Goluri Marcate - International COSAFA Cup

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Marcate - COSAFA Cup
| # | Echipa | MJ | Goluri Marcate | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Angola National Team | 5 | 13 | 2.60 Marcate / meci | 3.00 / meci | 1.00 / meci | +15% |
| 2 | ![]() | Botswana National Team | 2 | 3 | 1.50 Marcate / meci | 3.00 / meci | 0.00 / meci | +100% |
| 3 | ![]() | Zambia National Team | 2 | 3 | 1.50 Marcate / meci | 0.00 / meci | 3.00 / meci | -100% |
| 4 | ![]() | Namibia National Team | 3 | 4 | 1.33 Marcate / meci | 1.50 / meci | 1.00 / meci | +13% |
| 5 | ![]() | South Africa National Team | 5 | 5 | 1.00 Marcate / meci | 1.25 / meci | 0.00 / meci | +25% |
| 6 | ![]() | Swaziland National Team | 2 | 2 | 1.00 Marcate / meci | 1.00 / meci | 1.00 / meci | 0% |
| 7 | ![]() | Tanzania National Team | 2 | 2 | 1.00 Marcate / meci | 0.00 / meci | 2.00 / meci | -100% |
| 8 | ![]() | Zimbabwe National Team | 3 | 3 | 1.00 Marcate / meci | 0.00 / meci | 1.00 / meci | -100% |
| 9 | ![]() | Comoros National Team | 4 | 3 | 0.75 Marcate / meci | 0.00 / meci | 1.00 / meci | -100% |
| 10 | ![]() | Madagascar National Team | 4 | 3 | 0.75 Marcate / meci | 0.50 / meci | 1.00 / meci | -33% |
| 11 | ![]() | Mozambique National Team | 3 | 2 | 0.67 Marcate / meci | 0.50 / meci | 1.00 / meci | -25% |
| 12 | ![]() | Lesotho National Team | 3 | 1 | 0.33 Marcate / meci | 0.00 / meci | 0.33 / meci | -100% |
| 13 | ![]() | Mauritius National Team | 3 | 0 | 0.00 Marcate / meci | 0.00 / meci | 0.00 / meci | 0% |
| 14 | ![]() | Malawi National Team | 3 | 0 | 0.00 Marcate / meci | 0.00 / meci | 0.00 / meci | 0% |
Acasă / Goluri Marcate (COSAFA Cup)
| # | Echipa | MJ | Goluri Acasă | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Angola National Team | 4 | 12 | 3.00 / meci |
| 2 | ![]() | Botswana National Team | 1 | 3 | 3.00 / meci |
| 3 | ![]() | Namibia National Team | 2 | 3 | 1.50 / meci |
| 4 | ![]() | South Africa National Team | 4 | 5 | 1.25 / meci |
| 5 | ![]() | Swaziland National Team | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 6 | ![]() | Madagascar National Team | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 7 | ![]() | Mozambique National Team | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 8 | ![]() | Zambia National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 9 | ![]() | Tanzania National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 10 | ![]() | Zimbabwe National Team | 0 | 0 | 0.00 / meci |
| 11 | ![]() | Comoros National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 12 | ![]() | Lesotho National Team | 0 | 0 | 0.00 / meci |
| 13 | ![]() | Mauritius National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 14 | ![]() | Malawi National Team | 2 | 0 | 0.00 / meci |
Deplasare / Goluri Marcate (COSAFA Cup)
| # | Echipa | MJ | Goluri Deplasare | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Zambia National Team | 1 | 3 | 3.00 / meci |
| 2 | ![]() | Tanzania National Team | 1 | 2 | 2.00 / meci |
| 3 | ![]() | Angola National Team | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 4 | ![]() | Namibia National Team | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 5 | ![]() | Swaziland National Team | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 6 | ![]() | Madagascar National Team | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 7 | ![]() | Mozambique National Team | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 8 | ![]() | Zimbabwe National Team | 3 | 3 | 1.00 / meci |
| 9 | ![]() | Comoros National Team | 3 | 3 | 1.00 / meci |
| 10 | ![]() | Lesotho National Team | 3 | 1 | 0.33 / meci |
| 11 | ![]() | Botswana National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 12 | ![]() | South Africa National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
| 13 | ![]() | Mauritius National Team | 2 | 0 | 0.00 / meci |
| 14 | ![]() | Malawi National Team | 1 | 0 | 0.00 / meci |
Care echipă marchează cele mai multe goluri în COSAFA Cup?
Angola National Team deține, în prezent, cele mai multe goluri marcate în COSAFA Cup. Au marcat un surprinzător număr de 13 goluri în acest sezon - asta înseamnă o medie de 2.6 goluri pe meci. În spatele Angola National Team, se află South Africa National Team care a marcat 5 goluri în acest sezon cu o medie de 1 goluri marcate pe meci. A treia cea mai bună marcatoare a fost Namibia National Team, cu o medie de 1.33 goluri marcate pe meci, care adunate sunt 4 goluri în COSAFA Cup
Care echipă marchează cele mai puține goluri în COSAFA Cup?
Malawi National Team și Mauritius National Team nu se descurcă prea bine în a marca goluri. Au marcat cele mai puține goluri în COSAFA Cup. Malawi National Team au avut o medie îngrozitoare de 0 goluri marcate pe meci. Adică cea mai mică din COSAFA Cup. Mauritius National Team a marcat doar 0 goluri, având o medie de 0 goluri pe meci.
Goluri Marcate - International
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa













