Budafoki MTE

Budafoki MTE Logo

Formă - Foarte Bun

2.17
Rezultate Finale
  • V
    Sárbogárd SE

    Sarbogard SE

    NB 3 Southwest

    08-8 4:00pm

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • V
    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

    NB 3 Southwest

    08-12 4:30pm

    2 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Pécsi Tudományegyetem Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

    Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

  • E
    BFC Siófok

    BFC Siofok

    NB 3 Southwest

    08-15 4:30pm

    0 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • V
    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

    NB 3 Southwest

    08-26 4:30pm

    4 - 0

    Final

    ( Pauză : 2 - 0 )

    Tolle Utánpótlásnevelő FC Szekszárd

    Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

  • V
    Budaörsi SC

    Budaorsi SC

    NB 3 Southwest

    08-29 4:30pm

    1 - 3

    Final

    ( Pauză : 1 - 2 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

Marcate - Bun

2.00

Marcat/Meci

Primite - Foarte Bun

0.83

Primit/meci

Riscul Predicției - 117% - Foarte Mare Risc

Sezon :

NB 3 Southwest Tabel

Mijlocul Sezonului - 50 curent/ 240 jucate

# Echipa MJ
Meciuri Jucate în acest Sezon
Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
Pct

1

 Pecsi Mecsek FC

7

100%

24

2

22

21

2

 Kaposvari Rakoczi FC

6

83%

19

5

14

15

3

 Budafoki MTE

6

67%

12

5

7

13

4

 Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

6

67%

12

6

6

13

5

 Ferencvaros II

6

50%

13

8

5

11

6

 BFC Siofok

7

43%

12

8

4

11

7

 Majosi SE

7

43%

13

16

-3

10

8

 MTK Hungaria FC II

5

60%

17

7

10

9

9

 Erdi Varosi SE

7

29%

16

13

3

9

10

 KSE Ivancsa

7

43%

13

16

-3

9

11

 Dunaharaszti Munkas TK

6

33%

8

11

-3

7

12

 Budaorsi SC

7

29%

10

24

-14

7

13

 Sarbogard SE

7

14%

4

15

-11

4

14

 Paksi SE II

7

0%

9

17

-8

3

15

 Dunaujvaros Palhalmai Agrospecial SE

2

0%

0

6

-6

0

16

 Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

7

0%

2

25

-23

0

Budafoki MTE este pe poziția 3 în NB 3 Southwest

Budafoki MTE Club Lineup Budafoki MTE Lot

Atacanți

Poziție

/90 min

Zoltán Vasvári

FW

0.30

Máté Gyurkó

FW

0.23

Csaba Bukta

FW

0.17

Dávid Kovács

FW

0.13

Mijlocași

Poziție

/90 min

Roland Gábor Hajdú

MF

0.10

György Varga

MF

0.08

Márió Németh

MF

0.06

Bertalan Kun

MF

0.00

Bálint Brúnó Rehó

MF

0.00

Patrik Posztobányi

MF

0.00

Botond Nándori

MF

0.00

Máté Fekete

MF

0.00

Subhi Kazmouz

MF

0.00

Fundași

Poziție

/90 min

Gabor Stumpf

DF

1.26

Márk Jagodics

DF

1.27

Dávid Kálnoki-Kis

DF

1.39

Bálint Selyem

DF

1.47

Donát Horgosi

DF

1.61

Andor Lapu

DF

1.69

Portari

Poziție

/90 min

András Hársfalvi

GK

1.32

Máté Ecseri

GK

2.00

András Horváth

GK

2.00

Antrenor/Manager

Vârstă

Victorie %

Géza Mészöly

59

25%

*Formația și statisticile Budafoki MTE sunt preluate din sezonul 2026/27 .

Budafoki MTE LogoBudafoki MTE Rezultate Sezon

În acest sezon de NB 3 Southwest (Ungaria) Budafoki MTE statistici se comportă Foarte Bun per total, clasându-se în acest moment pe locul 3/16 în NB 3 Southwest Table, câștigând 67% meciuri.

În medie Budafoki MTE a marcat 2 goluri și a primit 0.83 goluri pe meci.33% din meciurile echipei Budafoki MTEs-au terminat cu ambele echipe marcând și având o medie totală de goluri pe meci de 2.83.

Budafoki MTE logoBudafoki MTE Idei Sumare

Nume în engleză

Budafoki MTE

Stadion

Promontor utcai stadion

Oraș

Promontor utca 89.

Țara

Ungaria

Budafoki MTE a marcat un total de 12 goluri în acest sezon.

Budafoki MTE a primit un total de 5 goluri în acest sezon.

Budafoki MTE a marcat un gol la fiecare 45 minute.

Budafoki MTE primește un gol la fiecare 108 minute

Budafoki MTE marchează o medie de 2 goluri în fiecare meci.

Budafoki MTE primește o medie de 0.83 goluri în fiecare meci

  • Statistici Generale

  • Statistici Acasă

  • Statistici Deplasare

Budafoki MTE Statistici 2026/27 STATISTICI - Budafoki MTE

Închideți
MJ
Meciuri Jucate în acest Sezon
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
Ultimele 5PPM
Sinteză6411
  • V
    Sárbogárd SE

    Sarbogard SE

    NB 3 Southwest

    08-8 4:00pm

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • V
    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

    NB 3 Southwest

    08-12 4:30pm

    2 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Pécsi Tudományegyetem Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

    Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

  • E
    BFC Siófok

    BFC Siofok

    NB 3 Southwest

    08-15 4:30pm

    0 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • V
    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

    NB 3 Southwest

    08-26 4:30pm

    4 - 0

    Final

    ( Pauză : 2 - 0 )

    Tolle Utánpótlásnevelő FC Szekszárd

    Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

  • V
    Budaörsi SC

    Budaorsi SC

    NB 3 Southwest

    08-29 4:30pm

    1 - 3

    Final

    ( Pauză : 1 - 2 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

2.17
Acasă2200
  • V
    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

    NB 3 Southwest

    08-12 4:30pm

    2 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Pécsi Tudományegyetem Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

    Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

  • V
    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

    NB 3 Southwest

    08-26 4:30pm

    4 - 0

    Final

    ( Pauză : 2 - 0 )

    Tolle Utánpótlásnevelő FC Szekszárd

    Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

3.00
Deplasare4211
  • Î
    MTK Hungária FC II

    MTK Hungaria FC II

    NB 3 Southwest

    07-26 10:00am

    4 - 2

    Final

    ( Pauză : 3 - 1 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • V
    Sárbogárd SE

    Sarbogard SE

    NB 3 Southwest

    08-8 4:00pm

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • E
    BFC Siófok

    BFC Siofok

    NB 3 Southwest

    08-15 4:30pm

    0 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

  • V
    Budaörsi SC

    Budaorsi SC

    NB 3 Southwest

    08-29 4:30pm

    1 - 3

    Final

    ( Pauză : 1 - 2 )

    Budafoki MTE

    Budafoki MTE

1.75
Avantaj Acasă+75%
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
Sinteză67%
(4 / 6 Meciuri)
33%
(2 / 6 Meciuri)
17%
(1 / 6 Meciuri)
Acasă100%0%0%
Deplasare50%50%25%
Cornere

DEBLOCAȚI

Cornere / Meci


Pentru


Împotriva

*Total Cornere / Meci

Cartonașe

DEBLOCAȚI

Cartonașe / Meci


Cel mai mare


Cel mai mic

*Cartonaș Roșu = 2 cartonașe.

Budafoki MTE StatisticiMECIURI ȘI REZULTATE MECI - Budafoki MTE

Închideți

2.83 Goluri/Meci

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

59%

Prima repriză

41%

A doua repriză

Budafoki MTE
Analize din Meci

0minMax0goluri după
0%goluri înainte0%goluri după
0goluri în medie înainte0goluri în medie după
Dată
Acasă
Deplasare
Marcate  |  Primite
Total
  • 05-23

    Kaposvari Rakoczi FC

    vs

    Budafoki MTE

    Today Kaposvári Rákóczi host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Rákóczi Stadion Pécsi út 4.
    • Medie Goluri: 3.42
    • GG: 42%
    • Peste 2.5: 67%
  • 05-16

    Budafoki MTE

    vs

    KSE Ivancsa

    Today Budafoki MTE host Iváncsa in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.49
    • GG: 38%
    • Peste 2.5: 68%
  • 05-9

    Erdi Varosi SE

    vs

    Budafoki MTE

    Today Érdi VSE host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Érdi Sporttelep Ercsi út 34.
    • Medie Goluri: 3.49
    • GG: 60%
    • Peste 2.5: 68%
  • 05-2

    Budafoki MTE

    vs

    Ferencvaros II

    Today Budafoki MTE host Ferencváros II in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.17
    • GG: 33%
    • Peste 2.5: 59%
  • 04-25

    Majosi SE

    vs

    Budafoki MTE

    Today Majosi host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    TBD TBD
    • Medie Goluri: 3.49
    • GG: 52%
    • Peste 2.5: 75%
  • 04-18

    Budafoki MTE

    vs

    Pecsi Mecsek FC

    Today Budafoki MTE host Pécsi MFC in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.27
    • GG: 31%
    • Peste 2.5: 61%
  • 04-11

    Dunaharaszti Munkas TK

    vs

    Budafoki MTE

    Today Dunaharaszti MTK host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Sportpálya Mindszenti út 16.
    • Medie Goluri: 3.00
    • GG: 50%
    • Peste 2.5: 50%
  • 04-4

    Budafoki MTE

    vs

    Paksi SE II

    Today Budafoki MTE host Paksi SE II in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.27
    • GG: 60%
    • Peste 2.5: 61%
  • 03-28

    Dunaujvaros Palhalmai Agrospecial SE

    vs

    Budafoki MTE

    Today Dunaújváros-Pálhalma host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Dunaújvárosi Stadion Dunaújvárosi Stadion
    • Medie Goluri: 2.92
    • GG: 17%
    • Peste 2.5: 75%
  • 03-21

    Budafoki MTE

    vs

    Budaorsi SC

    Today Budafoki MTE host Budaörs in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.85
    • GG: 52%
    • Peste 2.5: 68%
  • 03-14

    Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

    vs

    Budafoki MTE

    Today Szekszárd host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Szekszárdi Városi Stadion Keselyűsi utca 1-3.
    • Medie Goluri: 3.35
    • GG: 31%
    • Peste 2.5: 68%
  • 03-7

    Budafoki MTE

    vs

    BFC Siofok

    Today Budafoki MTE host Siófok in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 2.85
    • GG: 60%
    • Peste 2.5: 61%
  • 02-28

    Budafoki MTE

    vs

    Sarbogard SE

    Today Budafoki MTE host Sárbogárd in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 2.77
    • GG: 38%
    • Peste 2.5: 54%
  • 11-22

    Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

    vs

    Budafoki MTE

    Today PTE-PEAC host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    TBD TBD
    • Medie Goluri: 2.92
    • GG: 50%
    • Peste 2.5: 50%
  • 11-15

    Budafoki MTE

    vs

    MTK Hungaria FC II

    Today Budafoki MTE host MTK II in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.82
    • GG: 47%
    • Peste 2.5: 65%
  • 11-7

    Budafoki MTE

    vs

    Kaposvari Rakoczi FC

    Today Budafoki MTE host Kaposvári Rákóczi in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.42
    • GG: 42%
    • Peste 2.5: 67%
  • 10-31

    KSE Ivancsa

    vs

    Budafoki MTE

    Today Iváncsa host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Iváncsai Sportpálya Arany János utca 1
    • Medie Goluri: 3.49
    • GG: 38%
    • Peste 2.5: 68%
  • 10-24

    Budafoki MTE

    vs

    Erdi Varosi SE

    Today Budafoki MTE host Érdi VSE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.49
    • GG: 60%
    • Peste 2.5: 68%
  • 10-17

    Ferencvaros II

    vs

    Budafoki MTE

    Today Ferencváros II host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Béke téri Stadion Béke tér 1.
    • Medie Goluri: 3.17
    • GG: 33%
    • Peste 2.5: 59%
  • 10-10

    Budafoki MTE

    vs

    Majosi SE

    Today Budafoki MTE host Majosi in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.49
    • GG: 52%
    • Peste 2.5: 75%
  • 10-3

    Pecsi Mecsek FC

    vs

    Budafoki MTE

    Today Pécsi MFC host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    PMFC Stadion Stadion u. 2.
    • Medie Goluri: 3.27
    • GG: 31%
    • Peste 2.5: 61%
  • 09-26

    Budafoki MTE

    vs

    Dunaharaszti Munkas TK

    Today Budafoki MTE host Dunaharaszti MTK in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    • Medie Goluri: 3.00
    • GG: 50%
    • Peste 2.5: 50%
  • 09-19

    Paksi SE II

    vs

    Budafoki MTE

    Today Paksi SE II host Budafoki MTE in the NB 3 Southwest from Ungaria.
    Fehérvári úti stadion Fehérvári út 29.
    • Medie Goluri: 3.27
    • GG: 60%
    • Peste 2.5: 61%
  • 08-29

    Budaorsi SC

    vs

    Budafoki MTE

    Today

    Budaorsi SC

    host

    Budafoki MTE

    in the NB 3 Southwest from Hungary.
    Árok utcai pálya Árok u. 1-3
    Împotriva 45'21'35'75'
    HT
    FT
    4
  • 08-26

    Budafoki MTE

    vs

    Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

    Today

    Budafoki MTE

    host

    Tolle Utanpotlasnevelo FC Szekszard

    in the NB 3 Southwest from Hungary.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    37'45'46'87'
    HT
    FT
    4
  • 08-15

    BFC Siofok

    vs

    Budafoki MTE

    Today

    BFC Siofok

    host

    Budafoki MTE

    in the NB 3 Southwest from Hungary.
    Révész Géza utcai stadion Dr. Révész Géza utca 11.
    HT
    FT
    0
  • 08-12

    Budafoki MTE

    vs

    Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

    Today

    Budafoki MTE

    host

    Pecsi Tudomanyegyetem Pecsi Egyetemi Atletikai Club

    in the NB 3 Southwest from Hungary.
    Promontor utcai stadion Promontor utca 89.
    55'65'
    HT
    FT
    2
  • 08-8

    Sarbogard SE

    vs

    Budafoki MTE

    Today

    Sarbogard SE

    host

    Budafoki MTE

    in the NB 3 Southwest from Hungary.
    TBD TBD
    43'
    HT
    FT
    1
  • 07-26

    MTK Hungaria FC II

    vs

    Budafoki MTE

    Today

    MTK Hungaria FC II

    host

    Budafoki MTE

    in the NB 3 Southwest from Hungary.
    Sport utcai stadion Sport u. 2.
    Împotriva 14'Împotriva 28'Împotriva 32'Împotriva 56'38'48'
    HT
    FT
    6

Budafoki MTE StatisticiFinal (Final) Statistici - Budafoki MTE

Închideți
Accesați Premium
1500+ Ligi care vă aduc Profit și care sunt mai puțin urmărite de casele de pariuri.

Am efectuat cercetări pentru a vedea care ligi au cel mai mare potențial de câștig. În plus, primiți statistici despre Cornere și Cartonașe cu tot cu CSV. Abonați-vă astăzi la FootyStats Premium!

Michael Owen: „Ar trebui să vă abonați la Premium”

GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
Medie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.
Sinteză2.00
/meci
0.83
/meci
2.83
/meci
Acasă3.000.003.00
Deplasare1.501.252.75

Peste +

Peste 0.5
83%
Peste 1.5
67%
Peste 2.5
50%
Peste 3.5
50%
Peste 4.5
17%

Sub -

Sub 0.5
17%
Sub 1.5
33%
Sub 2.5
50%
Sub 3.5
50%
Sub 4.5
83%

Scoruri Frecvente - Final

4-2
16.7%  /  1 ori
4-0
16.7%  /  1 ori
0-0
16.7%  /  1 ori
2-0
16.7%  /  1 ori
1-3
16.7%  /  1 ori
0-1
16.7%  /  1 ori

Total Goluri Frecvente - Final

4 Goluri
33.3%  /  2 ori
6 Goluri
16.7%  /  1 ori
0 Goluri
16.7%  /  1 ori
2 Goluri
16.7%  /  1 ori
1 Goluri
16.7%  /  1 ori

Toate Golurile pe 10 min

0%
0 / 17 Goluri
6%
1 / 17 Goluri
12%
2 / 17 Goluri
24%
4 / 17 Goluri
29%
5 / 17 Goluri
12%
2 / 17 Goluri
6%
1 / 17 Goluri
6%
1 / 17 Goluri
6%
1 / 17 Goluri

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Toate Golurile pe 15 min

6%
1 / 17 Goluri
12%
2 / 17 Goluri
41%
7 / 17 Goluri
24%
4 / 17 Goluri
12%
2 / 17 Goluri
6%
1 / 17 Goluri

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Peste - Cornere

Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5

Peste - Cartonașe

Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
  • Peste 7.5-13.5 Cornere sunt calculate dintr-un total de cornere într-un meci în care Budafoki MTE a participat în 2026/27 of NB 3 Southwest
  • Statisticile pentru Budafoki MTE arată că în ?% din meciuri au avut mai mult de 9.5 total cornere. În timp ce 2026/27 of NB 3 Southwest a avut o medie de ?% peste 9.5.
  • ?% din meciurile Budafoki MTE au avut peste 3.5 cartonașe. Comparativ,NB 3 Southwest are o medie de ?% pentru peste 3.5 cartonașe.

Budafoki MTE Statistici Cornere Pentru

Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Peste 7.5
Peste 8.5

Budafoki MTE Statistici Cartonașe Primite

Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
  • Peste 2.5 - 8.5 Cornere Pentru sunt calculate din cornerele primite de Budafoki MTE în timpul meciului.
  • Budafoki MTE a obținut peste 4.5 cornere în ?% din meciurile sale.
  • Peste 0.5 - 6.5 Cartonașe Primite reprezintă cartonașele primite de Budafoki MTE în timpul meciului.
  • Budafoki MTE a primit peste 2.5 cartonașe în ?% din meciurile sale.

Cornere Împotriva

Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Peste 7.5
Peste 8.5

Cartonșele Adversarului

Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
  • Peste 2.5-8.5 Cornere Împotrivă sunt calculate ca numărul de cornere pe care adversarul lui Budafoki MTE le-a obținut în timpul meciului.
  • Peste 0.5-6.5 Cartonașe Adversar sunt calculate numărând cartonașele oponenților echipeiBudafoki MTE pe care le-au primit într-un meci.

xG (Budafoki MTE)

Sinteză
0.40
Acasă
0.00
Deplasare
1.40

xG (Împotriva)

Sinteză
0.12
Acasă
0.00
Deplasare
1.12

Alte Statistici - Budafoki MTE

Șuturi Pe Meci
11
Șuturi Pe Poartă/Meci
6.00
Șuturi La Poartă/Meci
5.00
Faulturi pe Meci
0
Offside-uri/meci
0.00
Posesie Medie
57%
GG și Victorie
17%
Marcat in Ambele Reprize
50%

Budafoki MTE StatisticiPauză (Pauză) Statistici - Budafoki MTE

Închideți

Peste 0.5 Prima/A doua Repriză

67%Prima repriză

67%A doua repriză

Peste 1.5 Prima/A doua Repriză

50%Prima repriză

50%A doua repriză

Medie Goluri Prima/A doua Repriză

1.67Prima repriză

1.17A doua repriză

* Peste 0.5-1.5 pauză/final reprezintă golurile ambelor echipe în meci.

Câștigă la Pauză
Echipa câștigă la Pauză
Egal la pauzăPierde la Pauză
Echipa pierde la Pauză
Sinteză50%
(3 / 6 Meciuri)
33%
(2 / 6 Meciuri)
17%
(1 / 6 Meciuri)
Acasă50%50%0%
Deplasare50%25%25%
GM (Pauză)
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP (Pauză)
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
Medie (Pauză)
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.
Sinteză1.00
/ Meciuri
0.67
/ Meciuri
1.67
/ Meciuri
Acasă1.000.001.00
Deplasare1.001.002.00

Total Goluri Frecvente - Pauză

0 Goluri
33.3%  /  2 ori
4 Goluri
16.7%  /  1 ori
2 Goluri
16.7%  /  1 ori
3 Goluri
16.7%  /  1 ori
1 Goluri
16.7%  /  1 ori

Scoruri Frecvente - Pauză

0-0
33.3%  /  2 ori
3-1
16.7%  /  1 ori
2-0
16.7%  /  1 ori
1-2
16.7%  /  1 ori
0-1
16.7%  /  1 ori

Budafoki MTE StatisticiGOLURI MARCATE & PRIMITE LA 10 MINUTE - Budafoki MTE

Închideți

Budafoki MTE StatisticiGoluri Marcate la 10 min

0%
0 / 12 Goluri
0%
0 / 12 Goluri
8%
1 / 12 Goluri
25%
3 / 12 Goluri
33%
4 / 12 Goluri
8%
1 / 12 Goluri
8%
1 / 12 Goluri
8%
1 / 12 Goluri
8%
1 / 12 Goluri

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Budafoki MTE StatisticiGoluri Primite la 10 min

0%
0 / 5 Goluri
20%
1 / 5 Goluri
20%
1 / 5 Goluri
20%
1 / 5 Goluri
20%
1 / 5 Goluri
20%
1 / 5 Goluri
0%
0 / 5 Goluri
0%
0 / 5 Goluri
0%
0 / 5 Goluri

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!