        • Î
                                                                                                        0.00
                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                        Medie 3.00 4.00 2.00
                                                                                                        Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                                        Primite 2.50 3.00 2.00
                                                                                                        GG 50% 100% 0%
                                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                        22100%100%100%
                                                                                                        21FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal WeimerskirchFC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch
                                                                                                        FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                                                                        FC Red Black Egalite 07 Pfaffenthal Weimerskirch

                                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                                        Poz Ligă 13 / 32

                                                                                                        Luxembourg

                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                        Sinteză
                                                                                                        • E
                                                                                                        • Î
                                                                                                        0.50
                                                                                                        Acasă
                                                                                                        • E
                                                                                                        1.00
                                                                                                        Deplasare
                                                                                                        • Î
                                                                                                        0.00
                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                        Medie 3.00 2.00 4.00
                                                                                                        Marcate 0.50 1.00 0.00
                                                                                                        Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                                                        GG 50% 100% 0%
                                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                        22100%100%100%
                                                                                                        22FC Yellow Boys Weiler la TourFC Yellow Boys Weiler la Tour
                                                                                                        FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                                                                        FC Yellow Boys Weiler la Tour

                                                                                                        1 Division (Div. 3)

                                                                                                        Poz Ligă 10 / 32

                                                                                                        Luxembourg

                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                        Sinteză
                                                                                                        • V
                                                                                                        • Î
                                                                                                        1.50
                                                                                                        Acasă
                                                                                                          0.00
                                                                                                          Deplasare
                                                                                                          • V
                                                                                                          • Î
                                                                                                          1.50
                                                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                          Victorie % 50% 0% 50%
                                                                                                          Medie 3.50 0.00 3.50
                                                                                                          Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                                                          Primite 1.50 0.00 1.50
                                                                                                          GG 50% 0% 50%
                                                                                                          FG 50% 0% 50%

                                                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                          22100%0%100%
                                                                                                          23FC KoerichFC Koerich
                                                                                                          FC Koerich

                                                                                                          FC Koerich

                                                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                                                          Poz Ligă 11 / 32

                                                                                                          Luxembourg

                                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                          Sinteză
                                                                                                          • Î
                                                                                                          • E
                                                                                                          0.50
                                                                                                          Acasă
                                                                                                          • E
                                                                                                          1.00
                                                                                                          Deplasare
                                                                                                          • Î
                                                                                                          0.00
                                                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                          Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                                                          Marcate 1.50 2.00 1.00
                                                                                                          Primite 2.00 2.00 2.00
                                                                                                          GG 100% 100% 100%
                                                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                          22100%100%100%
                                                                                                          24Blo Waiss IzegBlo Waiss Izeg
                                                                                                          Blo Waiss Izeg

                                                                                                          Blo Waiss Izeg

                                                                                                          1 Division (Div. 3)

                                                                                                          Poz Ligă 9 / 32

                                                                                                          Luxembourg

                                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                          Sinteză
                                                                                                          • Î
                                                                                                          • V
                                                                                                          1.50
                                                                                                          Acasă
                                                                                                          • Î
                                                                                                          • V
                                                                                                          1.50
                                                                                                          Deplasare
                                                                                                            0.00
                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                            Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                                            Medie 3.50 3.50 0.00
                                                                                                            Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                                                            Primite 1.50 1.50 0.00
                                                                                                            GG 0% 0% 0%
                                                                                                            FG 50% 50% 0%

                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                            22100%100%0%
                                                                                                            25FC Sporting BertrangeFC Sporting Bertrange
                                                                                                            FC Sporting Bertrange

                                                                                                            FC Sporting Bertrange

                                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                                            Poz Ligă 11 / 32

                                                                                                            Luxembourg

                                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                            Sinteză
                                                                                                            • V
                                                                                                            • Î
                                                                                                            1.50
                                                                                                            Acasă
                                                                                                            • V
                                                                                                            3.00
                                                                                                            Deplasare
                                                                                                            • Î
                                                                                                            0.00
                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                            Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                                            Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                                                            Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                                            Primite 2.50 1.00 4.00
                                                                                                            GG 50% 100% 0%
                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                            22100%100%100%
                                                                                                            26FC Kopstal 33FC Kopstal 33
                                                                                                            FC Kopstal 33

                                                                                                            FC Kopstal 33

                                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                                            Poz Ligă 12 / 32

                                                                                                            Luxembourg

                                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                            Sinteză
                                                                                                            • E
                                                                                                            • Î
                                                                                                            0.50
                                                                                                            Acasă
                                                                                                            • E
                                                                                                            1.00
                                                                                                            Deplasare
                                                                                                            • Î
                                                                                                            0.00
                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                            Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                            Medie 3.50 4.00 3.00
                                                                                                            Marcate 1.00 2.00 0.00
                                                                                                            Primite 2.50 2.00 3.00
                                                                                                            GG 50% 100% 0%
                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                            22100%100%100%
                                                                                                            27Olympia ChristnachOlympia Christnach
                                                                                                            Olympia Christnach

                                                                                                            Olympia Christnach

                                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                                            Poz Ligă 7 / 32

                                                                                                            Luxembourg

                                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                            Sinteză
                                                                                                            • Î
                                                                                                            • V
                                                                                                            1.50
                                                                                                            Acasă
                                                                                                            • Î
                                                                                                            0.00
                                                                                                            Deplasare
                                                                                                            • V
                                                                                                            3.00
                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                            Victorie % 50% 0% 100%
                                                                                                            Medie 3.50 3.00 4.00
                                                                                                            Marcate 2.00 1.00 3.00
                                                                                                            Primite 1.50 2.00 1.00
                                                                                                            GG 100% 100% 100%
                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                            22100%100%100%
                                                                                                            28Union Mertert WasserbilligUnion Mertert Wasserbillig
                                                                                                            Union Mertert Wasserbillig

                                                                                                            Union Mertert Wasserbillig

                                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                                            Poz Ligă 5 / 32

                                                                                                            Luxembourg

                                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                            Sinteză
                                                                                                            • E
                                                                                                            • V
                                                                                                            2.00
                                                                                                            Acasă
                                                                                                            • V
                                                                                                            3.00
                                                                                                            Deplasare
                                                                                                            • E
                                                                                                            1.00
                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                            Victorie % 50% 100% 0%
                                                                                                            Medie 4.00 4.00 4.00
                                                                                                            Marcate 2.50 3.00 2.00
                                                                                                            Primite 1.50 1.00 2.00
                                                                                                            GG 100% 100% 100%
                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                            22100%100%100%
                                                                                                            29AS HosingenAS Hosingen
                                                                                                            AS Hosingen

                                                                                                            AS Hosingen

                                                                                                            1 Division (Div. 3)

                                                                                                            Poz Ligă 12 / 32

                                                                                                            Luxembourg

                                                                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                            Sinteză
                                                                                                            • E
                                                                                                            • Î
                                                                                                            0.50
                                                                                                            Acasă
                                                                                                            • E
                                                                                                            • Î
                                                                                                            0.50
                                                                                                            Deplasare
                                                                                                              0.00
                                                                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                              Medie 2.50 2.50 0.00
                                                                                                              Marcate 0.50 0.50 0.00
                                                                                                              Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                                              GG 50% 50% 0%
                                                                                                              FG 50% 50% 0%

                                                                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                              22100%100%0%
                                                                                                              30Red Star Merl BelairRed Star Merl Belair
                                                                                                              Red Star Merl Belair

                                                                                                              Red Star Merl Belair

                                                                                                              1 Division (Div. 3)

                                                                                                              Poz Ligă 2 / 32

                                                                                                              Luxembourg

                                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                              Sinteză
                                                                                                              • V
                                                                                                              • E
                                                                                                              2.00
                                                                                                              Acasă
                                                                                                              • V
                                                                                                              • E
                                                                                                              2.00
                                                                                                              Deplasare
                                                                                                                0.00
                                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                Victorie % 50% 50% 0%
                                                                                                                Medie 2.50 2.50 0.00
                                                                                                                Marcate 2.00 2.00 0.00
                                                                                                                Primite 0.50 0.50 0.00
                                                                                                                GG 50% 50% 0%
                                                                                                                FG 50% 50% 0%

                                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                22100%100%0%
                                                                                                                31Blo Weiss MedernachBlo Weiss Medernach
                                                                                                                Blo Weiss Medernach

                                                                                                                Blo Weiss Medernach

                                                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                                                Poz Ligă 2 / 32

                                                                                                                Luxembourg

                                                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                Sinteză
                                                                                                                • V
                                                                                                                • V
                                                                                                                3.00
                                                                                                                Acasă
                                                                                                                • V
                                                                                                                3.00
                                                                                                                Deplasare
                                                                                                                • V
                                                                                                                3.00
                                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                Victorie % 100% 100% 100%
                                                                                                                Medie 3.00 1.00 5.00
                                                                                                                Marcate 2.50 1.00 4.00
                                                                                                                Primite 0.50 0.00 1.00
                                                                                                                GG 50% 0% 100%
                                                                                                                FG 50% 100% 0%

                                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                22100%100%100%
                                                                                                                32FC SchengenFC Schengen
                                                                                                                FC Schengen

                                                                                                                FC Schengen

                                                                                                                1 Division (Div. 3)

                                                                                                                Poz Ligă 15 / 32

                                                                                                                Luxembourg

                                                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                Sinteză
                                                                                                                • Î
                                                                                                                • Î
                                                                                                                0.00
                                                                                                                Acasă
                                                                                                                  0.00
                                                                                                                  Deplasare
                                                                                                                  • Î
                                                                                                                  • Î
                                                                                                                  0.00
                                                                                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                  Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                  Marcate 0.50 0.00 0.50
                                                                                                                  Primite 2.50 0.00 2.50
                                                                                                                  GG 50% 0% 50%
                                                                                                                  FG 0% 0% 0%

                                                                                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                  22100%0%100%

                                                                                                                  De câte ori se întâmplă Sub 2.5 goluri în 1 Division?

                                                                                                                  Sub 2.5 goluri se întâmplă în 38% din meciuri în 1 Division. În sezonul 2026/27, 1216 meciuri din totalul de 32 s-au terminat cu Sub 2.5 goluri

                                                                                                                  Care echipe au cele mai multe meciuri cu Sub 2.5 în 1 Division?

                                                                                                                  Acestea sunt echipele cu cele mai multe meciuri cu Sub 2.5 goluri în 1 Division: FC Alisontia Steinsel cu 100%, FC Jeunesse Biwer cu 100%, și FC Jeunesse Schieren cu 100%. Aceste echipe sunt probabil cele mai plictisitoare de urmărit în 1 Division, din moment ce atât de puține goluri sunt marcate. Dar dacă vreți să faceți un pariu sigur, atunci FC Alisontia Steinsel și FC Jeunesse Biwer nu reprezintă o idee rea. Pentru FC Alisontia Steinsel, 2 meciuri din 2 jucate s-au terminat cu Sub 2.5.

                                                                                                                  /ro/
                                                                                                                  https://cdn.footystats.org/
                                                                                                                  - Începe În###min'
                                                                                                                  - Începe În###Ore'
                                                                                                                  În desfășurare'
                                                                                                                  - A Început
                                                                                                                  În Curând
                                                                                                                  A Început
                                                                                                                  no

                                                                                                                  Se Încarcă Statisticile

                                                                                                                  ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
                                                                                                                  Abonați-vă

                                                                                                                  Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!