Goluri Marcate - Canada PLSQ

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Marcate - PLSQ
| # | Echipa | MJ | Goluri Marcate | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Celtix du Haut Richelieu | 6 | 15 | 2.50 Marcate / meci | 1.67 / meci | 3.33 / meci | -33% |
| 2 | ![]() | Ottawa South United | 6 | 13 | 2.17 Marcate / meci | 3.00 / meci | 1.33 / meci | +38% |
| 3 | ![]() | Royal Select de Beauport | 6 | 11 | 1.83 Marcate / meci | 2.33 / meci | 1.33 / meci | +27% |
| 4 | ![]() | CS Longueuil | 5 | 9 | 1.80 Marcate / meci | 1.67 / meci | 2.00 / meci | -7% |
| 5 | ![]() | AS Gatineau | 5 | 9 | 1.80 Marcate / meci | 1.67 / meci | 2.00 / meci | -7% |
| 6 | ![]() | CS Saint Laurent | 4 | 7 | 1.75 Marcate / meci | 2.00 / meci | 1.00 / meci | +14% |
| 7 | ![]() | CS Saint Hubert | 6 | 9 | 1.50 Marcate / meci | 1.25 / meci | 2.00 / meci | -17% |
| 8 | ![]() | FC Laval | 6 | 7 | 1.17 Marcate / meci | 0.67 / meci | 1.67 / meci | -43% |
| 9 | ![]() | CS Mont Royal Outremont | 5 | 5 | 1.00 Marcate / meci | 1.00 / meci | 1.00 / meci | 0% |
| 10 | ![]() | LaSalle | 6 | 6 | 1.00 Marcate / meci | 1.33 / meci | 0.67 / meci | +33% |
| 11 | ![]() | AS Blainville | 5 | 4 | 0.80 Marcate / meci | 0.00 / meci | 1.00 / meci | -100% |
| 12 | ![]() | AS Laval | 6 | 3 | 0.50 Marcate / meci | 0.67 / meci | 0.33 / meci | +34% |
Acasă / Goluri Marcate (PLSQ)
| # | Echipa | MJ | Goluri Acasă | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ottawa South United | 3 | 9 | 3.00 / meci |
| 2 | ![]() | Royal Select de Beauport | 3 | 7 | 2.33 / meci |
| 3 | ![]() | CS Saint Laurent | 3 | 6 | 2.00 / meci |
| 4 | ![]() | Celtix du Haut Richelieu | 3 | 5 | 1.67 / meci |
| 5 | ![]() | CS Longueuil | 3 | 5 | 1.67 / meci |
| 6 | ![]() | AS Gatineau | 3 | 5 | 1.67 / meci |
| 7 | ![]() | LaSalle | 3 | 4 | 1.33 / meci |
| 8 | ![]() | CS Saint Hubert | 4 | 5 | 1.25 / meci |
| 9 | ![]() | CS Mont Royal Outremont | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 10 | ![]() | FC Laval | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 11 | ![]() | AS Laval | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 12 | ![]() | AS Blainville | 1 | 0 | 0.00 / meci |
Deplasare / Goluri Marcate (PLSQ)
| # | Echipa | MJ | Goluri Deplasare | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Celtix du Haut Richelieu | 3 | 10 | 3.33 / meci |
| 2 | ![]() | CS Longueuil | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 3 | ![]() | AS Gatineau | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 4 | ![]() | CS Saint Hubert | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 5 | ![]() | FC Laval | 3 | 5 | 1.67 / meci |
| 6 | ![]() | Ottawa South United | 3 | 4 | 1.33 / meci |
| 7 | ![]() | Royal Select de Beauport | 3 | 4 | 1.33 / meci |
| 8 | ![]() | CS Saint Laurent | 1 | 1 | 1.00 / meci |
| 9 | ![]() | CS Mont Royal Outremont | 4 | 4 | 1.00 / meci |
| 10 | ![]() | AS Blainville | 4 | 4 | 1.00 / meci |
| 11 | ![]() | LaSalle | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 12 | ![]() | AS Laval | 3 | 1 | 0.33 / meci |
Care echipă marchează cele mai multe goluri în PLSQ?
Celtix du Haut Richelieu deține, în prezent, cele mai multe goluri marcate în PLSQ. Au marcat un surprinzător număr de 15 goluri în acest sezon - asta înseamnă o medie de 2.5 goluri pe meci. În spatele Celtix du Haut Richelieu, se află Ottawa South United care a marcat 13 goluri în acest sezon cu o medie de 2.17 goluri marcate pe meci. A treia cea mai bună marcatoare a fost Royal Select de Beauport, cu o medie de 1.83 goluri marcate pe meci, care adunate sunt 11 goluri în PLSQ
Care echipă marchează cele mai puține goluri în PLSQ?
AS Laval și AS Blainville nu se descurcă prea bine în a marca goluri. Au marcat cele mai puține goluri în PLSQ. AS Laval au avut o medie îngrozitoare de 0.5 goluri marcate pe meci. Adică cea mai mică din PLSQ. AS Blainville a marcat doar 4 goluri, având o medie de 0.8 goluri pe meci.
Goluri Marcate - Canada
- Divizie 1
- Cupa
- Cupa
- Cupa











