Tabel Formă - China League One

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Următorul Meci
1Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
1.46
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 1.85 1.69 2.00
Marcate 0.88 0.85 0.92
Primite 0.96 0.85 1.08
GG 42% 38% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

642071614
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.33
83%33%17%17%meci - Nanjing City FC vs Hebei Kungfu FC
0.17
2Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • V
  • V
2.31
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
2.31
Deplasare
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 69% 69%
Medie 2.96 2.69 3.23
Marcate 2.12 2.00 2.23
Primite 0.85 0.69 1.00
GG 62% 46% 77%
FG 35% 54% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6420145914
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
  • V
2.33
17%0%83%67%meci - Shaanxi Union FC vs Guangdong GZ-Power FC
2.17
3Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.85
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.38
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 77% 23%
Medie 2.12 2.31 1.92
Marcate 1.35 1.69 1.00
Primite 0.77 0.62 0.92
GG 50% 38% 62%
FG 46% 54% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

641183513
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • E
2.17
50%17%33%17%meci - Meizhou Hakka FC vs Nantong Zhiyun FC
0.83
4Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.62
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 69% 23%
Medie 2.88 2.85 2.92
Marcate 1.81 2.15 1.46
Primite 1.08 0.69 1.46
GG 54% 54% 54%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

64111661013
  • V
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
2.17
17%17%67%83%meci - Guangdong GZ-Power FC vs Shaanxi Union FC
2.33
5Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • E
  • E
1.19
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.36
Deplasare
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 36% 17%
Medie 2.50 2.14 2.92
Marcate 1.15 1.00 1.33
Primite 1.35 1.14 1.58
GG 54% 43% 67%
FG 27% 43% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6330139412
  • E
  • E
  • E
  • V
  • V
  • V
2.00
33%17%67%67%meci - Shanghai Jiading City Development vs Suzhou Dongwu FC
0.67
6Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.38
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • E
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.43
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 33% 43%
Medie 2.77 2.50 3.00
Marcate 1.58 1.33 1.79
Primite 1.19 1.17 1.21
GG 46% 42% 50%
FG 31% 42% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6312106410
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.67
50%17%33%67%meci - Heilongjiang Lava Spring FC vs Wuxi Wugou FC
0.33
7Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.77
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 54% 46%
Medie 2.65 3.00 2.31
Marcate 1.58 1.85 1.31
Primite 1.08 1.15 1.00
GG 50% 54% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

631254110
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.67
33%33%33%17%meci - Changchun Yatai FC vs Guangxi Hengchen FC
1.50
8Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.77
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 54% 23%
Medie 3.12 3.15 3.08
Marcate 1.50 1.69 1.31
Primite 1.62 1.46 1.77
GG 69% 62% 77%
FG 15% 31% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62316519
  • E
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.50
33%17%50%0%meci - Guangxi Hengchen FC vs Changchun Yatai FC
1.67
9Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.73
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.77
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.69
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 46% 46%
Medie 2.73 2.54 2.92
Marcate 1.58 1.46 1.69
Primite 1.15 1.08 1.23
GG 42% 46% 38%
FG 46% 46% 46%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

623110829
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • V
1.50
17%17%83%50%meci - Dalian Huayi FC vs Shenzhen Juniors FC
1.00
10Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.15
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.69
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.62
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 38% 15%
Medie 2.65 2.85 2.46
Marcate 1.19 1.62 0.77
Primite 1.46 1.23 1.69
GG 62% 69% 54%
FG 19% 31% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

613236-36
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
  • E
1.00
33%50%33%17%meci - Shenzhen Juniors FC vs Dalian Huayi FC
1.50
11Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 31% 23%
Medie 3.00 3.69 2.31
Marcate 0.96 1.23 0.69
Primite 2.04 2.46 1.62
GG 54% 69% 38%
FG 15% 8% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6123513-85
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • E
0.83
17%33%67%67%meci - Nantong Zhiyun FC vs Meizhou Hakka FC
2.17
12Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • Î
0.62
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • V
0.46
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 12% 8% 15%
Medie 3.08 2.54 3.62
Marcate 1.00 0.69 1.31
Primite 2.08 1.85 2.31
GG 58% 54% 62%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6123611-55
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • Î
0.83
33%17%67%50%meci - Yanbian Longding FC vs Dongguan United FC
0.17
13Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.27
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.38
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 2.23 2.77 1.69
Marcate 1.04 1.31 0.77
Primite 1.19 1.46 0.92
GG 46% 62% 31%
FG 31% 31% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611415-44
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.67
33%83%0%0%meci - Suzhou Dongwu FC vs Shanghai Jiading City Development
2.00
14Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
0.92
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
0.92
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 15% 15% 15%
Medie 3.27 3.08 3.46
Marcate 1.38 1.38 1.38
Primite 1.88 1.69 2.08
GG 81% 85% 77%
FG 8% 8% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024611-52
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.33
17%33%67%50%meci - Wuxi Wugou FC vs Heilongjiang Lava Spring FC
1.67
15Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.85
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 31% 8%
Medie 2.23 2.46 2.00
Marcate 0.81 1.00 0.62
Primite 1.42 1.46 1.38
GG 54% 54% 54%
FG 19% 23% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6015213-111
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.17
17%67%33%50%meci - Hebei Kungfu FC vs Nanjing City FC
2.33
16Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.38
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 31% 38%
Medie 2.42 2.23 2.62
Marcate 1.31 1.31 1.31
Primite 1.12 0.92 1.31
GG 54% 62% 46%
FG 27% 23% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6015411-71
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.17
0%33%67%50%meci - Dongguan United FC vs Yanbian Longding FC
0.83

Tabel Ultimele 5 Forme (China League One)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctLast 5PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.85
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.38
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 77% 23%
Medie 2.12 2.31 1.92
Marcate 1.35 1.69 1.00
Primite 0.77 0.62 0.92
GG 50% 38% 62%
FG 46% 54% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

540172512
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.40
60%20%20%20%
2Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
1.46
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 1.85 1.69 2.00
Marcate 0.88 0.85 0.92
Primite 0.96 0.85 1.08
GG 42% 38% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

532051411
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
2.20
80%40%20%20%
3Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • V
  • V
2.31
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
2.31
Deplasare
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 69% 69%
Medie 2.96 2.69 3.23
Marcate 2.12 2.00 2.23
Primite 0.85 0.69 1.00
GG 62% 46% 77%
FG 35% 54% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5320115611
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
2.20
0%0%100%60%
4Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.62
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 69% 23%
Medie 2.88 2.85 2.92
Marcate 1.81 2.15 1.46
Primite 1.08 0.69 1.46
GG 54% 54% 54%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5311145910
  • V
  • V
  • V
  • E
  • Î
2.00
20%20%60%80%
5Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.38
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • E
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.43
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 33% 43%
Medie 2.77 2.50 3.00
Marcate 1.58 1.33 1.79
Primite 1.19 1.17 1.21
GG 46% 42% 50%
FG 31% 42% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

531193610
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
2.00
60%20%20%60%
6Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.77
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 54% 46%
Medie 2.65 3.00 2.31
Marcate 1.58 1.85 1.31
Primite 1.08 1.15 1.00
GG 50% 54% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

531153210
  • E
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
40%20%40%20%
7Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • E
  • E
1.19
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.36
Deplasare
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 36% 17%
Medie 2.50 2.14 2.92
Marcate 1.15 1.00 1.33
Primite 1.35 1.14 1.58
GG 54% 43% 67%
FG 27% 43% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

52309639
  • E
  • E
  • E
  • V
  • V
1.80
40%20%60%60%
8Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.77
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 54% 23%
Medie 3.12 3.15 3.08
Marcate 1.50 1.69 1.31
Primite 1.62 1.46 1.77
GG 69% 62% 77%
FG 15% 31% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

513145-16
  • E
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.20
20%20%60%0%
9Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.73
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.77
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.69
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 46% 46%
Medie 2.73 2.54 2.92
Marcate 1.58 1.46 1.69
Primite 1.15 1.08 1.23
GG 42% 46% 38%
FG 46% 46% 46%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

51318716
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • V
1.20
20%20%80%40%
10Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.15
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.69
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.62
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 38% 15%
Medie 2.65 2.85 2.46
Marcate 1.19 1.62 0.77
Primite 1.46 1.23 1.69
GG 62% 69% 54%
FG 19% 31% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

512236-35
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
1.00
20%40%40%20%
11Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • Î
0.62
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • V
0.46
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 12% 8% 15%
Medie 3.08 2.54 3.62
Marcate 1.00 0.69 1.31
Primite 2.08 1.85 2.31
GG 58% 54% 62%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

512259-45
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.00
40%20%60%40%
12Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 31% 23%
Medie 3.00 3.69 2.31
Marcate 0.96 1.23 0.69
Primite 2.04 2.46 1.62
GG 54% 69% 38%
FG 15% 8% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5113412-84
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
0.80
20%40%60%80%
13Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.27
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.38
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 2.23 2.77 1.69
Marcate 1.04 1.31 0.77
Primite 1.19 1.46 0.92
GG 46% 62% 31%
FG 31% 31% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

511313-24
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.80
40%80%0%0%
14Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
0.92
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
0.92
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 15% 15% 15%
Medie 3.27 3.08 3.46
Marcate 1.38 1.38 1.38
Primite 1.88 1.69 2.08
GG 81% 85% 77%
FG 8% 8% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

502337-42
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.40
20%40%60%40%
15Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.85
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 31% 8%
Medie 2.23 2.46 2.00
Marcate 0.81 1.00 0.62
Primite 1.42 1.46 1.38
GG 54% 54% 54%
FG 19% 23% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5014211-91
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.20
20%60%40%60%
16Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.38
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 31% 38%
Medie 2.42 2.23 2.62
Marcate 1.31 1.31 1.31
Primite 1.12 0.92 1.31
GG 54% 62% 46%
FG 27% 23% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

501438-51
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.20
0%40%60%40%

Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă

• Excelent : Nantong Zhiyun FC se comportă excepțional cu 2.4 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

• Foarte Bine : Guangzhou E Power e în spatele lui Nantong Zhiyun FC cu o medie de 2.2 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.

• Destul de Bine : Hebei Kungfu FC e a treia cea mai bună echipă cu 3 victorii și 0 înfrângeri, cu 2.2 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

• Performanță Medie :Sunt câteva echipe care se descurcă bine recent. Aceasta include Changchun Yatai FC care cu 1 victorii, 3 egaluri și 1 înfrângeri, i-au adus la un număr neașteptat de 1.2 puncte pe meci până acum, în acest sezon.

TABEL FORMĂ ACASĂ (China League One)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.62
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 69% 23%
Medie 2.88 2.85 2.92
Marcate 1.81 2.15 1.46
Primite 1.08 0.69 1.46
GG 54% 54% 54%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

65101761116
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.67
17%0%83%100%
2Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • V
  • V
2.31
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
2.31
Deplasare
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 69% 69%
Medie 2.96 2.69 3.23
Marcate 2.12 2.00 2.23
Primite 0.85 0.69 1.00
GG 62% 46% 77%
FG 35% 54% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6420123914
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
2.33
50%0%50%33%
3Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • E
  • E
1.19
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.36
Deplasare
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 36% 17%
Medie 2.50 2.14 2.92
Marcate 1.15 1.00 1.33
Primite 1.35 1.14 1.58
GG 54% 43% 67%
FG 27% 43% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

642083514
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.33
67%33%33%33%
4Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.77
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 54% 23%
Medie 3.12 3.15 3.08
Marcate 1.50 1.69 1.31
Primite 1.62 1.46 1.77
GG 69% 62% 77%
FG 15% 31% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

64201441014
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.33
50%0%50%50%
5Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.85
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.38
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 77% 23%
Medie 2.12 2.31 1.92
Marcate 1.35 1.69 1.00
Primite 0.77 0.62 0.92
GG 50% 38% 62%
FG 46% 54% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6411134913
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • V
2.17
33%17%50%33%
6Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
1.46
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 1.85 1.69 2.00
Marcate 0.88 0.85 0.92
Primite 0.96 0.85 1.08
GG 42% 38% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

633062412
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
  • E
2.00
67%33%33%17%
7Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.15
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.69
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.62
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 38% 15%
Medie 2.65 2.85 2.46
Marcate 1.19 1.62 0.77
Primite 1.46 1.23 1.69
GG 62% 69% 54%
FG 19% 31% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

633096312
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
2.00
33%17%67%50%
8Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.73
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.77
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.69
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 46% 46%
Medie 2.73 2.54 2.92
Marcate 1.58 1.46 1.69
Primite 1.15 1.08 1.23
GG 42% 46% 38%
FG 46% 46% 46%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6321117411
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
1.83
33%17%67%50%
9Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.77
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 54% 46%
Medie 2.65 3.00 2.31
Marcate 1.58 1.85 1.31
Primite 1.08 1.15 1.00
GG 50% 54% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6231111019
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.50
17%17%67%50%
10Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 31% 23%
Medie 3.00 3.69 2.31
Marcate 0.96 1.23 0.69
Primite 2.04 2.46 1.62
GG 54% 69% 38%
FG 15% 8% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6303914-59
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.50
17%17%67%83%
11Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.38
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • E
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.43
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 33% 43%
Medie 2.77 2.50 3.00
Marcate 1.58 1.33 1.79
Primite 1.19 1.17 1.21
GG 46% 42% 50%
FG 31% 42% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

621369-37
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
1.17
33%33%33%50%
12Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.38
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 31% 38%
Medie 2.42 2.23 2.62
Marcate 1.31 1.31 1.31
Primite 1.12 0.92 1.31
GG 54% 62% 46%
FG 27% 23% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62137707
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.17
0%33%67%50%
13Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.27
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.38
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 2.23 2.77 1.69
Marcate 1.04 1.31 0.77
Primite 1.19 1.46 0.92
GG 46% 62% 31%
FG 31% 31% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6123710-35
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.83
33%17%67%50%
14Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
0.92
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
0.92
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 15% 15% 15%
Medie 3.27 3.08 3.46
Marcate 1.38 1.38 1.38
Primite 1.88 1.69 2.08
GG 81% 85% 77%
FG 8% 8% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

612379-25
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.83
17%33%67%50%
15Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • Î
0.62
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • V
0.46
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 12% 8% 15%
Medie 3.08 2.54 3.62
Marcate 1.00 0.69 1.31
Primite 2.08 1.85 2.31
GG 58% 54% 62%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611448-44
  • V
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.67
33%33%50%50%
16Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.85
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 31% 8%
Medie 2.23 2.46 2.00
Marcate 0.81 1.00 0.62
Primite 1.42 1.46 1.38
GG 54% 54% 54%
FG 19% 23% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024312-92
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
0.33
0%50%50%33%

Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?

• Shaanxi Union a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe cu 0 înfrângeri și 5 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 2.67.

• Changchun Yatai FC a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe (Development Area Stadium). Cu 4 victorii, 2 egaluri și 0 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul China League One pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 2.33, făcându-i aproape la fel de buni ca Shaanxi Union.

• Performanțele Dongguan United FC au fost sub medie pe teren acasă pe (). Dongguan United FC a reușit să obțină doar 1 victorii în ultimele 6 meciuri jucate pe (). Punctajul lor mediu pe meci a fost de 0.67, făcându-i a doua cea mai slabă echipă din China League One în meciurile acasă.

• Jenant, chiar jenant. Nanjing City FC a avut performanțe foarte slabe acasă. Cu 0 victorii, 2 egaluri și 4 înfrângeri și cu 0.33 puncte pe meci în ultimele 6 meciuri, Nanjing City FC nu este făcută să joace acasă.

TABEL FORMĂ DEPLASARE (China League One)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Guangzhou E PowerGuangzhou E Power
Guangzhou E Power

Guangzhou E Power

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 1 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • V
  • V
  • V
2.31
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
2.31
Deplasare
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 69% 69% 69%
Medie 2.96 2.69 3.23
Marcate 2.12 2.00 2.23
Primite 0.85 0.69 1.00
GG 62% 46% 77%
FG 35% 54% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

65101751216
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.67
17%0%83%83%
2Hebei Kungfu FCHebei Kungfu FC
Hebei Kungfu FC

Hebei Kungfu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 8 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
1.46
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.23
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 1.85 1.69 2.00
Marcate 0.88 0.85 0.92
Primite 0.96 0.85 1.08
GG 42% 38% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6420105514
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.33
33%17%67%67%
3Guangxi HengchenGuangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Guangxi Hengchen

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 3 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.77
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 54% 46%
Medie 2.65 3.00 2.31
Marcate 1.58 1.85 1.31
Primite 1.08 1.15 1.00
GG 50% 54% 46%
FG 35% 38% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

640285312
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.00
50%33%17%17%
4Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
Nantong Zhiyun FC

Nantong Zhiyun FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 2 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
1.85
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • V
2.38
Deplasare
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.31
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 77% 23%
Medie 2.12 2.31 1.92
Marcate 1.35 1.69 1.00
Primite 0.77 0.62 0.92
GG 50% 38% 62%
FG 46% 54% 38%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62318629
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • E
  • E
1.50
33%17%67%33%
5Shenzhen JuniorsShenzhen Juniors
Shenzhen Juniors

Shenzhen Juniors

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 4 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • E
  • Î
  • E
1.73
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.77
Deplasare
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • E
1.69
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 46% 46%
Medie 2.73 2.54 2.92
Marcate 1.58 1.46 1.69
Primite 1.15 1.08 1.23
GG 42% 46% 38%
FG 46% 46% 46%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

623145-19
  • E
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.50
50%50%33%33%
6Wuxi Wugou FCWuxi Wugou FC
Wuxi Wugou FC

Wuxi Wugou FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 6 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.38
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • E
1.33
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.43
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 33% 43%
Medie 2.77 2.50 3.00
Marcate 1.58 1.33 1.79
Primite 1.19 1.17 1.21
GG 46% 42% 50%
FG 31% 42% 21%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

63039549
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.50
50%33%17%50%
7Suzhou Dongwu FCSuzhou Dongwu FC
Suzhou Dongwu FC

Suzhou Dongwu FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 11 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • E
  • E
1.19
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • V
  • E
1.36
Deplasare
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 36% 17%
Medie 2.50 2.14 2.92
Marcate 1.15 1.00 1.33
Primite 1.35 1.14 1.58
GG 54% 43% 67%
FG 27% 43% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

61411213-17
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.17
17%17%83%83%
8Yanbian Longding FCYanbian Longding FC
Yanbian Longding FC

Yanbian Longding FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 7 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.38
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.38
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 31% 38%
Medie 2.42 2.23 2.62
Marcate 1.31 1.31 1.31
Primite 1.12 0.92 1.31
GG 54% 62% 46%
FG 27% 23% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6123610-45
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.83
17%33%67%50%
9Shaanxi UnionShaanxi Union
Shaanxi Union

Shaanxi Union

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 5 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.62
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • V
2.31
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 69% 23%
Medie 2.88 2.85 2.92
Marcate 1.81 2.15 1.46
Primite 1.08 0.69 1.46
GG 54% 54% 54%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114813-54
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.67
0%33%67%83%
10Shanghai Jiading City DevelopmentShanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development

Shanghai Jiading City Development

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 10 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.27
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.38
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 2.23 2.77 1.69
Marcate 1.04 1.31 0.77
Primite 1.19 1.46 0.92
GG 46% 62% 31%
FG 31% 31% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611415-44
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • V
0.67
33%83%0%0%
11Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC
Changchun Yatai FC

Changchun Yatai FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 9 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.35
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.77
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 54% 23%
Medie 3.12 3.15 3.08
Marcate 1.50 1.69 1.31
Primite 1.62 1.46 1.77
GG 69% 62% 77%
FG 15% 31% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024411-72
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.33
0%33%67%50%
12Dalian Huayi FCDalian Huayi FC
Dalian Huayi FC

Dalian Huayi FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 12 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.15
Acasă
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.69
Deplasare
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.62
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 38% 15%
Medie 2.65 2.85 2.46
Marcate 1.19 1.62 0.77
Primite 1.46 1.23 1.69
GG 62% 69% 54%
FG 19% 31% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024310-72
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
  • Î
0.33
17%50%50%50%
13Meizhou Hakka FCMeizhou Hakka FC
Meizhou Hakka FC

Meizhou Hakka FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 13 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
0.96
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 31% 23%
Medie 3.00 3.69 2.31
Marcate 0.96 1.23 0.69
Primite 2.04 2.46 1.62
GG 54% 69% 38%
FG 15% 8% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024310-72
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.33
17%50%50%33%
14Heilongjiang Lava Spring FCHeilongjiang Lava Spring FC
Heilongjiang Lava Spring FC

Heilongjiang Lava Spring FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 14 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • E
  • E
  • Î
0.92
Acasă
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • E
0.92
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 15% 15% 15%
Medie 3.27 3.08 3.46
Marcate 1.38 1.38 1.38
Primite 1.88 1.69 2.08
GG 81% 85% 77%
FG 8% 8% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024816-82
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.33
0%17%83%67%
15Dongguan United FCDongguan United FC
Dongguan United FC

Dongguan United FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 16 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • Î
0.62
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • V
0.46
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 12% 8% 15%
Medie 3.08 2.54 3.62
Marcate 1.00 0.69 1.31
Primite 2.08 1.85 2.31
GG 58% 54% 62%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024719-122
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.33
0%17%83%67%
16Nanjing City FCNanjing City FC
Nanjing City FC

Nanjing City FC

China League One (Div. 2)

Poz Ligă 15 / 16

China

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.85
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
1.15
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 19% 31% 8%
Medie 2.23 2.46 2.00
Marcate 0.81 1.00 0.62
Primite 1.42 1.46 1.38
GG 54% 54% 54%
FG 19% 23% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6024410-62
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.33
17%33%67%50%

Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?

• Guangzhou E Power au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 5 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. Guangzhou E Power are cel mai mare punctaj cu 16 puncte, plasând-o pe prima poziție în China League One în meciurile din deplasare.

• Nanjing City FC are o serie dezamăgitoare în meciurile din deplasare. Rămân cei mai slabi cu 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate în deplasare, fiind destul de nefavorabil pentru această echipă și fanii acestora.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!